Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μήπως άνοιξες δεδομένα κατά λάθος?

 

Καθόλου

Η κάρτα ήταν σε δίκαρτο κινητό με προεπιλεγμένη την άλλη για δεδομένα. Τώρα αμφιβάλλω να μου έκανε βλακεία το κινητό

Link to comment
Share on other sites

Νούμερο μου έληξε το 3μηνο (what's up) τώρα έχει φραγή.

Για να το ξανά ενεργοποιήσω πρέπει να πάω Γερμανό μου είπαν η μπορώ και από την εφαρμογή να βάλω 10ευρω με πιστωτική η PayPal?!??

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έχει εξυπηρέτηση μέσω viber η what's up???

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις και online. Μέχρι και 18 του μηνός η ανανέωση 12€ επεκτείνει για 3 μηνες το υπόλοιπο.

Chat εχει στη σελιδα τους μονο.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις και online. Μέχρι και 18 του μηνός η ανανέωση 12€ επεκτείνει για 3 μηνες το υπόλοιπο.

Chat εχει στη σελιδα τους μονο.

και μετα? δεν θα την επεκτεινει για τριμηνο?

Link to comment
Share on other sites

Αν το ενεργοποιησαμε την προηγούμενη εβδομάδα,δεν θα ερθουν αυτοματα σήμερα και το επόμενο Σ/Κ?
Link to comment
Share on other sites

Αν το ενεργοποιησαμε την προηγούμενη εβδομάδα,δεν θα ερθουν αυτοματα σήμερα και το επόμενο Σ/Κ?

 

Στα σχόλια της προσφοράς λεει οτι πρεπει καθε φορα να το ενεργοποιουμε. Δες στο mywhatsup

Link to comment
Share on other sites

Θέλει ξεχωριστή ενεργοποίηση κάθε φορά.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Μη ξεχαστε να ενεργοποιησετε το δωρεαν 3 gb σημερα

 

ωραιος, ευχαριστουμε!

εντωμεταξυ το ενεργοποιησα και λεει οτι ειναι για το σαββατοκυριακο και την δευτερα,

αρα ολα για τριημερο ειναι τελικα;

ρωταω γιατι δεν ειναι αργια αυτη την φορα η δευτερα

Link to comment
Share on other sites

ωραιος, ευχαριστουμε!

εντωμεταξυ το ενεργοποιησα και λεει οτι ειναι για το σαββατοκυριακο και την δευτερα,

αρα ολα για τριημερο ειναι τελικα;

ρωταω γιατι δεν ειναι αργια αυτη την φορα η δευτερα

 

Δεν έχει σημασία θα είναι μέχρι και την Δευτέρα στις 12 το βράδυ πριν αλλάξει η μέρα για τρίτη

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,την προηγούμενη εβδομαδα υπήρχε η προσφορά μέσα στην εφαρμογή, τώρα δεν υπάρχει,τώρα πως μπορούμε να πάρουμε την προσφορά πάλι;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το βρήκα, μνμ στο 1330 gigask

Edited by pulsar
[sIGPIC][/sIGPIC] ΚΩΣΤΑΣ http://www.vstrom.gr/forum/
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Υπάρχει κανονικά μέσα στην εφαρμογή.

Πάτησε πάνω στα διαθέσιμα MB σου και μετά είναι η πρώτη επιλογή #giga_SouKou

 

...μετά είδα ότι το βρήκες!

Edited by magos_88
Το βρήκε!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα θα ηθελα να ρωτησω τι παιζει με τα παιδια κατω λεμε Πλατεια Αριστοτελους με μπουφαν οτε με τους αριθμους καρτοκινητης οτε που πουλανε γνωριζει κανεις φιλος ειναι σαν λεμε της Wind τετοια φαση

Εαν αγορασω λεμε ειναι 100% ασφαλες

με ενδιαφερει να αγορασω ενα για δευτερο με ενδιαφερει κυριως ομιλια κ ιντερνετ

Ευχαριστω:):)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα αγοράσει απο εκεί ενα wu με διπλασιασμο τους 3 πρώτους μήνες. Ασφαλές το θεωρώ, δεν είχα κάποιο πρόβλημα
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση Βασίλη υπάρχει κάποιο πρόγραμμα συγκεκριμένο που ζητάω για οχι
Link to comment
Share on other sites

Απλά διπλασιάζει κάθε ανανέωση σου για τους πρώτους 3 μήνες, ζήτησε να μη σου ενεργοποιήσουν πακέτο ώστε να κάνεις εσύ ότι θες τα χρήματα!

 

Στάλθηκε από το ANE-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε αυτό,

 

AΠO 19/03 ΣTAMATAEI H EMΠOPIKH ΔIAΘEΣH TOY ΠAKETOY COMBO CALL THEM ALL-I KAΘΩΣ KAI H AYTOMATH ENEPΓOΠOIHΣH TOY. ENAΛΛAKTIKA KAΛEΣE 1317 'H MΠEΣ ΣTO https://www.whatsup.gr/c/store KAI EΠIΛEΞE THN AYTOMATH ENEPΓOΠOIHΣH TOY ΠAKETOY COMBO CALL THEM ALL PLUS-I ΓIA 400'+400SMS ΠPOΣ WHAT'S UP, 300'+200SMS ΠPOΣ OΛOYΣ KAI 200MB ME 8,5€ ΓIA 1 MHNA. EΠIΠΛEON, ΣE KAΘE ENEPΓOΠOIHΣH TOY ΠAKETOY COMBO CALL THEM ALL PLUS-I MEXPI 31/3 EXEIΣ ΔΩPO 500MB ΓIA EΣENA KAI AΛΛA TOΣA ΓIA ENA ΦIΛO ΣOY

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε αυτό,

 

AΠO 19/03 ΣTAMATAEI H EMΠOPIKH ΔIAΘEΣH TOY ΠAKETOY COMBO CALL THEM ALL-I KAΘΩΣ KAI H AYTOMATH ENEPΓOΠOIHΣH TOY. ENAΛΛAKTIKA KAΛEΣE 1317 'H MΠEΣ ΣTO https://www.whatsup.gr/c/store KAI EΠIΛEΞE THN AYTOMATH ENEPΓOΠOIHΣH TOY ΠAKETOY COMBO CALL THEM ALL PLUS-I ΓIA 400'+400SMS ΠPOΣ WHAT'S UP, 300'+200SMS ΠPOΣ OΛOYΣ KAI 200MB ME 8,5€ ΓIA 1 MHNA. EΠIΠΛEON, ΣE KAΘE ENEPΓOΠOIHΣH TOY ΠAKETOY COMBO CALL THEM ALL PLUS-I MEXPI 31/3 EXEIΣ ΔΩPO 500MB ΓIA EΣENA KAI AΛΛA TOΣA ΓIA ENA ΦIΛO ΣOY

 

Είχε βγει ανακοίνωση εδώ και καιρό ότι θα το καταργούσαν αυτό. Με αυτήν την κίνηση το φθηνότερο πακέτο στο απλό what's up που έχει ομιλία προς όλους για 1 μήνα πάει πλέον στα 8.5 ευρώ. Αφού το κατάργησαν λοιπόν, σε ένα απλό whatsup που χρησιμοποιείτε ελάχιστα για τηλέφωνα από εδώ και πέρα θα του κάνω μεταφορά 5 ευρώ και θα του ενεργοποιώ το πακέτο με τα 100mb με 3 ευρώ (ξέρω ξεφτίλα) και με μια voip υπηρεσία θα κάνω την δουλειά μου. Έτσι αντί για 7 ευρώ που επερνε τον μήνα η cosmote τώρα θα παίρνει 3. Μπορεί να είμαι ο μόνος που θα κάνει κάτι τέτοιο αλλά δεν πειράζει. Αν θέλει η cosmote και η κάθε cosmote να ακριβύνει τις υπηρεσίες της θα υπάρχουν και άτομα που θα βρίσκουν εναλλακτικός τρόπους για να κάνουν την δουλειά τους. Voip λοιπόν μέχρι να αρχίσουν να βάζουν μυαλό.

Link to comment
Share on other sites

Είχε βγει ανακοίνωση εδώ και καιρό ότι θα το καταργούσαν αυτό. Με αυτήν την κίνηση το φθηνότερο πακέτο στο απλό what's up που έχει ομιλία προς όλους για 1 μήνα πάει πλέον στα 8.5 ευρώ. Αφού το κατάργησαν λοιπόν, σε ένα απλό whatsup που χρησιμοποιείτε ελάχιστα για τηλέφωνα από εδώ και πέρα θα του κάνω μεταφορά 5 ευρώ και θα του ενεργοποιώ το πακέτο με τα 100mb με 3 ευρώ (ξέρω ξεφτίλα) και με μια voip υπηρεσία θα κάνω την δουλειά μου. Έτσι αντί για 7 ευρώ που επερνε τον μήνα η cosmote τώρα θα παίρνει 3. Μπορεί να είμαι ο μόνος που θα κάνει κάτι τέτοιο αλλά δεν πειράζει. Αν θέλει η cosmote και η κάθε cosmote να ακριβύνει τις υπηρεσίες της θα υπάρχουν και άτομα που θα βρίσκουν εναλλακτικός τρόπους για να κάνουν την δουλειά τους. Voip λοιπόν μέχρι να αρχίσουν να βάζουν μυαλό.

 

Φίλτατε P_papadis, η Cosmote αδιαφορεί για τις υπηρεσίες που θα επιλέξεις προκειμένου να καταναλώσεις το υπόλοιπό σου.

Το μόνο που την ενδιαφέρει είναι το δεκάευρω της ελάχιστης προσθήκης ανά 60 μέρες με το οποίο διατηρείς τον αριθμό σου.

Αν κρίνει ότι δεν αποφέρεις αρκετά... δύναται να λιμάρει εκ νέου ελάχιστο υπόλοιπο και διάρκεια ισχύος προς όφελός της.

Link to comment
Share on other sites

Είχε βγει ανακοίνωση εδώ και καιρό ότι θα το καταργούσαν αυτό. Με αυτήν την κίνηση το φθηνότερο πακέτο στο απλό what's up που έχει ομιλία προς όλους για 1 μήνα πάει πλέον στα 8.5 ευρώ. Αφού το κατάργησαν λοιπόν, σε ένα απλό whatsup που χρησιμοποιείτε ελάχιστα για τηλέφωνα από εδώ και πέρα θα του κάνω μεταφορά 5 ευρώ και θα του ενεργοποιώ το πακέτο με τα 100mb με 3 ευρώ (ξέρω ξεφτίλα) και με μια voip υπηρεσία θα κάνω την δουλειά μου. Έτσι αντί για 7 ευρώ που επερνε τον μήνα η cosmote τώρα θα παίρνει 3. Μπορεί να είμαι ο μόνος που θα κάνει κάτι τέτοιο αλλά δεν πειράζει. Αν θέλει η cosmote και η κάθε cosmote να ακριβύνει τις υπηρεσίες της θα υπάρχουν και άτομα που θα βρίσκουν εναλλακτικός τρόπους για να κάνουν την δουλειά τους. Voip λοιπόν μέχρι να αρχίσουν να βάζουν μυαλό.

 

A γιαυτό μου σπάσανε τα νευρά τελευταίο καιρό με το καρτοσυμβόλαιο .....

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Είχε βγει ανακοίνωση εδώ και καιρό ότι θα το καταργούσαν αυτό. Με αυτήν την κίνηση το φθηνότερο πακέτο στο απλό what's up που έχει ομιλία προς όλους για 1 μήνα πάει πλέον στα 8.5 ευρώ. Αφού το κατάργησαν λοιπόν, σε ένα απλό whatsup που χρησιμοποιείτε ελάχιστα για τηλέφωνα από εδώ και πέρα θα του κάνω μεταφορά 5 ευρώ και θα του ενεργοποιώ το πακέτο με τα 100mb με 3 ευρώ (ξέρω ξεφτίλα) και με μια voip υπηρεσία θα κάνω την δουλειά μου. Έτσι αντί για 7 ευρώ που επερνε τον μήνα η cosmote τώρα θα παίρνει 3. Μπορεί να είμαι ο μόνος που θα κάνει κάτι τέτοιο αλλά δεν πειράζει. Αν θέλει η cosmote και η κάθε cosmote να ακριβύνει τις υπηρεσίες της θα υπάρχουν και άτομα που θα βρίσκουν εναλλακτικός τρόπους για να κάνουν την δουλειά τους. Voip λοιπόν μέχρι να αρχίσουν να βάζουν μυαλό.

 

Νομίζω ότι καταργείται και η μεταφορά 5 €, όπως είχαν γράψει κάποιοι πιο γνώστες εδώ, οπότε υπολόγιζε 10αρικο όχι ταληρο μεταφορά.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...