Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια ερώτηση προς όσους έβαλαν την προσφορά με την Ευρωπαϊκή κάρτα νέων πρόσφατα:Δίνει και τα φοιτητικά πακέτα τελικά όπως όταν ξεκίνησε η μόνο τα 600' και 600mb κάθε πρώτη ανανέωση με 10€ και άνω?
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση προς όσους έβαλαν την προσφορά με την Ευρωπαϊκή κάρτα νέων πρόσφατα:Δίνει και τα φοιτητικά πακέτα τελικά όπως όταν ξεκίνησε η μόνο τα 600' και 600mb κάθε πρώτη ανανέωση με 10€ και άνω?

 

Το δευτερο. Οι τυχεροι ηταν ελαχιστοι που πηραν φοιτητικο μεσο της καρτας νεων. :p

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Το δευτερο. Οι τυχεροι ηταν ελαχιστοι που πηραν φοιτητικο μεσο της καρτας νεων. :p

 

Συμφωνώ.. :D

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την απαντηση, αλλά η πρωτη αλλαγη ειναι δωρεαν, σωστά;

H πρώτη αλλαγή σε FROG δεν είναι πλέον δωρεάν

Link to comment
Share on other sites

H πρώτη αλλαγή σε FROG δεν είναι πλέον δωρεάν

 

Δηλαδη όποιος θέλει φρογκ, αλλά το σμαρτφον του δε δεχεται μίνισιμ, αναγκαστικά θα πρεπει να πληρωσει 3 ευρώ;

Link to comment
Share on other sites

γιατι,δεν διατιθενται πουθενά νέα πακέτα φρογκ με multisim? νομιζω κάποιος μέλος μερικές σελίδες πιο πίσω είχε βάλει και φωτογραφία απο νέο πακέτο φρογκ με multisim.Σε κεντρικά καταστήματα κοσμοτέ μπορεί να βρεις.
Link to comment
Share on other sites

γιατι,δεν διατιθενται πουθενά νέα πακέτα φρογκ με multisim? νομιζω κάποιος μέλος μερικές σελίδες πιο πίσω είχε βάλει και φωτογραφία απο νέο πακέτο φρογκ με multisim.Σε κεντρικά καταστήματα κοσμοτέ μπορεί να βρεις.

 

Διάβασα στο φρογκ του φβ οτι απάντησαν σε καποιον που ρωτησε οτι δεν εχουν μούλτισιμ.

Link to comment
Share on other sites

Το δευτερο. Οι τυχεροι ηταν ελαχιστοι που πηραν φοιτητικο μεσο της καρτας νεων. :p

600 λεπτά με ελάχιστη χρέωση 3 λεπτά;

Link to comment
Share on other sites

600 λεπτά με ελάχιστη χρέωση 3 λεπτά;

 

Ναι. Εχω φοιτητικο WhatsUp απο αρχες του 2014 με την καρτα νεων, δε το ηξερε κανεις, και εγω απο τυχη το εμαθα, μετα απο κατι μηνες το αλλαξαν αφου εκαναν επισημη συνεργασια με την καρτα νεων.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Έχει miltisim frog.

 

Από κατάστημα Cosmote την πήρα τον Απρίλη:

 

 

http://i63.tinypic.com/2my2ol.jpg

 

Μην ψάχνετε σε Γερμανό.....:)

 

Ωραιος! Στο φρογκ του φεισμπουκ δεν εχουν καλη ενημερωση, οπως φαινεται. Στην ταυτοποιηση σου ζητησαν και αφμ;

Link to comment
Share on other sites

Ωραιος! Στο φρογκ του φεισμπουκ δεν εχουν καλη ενημερωση, οπως φαινεται. Στην ταυτοποιηση σου ζητησαν και αφμ;

 

Έχει φατσομπούκι το frog;

Ποιό είναι;

 

Ναι.

Τα πάντα όλα.

Τί σχέση έχει το αν "μου ζήτησαν ΑΦΜ";

 

Κανονικά όλα.

 

Frog multisim υπάρχουν.

Αν δε βρεις κάπου, ψάξε αλλού.

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε Cosmokarta,πάρτε το 1330 και πατήστε το 0 για να πάρετε 200' προς όλους για το Σαββατοκύριακο.Ήρθε μήνυμα πριν από λίγο στον πατέρα μου.

Μόλις το έκανα και μου έδωσε τα 200 , ευχαριστώ.

 

From m2 note with Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει φατσομπούκι το frog;

Ποιό είναι;

 

Ναι.

Τα πάντα όλα.

Τί σχέση έχει το αν "μου ζήτησαν ΑΦΜ";

 

Κανονικά όλα.

 

Frog multisim υπάρχουν.

Αν δε βρεις κάπου, ψάξε αλλού.

 

Αν πατήσεις Frog Mobile θα σου βγάλει την σελίδα

Link to comment
Share on other sites

εχει η μητερα μου ενα νουμερο κοσμοκαρτα και με καθε ανανεωση 6 ευρω και πανω της δινει η κοσμοτε 600mb ιντερνετ και 400 λεπτα προς ολους και τα 6 ευρω μενουν στην καρτα.επειδη η μητερα μου δεν χρησιμοποιει τα 600mb μπορει να μου τα δινει εμενα σε ενα νουμερο κοσμοκαρτα που εχω με καποιο τροπο;αν γινεται αυτο θα βαζω 10 ευρω καρτα στο νουμερο της μητερας μου να περνει και το 1gb δωρο και να εχει συνολικα 1,6gb
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια...

εχω ακουσει για αυτην την προσφορα με 1GB καθε οκτω ωρες...

Δηλαδη επειδη δεν εχω καταλαβει...ενεργοποιεις το πακετο...και 8 ωρες συνεχομενα..εχεις ιντερνετ;;

η ... οταν θελεις ανοιγεις τα δεδομενα μπαινεις για 1 ωρα..τα κλεινεις ξανανοιγεις οποτεε εσυ θες;;;;

 

Καποιος να μου εξηγησει γτ τα εχω μπερδεψει αλλα μου λενε αλλοι αλλα ισχυουν τελικα καποιος να μου πει τι ακριβως γινεται..ευχαριστω:lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

εχει η μητερα μου ενα νουμερο κοσμοκαρτα και με καθε ανανεωση 6 ευρω και πανω της δινει η κοσμοτε 600mb ιντερνετ και 400 λεπτα προς ολους και τα 6 ευρω μενουν στην καρτα.επειδη η μητερα μου δεν χρησιμοποιει τα 600mb μπορει να μου τα δινει εμενα σε ενα νουμερο κοσμοκαρτα που εχω με καποιο τροπο;αν γινεται αυτο θα βαζω 10 ευρω καρτα στο νουμερο της μητερας μου να περνει και το 1gb δωρο και να εχει συνολικα 1,6gb

 

Αυτό με τα 6€ ισχύει για όλη την κοσμοκαρτα, ή είναι ειδικό πακέτο μόνο για την μάνα σου;

Επίσης την ανανέωση με ποιο τρόπο την κανει;

Link to comment
Share on other sites

ειναι προσφορα που πηρε η μητερα μου οταν εκανα εγω φορητοτητα στην wind το νουμερο της.εγω πριν λιγες μερες στο δικο μου νουμερο που εκανα φορητοτητα παλι στην wind μου εδωσαν απ οτην κοσμοτε για να μεινω στην πρωτη ανανεωση καθε μηνα απο 6 ευρω και πανω 200 λεπτα προς ολους 600 λεπτα προς whats up και 1,2gb internet και τα 6 ευρω μειον τον φορο μενουν στην καρτα μου.

ολες οι ανανεωσεις γινονται σε καταστημα κοσμοτε και εγω βαζω 10 ευρω για να περνω και το 1gb επιπλεον δωρο που δινει σε ολους.

Link to comment
Share on other sites

Μου έστειλαν εχθές αυτό το μήνυμα:

 

Είναι ωραίο να είσαι ανοιχτός με ολο τον κόσμο, με την Κοσμοκάρτα μπορείς! για να έχεις δώρο 200 λεπτά προς όλους αυτό το Σαββατοκύριακο, κάλεσε τώρα 1330

 

Παίρνω σήμερα τηλέφωνο, αλλά δεν ακούγεται πουθενά τέτοια επιλογή για να το ενεργοποιήσω.

 

Έχεις κάνεις ιδέα τι μπορώ να κάνω;

 

Παίζει επειδή έγραψαν "...καλέστε τώρα στο 1330", να το έχασα επειδή μου το έστειλαν χθες και δεν κάλεσα;

 

Επίσης, δεν έχω καθόλου υπόλοιπο, παίζει να φταίει αυτό;

Edited by mplamplakas
Link to comment
Share on other sites

η επιλογη δινεται μολις απαντησει το 1330,σου λεει ο,τι και το μηνυμα ζητωντας να πατησεις το 0 για να παρεις τα λεπτα. Το ενεργοποίησα σήμερα σε συγγενή. Στην περίπτωσή σου,ισως φταιει το μηδενικό υπόλοιπο.
Link to comment
Share on other sites

Μου έστειλαν εχθές αυτό το μήνυμα:

 

Είναι ωραίο να είσαι ανοιχτός με ολο τον κόσμο, με την Κοσμοκάρτα μπορείς! για να έχεις δώρο 200 λεπτά προς όλους αυτό το Σαββατοκύριακο, κάλεσε τώρα 1330

 

Παίρνω σήμερα τηλέφωνο, αλλά δεν ακούγεται πουθενά τέτοια επιλογή για να το ενεργοποιήσω.

 

Έχεις κάνεις ιδέα τι μπορώ να κάνω;

 

Παίζει επειδή έγραψαν "...καλέστε τώρα στο 1330", να το έχασα επειδή μου το έστειλαν χθες και δεν κάλεσα;

 

Επίσης, δεν έχω καθόλου υπόλοιπο, παίζει να φταίει αυτό;

 

Όχι, δεν "παίζει" το να μην μπορείς λόγω 0,00€ υπολοίπου.

Οι προσφορές αυτές για ΣΚ ενεργοποιούνται στην Cosmokarta μέχρι μια συγκεκριμένη ώρα της Παρασκευής και ανοίγουν τα 200΄ όλους κατά τις 4-5 το απόγευμα της Παρασκευές.

 

Πιθανόν (συνήθως το βάζει για 2 συνεχόμενα ΣΚ όποιος δεν το πήρε το πρώτο ΣΚ) να το ξαναβάλει το άλλο ΣΚ (6-7/8).

Θα ενημερώσω.

 

Να ρωτήσω, επίσης, με εγκατάσταση του app της whatsup στο BlueStacks στον υπολογιστή, δουλεύει;

Όλα τα άλλα app των καρτοκινητών δεν έχω πρόβλημα με BlueStacks.

Αυτή;

 

Τελικά δε γίνεται με τίποτα. Πρέπει να στείλει το sms. Άρα το app να είναι εγκατεστημένο στο κινητό με τη sim whats'up.

Παρότι σε όλα τα άλλα apps άλλων καρτοκινητών δεν υπάρχει πρόβλημα και με το BlueStacks.

 

ειναι προσφορα που πηρε η μητερα μου οταν εκανα εγω φορητοτητα στην wind το νουμερο της.εγω πριν λιγες μερες στο δικο μου νουμερο που εκανα φορητοτητα παλι στην wind μου εδωσαν απ οτην κοσμοτε για να μεινω στην πρωτη ανανεωση καθε μηνα απο 6 ευρω και πανω 200 λεπτα προς ολους 600 λεπτα προς whats up και 1,2gb internet και τα 6 ευρω μειον τον φορο μενουν στην καρτα μου.

ολες οι ανανεωσεις γινονται σε καταστημα κοσμοτε και εγω βαζω 10 ευρω για να περνω και το 1gb επιπλεον δωρο που δινει σε ολους.

 

 

Ενημέρωσε εδώ:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=434111

 

 

Δε μεταφέρονται ΜΒ στην Cosmokarta σε άλλο Cosmokarta.

 

 

Τέλος και για να μάθουμε την καλοκαιρινή προσφορά της μπλε. Έγινε γνωστή σήμερα.

 

Ναι. Από C-Ote δε θα'χει κάτι άλλο για φέτος το καλοκαίρι.

Απολύτως σίγουρο, αφού είναι ως 31/8

 

 

Όπως και από κόκκινη. Δεν περιμένουμε κάτι άλλο.

 

Μόνο στη μπλε περιμένουμε από Δευτέρα γιατί θα μείνει "ακάλυπτη" (καλοκαιρινά) μετά το διπλασιασμό στα 5GB για 10GB με 15€.

Όπως έχω πει από αρχές Ιούλη (άποψή μου) ΝΟΜΙΖΩ κάτι δυναμικό από τη μπλε:

Πχ 5GB με "κάρτα" >=10€ από κατάστημα, paypal ή χρεωστική.

Βέβαια, μπορεί το bonus εδώ να είναι για 15 μέρες (αντί για 30) κάνοντας την αρχή στη Wind στην πολιτική των bonus (μετά την C-Ote βεβαίως!)

 

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...