Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχει προσφορα απιεροριστο; Για αυτο σερνετε την ημερα; Χωρις κοσμο 160mbps με κοσμο 6-7mbps...
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Εχει προσφορα απιεροριστο; Για αυτο σερνετε την ημερα; Χωρις κοσμο 160mbps με κοσμο 6-7mbps...

 

Άστα, φίλε, αν συνεχιστεί το lockdown βλέπω να διακόπτω το Giga Max. Από 'κει που είχα έως 60 Mbps τα ξημερωματα, τώρα έχω 5 και δεν φορτώνει πάντα.

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, χθές έκανα ανανέωση χρόνου ομιλίας μέσω κάρτας και είδα ότι η φόρμα άλλαξε και με πήγε στην Εθνική τράπεζα. Εγώ πλήρωσα με κάρτα της Alpha Bank και θέλω να ρωτήσω αν αυτή η αλλαγή θα φέρει επιπλέον χρέωση ή όχι; ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.

Υπάρχει τρόπος να ενεργοποιήσω το promo4 των ηλικιωμένων γονιών μου από μακρυά ;

Λόγω lockdown δεν μπορώ να πάω σε άλλο νομό.

Link to comment
Share on other sites

Οχι, δεν χρεώνεσαι διαφορετικά εσυ.

 

Γεια σας.

Υπάρχει τρόπος να ενεργοποιήσω το promo4 των ηλικιωμένων γονιών μου από μακρυά ;

Λόγω lockdown δεν μπορώ να πάω σε άλλο νομό.

Οχι, μόνο με SMS ενεργοποιείται.

Link to comment
Share on other sites

Οχι, δεν χρεώνεσαι διαφορετικά εσυ.

 

 

Οχι, μόνο με SMS ενεργοποιείται.

 

Ευχαριστώ.

Με sms το κάνω, αλλά τώρα...

Να μην εκφραστώ για την επικοινωνία με την cosmo που από χθες προσπαθώ, αλλά φωνή βοώντος...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ.

Με sms το κάνω, αλλά τώρα...

Να μην εκφραστώ για την επικοινωνία με την cosmo που από χθες προσπαθώ, αλλά φωνή βοώντος...

Στειλε τους μηνυμα στο messenger

Link to comment
Share on other sites

Και από το chat, που "έπιασα" μετά από προσπάθειες δύο ημερών, αρνητικό εισέπραξα , δυστυχώς.

Ούτε την ευαισθησία, ούτε την απαραίτητη ευελιξία δεν μπορούν να επιδείξουν στις έκτακτες ****συνθήκες που ζούμε.

Άσε που κάποιοι, στο chat , δεν ήξεραν καν το promo4.

Σας ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Από χθες έχω στείλει στο messenger του What's Up για ένα θέμα και ακόμα απάντηση δεν πήρα. Το έκλεισαν το μαγαζί;
Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

παιδιά απο την εφαρμογή whatsup εκτός το ότι μπορείς να αναναεώσεις χρόνο ομιλίας σε άλλα κινητά,μπορείς πχ να βάλεις και τα πακέτα σε άλλα νούμερα;.πχ έστειλα στην μητέρα μου 12 ευρώ απο την εφαρμογή,με ρωτάει για να μήν μπαινει αυτη στο 13330 για τα πακέτα(δέν έχει smartphone βλέπετε) άν μπορώ εγώ απο την συσκευη μου να το κάνω.

:):):):):):)

 

Πρεπει η εφαρμογή του what's up που εχεις να ειναι ανοιγμενη στο νουμερο της. Δηλωνεις το νούμερο της, της ερχεται σμσ με κωδικο και το βαζεις στο αππ και μπορεις να κάνεις τα πάντα εκει.

Εαν δεν εχεις αλλο σμαρτφον, υπαρχουν αππς που σου επιτρεπουν να εχεις 2πλες αππς.

Link to comment
Share on other sites

κατεβασε την εφαρμογη my cosmote και απο εκει μπορεις αρκει να ναι στο ιδιο ονομα νομιζω, αλλιως αν θες κανεις αυτοματο πακετο και ενεργοποιειται μονο του
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

η εφαρμογη my cosmote μπορει δηλαδη να δουλεψει και για whαtsup;

 

Ναι, και μπορείς να βάλεις αριθμό που είναι σε διαφορετικό όνομα

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται αυτό ?

Γιατί παλαιότερα δεν γινόταν !

 

Πότε παλαιότερα? Έχω σχεδόν δυο χρόνια που το έχω κάνει, ίσως και παραπάνω

Link to comment
Share on other sites

Πότε παλαιότερα? Έχω σχεδόν δυο χρόνια που το έχω κάνει, ίσως και παραπάνω

 

ΤΙ Εννοείς, έχεις κάνει ?

ΜΠΟΡΕΙΣ το app να προσθέσεις τον αριθμό κάποιου άλλου ? πατέρας, αδερφου κτλ ?

Link to comment
Share on other sites

Ναι, και μπορείς να βάλεις αριθμό που είναι σε διαφορετικό όνομα[/quote

δηλαδη να κατεβασω στο κινητο μου το my cosmote και εκει ας πουμε να δηλωσω το νουμερο τoy πατερα μου ;

:):):):)

 

ΚΑΙ το δικό μου ΚΑΙ του πατέρα μου.

2 νούμερα που έχουν διαφορετικο ΑΦΜ

Link to comment
Share on other sites

ΤΙ Εννοείς, έχεις κάνει ?

ΜΠΟΡΕΙΣ το app να προσθέσεις τον αριθμό κάποιου άλλου ? πατέρας, αδερφου κτλ ?

 

Ναι, μπορείς

Δεν κάνω log in στην εφαρμογή με τον αριθμό τηλεφώνου αλλά με κωδικούς

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν 2 εφαρμογές:

 

Α) what's up (δέχεται μόνο έναν αριθμό)

Β) Cosmote (δέχεται περισσοτερους από έναν αριθμους)

 

Κατέβασε το Β και προσθεσε τον αριθμό που θελεις. Σε εκείνον τον αριθμό θα παει σμσ επιβεβαίωσης που θα πρεπει να βάλεις.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ έχω στην εφαρμογή 7 αριθμούς από 3 διαφορετικά ΑΦΜ. Το όριο είναι 10 συνδέσεις.

Αυτές τις μέρες δίνει και 4 GB για 7 μέρες για όσους δεν έχουν ξαναστήσει την εφαρμογή.

Πληροφορίες εδώ: https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/mycosmote_app.html

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν 2 εφαρμογές:

 

Α) what's up (δέχεται μόνο έναν αριθμό)

Β) Cosmote (δέχεται περισσοτερους από έναν αριθμους)

 

Κατέβασε το Β και προσθεσε τον αριθμό που θελεις. Σε εκείνον τον αριθμό θα παει σμσ επιβεβαίωσης που θα πρεπει να βάλεις.

 

Έκανα την διαδικασία 4 φορές αλλά ΤΙΠΟΤΑ !!!! Περίεργο...

Link to comment
Share on other sites

παιδιά απο την εφαρμογή whatsup εκτός το ότι μπορείς να αναναεώσεις χρόνο ομιλίας σε άλλα κινητά,μπορείς πχ να βάλεις και τα πακέτα σε άλλα νούμερα;.πχ έστειλα στην μητέρα μου 12 ευρώ απο την εφαρμογή,με ρωτάει για να μήν μπαινει αυτη στο 13330 για τα πακέτα(δέν έχει smartphone βλέπετε) άν μπορώ εγώ απο την συσκευη μου να το κάνω.

:):):):):):)

Από το my cosmote app ,της μάνας σου μπορείς να της ενεργοποιήσεις όποιο πρόγραμμα υπάρχει για όλους, αρκεί να υπάρχουν τα ανάλογα χρήματα στο κινητό της.

Link to comment
Share on other sites

Από το my cosmote app ,της μάνας σου μπορείς να της ενεργοποιήσεις όποιο πρόγραμμα υπάρχει για όλους, αρκεί να υπάρχουν τα ανάλογα χρήματα στο κινητό της.

 

Και αν δεν υπάρχουν μπορεί να βάλει και χρήματα από την εφαρμογή.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...