Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια να ρωτησω κατι και γω cosmocarta εχω για τις δυο ωρες το 2011 τι γινεται?υπαρχει κανα νεο?
Samsung Galaxy A50
Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω κατι και γω cosmocarta εχω για τις δυο ωρες το 2011 τι γινεται?υπαρχει κανα νεο?

Θα βάλεις 10 ευρώ στις 31/12 ώστε να έχεις 120 λεπτά μέχρι τέλος Γενάρη .

Αυτό που ισχύει είναι ότι από 1/1/2011 θα δίνει 45 λεπτά με ελάχιστη χρέωση 45 δευτερόλεπτα.

Αν θα βγεί νέα προσφορά θα το μάθουμε το 20111

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω και παλι,αυτο με τα 500mb μπορουμε να αγορασουμε οσα πακετα θελουμε και απλα καθε μηνα να αγοραζουμε 60 mb για να διατηρησουμε υστερα και το υπολοιπο ογκο mb για το 2011, ισχυει σιγουρα αυτο ετσι? Edited by kgian2007
Samsung Galaxy A50
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω και παλι,αυτο με τα 500mb μπορουμε να αγορασουμε οσα πακετα θελουμε και απλα καθε μηνα να αγοραζουμε 60 mb για να διατηρησουμε υστερα και το υπολοιπο ογκο mb για το 2011, ισχυει σιγουρα αυτο ετσι?

 

Τι ειναι αυτο με τα 60 mb?:wacko:

Να προσέχετε ΠΟΤΕ και ΠΟΥ να τρέχετε με το car σας..;)
Link to comment
Share on other sites

Τι ειναι αυτο με τα 60 mb?:wacko:

 

προφανώς θέλει να πει το πακέτο για ίντερνετ με τα 60mb ίντερνετ με 3€.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω και παλι,αυτο με τα 500mb μπορουμε να αγορασουμε οσα πακετα θελουμε και απλα καθε μηνα να αγοραζουμε 60 mb για να διατηρησουμε υστερα και το υπολοιπο ογκο mb για το 2011, ισχυει σιγουρα αυτο ετσι?

 

Υπήρξαν αναφορές στο myphone ότι μόλις αγόρασαν τα 500 προστέθηκε στο υπόλοιπο τους και έχουν 535 .

Συνεπώς πρέπει να προστεθούν και τα υπόλοιπα σύμφωνα με την πάγια τακτική της Cosmote.

Link to comment
Share on other sites

προφανώς θέλει να πει το πακέτο για ίντερνετ με τα 60mb ίντερνετ με 3€.

 

 

Νομιζω πως επαψε να ισχυει !!!!!:ninja:

Να προσέχετε ΠΟΤΕ και ΠΟΥ να τρέχετε με το car σας..;)
Link to comment
Share on other sites

ναι αυτο εννοουσα δηλαδη απο 2011 και υστερα να αγοραζουμε με 3 ευρο 60mb αφου η προσφορα των 500 mb με 5 ευρο ισχυει μεχρι 31-12-2010, αρα τελικα αν καταλαβα καλα πανε προσθετικα τα 500 mb και θα υπαρχουν στο υπολοιπο μας και το 2011,ετσι?
Samsung Galaxy A50
Link to comment
Share on other sites

ναι αυτο εννοουσα δηλαδη απο 2011 και υστερα να αγοραζουμε με 3 ευρο 60mb αφου η προσφορα των 500 mb με 5 ευρο ισχυει μεχρι 31-12-2010, αρα τελικα αν καταλαβα καλα πανε προσθετικα τα 500 mb και θα υπαρχουν στο υπολοιπο μας και το 2011,ετσι?

Θα υπάρχουν αρκεί να κάνεις κάθε τελευταία μέρα του μήνα μια ανανέωση της προσφοράς των 60MB ώστε και να προστίθενται τα 60ΜΒ στο ήδη υπάρχον υπόλοιπο και να ανανέωνεται η διάρκειά τους για ένα μήνα.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Σημερα μου ηρθε και μενα το sms.

Βεβαια ειχα ηδη ενεργοποιησει πιο πριν.

Αναρωτιεμαι, εχουμε ξεκαθαρισει αν αυτη η προσφορα θα τρεχει και μετα τις 31/12/10?

Εννοω αν θα μπορουμε να ανανεωνουμε, οχι απλα για το υπολοιπο του 2010.

Link to comment
Share on other sites

Σημερα μου ηρθε και μενα το sms.

Βεβαια ειχα ηδη ενεργοποιησει πιο πριν.

Αναρωτιεμαι, εχουμε ξεκαθαρισει αν αυτη η προσφορα θα τρεχει και μετα τις 31/12/10?

Εννοω αν θα μπορουμε να ανανεωνουμε, οχι απλα για το υπολοιπο του 2010.

Κανείς δεν ξέρει αν θα συνεχίσει να τρέχει η προσφορά.

Το sms όπως παρατήρησες κι εσύ λέει ότι η προσφορά ισχύει μέχρι τις 31/12/2010.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ εδώ και ώρα να μάθω το υπόλοιπο μου σε μια cosmoκάρτα και δεν γίνεται τίποτα... Καλώ το 1314 και το 6971314 και μου λέει ότι ο αριθμός δεν χρησιμοποιείται :lol: και το sms YP στο 1314 δεν παραδίδεται...

Σε άλλη cosmokarta μου που δοκίμασα όλα αυτά λειτουργούν κανονικά.

:mad:

Πώς θα μάθω το υπόλοιπο μου, ρε κοσμοτέ;;;

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ εδώ και ώρα να μάθω το υπόλοιπο μου σε μια cosmoκάρτα και δεν γίνεται τίποτα... Καλώ το 1314 και το 6971314 και μου λέει ότι ο αριθμός δεν χρησιμοποιείται :lol: και το sms YP στο 1314 δεν παραδίδεται...

Σε άλλη cosmokarta μου που δοκίμασα όλα αυτά λειτουργούν κανονικά.

:mad:

Πώς θα μάθω το υπόλοιπο μου, ρε κοσμοτέ;;;

Μια επανεκκίνηση του τηλεφώνου θα λύσει το πρόβλημα.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Με την ευκαιρία, μπορούμε να μαθαίνουμε με κάποιο SMS το υπόλοιπο των MB από το internet on the phone 60;

Ευχαριστώ

 

info στο 1313

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ εδώ και ώρα να μάθω το υπόλοιπο μου σε μια cosmoκάρτα και δεν γίνεται τίποτα... Καλώ το 1314 και το 6971314 και μου λέει ότι ο αριθμός δεν χρησιμοποιείται :lol: και το sms YP στο 1314 δεν παραδίδεται...

Σε άλλη cosmokarta μου που δοκίμασα όλα αυτά λειτουργούν κανονικά.

:mad:

Πώς θα μάθω το υπόλοιπο μου, ρε κοσμοτέ;;;

Μια επανεκκίνηση του τηλεφώνου θα λύσει το πρόβλημα.

 

Δεν το έλυσε...

Αρχικά έβαλα την κάρτα sim σε ένα nokia (είναι μια cosmoκάρτα που χρησιμοποιώ μόνο περιστασιακά) και μου εμφανίστηκε το πρόβλημα.

Έβγαλα την κάρτα sim και την έβαλα σε άλλη συσκευή, ένα sagem, πάλι τα ίδια.

Την ξαναέβαλα στο πρώτο nokia, ξανά τα ίδια.

Τελικά, μετά από καμιά-δυο ώρες ξεκόλλησε το σύστημα μόνο του και έλαβα το απαντητικό sms από το 1314.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια συγνωμη για την ερωτηση αλλα μπορει να με πει καποιος πως μπορω να βαλω απο το πακετακι των 500ΜΒ για 5 ευρω? Κοσμοκαρτα εχω εκει δεν ισχυει? Ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια συγνωμη για την ερωτηση αλλα μπορει να με πει καποιος πως μπορω να βαλω απο το πακετακι των 500ΜΒ για 5 ευρω? Κοσμοκαρτα εχω εκει δεν ισχυει? Ευχαριστω!

 

Αν καταλαβα καλα αυτο θες

Link to comment
Share on other sites

Παιδια συγνωμη για την ερωτηση αλλα μπορει να με πει καποιος πως μπορω να βαλω απο το πακετακι των 500ΜΒ για 5 ευρω? Κοσμοκαρτα εχω εκει δεν ισχυει? Ευχαριστω!

Δεν ξέρω κατά πόσο μπορείς να το ενεργοποιήσεις κι εσύ που είσαι Cosmokarta.

 

Πάντως για ενεργοποίηση στέλνεις 500 στο 1333.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω κατά πόσο μπορείς να το ενεργοποιήσεις κι εσύ που είσαι Cosmokarta.

 

Πάντως για ενεργοποίηση στέλνεις 500 στο 1333.

 

Κι εγω COSMOCARTA εχω και μου το εστειλαν. :)

Link to comment
Share on other sites

Και οι προσφορές συνεχίζονται...

 

"ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟ WHAT'S UP: ΤΩΡΑ ΕΧΕΙΣ 150 ΛΕΠΤΑ ΠΡΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΣΤΑΘΕΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΓΙΑ 1 ΜΗΝΑ ΜΟΝΟ ΜΕ 5€! ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΣΤΕΙΛΕ 150 ΣΤΟ 1313 ΕΩΣ 31/12/2010"

 

Και μια σημείωση: Η συγκεκριμένη προσφορά ενεργοποιείται στο 1313 και όχι στο 1333 όπως τα 500 ΜΒ και τα 300 SMS

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

το ιδιο μηνυμα ηρθε και σε μενα πριν απο λιγο! για ιντερνετ δε βλεπω τπτ

Για internet υπάρχει το Internet On The Phone 60 και Internet On The Phone 500.

 

Για ενεργοποίηση, στέλνεις 60 στο 1333 και 500 στο 1333 αντίστοιχα.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ηθελα johnsot-1 να σαι καλα! Να φανταστω οτι πρεπει να βαλω τις ρυθμισεις για την Cosmote η απλα απο μονο του τις παιρνει? Και παλι ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...