Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επιτέλους θα αξιοποιήσουμε και εμείς τα τηλέφωνα μας. Τα iPhones/AndroidPhones είναι λειψά χωρίς κάποιο data plan.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Μόλις μου ήρθε στο κινητό μου μήνυμα με την εξής προσφορά: Για 1 μήνα 500MBs με 5 ευρώ. Για την ενεργοποίηση στέλνουμε 500 στο 1333.

 

Ρε παιδια, τι ειναι αυτη η προσφορα?

Ανακοινωθηκε πουθενα στη ιστοσελιδα της?

Θα ειναι για παντα? Ειναι μονο για τωρα?

Πως την ονομαζουν?

Αν καποιος δεν ελαβε μηνυμα, δεν μπορει να την ενεργοποιησει;

 

Πραγματικα δεν καταλαβαινω, τι ασχετα ειναι αυτα?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έλαβα μήνυμα στο whats Up αλλά την ενεργοποίησα κανονικά

Μάλιστα κατα λάθος έστειλα 500 στο 1313 ( όχι στο 1333) , αλλά παρόλα αυτά ενεργοποιήθηκε

Link to comment
Share on other sites

μακάρι να μείνει η προσφορά στο καινούργιο χρόνο.

αν βγάλουν και κανένα πακετάκι προς αλλα τηλ κινητά κάποιο χρόνο θα είναι τέλειο μετά

Link to comment
Share on other sites

Μηπως μπορει καποιος να μου πει ποιο ειναι το apn για την νεα προσφορα με τα 500mb?

 

"internet"

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Πιστευω οτι αυτη η προσφορα με τα 500mb-5ευρω/μηνα, ειναι οτι καλυτερο εχει βγαλει η cosmote ολα τα χρονια σε θεμα mobile internet στα καρτοκινητα, με εξαιρεση το απεριοριστο imode που ομως δεν ηταν 'καθαρο' ιντερνετ οπως αυτο εδω, αλλα wap.

 

Επιτελους, 500mb, ειναι ενας αξιολογος ογκος, κι οχι πακετακια της πλακας 60-120mb!

 

Ενα μπραβο στην cosmote. Επιτελους!

Link to comment
Share on other sites

Περιμενουμε την απαντηση των αλλων δυο τωρα!

 

Τι εννοείς απάντηση; Στην Wind έχω ήδη 1.5GB/μήνα εντελώς δωρεάν και χωρίς καμία ανανέωση που μπαίνουν αυτόματα κάθε 1η του μήνα.

Δεν την υποστηρίζω καθώς όποτε το χρειάστηκα δεν είχα κάλυψη 3G ενώ με την Cosmote έχω σχεδόν παντού. Οπότε με βλέπω να το παίρνω το πακέτο με τα 500 MB

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς πρόκειται για προσφορά και μάλιστα με εξερετικά περιορισμένη διάρκεια

Ναι βέβεα την αγόρασα .... Αλλά η προσφορά της Q με 1 ευρώ 100 ΜΒ δηλαδή με 4 ευρώ 400 ΜΒ είναι πολύ καλύτερη γιατί σου δίνει και 6000 λεπτά τον μήνα για όλη την WIND και όλη την Q

Link to comment
Share on other sites

Τελικα θα ανακοινωσει κατι επισημο η cosmote για το νεο πακετο 500mb-5euro, περα απο τα sms που στελνει?
Link to comment
Share on other sites

Τελικα θα ανακοινωσει κατι επισημο η cosmote για το νεο πακετο 500mb-5euro, περα απο τα sms που στελνει?

Φίλε μου, τυπικά είναι επιλεκτική προσφορά σε ορισμένους συνδρομητές. Το ότι μπορεί να το ενεργοποιήσει ο καθένας αφού πλέον διαδίδεται από στόμα σε στόμα, θα καθορίσει και το αν από επιλεκτική προσφορά θα μετατραπεί σε επίσημη υπηρεσία.

Λογικά, έτσι όπως το σκέφτομαι, επειδή προβλέπεται να χρησιμοποιηθεί πάρα πολύ η εν λόγω προσφορά, το 2011 θα προσφέρεται ως υπηρεσία.

Όλα αυτά δηλαδή(500MB με 5€ & 300SMS με 5€) μου κάνουν για προεργασία-προθάλαμος για τις υπηρεσίες που πρόκειται να μας ακολουθήσουν όλο το 2011.

Edited by eatmydust

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Εμενα με εχει βολεψει τρελα. Ειδικα μιας και εχει και counter να ξερουμε τι μα γινεται.

 

Αληθεια, τι ισχυει αν τελειωνουν τα MB; Στελνουν sms; Οταν τελειωσει ο μηνας;

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, τι λεει η ανακοινωση εκει? μεχρι 31/12/2010?

Μετα?

 

ειναι προσφορα και οχι επιλεκτικη προσφορα το συγκεκριμενο πακετο και τα sms 300 με 5€ . μην τα θελουμε ολα δικα μας .....:worry::p

Edited by JOHNMEGARYTHMOS

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

ειναι προσφορα και οχι επιλεκτικη προσφορα το συγκεκριμενο πακετο και τα sms 300 με 5€ . μην τα θελουμε ολα δικα μας .....:worry::p

 

Ειλικρινα δεν σε καταλαβαινω. Τι εννοεις? προσφορα, επιλεκτικη προσφορα κλπ.

Περιμενουμε να 'τρεχει' και το 2011 ή οχι? Τι ειναι, χριστουγεννιατικη προσφορα?

Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινα δεν σε καταλαβαινω. Τι εννοεις? προσφορα, επιλεκτικη προσφορα κλπ.

Περιμενουμε να 'τρεχει' και το 2011 ή οχι? Τι ειναι, χριστουγεννιατικη προσφορα?

 

θέλω να πω ότι είναι προσφορά και όχι επιλεκτική προσφορά. Εννοώντας ότι μπορούνε όλοι να το ενεργοποιήσουνε και όχι μόνο όσο έλαβαν το μύνημα. Δοκίμασα και εγώ να ενεργοποίησω και τις 2 προσφορές και μπόρεσα κανονικά και δεν είχα λάβει κανένα μύνημα. Προφανώς ίσως να είναι χριστουγεννιάτικη προσφορά. Και πέρυσι είχε βγάλει κάτι αντίστοιχο τα χριστούγεννα ή το πάσχα δεν θυμάμαι ακριβώς.

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

Είναι απαράδεκτο να μην συνεχιστεί η συγκεκριμένη προσφορά και με το νέο έτος, είναι σαν να τσιγκουνεύονται τα mb στην Cosmote.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

μπορείς να το αγοράσεις όσες φορές θέλεις?

Αν είναι έτσι θα αγοράσω 4 φορές να έχω 2000 και μετά το ανανεώνω με 3 ευρώ τον μήνα μια μέρα πριν λήξη...

Link to comment
Share on other sites

Ισχυει και για καρτοκινητα?ή μονο σε συνδεση? γιατι εχω στειλει σε μηνυμα εδω και 1 ωρα και δεν εχει γινει κατι..
Να προσέχετε ΠΟΤΕ και ΠΟΥ να τρέχετε με το car σας..;)
Link to comment
Share on other sites

Nαι ισχύει για καρτοκινητά.

 

Δοκίμαστε να στείλεις info στο 1313 να δεις μήπως και ενεργοποιήθηκε το πακέτο αλλά δεν σου ήρθε μήνυμα επιβεβαίωσης, και εμένα μου είχε τύχει αυτό και ίσχυε το παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

Mολις ηρθε το μυνημα ολα οκ...δουλευει κανονικα..Ασχετο: ξερει κανεις κανα προγραμα για iphone που να δειχνει ποσα mb χαλας?
Να προσέχετε ΠΟΤΕ και ΠΟΥ να τρέχετε με το car σας..;)
Link to comment
Share on other sites

Mολις ηρθε το μυνημα ολα οκ...δουλευει κανονικα..Ασχετο: ξερει κανεις κανα προγραμα για iphone που να δειχνει ποσα mb χαλας?

 

Στείλε info στο 1313.

Link to comment
Share on other sites

Εννοουσα αν υπαρχει προγραμμα αλλα its ok και αυτο καλο ειναι..:) Θενκς παιδες ! :)
Να προσέχετε ΠΟΤΕ και ΠΟΥ να τρέχετε με το car σας..;)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...