Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το ενεργοποιεις σέρνοντας δεξιά την μπάρα, στο σχετικό εικονίδιο που σου βγάζει η εφαρμογή.

 

Αλλιώς δεν γίνεται;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Άνανεωσα μόλις το combo extra i . Κατόπιν ενεργοποίησα τα 8 γιγα. Τα gb ενοποιήθηκαν κανονικα μαζί δλδ τα 8 gb + 400mb του πακέτου + ότι είχα μαζεψει μέχρι στιγμής από το combo

 

Το ίδιο έγινε νωρίτερα και στο νούμερο της γυναίκας μου.

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από το 1317 ισως.

 

Σωστός! Ευτυχώς το βρήκα γιατί σε παππούδες, γιαγιάδες κτλ δεν παίζει application.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά, αν κάποιος πάρει τα 60ΜΒ με τα 3,02€, θα ενωθούν μ' αυτά της καλοκαιρινής προσφοράς και θα μεταφερθεί η ημερομηνία λήξης τους;

Γνωρίζει κανείς;

Link to comment
Share on other sites

Μεταφέρονται όπως πάντα. Κάποιο πρόβλημα είχαν λογικά και δεν μεταφέρθηκαν.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Αν βάλω μια sim whats up στον συναγερμο,μπορώ να ενεργοποιω το reload από το κινητό,ή με κάποιον άλλο τροπο;
Ο ποιο εύκολος τρόπος είναι να κάνεις twin SIM το νούμερο. Έτσι θα έχεις πρόσβαση από άλλο κινητό οπότε θες. Αλλιώς θα πρέπει να έχεις πρόσβαση στα sms
Link to comment
Share on other sites

[/color]

Καλημέρα.Αν βάλω μια sim whats up στον συναγερμο,μπορώ να ενεργοποιω το reload από το κινητό,ή με κάποιον άλλο τροπο;

 

Κάνε ανανέωση στο δικό σου να πάρεις το ρελοαντ και μεταφορά το ποσό στο συναγερμό με 20λ

Link to comment
Share on other sites

[/color]

 

Κάνε ανανέωση στο δικό σου να πάρεις το ρελοαντ και μεταφορά το ποσό στο συναγερμό με 20λ

 

Τα MB με ενδιαφέρει να πάνε στον συναγερμό όχι το ποσόν.

Link to comment
Share on other sites

Τα MB με ενδιαφέρει να πάνε στον συναγερμό όχι το ποσόν.
Δε ξέρω πως μπορείς να το κάνεις τότε. Με την εφαρμογή κοσμοτε μπορείς να ανανεώνεις χρόνο και mb στο συναγερμό. Για το ρελοαντ δε ξερω

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω πως μπορείς να το κάνεις τότε. Με την εφαρμογή κοσμοτε μπορείς να ανανεώνεις χρόνο και mb στο συναγερμό. Για το ρελοαντ δε ξερω

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τελικά με twin sim όπως ειπώθηκε και ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω πως μπορείς να το κάνεις τότε. Με την εφαρμογή κοσμοτε μπορείς να ανανεώνεις χρόνο και mb στο συναγερμό. Για το ρελοαντ δε ξερω

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Γιατί δεν βάζεις 2η εφαρμογή what's up να έχεις εκεί συνδεδεμένο τον αριθμό και να κάνεις από εκεί ανανέωση και reload? Με το parallel space μπορείς να έχεις 2 εφαρμογές

Link to comment
Share on other sites

Ομ
Γιατί δεν βάζεις 2η εφαρμογή what's up να έχεις εκεί συνδεδεμένο τον αριθμό και να κάνεις από εκεί ανανέωση και reload? Με το parallel space μπορείς να έχεις 2 εφαρμογές
Πως θα λάβω τον κωδικό reload χωρίς να έχω sim στο κινητό; Edited by jaco
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις την εφαρμογή σου βγάζει τους κωδικούς μόνη της. Το θέμα είναι ότι αν καταλάβει το κινητό πως έχεις άλλη κάρτα μεσα, ζητάει επιβεβαίωση με sms κωδικό που έρχεται στον αριθμό εκείνο.
Link to comment
Share on other sites

Αν και νομιζω το λυσαμε το θεμα, να ενημερωσω πως και εγω ανανεωσα και ανανεωθηκαν τα ΜΒ κανονικα με την αγορα πακετου combo

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Πολλοί από τους αποτυχημένους της ζωής είναι άνθρωποι οι οποίοι δεν συνειδητοποίησαν πόσο κοντά ήταν στην επιτυχία όταν τα παράτησαν

Thomas Edison

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμενα μεταφέρθηκαν σήμερα με το πακέτο των "60ΜΒ".. Μακάρι να ήτανε bug αυτό που συνέβη στο φίλο και όχι κάποια "δοκιμή" για κόψιμο της δυνατότητας..
Link to comment
Share on other sites

Τελικά, αν κάποιος πάρει τα 60ΜΒ με τα 3,02€, θα ενωθούν μ' αυτά της καλοκαιρινής προσφοράς και θα μεταφερθεί η ημερομηνία λήξης τους;

Γνωρίζει κανείς;

Το συγκεκριμένο πακέτο δεν υπάρχει διαθέσιμο στα applications του What's Up και MyCosmote.

Εσείς πως το βρήκατε;

Ρωτάω γιατί προφανώς και γω θέλω να επεκτείνω το υπόλοιπο των GB της καλοκαιρινής προσφοράς.

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Και σε εμενα μεταφέρθηκαν σήμερα με το πακέτο των "60ΜΒ".. Μακάρι να ήτανε bug αυτό που συνέβη στο φίλο και όχι κάποια "δοκιμή" για κόψιμο της δυνατότητας..

 

Επαναλαμβάνω ότι πιθανώς σε εμένα δεν μεταφέρθηκαν ίσως γιατί δεν ενεργοποίησα το πακέτο των 60mb στην λήξη του προγράμματος των 8gb. Θα επανέλθω στις 13/09 όπου και θα ξαναενεργοποιησω τα 60mb για να ενημερώσω αν μεταφέρθηκαν τελικά.

Link to comment
Share on other sites

Επαναλαμβάνω ότι πιθανώς σε εμένα δεν μεταφέρθηκαν ίσως γιατί δεν ενεργοποίησα το πακέτο των 60mb στην λήξη του προγράμματος των 8gb. Θα επανέλθω στις 13/09 όπου και θα ξαναενεργοποιησω τα 60mb για να ενημερώσω αν μεταφέρθηκαν τελικά.

 

Και πάλι όμως δεν έπρεπε να σου συμβεί. Δεν υπήρχε ποτέ αυτή η διάκριση. Και δεν έχει νόημα δηλαδή. Κάτι άλλο συμβαίνει και καλό είναι να επικοινωνήσεις μαζί τους αμέσως, αν ξανασυμβεί.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Παιδιά ξέρει κανείς για πόσο διάστημα τα καινούργια whatsup με 2πλασιασμο τους 3 πρώτους μήνες, δεν κάνουν easy transfer; ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

ξέρει κανείς αν το Αγαπημένα Πρόσωπα (2 σεντ το λεπτό) χρεώνει πριν φάει από το λεπτά του πακέτου; ευχαριστώ
Προτεραιότητα έχουν τα αγαπημένα πρόσωπα και μετά τα λεπτά του πακέτου. Τουλάχιστον έτσι ήταν πριν κάνα χρόνο. Κοινώς θα σου τρώει τα χρήματα κι ας έχεις λεπτά προς όλους. Δε συμφέρει

 

----- προσθήκη μηνύματος 79 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπέρα σε όλους. Παιδιά ξέρει κανείς για πόσο διάστημα τα καινούργια whatsup με 2πλασιασμο τους 3 πρώτους μήνες, δεν κάνουν easy transfer; ευχαριστώ.
Έχει ειπωθεί παλιότερα από κάποιους για ένα χρόνο. Δεν το έχω δοκιμάσει όμως για να σου πω σίγουρα.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...