Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γίνεται διπλασιασμός 60+60 αυτή τη βδομάδα

 

Ακριβώς, αλλά γράψτο στο topic του frog......:lol::lol:http://i65.tinypic.com/149w0lh.jpg:p:p:p:p:D:D60_60.jpg

Edited by jimmiss
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Υπάρχει γενικά multisim. Απλά δεν έχουν σε όλα τα καταστήματα. Συνήθως δίνουν απευθείας αυτό το μέγεθος που χρειάζεσαι.

Θεσσαλονίκη που θα βρω?

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ κάλεσα το 13897 και μου είπαν πως υπάρχει συστημικο πρόβλημα και ίσως χρειαστεί από μια εβδομάδα έως 3 εβδομάδες για να ολοκληρωθεί η φορητοτητα.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ κάλεσα το 13897 και μου είπαν πως υπάρχει συστημικο πρόβλημα και ίσως χρειαστεί από μια εβδομάδα έως 3 εβδομάδες για να ολοκληρωθεί η φορητοτητα.

 

Κι εμένα με προειδοποίησε....Τόσο το καλύτερο.

 

Τα ξαναλέμε Πρωτομαγιά......:p

 

0€. Τσάμπα για Watch'Up , πάντως....Ό,τι να'ναι λέγαμε χτες. δεν άλλαξε τίποτα: Για frog είναι γνωστό το θέμα.

 

Πάρε WU φορητότητα, βάλε 5€ κάρτα και κάντο (-3€) σε frog. Τί 15€ τσαμπουνάτε;:D

Link to comment
Share on other sites

α εσύ το ανέβασες στα 18€ το frog... χαχαχα

 

LG V10 ΤΟ 10 ΤΟ ΚΑΛΟ!!!

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς, αλλά γράψτο στο topic του frog......:lol::lol:http://i65.tinypic.com/149w0lh.jpg:p:p:p:p:D:D60_60.jpg

 

Το frog υπάγεται στην θεματική αυτή ενότητα. Τα πάντα για τα καρτοκινητά της κοσμοτε.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Έχει καταφέρει κανείς να κάνει λογαριασμό My Cosmote και να δηλώσει νούμερο what's up; Έχω κάνει λογαριασμό εδώ και 2-3 χρόνια και έχω δηλώσει κανονικότατα ένα 2ο νούμερο Cosmoκάρτα που έχω, αλλά όταν πάω να συνδέσω και τον What's Up τρώω σφάλμα.

 

Τα νούμερα του what's up δηλώνονται κανονικά στο mycosmote. Κάποιο προσωπικό σου στοιχείο δε θα συμφωνεί.

Δικαιοσύνη θα βρεις στην επόμενη ζωή. Σ' αυτήν εδώ έχουμε τους νόμους.
Link to comment
Share on other sites

Το frog υπάγεται στην θεματική αυτή ενότητα. Τα πάντα για τα καρτοκινητά της κοσμοτε.

 

υπαρχει αυτη η υποενοτητα ειδικα για το φρογκ

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=150442

ελπιζω την επομενη φορα όμως, καποιοι να φερθουν πιο ευγενικα. :)

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Στο f2g είσαι τώρα? Πόσα λεπτά,sms,mb χρειάζεσαι και πόσα χρήματα θέλεις να δίνεις το μήνα?
Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση ότι τα πακέτα της wind δίνουν πιο πολλά λεπτά χρόνου ομιλίας από την κοσμοκαρτα . Από αυτά που γνωρίζω εγώ έχω κοσμοκαρτα η μάνα μου wind...

 

Στάλθηκε από το Coolpad 8297W μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση ότι τα πακέτα της wind δίνουν πιο πολλά λεπτά χρόνου ομιλίας από την κοσμοκαρτα . Από αυτά που γνωρίζω εγώ έχω κοσμοκαρτα η μάνα μου wind...

 

Στάλθηκε από το Coolpad 8297W μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

H q έχει τα ποιο πολλά λεπτά προς όλους. Γενικότερα τα πακέτα της wind έχουν ποιο πολλά λεπτά ομιλίας. Για δεδομένα πλέον δεν πολύ λένε. Αν μιλάς πολύ κάθεσαι εκεί που είσαι αν όχι πας όπου θέλεις.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση ότι τα πακέτα της wind δίνουν πιο πολλά λεπτά χρόνου ομιλίας από την κοσμοκαρτα . Από αυτά που γνωρίζω εγώ έχω κοσμοκαρτα η μάνα μου wind...

 

Στάλθηκε από το Coolpad 8297W μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σε λεπτα ναι,αλλα σε internet πλεον η Cosmote.Συγκριτικο με 10€ καρτα Cosmokarta vs Whats Up

Wu:400' σε Wu και 300' σε ολους

500MB με 10€ καρτα και αλλα 500 απο online/καταστημα για 15 μερες.

100MB και αλλα 300 να δωσεις σε φιλους για ενα μηνα(οποτε μπορεις να μοιραστεις με φιλους) και 1GB/1€ για μια μερα μεσα στο μηνα.Επισης

Παρε καβατζα για 500MB ή κλησεις σε Whats Up για 1 ωρα/2 φορες το μηνα και supershare τα λεπτα προς whats up σε φιλους whats up(60' με ισχυ 2 μερες),παρε μοιρασε και το

reload it.

Η Cosmokarta δινει 300' προς ολους και 500MB με 8,5€ και 500Mb για ανανεωση ονλαιν/καταστημα για 15 μερες.

Για μενα οποιος παει για καρτοκινητο Cosmote προτεινω whats up ή frog.

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αξίζει να έρθω απο wind σε cosmote?

με μοναδες

 

Ναι,αμα θες καλυτερη καλυψη και πιο συνδυαστικη χρηση ιντερνετ-ομιλια.

Πανε Whats Up γιατι οποιος εχει καρτοκινητο ειναι συνηθως Whats Up.Εγραψα λιγο πιο πριν με 10€ καρτα το μηνα τι εχεις χωρια τις εξτρα υπηρεσιες.

Edited by Nikolas14

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Απλά να σημειωθεί οτι τα 300'προς όλους στο πακέτο που ανέφερες δίνονται online απο το m.whatsup.gr ή μέσω της εφαρμογής του wu. Κανονικά είναι 200' Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Διαβάζω στο playstore στα σχόλια της εφαρμογής wu, οτι η τελευταία έκδοση της εφαρμογής έσβησε σε κάποιους όλα τα αρχεία της κάρτας sd. Περίεργα πράγματα. Στο μεταξύ στο δικό μου (android 5.1.1) δεν έχει έρθει η ενημέρωση με την νέα εμφάνιση που βγήκε από 15/3 και μετά.
Link to comment
Share on other sites

Διαβάζω στο playstore στα σχόλια της εφαρμογής wu, οτι η τελευταία έκδοση της εφαρμογής έσβησε σε κάποιους όλα τα αρχεία της κάρτας sd. Περίεργα πράγματα. Στο μεταξύ στο δικό μου (android 5.1.1) δεν έχει έρθει η ενημέρωση με την νέα εμφάνιση που βγήκε από 15/3 και μετά.

και γιατί δεν την βάζεις εξωτερικα εάν ξέρεις την νέα έκδοση της εφαρμογής

 

 

Publish Date: 2017-04-05

Latest Version: 2.2.11

 

https://m.apkpure.com/what-s-up/gr.cosmote.whatsup

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Κάτι που λείπει από την τελευταία έκδοση είναι να μπορείς να κάνεις reload σε άλλο νούμερο. Να κανονίσουν να το βάλουν.

 

Στάλθηκε από το NOTE 3 With Note 7 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Διαβάζω στο playstore στα σχόλια της εφαρμογής wu, οτι η τελευταία έκδοση της εφαρμογής έσβησε σε κάποιους όλα τα αρχεία της κάρτας sd. Περίεργα πράγματα. Στο μεταξύ στο δικό μου (android 5.1.1) δεν έχει έρθει η ενημέρωση με την νέα εμφάνιση που βγήκε από 15/3 και μετά.

 

Όντως, πολύ περίεργα αυτά που γράφει ο κόσμος...

Πώς είναι δυνατόν να γίνει κάτι τέτοιο;

Βέβαια, εάν η εφαρμογή ζητάει δικαιώματα χρήσης των αρχείων που έχουμε στο εξυπνοτηλέφωνό μας, θα μπορούσε όντως να γίνει κάτι τέτοιο... και από οποιαδήποτε εφαρμογή...

Link to comment
Share on other sites

Την τελευταία εχω και δεν εσβησε κατι

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Και εγώ την έβαλα για να τεστάρω δεν έχω WHAT'S UP αλλά frog μόνο και μόνο για δοκιμή την έβαλα δεν μου έσβησε τίποτα

 

Σε όποιον δεν έχει έρθει ε ενημέρωση πιο πάνω έχω βάλει ένα link να την κατεβάσει από εκεί θα πρέπει να ενεργοποιήσετε της άγνωστες πηγές για να γίνει εγκατάσταση

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Κάτι που λείπει από την τελευταία έκδοση είναι να μπορείς να κάνεις reload σε άλλο νούμερο. Να κανονίσουν να το βάλουν.

 

Στάλθηκε από το NOTE 3 With Note 7 Port Rom

 

Γίνεται αλλά θέλει να κάνεις σύνδεση στην εφαρμογή με wifi ως εξής:

1) Κάνεις αποσύνδεση από το νούμερο σου.

2) Κάνεις σύνδεση το νούμερο που θες να κάνεις reload it, η οποία γίνεται με ταυτοποίηση και sms

3) Πας στο reload it και είναι μέσα ο κωδικός.

 

Φυσικά εννοείται ότι θα πρέπει να το διορθώσουν, καθώς ο παραπάνω τρόπος δεν είναι και ο καλύτερος.

Link to comment
Share on other sites

Σε όσους δεν έχει έρθει το update της εφαρμογής είναι γιατί δεν υπάρχει update!!

Παίζει να το απέσυραν.

Έχω εγκατεστημένη την καινούρια έκδοση κανονικά από play store και πλέον βγάζει μια έκδοση πριν!

 

98dbff718b6bc6ef4f8c090df3f42e52.jpg29c765b8a810e3d021a64f6bb5ada1c8.jpg

Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

Α μπράβο,αυτό είναι. Στην αρχή νόμιζα ότι απλά δεν είχαν αλλάξει αριθμό έκδοσης. Στο apkpure είναι η παλιά έκδοση του Δεκεμβρίου. Το ειχα δοκιμάσει από μέρες και δεν άλλαξε τίποτα.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...