Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για όποιον έχει απορία τι γίνεται αν ενεργοποιηθεί 2ο after dark πριν λήξει το 1ο.

Τα προσθέτει από ότι φαίνεται σε πρώτη φάση.

baa80ea45200fef2422dac7f3358eb9d.jpg

Σε 3 ημέρες που θα έληγε το πρώτο αν δεν αφαιρεθεί το υπόλοιπο που έχει μείνει θα ξέρουμε 100%.

 

Sent from my Moto X Play

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον έχει απορία τι γίνεται αν ενεργοποιηθεί 2ο after dark πριν λήξει το 1ο.

Τα προσθέτει από ότι φαίνεται σε πρώτη φάση.

baa80ea45200fef2422dac7f3358eb9d.jpg

Σε 3 ημέρες που θα έληγε το πρώτο αν δεν αφαιρεθεί το υπόλοιπο που έχει μείνει θα ξέρουμε 100%.

Άψογο αυτό, αν ισχύει

Link to comment
Share on other sites

Εχω αρκετο χρονο απο προγραμα(200+400) προς ολους και whats up.Σημερα μια περνω κανονικα και μια μου λεει στην αρχη πως εχω 1 λεπτο και καποια δευτερολεπτα για αυτην την κληση.Γινεται σε καποιον αλλον αυτο?
Link to comment
Share on other sites

Μήπως έληξε το πακέτο σου και σε ενημερώνει απλά για το πόσο μπορείς να μιλήσεις βάση του χρηματικού υπολοίπου που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχεις καταναλώσει όλα τα λεπτά προς όλους και οι αριθμοί που καλείς δεν είναι what's up; Λάβε υπόψιν πως η ελάχιστη χρέωση είναι 3 λεπτά, οπότε και λίγο να μιλάς σε 66 κλήσεις κατά μέγιστο θα έχουν τερματίσει τα διαθέσιμα λεπτά προς όλους.
Link to comment
Share on other sites

Στη σελίδα της κοσμοτε υπάρχει callback μπορείς να ζητήσεις να σε πάρουν πίσω δωρεάν αυτοί.
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα

 

εαν μετατρέψω το συμβολαιο μου σε κάρτα (χρησιμοποιώ κατά μέσο όρο 100 λεπτα ομιλίας και 1 γιγα ιντερνετ) τι με συμφέρει και τι θα χρειαστεί να αγοράζω σε πακέτο? Ως τώρα έχω vodafone συμβόλαιο και δίνω 26 ευρώ... Νιώθω ότι δίνω πολλά

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα

 

εαν μετατρέψω το συμβολαιο μου σε κάρτα (χρησιμοποιώ κατά μέσο όρο 100 λεπτα ομιλίας και 1 γιγα ιντερνετ) τι με συμφέρει και τι θα χρειαστεί να αγοράζω σε πακέτο? Ως τώρα έχω vodafone συμβόλαιο και δίνω 26 ευρώ... Νιώθω ότι δίνω πολλά

το frog εχει πακέτο 60'+60' με 3,02ευρώ, δηλαδη 120'λεπτα προς ολα τα δίκτυα ,με εως 4ενεργοποιησεις τον μήνα. επισης εχει πακετο 4gb με 4,40ευρώ

http://www.frogmobile.gr/el/default.aspx

 

για μικρη χρηση δες και το f2g της wind ίσως.

Edited by stefanos1999
Link to comment
Share on other sites

και από internet? έχω δεμσεύσεις ότι πρέπει να το χρησιμοποιώ για καποιούς μήνες?

 

στα καρτοκινητα δεν υπαρχουν δεσμευσεις, αγοραζεις πακετα που καποια στιγμη είτε ληγουν (συνηθως στις 30ημερες) είτε τελειωνει η ενσωματωμενη χρήση τους.

ιντερνετ: 4gb/4,40ευρω για ενεργοποιηση εως και 2φορες ανα ημερολογιακο μήνα.

Edited by stefanos1999
Link to comment
Share on other sites

το frog εχει πακέτο 60'+60' με 3,02ευρώ, δηλαδη 120'λεπτα προς ολα τα δίκτυα ,με εως 4ενεργοποιησεις τον μήνα. επισης εχει πακετο 4gb με 4,40ευρώ

http://www.frogmobile.gr/el/default.aspx

 

για μικρη χρηση δες και το f2g της wind ίσως.

Οταν τρέχει ο διπλασιασμός του πακέτου μπορεις να το ενεργοποιήσεις πάνω απο 4 φορές.Δοκιμασμένο απο χρήστη εδώ στο φόρουμ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7191058#post7191058

Link to comment
Share on other sites

Οταν τρέχει ο διπλασιασμός του πακέτου μπορεις να το ενεργοποιήσεις πάνω απο 4 φορές.Δοκιμασμένο απο χρήστη εδώ στο φόρουμ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7191058#post7191058

σωστος, ακόμη καλύτερα. Δηλαδη αν καποιος το ενεργοποιήσει 5φορές έχει 600' προς όλους με 15€ τον μήνα... ή 7,5€ οι παλιοί του διπλασιασμού.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλάβω που υπάρχει το σκαλωμα τόσο καιρό και δεν δίνει στα καρτοκινητα το wifi calling LTEvoip . Δεν έχει ανάγκη να ξεμπουκωσει το δίκτυο της? Ποσες κλήσεις ακόμα θα χάνουμε από αυτές τις εναλλαγές? Κάθε ημέρα όταν γυρνάω σπίτι το τηλέφωνο δεν χτυπάει επειδή κολλάει στο 4G και δεν βγαίνει κλήση.
Link to comment
Share on other sites

Πόσο καιρό περίπου το έχεις παρατηρήσει; Μου έχει συμβεί κι εμένα τελευταία μερικές φορές, και επίσης έχω την εντύπωση ότι μένει στο 4G μόνιμα και δεν μπορεί να βγάλει κλήση. Όταν το έπαιρνα χαμπάρι και εξερχόμενη να δοκίμαζα έκλεινε.

 

Sent from my XT1068

Link to comment
Share on other sites

Εχει γενικά αργές εναλλαγές. Παρατηρείται και στις πιο χαμηλές ταχύτητες οτι "κολλάει". Οταν δεν υπάρχει ενεργή κίνηση γυρνάει από E σε G και απο H+ σε 3G (UTMS). Αν επιχειρήσεις να ανοίξεις κάτι σου βγάζει την ψυχή μέχρι να πάρει πάλι μπροστά και ίσως να χρειαστεί off/on στον διακόπτη των δεδομένων...
Link to comment
Share on other sites

Με κλήση στο 1330 σε κοσμοκαρτα (μονο) δίνει 200' προς όλους για το Σ/Κ.
Link to comment
Share on other sites

Το κακό με την αναβαθμισμένη εφαρμογή του wu , είναι οτι δεν σε αφήνει να κάνεις reload σε άλλον αριθμο.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλάβω που υπάρχει το σκαλωμα τόσο καιρό και δεν δίνει στα καρτοκινητα το wifi calling LTEvoip . Δεν έχει ανάγκη να ξεμπουκωσει το δίκτυο της? Ποσες κλήσεις ακόμα θα χάνουμε από αυτές τις εναλλαγές? Κάθε ημέρα όταν γυρνάω σπίτι το τηλέφωνο δεν χτυπάει επειδή κολλάει στο 4G και δεν βγαίνει κλήση.

Και να δώσει... ακομα δεν θα "ξεμπουκωσει" τίποτα, ελάχιστες συσκευές σήμερα υποστηριζονται (κυρίως high-end)

Edited by stefanos1999
Link to comment
Share on other sites

Με τα σημερινά δεδομένα frog 4,40ευρω για 4gb έως και 2μηνιαιες ενεργοποιήσεις.

Από την άλλη το wu έχει το afterdark πακέτο 10gb /5ευρω αλλά από τις 22:00-08:00.

 

Επειδη με ενδιαφερει και δεν βρίσκω πληροφοριες υπαρχει καποιο link με πληροφοριες?

Πως το ενεργοποιουμε ?

Link to comment
Share on other sites

Επειδη με ενδιαφερει και δεν βρίσκω πληροφοριες υπαρχει καποιο link με πληροφοριες?

Πως το ενεργοποιουμε ?

Δεν υπάρχει στο site είναι ανεπίσημο πακέτο που τρέχει επί 1,5χρονο το 4gb με 4,40ευρω της frog

Στέλνεις σμσ 17317 στο 1330

2ενεργοποιησεις ανά ημερολογιακο μήνα.

Τα Gb μεταφέρονται εάν ενεργοποιηθεί νέο (οποιοδήποτε) data πακέτο πριν την λήξη του προηγούμενου.

Edited by stefanos1999
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...