Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια ερωτηση..

Η αλλαγη απο what's up σε cosmokarta ειναι δωρεαν μονο για μια φορα και μετα καθε αλλη αλλαγη χρεωνεται ή δικαιουσαι μια αλλαγη καθε μηνα δωρεαν?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

κοιτούσα σήμερα τον τιμοκατάλογο της Κοσμοκάρτας και του Whats Up και είδα ότι το Whats up είναι πιο φθηνό ακόμα και στην ομιλία (για τις βασικές χρεώσεις και όχι προνομιακές). δεν το βλέπουν αυτό? δεν χρησιμοποιούν όλοι προνομιακές κάρτες ...

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Γενικά Cote & Voda στην καρτοκινητή έχουν μείνει πολύ πίσω.

 

Θα πρέπει και οι 2 να μπουν ξανά στο παιχνίδι.Αν βελτιωσει το σήμα της η wind τα πράγματα είναι ζόρικα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδες η cosmote δεν υποστηριζει συνδιασκεψη; Προσπαθω να ενωσω 2 κλησεις call600 αλλα δεν γινεται... Τι μπορει να φταιει;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Επειδή είμαι καινουριος στην Cosmote (μόλις χτες ενεργοποιήθηκε η φορητότητα μου από vodafone). Η Cosmote διαθέτει κάποιο πρόγραμμα με συλλογή πόντων αναλογα με τις ανανεώσεις όπως το pointmania της vodafone; Όχι ότι είναι τίποτα σημαντικό, απλά για να ξέρω.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Επειδή είμαι καινουριος στην Cosmote (μόλις χτες ενεργοποιήθηκε η φορητότητα μου από vodafone). Η Cosmote διαθέτει κάποιο πρόγραμμα με συλλογή πόντων αναλογα με τις ανανεώσεις όπως το pointmania της vodafone; Όχι ότι είναι τίποτα σημαντικό, απλά για να ξέρω.

Σαν το pointmania δεν εχω υποψην μου.Υπαρχει ομως το bonus εισερχομενων/εξερχομενων κλησεων,δες _ΕΔΩ_ ;)

Μας ρωτάνε:«Ποιος ανακάλυψε τον ηλεκτρισμό;»,«Ποιος μίλησε πρώτος για άτομα;»,«Ποιος ανακάλυψε πρώτος ότι η Γή στρέφεται γύρω από τον Ήλιo;» και απαντάμε: «Οι Έλληνες!».

 

Λάθος! Όλα αυτά τ'ανακάλυψαν ο Θαλής ,ο Δημόκριτος,ο Αρίσταρχος.Μεταξύ αυτών και του μέσου Έλληνα υπάρχει τόση απόσταση όσο μεταξύ του μέσου Έλληνα κι ενός «χιμπατζή».

Link to comment
Share on other sites

Η Cosmote διαθέτει κάποιο πρόγραμμα με συλλογή πόντων αναλογα με τις ανανεώσεις όπως το pointmania της vodafone;

 

Οχι δεν έχει κανένα πρόγραμμα όπως αυτά που έχουν η Vodafone και η Wind.

.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.

Γνωριζει κανεις μεχρι ποσα χρηματα μπορουμε να μεταφερουμε απο καρτοκινητο σε καρτοκινητο ανα ημερα?

Θελω να αλλαξω αριθμο και να μεταφερω τα χρηματα μου στο νεο νουμερο.

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.

Γνωριζει κανεις μεχρι ποσα χρηματα μπορουμε να μεταφερουμε απο καρτοκινητο σε καρτοκινητο ανα ημερα?

Θελω να αλλαξω αριθμο και να μεταφερω τα χρηματα μου στο νεο νουμερο.

Ελάχιστο ποσό που μπορείς να μεταφέρεις είναι 5 € και το μέγιστο 100 €. :)

 

:offtopic: Αλήθεια, ποιος θα μπορούσε να έχει 100+ € σε καρτοκινητό ; :p

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο τσέκαρα τι έχει στο καρτοκινητό του ο πατέρας μου... 98 και κάτι ψιλά !!!

Παραλίγο θα το έπιανε το νούμερο που ανέφερες !!! :lol:

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Σε κάποια εταιρεία όταν δίνεις 50 ευρώ για ανανέωση από internet, σου δίνει άλλα 20 δώρο.

Σε άλλη σου διπλασιάζει την κάρτα. Έτσι πολλές φορές βρέθηκα να έχω πάνω από 100 ευρώ υπόλοιπο.

Link to comment
Share on other sites

29:57 ο χρονος αναμονης στο 1313 κ επεσε η γραμμη.

για μια μεταφορα υπολοιπου!

 

αν βρισω το ban το εχω στην τσεπη. ας μη σχολιασω λοιπον..........................

Link to comment
Share on other sites

29:57 ο χρονος αναμονης στο 1313 κ επεσε η γραμμη.

για μια μεταφορα υπολοιπου!

 

αν βρισω το ban το εχω στην τσεπη. ας μη σχολιασω λοιπον..........................

 

Παλιότερα σε ώρα αιχμής (μία η ώρα το μεσημέρι περίπου), περίμενα στην Wind 27:30 λεπτά για να το σηκώσει κάποιος και να με εξυπηρετήσει. Μάλιστα, είχα βαρεθεί τόσο, που πήγαινα και έκανα δουλειές και το είχα βάλει στην ανοιχτή ακρόαση και ακουγόταν το μπιιιπ μπιιιπ...μέχρι που ακούστηκε και μια φωνή να μου λέει "παρακαλώ", ίσως επειδή με βαρέθηκαν επειδή είχα υπομονή γαϊδάρου και σου λέει "ε, άντε ας τον εξυπηρετήσουμε, είναι κάφρος αυτός, θα μας κρατήσει όλη τη μέρα το τηλ ανοιχτό μέχρι να απαντήσουμε"... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Υπάρχει κάποιο πακέτο (καρτοκινητό) στην Cosmote που να μπορεις να μιλας απεριόριστα με κάποιον άλλο συνδρομητή Cosmote συμβολαίου;;

Οπως είναι το non-stop της wind;;;

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Υπάρχει κάποιο πακέτο (καρτοκινητό) στην Cosmote που να μπορεις να μιλας απεριόριστα με κάποιον άλλο συνδρομητή Cosmote συμβολαίου;;

Οπως είναι το non-stop της wind;;;

 

Ευχαριστώ!

 

Aπεριόριστα όχι αλλά με 1 λεπτό το λεπτό ναι, στην Cosmoκαρτα.

.
Link to comment
Share on other sites

Μόνο με Cosmokarta και την υπηρεσία 0.01 το λεπτό .

Μιλάς με δύο άλλα νούμερα Καρτοκινητά ή συμβόλαιο με 0.01 το λεπτό (προσοχή δεν ισχύει για κλήσεις σε FROG).

Link to comment
Share on other sites

Cosmokarta.Μπορεις να δηλωσεις μεχρι και 2 697 αριθμους (εκτος των φρογκ) και να μιλας με 1 λεπτο το λεπτο.

 

Για ενεργοποιηση στελνεις στο 1313 δωρεαν μυνημα 01(κενο)αριθμός1(κενό)αριθμός2

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Cosmokarta.Μπορεις να δηλωσεις μεχρι και 2 697 αριθμους (εκτος των φρογκ) και να μιλας με 1 λεπτο το λεπτο.

 

Για ενεργοποιηση στελνεις στο 1313 δωρεαν μυνημα 01(κενο)αριθμός1(κενό)αριθμός2

 

Υπάρχει και 698 νούμερο της cosmote πλέον.

Link to comment
Share on other sites

Υποθέτω θα δουλεύει και με όσους είναι με 694, ή 693 με φοριτότητα...

 

Σωστά,

Link to comment
Share on other sites

Απο ποτε υπαρχουν 698?

 

Επισης αν καποιος εχει φορητοτητα πως το καταλαβαινουμε?

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Απο ποτε υπαρχουν 698?

 

Επισης αν καποιος εχει φορητοτητα πως το καταλαβαινουμε?

 

Τα νούμερα 698 υπάρχουν εδω και πάρα πολλούς μήνες.

 

Αν κάποιος έκανε φορητότητα το καταλαβαίνεις... αν τον ρωτήσεις!!!! :lol:

.
Link to comment
Share on other sites

Περιεργο πρωτη φορα το ακουω.Τα 695 που υπαρχουν απο Ιανουριο ας πουμε τα ξερα.Τεσπα

 

Α και κατι ακομα,σε 697 το οποιο ειναι απο φορητοτητα,εννοειται πως δεν ιχυουν ετσι?Δηλαδη βοντα που εχει ερθει με φορητοτηα σε 697.

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...