Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τον γάιδαρο τον φάγατε. Σε λίγο τελειώνουν οι άλλοι και τα μέρη σου.

 

Send by HUAWEI Mate 8 (NXT-L29) 6" DSFA with Tapatalk

 

Αυτό το λίγο πόσο καιρό το ακούμε βρε cmvr μου;

Νιος ήμουν και γέρασα...

Προσωπικά χρησιμοποιώ mifi ή δίκαρτο κινητό με κάρτα της άλλης μέσα μόνο για ιντερνετ και ας πάνε να κόψουν το κεφάλι τους όλοι.

Link to comment
Share on other sites

Την καλησπέρα μου, πριν ενα μήνα ενεργοποίησα για 1η φορά τα 1500 λεπτά και 1.5gb για 1 μηνα με 8.5€. Τα είχα ενεργοποιήσει 8 Νοεμβρίου, βλέπω τωρα τα υπολειπόμενα mb δεν υπάρχουν ενω τα λεπτά ομιλίας υπάρχουν (Λογικά αύριο θα χαθούν και αυτά...). Γιατί έχασα τα mb ??

Ps1: Αν ανανεώσω το πακέτο θα διατηρήσω τα υπολειπόμενα λεπτά ομιλίας ή θα χαθούν και αυτά ?

Ps2: Με ανανέωση του πακέτου μεταφέροντα μόνο τα υπολειπόμενα mb ή μονο ο χρόνος ομιλίας ?

Link to comment
Share on other sites

Τα δεδομένα από την αυτόματη ενεργοποίηση ΔΕΝ μεταφέρονται.

 

ωραια ευχαριστω, αρα να ανανεωσω το αλλο πακετο με τα 600 πριν να ληξει και το αλλο θα το κοψω πριν την επομενη αυτοματη ανανεωση δλδ.

Link to comment
Share on other sites

Την καλησπέρα μου, πριν ενα μήνα ενεργοποίησα για 1η φορά τα 1500 λεπτά και 1.5gb για 1 μηνα με 8.5€. Τα είχα ενεργοποιήσει 8 Νοεμβρίου, βλέπω τωρα τα υπολειπόμενα mb δεν υπάρχουν ενω τα λεπτά ομιλίας υπάρχουν (Λογικά αύριο θα χαθούν και αυτά...). Γιατί έχασα τα mb ??

Ps1: Αν ανανεώσω το πακέτο θα διατηρήσω τα υπολειπόμενα λεπτά ομιλίας ή θα χαθούν και αυτά ?

Ps2: Με ανανέωση του πακέτου μεταφέροντα μόνο τα υπολειπόμενα mb ή μονο ο χρόνος ομιλίας ?

 

Καλησπέρα,

 

Μόνο τα δεδομένα μεταφέρονται στο προνομιακό What's Up.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Μόνο τα δεδομένα μεταφέρονται στο προνομιακό What's Up.

 

 

Για κλήσεις από και προς χώρα εντός ΕΕ χρησιμοποιούνται αυτά τα λεπτά;

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Για κλήσεις από και προς χώρα εντός ΕΕ χρησιμοποιούνται αυτά τα λεπτά;

 

Για κλήσεις από χώρα της Ε.Ε σύμφωνα με την πολιτικής της Cosmote ναι, μιας και είναι αγορασμένα λεπτά προς όλους. Προς χώρα της Ε.Ε όχι. Για να καλέσεις σε Ευρωπαϊκό Κράτος, θα πρέπει να αγοράσεις το ανάλογο διεθνές πακέτο.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

αντε βρε cosmote βγαλε τα δωρακια σου, τι περιμενεις;

 

:O

Είναι νωρίς ακόμα!! Όλο και κάτι θα δώσει για Χριστούγεννα αργότερα.
Link to comment
Share on other sites

Για κλήσεις από χώρα της Ε.Ε σύμφωνα με την πολιτικής της Cosmote ναι, μιας και είναι αγορασμένα λεπτά προς όλους. Προς χώρα της Ε.Ε όχι. Για να καλέσεις σε Ευρωπαϊκό Κράτος, θα πρέπει να αγοράσεις το ανάλογο διεθνές πακέτο.

 

Άρα εγώ από την Αγγλία θα μπορώ να καλώ στην Ελλάδα;

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Άρα εγώ από την Αγγλία θα μπορώ να καλώ στην Ελλάδα;

 

Καλημέρα,

 

Ναι, εφόσον τα λεπτά είναι προς όλους και αγορασμένα.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Όταν διατύπωνα την φράση-ερώτηση "θα μπορώ να καλώ προς χώρες εντός ΕΕ; " εννοούσα να καλώ μόνο σε αριθμούς ελληνικούς εκει πέρα. Άρα ειναι διπλή συνεπαγωγή.

 

Οπότε εγώ απο Αγγλία με ελληνικό αριθμό θα μπορώ να καλώ προς Ελλάδα, αλλά και αυτοι απο Ελλάδα θα μπορούν να καλούν εμένα στην Αγγλία (με ελληνικό αριθμό εννοείται και αυτοί) και με λεπτά διαθέσιμα προς όλους εννοείται.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και ΟΧΙ μόνο προς Ελλάδα {ΑΠΟ ΑΓΓΛΙΑ}.

 

 

Ναι ασφαλώς, για όλες τις χώρες εντός ΕΕ.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ισχύει ότι σε αγορές Γερμανός δίνουν κάρτες Whats Up με υπόλοιπο όπως στα Public? Στην Ακαδημίας μου είπαν ότι δίνουν απλά νούμερο δώρο με κάθε αγορά , αλλά χωρίς υπόλοιπο

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Τα MB από τα Reloadit που έχουμε μαζέψει μήνα το μήνα (όσα δεν καταλώναμε μέχρι την επόμενη ανανέωση, δηλαδή) θα μηδενιστούν με τα νέα δεδομένα από Μάρτη, από τη στιγμή που δεν θα κάνουμε ανανέωση μες το 15νθήμερο;
Link to comment
Share on other sites

Τα MB από τα Reloadit που έχουμε μαζέψει μήνα το μήνα (όσα δεν καταλώναμε μέχρι την επόμενη ανανέωση, δηλαδή) θα μηδενιστούν με τα νέα δεδομένα από Μάρτη, από τη στιγμή που δεν θα κάνουμε ανανέωση μες το 15νθήμερο;[/quote

 

Ξεκάθαρα ναι.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ.

Έχω άλλη μια ερώτηση. Ξέρω ότι τα MB από το πάρε-μοίρασε μεταφέρονται στον επόμενο μήνα από τη στιγμή που ανανεώσεις εγκαίρως. Μεταφέρονται όμως επίσης και τα MB που σου έχουν στείλει μ' αυτήν την υπηρεσία;

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ.

Έχω άλλη μια ερώτηση. Ξέρω ότι τα MB από το πάρε-μοίρασε μεταφέρονται στον επόμενο μήνα από τη στιγμή που ανανεώσεις εγκαίρως. Μεταφέρονται όμως επίσης και τα MB που σου έχουν στείλει μ' αυτήν την υπηρεσία;

Απ' ό,τι θυμάμαι, τα ΜΒ από πάρε - μοίρασε πάνε μαζί, οπότε αν κάνεις πάρε - μοίρασε και μετά από π.χ. 10 μέρες κάνει κάποιος άλλος και σου στείλει, το σύνολο των ΜΒ παίρνει τη μεταγενέστερη ημερομηνία λήξης.

Link to comment
Share on other sites

Απ' ό,τι θυμάμαι, τα ΜΒ από πάρε - μοίρασε πάνε μαζί, οπότε αν κάνεις πάρε - μοίρασε και μετά από π.χ. 10 μέρες κάνει κάποιος άλλος και σου στείλει, το σύνολο των ΜΒ παίρνει τη μεταγενέστερη ημερομηνία λήξης.

 

Ακριβώς. Αρκεί να σε συμπεριλάβει κάποιος στο πάρε μοίρασε, στέλνοντας σου 100mb. Αυτό αυτομάτως θα παρατείνει τη διάρκεια τους, για έναν επιπλέον μήνα.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Ανάμεσα σε after dark και play now ποιο θα έχει προτεραιότητα στο youtube;

Φαντάζομαι το play now, αλλά δεν είμαι σίγουρος, μιας και μου έχει "φάει" όλα τα mb από αλλά πακέτα.

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση μπορουμε να στειλουμε καποιον απο εδω μεσα παρε μοιρασε 300mb και να μας στειλει και αυτος 300mb εχει καπου ειδικο καναλι τσατ.Για να μην πανε χαμενα
Link to comment
Share on other sites

Ανάμεσα σε after dark και play now ποιο θα έχει προτεραιότητα στο youtube;

Φαντάζομαι το play now, αλλά δεν είμαι σίγουρος, μιας και μου έχει "φάει" όλα τα mb από αλλά πακέτα.

Το playnow έχει προτεραιότητα.

 

Στάλθηκε από το X5PROx32 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση μπορουμε να στειλουμε καποιον απο εδω μεσα παρε μοιρασε 300mb και να μας στειλει και αυτος 300mb εχει καπου ειδικο καναλι τσατ.Για να μην πανε χαμενα

Υπάρχει σχετικό θέμα

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7383716

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...