Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

2 ώρες πριν, king2009 said:

100 η αλεπου 101 τα αλεπουδακια το εχω ξανα γραψει αυτο. Ποιος θα θυμαται πριν χρονια το κολπο που ειχα βρει με τα 5ευρα και το παρε μοιρασε και επειτα με τη μεταφορα χρηματων σε αλλο κινητο? 

Καθε φορα ψαχνω το ιδανικο για να επωφεληθω το μεγιστο δεν θα στηνομαστε καθε φορα που μια εταιρια αλλαζει τα παντα προς το συμφερον της. Ειδικα σε ενα τετοιο μπαχαλο σαν την Ελλαδα που μας τα περνουν κυριολεκτικα απο παντου το κρατος οποτε φαντασου τι γινεται αν αφησουμε ανεξελεγκτα και τα υπολοιπα πραγματα τι εχει να γινει και πληρωνουμε οτι καπνισει στην καθε εταιρια. 

Για να ψαχνεις συνεχεια προσφορες κωδικους και να κανεις και καρτοτουρισμο που κανουν καποιοι απαιτειται χρονος  και ανασχοληση που δεν εχουν Ολοι....

Γινονται πολυ συχνα αλλαγες απο τις εταιριες και πρεπει να εισαι πανω...

 

 

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ο ιδιος σε ποιοτητα και ποσοτητα που απαιτειται και απο ενα βρεφος για να βρει το ρολο του, ως αλεπουδακι, στην οικογενεια του τα πρωτα χρονια της ζωης του.

Η στο σχολειο μετα. Η στην κοινωνια που "ετυχε" να επιβιωνει τα χρονια της ζωης που του αναλογουν, βαση των de facto χαρακτηριστικων της που δε προκειται ποτε να τροποποιηθουν, πχ του "Βυζαντινου" στη χωρα μας με τα ιδια ανακυκλουμενα παθηματα, οσες χιλιετιες και να περασουν. Εαν δε τις "διαπραγματευτει" κυριως με τον εαυτο του και εφοσον υπαρξει κρισιμη μαζα με αλλους, δε προκειται να "επιβιωσει". Η καρτοκινητη ενδεικνειται για "μεταφορα" και σε αλλους τομεις της ζωης που μας αναλογει στους απλους πολιτες. Δε λεμε για γονους "ναυτιλιακων" η "πολιτικων", που εκει εχουν αλλου "υψους" δισπραγματευσεις.

Αλλωστε, το αντιπαλο δεον ΕΣΣΔ εχει καταρρευσει για να κρατιονται οι ισορροπιες και οι φοβοι ("ησυχια, ταξις και ασφαλεια") στις δυτικες κοινωνιες. Ερχονται αλλα "δεη": Οποιος δε μαθει να τα διαπραγματευεται (κυριως με τον εαυτο του) , απλα "θα τα λουστει οπως του ερθουν, κατα τυχη τα "κυματα"".

Απλα εξαιρεση ηταν τα 1945-1990.

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, anergos13 said:

Για να ψαχνεις συνεχεια προσφορες κωδικους και να κανεις και καρτοτουρισμο που κανουν καποιοι απαιτειται χρονος  και ανασχοληση που δεν εχουν Ολοι....

Γινονται πολυ συχνα αλλαγες απο τις εταιριες και πρεπει να εισαι πανω...

 

 

Εάν δεν ψάχνεις, τότε περισσεύει το χρήμα, που επίσης δεν έχουν όλοι

13 ώρες πριν, user2163 said:

Έστειλα και γράφει

 

Αυτό που όταν υπάρχει αίτημα σε εξέλιξη, δεν μπορούν να ολοκληρώσουν άλλο, με ξεπερνά

Edited by sou_d
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, anergos13 said:

Για να ψαχνεις συνεχεια προσφορες κωδικους και να κανεις και καρτοτουρισμο που κανουν καποιοι απαιτειται χρονος  και ανασχοληση που δεν εχουν Ολοι....

Γινονται πολυ συχνα αλλαγες απο τις εταιριες και πρεπει να εισαι πανω...

 

 

Καλώς ή κακώς ο άνθρωπος του μέλλοντος είναι αυτός που ξέρει να παρατηρει, να επεξεργάζεται, να ιεραρχεί και να συνδυάζει πληροφορίες, ώστε να προσαρμόζεται στις διαρκείς αλλαγες.

Παράδειγμα: Όταν σε μερικά χρόνια θα έχουμε τους έξυπνους μετρητές ρεύματος και τα καλοκαιριατικα μεσημέρια η τιμή της κιλοβατώρας θα είναι 0, όποιος φροντίσει να το αξιοποιήσει (με συσκευές προγραμματισμού λειτουργιας ενεργοβορων συσκευών) θα έχει τσαμπα ρεύμα. Ο άλλος πιθανότατα θα το πληρώνει πανάκριβα. Κάτι παρόμοιο έγινε και το 2021 όταν έσκασε η ενεργειακή κρίση. Όσοι παρακολουθούσαμε τα γεγονότα κάναμε τις κατάλληλες κινήσεις εγκαίρως και δεν διναμε έναν μισθό στο ρεύμα του μήνα.

Ήδη όμως συμβαίνει αυτό με τις γνωστές προσφορες στα καρτοκινητά τα σούπερ μάρκετ κλπ.

Με λίγα λόγια, δε θα είναι πλέον "πολυτέλεια" χρόνου και ενασχόλησης αλλά μέρος του καθημερινού μας προγραμματισμού, εκτός πια αν έχεις τόσα λεφτά που δε σε απασχολεί τίποτα.

Πιστεύω όλοι έχουμε έναν μεσήλικα ή ηλικιωμένο συγγενή που τον βοηθάμε με τέτοιας φύσεως διαδικασίες, πράγμα λογικό αφού πρόκειται για μια γενιά που είχε μάθει αλλιώς. Όσοι δεν προσαρμόζονται όμως από δω και πέρα θα μείνουν πίσω.

Edited by gpapas640
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, gpapas640 said:

Καλώς ή κακώς ο άνθρωπος του μέλλοντος είναι αυτός που ξέρει να παρατηρει, να επεξεργάζεται, να ιεραρχεί και να συνδυάζει πληροφορίες, ώστε να προσαρμόζεται στις διαρκείς αλλαγες.

Παράδειγμα: Όταν σε μερικά χρόνια θα έχουμε τους έξυπνους μετρητές ρεύματος και τα καλοκαιριατικα μεσημέρια η τιμή της κιλοβατώρας θα είναι 0, όποιος φροντίσει να το αξιοποιήσει (με συσκευές προγραμματισμού λειτουργιας ενεργοβορων συσκευών) θα έχει τσαμπα ρεύμα. Ο άλλος πιθανότατα θα το πληρώνει πανάκριβα. Κάτι παρόμοιο έγινε και το 2021 όταν έσκασε η ενεργειακή κρίση. Όσοι παρακολουθούσαμε τα γεγονότα κάναμε τις κατάλληλες κινήσεις εγκαίρως και δεν διναμε έναν μισθό στο ρεύμα του μήνα.

Ήδη όμως συμβαίνει αυτό με τις γνωστές προσφορες στα καρτοκινητά τα σούπερ μάρκετ κλπ.

Με λίγα λόγια, δε θα είναι πλέον "πολυτέλεια" χρόνου και ενασχόλησης αλλά μέρος του καθημερινού μας προγραμματισμού, εκτός πια αν έχεις τόσα λεφτά που δε σε απασχολεί τίποτα.

Πιστεύω όλοι έχουμε έναν μεσήλικα ή ηλικιωμένο συγγενή που τον βοηθάμε με τέτοιας φύσεως διαδικασίες, πράγμα λογικό αφού πρόκειται για μια γενιά που είχε μάθει αλλιώς. Όσοι δεν προσαρμόζονται όμως από δω και πέρα θα μείνουν πίσω.

Συμφωνώ απερίφραστα.

Απλά πρέπει να δεχόμαστε και ότι η ιεράρχηση δεν είναι ίδια για όλους 😉

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, gpapas640 said:

Καλώς ή κακώς ο άνθρωπος του μέλλοντος είναι αυτός που ξέρει να παρατηρει, να επεξεργάζεται, να ιεραρχεί και να συνδυάζει πληροφορίες, ώστε να προσαρμόζεται στις διαρκείς αλλαγες.

Παράδειγμα: Όταν σε μερικά χρόνια θα έχουμε τους έξυπνους μετρητές ρεύματος και τα καλοκαιριατικα μεσημέρια η τιμή της κιλοβατώρας θα είναι 0, όποιος φροντίσει να το αξιοποιήσει (με συσκευές προγραμματισμού λειτουργιας ενεργοβορων συσκευών) θα έχει τσαμπα ρεύμα. Ο άλλος πιθανότατα θα το πληρώνει πανάκριβα. Κάτι παρόμοιο έγινε και το 2021 όταν έσκασε η ενεργειακή κρίση. Όσοι παρακολουθούσαμε τα γεγονότα κάναμε τις κατάλληλες κινήσεις εγκαίρως και δεν διναμε έναν μισθό στο ρεύμα του μήνα.

Ήδη όμως συμβαίνει αυτό με τις γνωστές προσφορες στα καρτοκινητά τα σούπερ μάρκετ κλπ.

Με λίγα λόγια, δε θα είναι πλέον "πολυτέλεια" χρόνου και ενασχόλησης αλλά μέρος του καθημερινού μας προγραμματισμού, εκτός πια αν έχεις τόσα λεφτά που δε σε απασχολεί τίποτα.

Πιστεύω όλοι έχουμε έναν μεσήλικα ή ηλικιωμένο συγγενή που τον βοηθάμε με τέτοιας φύσεως διαδικασίες, πράγμα λογικό αφού πρόκειται για μια γενιά που είχε μάθει αλλιώς. Όσοι δεν προσαρμόζονται όμως από δω και πέρα θα μείνουν πίσω.

Το περιγραμμα της σκεψης σου ειναι σωστο ,

Προσωπικα παρακολουθω διαφορα φορα για ρευμα για προσφορες τεχνολογιας για προσφορες ρευματος,κλιματιστικων ,τραπεζων κλπ

Αλλα φιλε μου αν κοιταξεις γυρω σου με τις ωρες που δαπανουν οι περισσότεροι εκει εξω δεν μπορουν να τα παρακολουθησουν!

Ακομα και εγω που προσπαθω  να βρισκω χρονο δεν γινεται να ψαχνω 20 -30 νηματα για νεα προσφορες κοκ ...

Απο ενα σημειο γινεται κουραστικο!

Το ασχημο (και συμφωνω) ειναι οτι ολοι επιχειρουν να μας τα παρουν εν αγνοια μας γιατι ξερουν οτι δεν εχουμε χρονο να ψαξουμε τα ψηλα γραμματα...

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

 

 

22 minutes ago, anergos13 said:

Το περιγραμμα της σκεψης σου ειναι σωστο ,

Προσωπικα παρακολουθω διαφορα φορα για ρευμα για προσφορες τεχνολογιας για προσφορες ρευματος,κλιματιστικων ,τραπεζων κλπ

Αλλα φιλε μου αν κοιταξεις γυρω σου με τις ωρες που δαπανουν οι περισσότεροι εκει εξω δεν μπορουν να τα παρακολουθησουν!

Ακομα και εγω που προσπαθω  να βρισκω χρονο δεν γινεται να ψαχνω 20 -30 νηματα για νεα προσφορες κοκ ...

Απο ενα σημειο γινεται κουραστικο!

Το ασχημο (και συμφωνω) ειναι οτι ολοι επιχειρουν να μας τα παρουν εν αγνοια μας γιατι ξερουν οτι δεν εχουμε χρονο να ψαξουμε τα ψηλα γραμματα...

Κακά τα ψέματα για μερικούς από εμάς είναι challenge. Μας εξιταρει να βρίσκουμε παραθυράκια στα συστήματα, προσφορές κλπ. Προφανώς δε θα σωθείς με μερικά ευρώ. Άλλωστε δεν αφορούν όλα τα θέματα το ίδιο όλους τους ανθρώπους. Όταν όμως προκειται για κάτι που αφορά μεγάλο χρηματικό ποσό ή σημαντική μείωση ρίσκου και κόπου τότε είναι διαφορετικό.

Η μεγάλη διαφορά είναι ότι στα fora η γνώση μοιράζεται, διότι παντοτε 2 μυαλά είναι καλύτερα από ένα. Αυτοι που μοιράζονται τη γνώση μπορεί να είναι λίγοι όμως αυτή είναι προσβάσιμη για όλους. Το να τσεκαρεις κάποια φόρουμ είναι σα να ρωτάς πολλους γνωστούς σου ταυτόχρονα για μια γνώμη, όταν έχεις ένα πρόβλημα, αλλά το κάνεις στοχευμένα, γρήγορα και αποτελεσματικά.

Link to comment
Share on other sites

Δεν αντιλεγω στα παραπανω που αναφερεις, απλα πλεον τα πεδια που πρεπει να παρακολουθει καποιος ειναι πολλα,οι λεπτομερειες περισσοτερες οπως και οι λακοι με την φαβα😂....χρειαζεται περισσότερος χρονος...και γνωσεις

Χρονος και γνωσεις που οι περισσότεροι εκει εξω δεν εχουν...

Πριν 10 χρονια μπαιναμε στο myphone και insomnia adslgr.com να μιλησουμε για κανα κινητο κανα root και μοντελο ρουτερ μπας και κλειδωσουμε 1 mbps παραπανω😂...και τωρα λυνουμε  γριφους καθε μερα😂

Ειμαστε και καποιας ηλικιας πλεον...😂

 

Edited by anergos13

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ολα ειναι θεμα επιλογων παντου 

καποιος επιλεγει να ασχολειται περισσοτερο με το να ψαχνει προσφορες καποιος δεν ασχολεειται καθολου

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, anergos13 said:

Δεν αντιλεγω στα παραπανω που αναφερεις, απλα πλεον τα πεδια που πρεπει να παρακολουθει καποιος ειναι πολλα,οι λεπτομερειες περισσοτερες οπως και οι λακοι με την φαβα😂....χρειαζεται περισσότερος χρονος...και γνωσεις

Χρονος και γνωσεις που οι περισσότεροι εκει εξω δεν εχουν...

Πριν 10 χρονια μπαιναμε στο myphone και insomnia adslgr.com να μιλησουμε για κανα κινητο κανα root και μοντελο ρουτερ μπας και κλειδωσουμε 1 mbps παραπανω😂...και τωρα λυνουμε  γριφους καθε μερα😂

Ειμαστε και καποιας ηλικιας πλεον...😂

 

Ειναι αληθεια και πραγματικοτητα οτι καθε περσι και καλυτερα ειναι το νεο μοτο των Ελληνων. Καθε χρονο μαζευουμε ολο και περισσοτερα στο κεφαλι μας το εχω παρατηρησει κιολας απο οτι ταυτοχρονα ξεχναμε και καποια πραγματα παραπανω ενω καποτε ξεραμε 5 πραγματα και τελος. Σημερα πρεπει να ξερουμε 1000 και προφανως δεν γινεται να τα θυμομαστε ολα. Εκει μας εφτασαν.

Απο που να ξεκινησω?

Απο τις προσφορες οπως λεμε για τα κινητα. Εγω εχω στο μυαλο μου 7 κινητα οικογενειας παππουδων δικο μου ote tv κτλ κτλ και καποιες φορες εχω τυχει να ξεχασει να βαλω πακετο σε καποια και εφαγαν τα λεφτα. Ανθρωποι ειμαστε δεν γινεται να τα θυμομαστε ολα. 

Εχουμε τη ΔΕΗ με τα 100 τιμολογια. Εγω εχω αναλαβει 4 παροχες 2 σπιτιων και 2 γεωτρησης με πανω απο 50 χιλιαδες KW το χρονο σε ολες μαζι. Παντα ψαχνω το καλυτερο που μπορω και κανω σταθερα συμβολαια. Τωρα ειμαι στο online εχω και παγια εντολη σε ολα και τελος εχω ξενοιασει απο αυτο για λιγο καιρο.

Απο εκει και περα τι αλλο να πρωτο πιασω? Ενφια? Εφορια? Οσδε? Εργοσημα σε εργατες? Εφκα 300αρια καθε μηνα? Πληρωμες σε λογιστες τιμολογια εσοδων αποδειξεις απειρες για εξοδα? Πας στο λιντλ πας γαλαξια και εισαι με το κινητο και την εφαρμογη να δεις τις προσφορες και οτι μπορεις να γλιτωσεις. 

Εχω τους παππουδες εγω 90 χρονων γεροι να ειναι και παρολο που μου εχουν πει οτι στα χρονια τους ηταν δυσκολα κοιμοταν ολοι μαζι 10 ατομα σε ενα δωματιο δεν πεινασαν αλλα ευκολιες τιποτα σημερα ειναι 1000 φορες καλυτερα. Οχι μονο γιατι τα εχουν ολα αλλα γιατι και εμεις τρεχουμε για να τα εχουν ολα ετοιμα δεν ασχολουνται με τετοια πραγματα πληρωμες κτλ τα εχουμε αναλαβει ολα εμεις οι μικροτερης ηλικιας. 

Το προβλημα ειναι οτι σε αυτο το κρατος καθε χρονο και χειροτερα. Θελουν να βαλουν ολο τον κοσμο σε αυτη τη γρηγορη ζωη που δεν σε αφηνει να ζησεις και δεν ξερω που θα παει ολο αυτο.

Εγω στα 34 και εχω αρχισει να εχω ασπρες τριχες στα μαλλια και οταν αραζω βλεπω ASMR βιντεο στο youtube για χαλαρωμα. Ζουμε σε μια αθλια χωρα που επειδη εχει ηλιο και θαλασσα τα δικαιολογουμε ολα αλλα στο δρομο για το απολυτο μπλεξαμε τα μπουτια μας και μας εχει γυρισει μπουμερανγκ. 

Οι μονοι που δεν νοιαζονται ειναι οσοι δεν ξερουν τι χρωστανε το εχουν παρατησει το αθλημα του να πληρωνουν τα παντα και απλα καλοπερνανε μεχρι να ερθει η ωρα του απολογισμου. Που σε αυτο το μπαχαλο της Ελλαδας ισως ερθει οταν φυγουμε και πανε ολα τα χρεη στα παιδια. 

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε στο παλιό μ κινητό ενημέρωση στο What's Up έχουν αλλάξει τα Experience ενω στο πιο καινούριο μου δεν έχει έρθει 🤡

Τεσπα απλά ήρθε νέα έκδοση 

Edited by elkons
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, king2009 said:

Ζουμε σε μια αθλια χωρα που επειδη εχει ηλιο και θαλασσα τα δικαιολογουμε ολα αλλα στο δρομο για το απολυτο μπλεξαμε τα μπουτια μας και μας εχει γυρισει μπουμερανγκ. 

Σε καταλαβαίνω. Αν θέλεις την εξήγηση για όλα αυτά, υπάρχει.

Εδώ

Επίσης η Ελλάδα αν ξέρεις να κινηθείς είναι μία χαρά. Αν ακολουθείς αυτά που σου λένε ότι πρέπει, το παιχνίδι είναι χαμένο.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, king2009 said:

οταν αραζω βλεπω ASMR βιντεο στο youtube για χαλαρωμα

Συμφωνώ σε όλα, αλλά με έκανες να γκουγκλάρω αυτό το έι ες εμ αρ! 😀

Link to comment
Share on other sites

Με χρήση φορητότητας από Free2GO έκανα Cosmokarta το κινητό του πατέρα μου. Ολοκληρώθηκε το μεσημέρι η διαδικασία. Εγκατέστησα το Cosmote app αλλά δεν μου βγάζει τον αριθμό όταν πάω να προσθέσω νέα σύνδεση με AΦΜ ή τηλεφωνικό αριθμό. Μου λέει "Έχεις αποκτήσει πρόσβαση στις συνδέσεις που επέλεξες να προσθέσεις." Τι φταίει;

Hello moto....!
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ael1964 said:

Με χρήση φορητότητας από Free2GO έκανα Cosmokarta το κινητό του πατέρα μου. Ολοκληρώθηκε το μεσημέρι η διαδικασία. Εγκατέστησα το Cosmote app αλλά δεν μου βγάζει τον αριθμό όταν πάω να προσθέσω νέα σύνδεση με AΦΜ ή τηλεφωνικό αριθμό. Μου λέει "Έχεις αποκτήσει πρόσβαση στις συνδέσεις που επέλεξες να προσθέσεις." Τι φταίει;

Έχει προστεθεί ήδη η σύνδεση απλά μπορεί να στην εμφανίσει αύριο ή απλά η εφαρμογή χρειάζεται update

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gpapas640 said:

Boomer alert!

Ε, όχι και μπούμερ ναούμ. Με τους gen z x, που έχουμε μπλέξει

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, ael1964 said:

Με χρήση φορητότητας από Free2GO έκανα Cosmokarta το κινητό του πατέρα μου. Ολοκληρώθηκε το μεσημέρι η διαδικασία. Εγκατέστησα το Cosmote app αλλά δεν μου βγάζει τον αριθμό όταν πάω να προσθέσω νέα σύνδεση με AΦΜ ή τηλεφωνικό αριθμό. Μου λέει "Έχεις αποκτήσει πρόσβαση στις συνδέσεις που επέλεξες να προσθέσεις." Τι φταίει;

Σε 24-48 ώρες θα μπορέσεις να κάνεις τη διαδικασία.

Link to comment
Share on other sites

On 30/5/2024 at 7:26 ΜΜ, Teiresias_ said:

https://cosmote-greece-whats-up.en.uptodown.com/android/versions

Για δες εδώ αν σε βολέψει κάτι..

εχω εγκαταστησει μια πριν 2 χρονια σεπτεμβρη του 2022.αλλα κια αλλες περσυνες.μολις ανοιγω την εφαρμογη ολα καλα , βαλω και το τηλεφνο μου για ν απρω κωδικο οπως λεει,περναω και αυτο το σταδιο και οταν φτανει το τελαυταιο κουμπι-εντολη ,που λεει φυγαμε και μπαινει μεσα στο μενου βγαινει ενα μυνημα που λεει..οτι υπαρχει νεα ενημερωμενη εφαρμογη που θα διετελεσει ολες τις υπηρεις που εχουν δημιουργηθει απο τοτε και το οποιο αν δεν πατησεις ενημερωσει δεν φευγει απο την οθονη.και φυσικα οταν παταω να γινει ενημερωση ,μετα παμε ξανα στο μυνημα οτι δεν μπορει να λειτουργησει με το λογισμικο αυτο.

On 30/5/2024 at 9:36 ΜΜ, elkons said:

Τι Android έχει?

7,1 κατι

Link to comment
Share on other sites

Φίλος μου ήρθε διακοπές για 2 εβδομάδες και έχει βουλγαρικό αριθμό 359....

Ξέρω ότι όταν τον καλώ θα πληρώνω 0.24€ ανα 1'.

Υπάρχει άλλη λύση?

Δεν έχει Viber 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, GREGORYMO said:

Φίλος μου ήρθε διακοπές για 2 εβδομάδες και έχει βουλγαρικό αριθμό 359....

Ξέρω ότι όταν τον καλώ θα πληρώνω 0.24€ ανα 1'.

Υπάρχει άλλη λύση?

Δεν έχει Viber 

Ας φτιάξει Viber ή What's App διαφορετικά να πάρει μια τοπική ελληνική κάρτα 

1815993080_Screenshot_20240617_113749_WhatsUp.thumb.jpg.70ba8649621c77fee9075b95765fee4b.jpg

*Απεριόριστα Data για 3 ημέρες είναι 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, elkons said:

Ας φτιάξει Viber ή What's App διαφορετικά να πάρει μια τοπική ελληνική κάρτα 

1815993080_Screenshot_20240617_113749_WhatsUp.thumb.jpg.70ba8649621c77fee9075b95765fee4b.jpg

*Απεριόριστα Data για 3 ημέρες είναι 

Όποτε θες τα ενεργοποιείς;

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, user2163 said:

Όποτε θες τα ενεργοποιείς;

Αφού λέει έως 22/06

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, GREGORYMO said:

Φίλος μου ήρθε διακοπές για 2 εβδομάδες και έχει βουλγαρικό αριθμό 359....

Ξέρω ότι όταν τον καλώ θα πληρώνω 0.24€ ανα 1'.

Υπάρχει άλλη λύση?

Δεν έχει Viber 

Πλέον κλήσεις έχουν όλοι: Viber, WhatApp που αναφέρθηκαν (με τον αριθμό) αλλά και Messenger, Skype. Διαλέξτε ένα να επικοινωνείτε!

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ANAGNPANA said:

Αφού λέει έως 22/06

Ναι αλλά μέχρι τις 22/6 είναι να πάρεις το token και μετά το ενεργοποιείς όποτε θες ή είναι μέχρι τις 22/6 η ενεργοποίηση;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...