Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα και καλο μηνα. Εχω ανανεωση με την χρεωστικη μου εδω και καμια ωρα, αλλα τα λεφτα δεν εχουν μπει. Τι να κανω;
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και καλο μηνα. Εχω ανανεωση με την χρεωστικη μου εδω και καμια ωρα, αλλα τα λεφτα δεν εχουν μπει. Τι να κανω;
Και η γυναίκα μου εδώ και κάνα 15λεπτο και ακόμα να φανούν..

 

Sent from my HUAWEI NXT-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σας έχουν αφαιρεθεί τα ποσά από τον λογαριασμό της τράπεζας;

 

ναι, κανονικα

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

το ίδιο ακριβώς και σε μένα.

το πρόβλημα είναι ότι σήμερα πρέπει να γίνει αυτόματη ανανέωση και δεν έχει λεφτά μέσα για να τραβήξει

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά ναι..

 

Sent from my HUAWEI NXT-L29 using Tapatalk

 

Παιδιά... επιβεβαιώνω οτι έγινε το ίδιο και σε μένα. Έχουν αφαιρεθεί από τον τραπεζικό λογαριασμό τα χρήματα, μου ήρθε και το δώρο για τους πόντους στο BOX, αλλά τα χρήματα δεν μπήκαν (και φυσικά δεν μπορώ να αγοράσω πακέτο)

Περίεργο πράγμα τα όνειρα....

Για να τα δεις πρέπει να κοιμηθείς.

Για να τα ζήσεις, πρέπει να ξυπνήσεις....

Link to comment
Share on other sites

13888 20 λεπτά αναμονή για να μας πει οτι θα μας συνδέσει με την καρτοκινητη και μόλις πριν λίγο έκλεισα 1 ώρα αναμονή!!

 

Έλεος ρε φίλε.

 

Sent from my HUAWEI NXT-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλέστε στο +306971013888 από σταθερό όμως.... και απαντούν αμέσως. Είναι για κλήσεις από το εξωτερικό.

 

Μου είπαν οτι υπάρχει τεχνικό πρόβλημα.... οτι το γνωρίζει η κοσμοτέ και να κάνω υπομονή καμια ώρα, θα πιστωθούν τα χρήματα. Άντε να δούμε.

Περίεργο πράγμα τα όνειρα....

Για να τα δεις πρέπει να κοιμηθείς.

Για να τα ζήσεις, πρέπει να ξυπνήσεις....

Link to comment
Share on other sites

Καλέστε στο +306971013888 από σταθερό όμως.... και απαντούν αμέσως. Είναι για κλήσεις από το εξωτερικό.

 

Μου είπαν οτι υπάρχει τεχνικό πρόβλημα.... οτι το γνωρίζει η κοσμοτέ και να κάνω υπομονή καμια ώρα, θα πιστωθούν τα χρήματα. Άντε να δούμε.

Να σαι καλά φίλε.

 

Αναμονή λοιπόν..

 

Edit 13:27 :Πριν λίγο μου έγινε η πίστωση κανονικά. Λογικά λύθηκε το θέμα για όλους..

 

Sent from my HUAWEI NXT-L29 using Tapatalk

Edited by nemesis1
Link to comment
Share on other sites

Μετά από καμιά ώρα μπήκαν μόνα τους. Πρώτη φορά από το 2013 που κάθε μα κάθε μήνα ανανεώνω online υπήρξε πρόβλημα.
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

οι 3200 ποντοι του box food app σας πιστωθηκαν?

 

Δεν πιστώνονται αυτόματα, αφού γίνει η πληρωμή σου βγάζει ένα κωδικό που πρέπει να βάλεις στο box

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ακόμα η προσφορά που με νέα σύνδεση διπλασιάζετε η κάρτα για τους πρώτους τρεις μήνες;
Link to comment
Share on other sites

Το 2106513888 το έχουν κατεργησει πάντως.

 

Υπαρχει αλλο τηλεφωνο, με 210-?

Βολευει για κληση απο κινητο.

Link to comment
Share on other sites

Προσοχή στις χρεώσεις του 13888 αν καλείτε από άλλη εταιρεία. Εγώ πχ από σταθερό Vodafone που πήρα, στα 15 λεπτά αναμονή (που τελικά μου το έκλεισαν κιόλας), με χρέωσε κάπου 5€.

 

Γενικά, αν όντως έχει καταργηθεί το σταθερό για την εξυπηρέτηση πελατών, το νου σας με τα τηλέφωνα. ☝

Link to comment
Share on other sites

Από άλλη εταιρεία καλουμε για εξυπηρέτηαη cosmote 6971013888.

Mόλις έκανα και εγώ ανανέωση.

Ελαβα κωδικό BOX

Ο χρόνος δεν μπήκε ακόμα στο καρτοκινητό. Ουτε ανανεωθηκε η λήξη.

EDIT : Ήρθε 90 λεπτά μετά.

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Ενώ είχα ενεργοποιημενη την ειδοποίηση κλήσεων με γραπτό μήνυμα εάν το τηλέφωνο είναι κλειστό κατηλειμενο ή εκτός δικτύου ανακάλυψα ότι με κάποιο τρόπο δε λειτουργεί πλέον. Υπάρχει κάποιος εύκολος τρόπος να τα ενεργοποιήσω πάλι χωρίς να περιμένω κάνα μισάωρο στο 13888;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Ενώ είχα ενεργοποιημενη την ειδοποίηση κλήσεων με γραπτό μήνυμα εάν το τηλέφωνο είναι κλειστό κατηλειμενο ή εκτός δικτύου ανακάλυψα ότι με κάποιο τρόπο δε λειτουργεί πλέον. Υπάρχει κάποιος εύκολος τρόπος να τα ενεργοποιήσω πάλι χωρίς να περιμένω κάνα μισάωρο στο 13888;

 

https://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3058503#post3058503

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.

Για να καλέσουμε από wu (χωρίς πακέτο ομιλίας) προς εθνικά κινητά ή σταθερά , το ελάχιστο ποσό στην κάρτα μας πρέπει να έιναι 0,75 € ;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...