Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

θα δω πως θα το κάνω και θα ενημερώσω.

Απλά προσπαθούσα να στείλω πίσω τα περισσότερα χρήματα σε αυτό με τα 3€ για να το κάνω frog.

 

----- προσθήκη μηνύματος 78 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

edit

Stefane1999

θα μπορούσε να έχει καποιος 2 καρτες για να έχει 4χ1cent αυτόνομα η καρφωμένα σε fct..

Αν υπάρχει ακόμα το 1c

Link to comment
Share on other sites

εχει γινει 2 σεντ ανα λεπτο,λογικα αυτο εννοει,2 αριθμους με το προγραμμα αυτο σε καθε sim.
Link to comment
Share on other sites

Ναι, το είχα κάνει παλιότερα με 2 κάρτες. Αλλά βαρέθηκα όσο καλό και να ακούγεται θεωρητικά. Μετά που το έκανε 2 λεπτά δεν...

 

Sent from my XT1068

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, από συμβόλαιο θέλω να πάω σε what's up ή cosmote καρτοκινητή (δεν ξέρω μπορείτε να μου προτείνετε εσείς; ), πως μπορώ να το κάνω και τι κόστος έχει, αν έχει; ευχαριστώ!!!

 

ΥΓ

Να σημειώσω ότι η μετάβαση θα γίνει με τη λήξη του συμβολαίου όχι νωρίτερα.

Edited by frastgr
frastgr
Link to comment
Share on other sites

Μόλις έκανα εγγραφή εδω..Δεν ξερω ποτε βγηκε και τι αναλυτικά ειναι,αλλα 1.2 GB με 4€ είναι πολυ καλό (αν και γραφει οτι ισχύει μέχρι 30/6 υποθέτω οτι θα πάρει παράταση μιας και είναι καινούργια υπηρεσία).Εχει και αλλες προσφορές αλλά περιμένω να γινει η εγγραφή για να τις μάθω αναλυτικά..Όποιος είναι μέχρι 24,αξίζει τον κόπο!!

 

https://www.whatsup.gr/el/next-gen

Link to comment
Share on other sites

Γραψε λιγο στο τοπικ του Φρογκ οτι 1,2μβ με 4ε ειναι πολυ καλο, να δω κάτι...

:lol::lol::p

Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Μόλις έκανα εγγραφή εδω..Δεν ξερω ποτε βγηκε και τι αναλυτικά ειναι,αλλα 1.2 GB με 4€ είναι πολυ καλό (αν και γραφει οτι ισχύει μέχρι 30/6 υποθέτω οτι θα πάρει παράταση μιας και είναι καινούργια υπηρεσία).Εχει και αλλες προσφορές αλλά περιμένω να γινει η εγγραφή για να τις μάθω αναλυτικά..Όποιος είναι μέχρι 24,αξίζει τον κόπο!!

 

https://www.whatsup.gr/el/next-gen

Όταν κάνεις τη εγγραφή πες μας λίγο τι διαδικασία. Γιατί θέλω να το ενεργοποιήσω και εγώ αλλά έχω το φοιτητικό ήδη

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όταν κάνεις τη εγγραφή πες μας λίγο τι διαδικασία. Γιατί θέλω να το ενεργοποιήσω και εγώ αλλά έχω το φοιτητικό ήδη

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Και γω έχω το φοιτητικό και έκανα κανονικά την εγγραφή.Ζητάει ταυτότητα μπρος-πίσω (η κάποιο αλλο έγγραφο) και τα στοιχεία..Σε 2 εργάσιμες μέρες ολοκληρώνεται η εγγραφή!!

 

@Laznokxd μην μπερδεύεσαι φιλε, αφορα όσους ειναι κάτω από 24 και έχουν What's up.Το Frog ειναι ξεχωριστό κομμάτι με αλλες προσφορές.Ας μην τα μπερδεύουμε όλα μαζι ;)

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή κάνεις εγγραφή στο NextGen και κρατάς και το φοιτητικό; Τότε συμφέρει...

 

Δεν μπορώ να σου απαντησω 100% γιατι ακομα δεν ολοκληρώθηκε η εγγραφή (θέλει 2 εργάσιμες).Μόλις ολοκληρωθεί θα δω αν παραμείνει και το φοιτητικό,αν και δεν νομίζω να υπάρχει θέμα.

Link to comment
Share on other sites

παρακαλώ θέλω τη γνώμη σας σχετικά με το what's up και την cosmote καρτοκινητή. Ποιο από τα δύο συμφέρει περισσότερο ή είναι καλύτερο; και για ποιους λόγους; Ευχαριστώ!!!
frastgr
Link to comment
Share on other sites

παρακαλώ θέλω τη γνώμη σας σχετικά με το what's up και την cosmote καρτοκινητή. Ποιο από τα δύο συμφέρει περισσότερο ή είναι καλύτερο; και για ποιους λόγους; Ευχαριστώ!!!

What's up ασυζητητί. Αρκετά καλούδια που δεν έχει η cosmocarta

 

Πάρε μοίρασε

Supershare

Πάρε δώσε

Pare kavatza

Reload it

Καλυτερες προσφορες σε όλα

 

 

Γενικά δεν συμφέρει σε καμία περίπτωση cosmocarta.

 

 

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

What's up ασυζητητί. Αρκετά καλούδια που δεν έχει η cosmocarta

 

Πάρε μοίρασε

Supershare

Πάρε δώσε

Pare kavatza

Reload it

Καλυτερες προσφορες σε όλα

 

 

Γενικά δεν συμφέρει σε καμία περίπτωση cosmocarta.

 

 

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

 

Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση!!!!!

frastgr
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα ήθελα τα φώτα σας. Ξέρετε πού και τι μήνυμα στέλνω, ώστε να μάθω προσφορές για τον αριθμό μου. Μου έστειλαν τις προάλλες προσφορά, 600' προς what's up και 200' προς όλους, με 4€. Πως μπορώ να δω αν ισχύει ακόμα, πέραν του να το ενεργοποιήσω;

 

Υ.Γ Θύμαμαι στον δεύτερο αριθμό που έχω, Vodafone CU, υπήρχε αντίστοιχη υπηρεσία μέσω sms και την είχα χρησιμοποιήσει.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει τέτοια δυνατότητα στην κοσμοτέ. Πρέπει να δεις το μήνυμα που σου έστειλαν αν αναφέρει καταληκτική ημερομηνία.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα ήθελα τα φώτα σας. Ξέρετε πού και τι μήνυμα στέλνω, ώστε να μάθω προσφορές για τον αριθμό μου. Μου έστειλαν τις προάλλες προσφορά, 600' προς what's up και 200' προς όλους, με 4€. Πως μπορώ να δω αν ισχύει ακόμα, πέραν του να το ενεργοποιήσω;

 

Υ.Γ Θύμαμαι στον δεύτερο αριθμό που έχω, Vodafone CU, υπήρχε αντίστοιχη υπηρεσία μέσω sms και την είχα χρησιμοποιήσει.

Τη συγκεκριμένη προσφορά απλά σε στέλνουν μηνυμα. 2 μήνες σερί μου την έστειλαν για τον Ιούνιο τίποτα ακόμα.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Έγινε ευχαριστώ παιδιά. Πάντως γενικά, βλέπω πως στέλνουν πολλές προσφορές για συνδρομητές what's up.

 

Π.χ έχουν στείλει σε συγγενή, με κάθε ανανέωση από 10€, δώρο 400' προς όλους και 1GB για τους επόμενους 6 μήνες περίπου, στην πρώτη ανανέωση του μήνα.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Έγινε ευχαριστώ παιδιά. Πάντως γενικά, βλέπω πως στέλνουν πολλές προσφορές για συνδρομητές what's up.

 

Π.χ έχουν στείλει σε συγγενή, με κάθε ανανέωση από 10€, δώρο 400' προς όλους και 1GB για τους επόμενους 6 μήνες περίπου, στην πρώτη ανανέωση του μήνα.

Δεν είναι κάτι συγκεκριμένο στέλνουν όπου θέλουν τυχαία πιστεύω η αν πχ δεν έχεις βάλει κάρτα καιρό στέλνουν για να βάλεις.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Θα μεταφέρω τον αριθμό μου από την WIND. Για πακέτα δεδομένων (Δεν με πολυενδιαφέρει η ομιλία)ποιό είναι καλύτερα; cosmokarta η wathup;
Link to comment
Share on other sites

βατραχακι θαρρώ όσο υπάρχει ο διπλασιασμός 2+2GB/μήνα με 4.40€ Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Θα μεταφέρω τον αριθμό μου από την WIND. Για πακέτα δεδομένων (Δεν με πολυενδιαφέρει η ομιλία)ποιό είναι καλύτερα; cosmokarta η wathup;

 

Με τα σημερινά δεδομένα frog 4,40ευρω για 4gb έως και 2μηνιαιες ενεργοποιήσεις.

Από την άλλη το wu έχει το afterdark πακέτο 10gb /5ευρω αλλά από τις 22:00-08:00.

Edited by stefanos1999
Link to comment
Share on other sites

Γραψε λιγο στο τοπικ του Φρογκ οτι 1,2μβ με 4ε ειναι πολυ καλο, να δω κάτι...

 

Αν και με πρόλαβε άλλος, δεν κρατιέμαι.

:lol: :lol: :lol: και :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...