Jump to content

Cosmote: Συμβόλαια κινητής: Επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπάρχει άραγε κάποιος άλλος τρόπος για να γίνει χρήση της επιδότησης εκτος της αναβάθμισης συσκευής;;;

 

Προ ενός έτους μπήκα στην Cosmote με φορητότητα, (δεν έκανα δηλ. σε κάποιο κατάστημα την σύνδεση) Για επιδότηση προφανώς θα πρέπει να απευθυνθώ μόνο σε κατάστημα Cosmote;;;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς, η αναβάθμιση βγαίνει συνήθως ένα περίπου μήνα πριν λήξει το συμβόλαιο. Και εσύ που έκανες πέρσυ τη σύνδεση, δικαιούσαι προνομιακό.

Noμίζω ότι πλέον η επιδότηση βγαίνει αφού συμπληρωθεί ο χρόνος.

there is no knowledge that is no power
Link to comment
Share on other sites

re paidia ego eho etairio kai mou eihan pei pos o foros epistrefet piso sto telos kathe hronou rotisa logisti kai mou eipe pos kati tetoio den ginete xerete mipos na mou peite eseis ti ginete se auti tin periptosi?

[sigpic][/sigpic]

I Am, by any practical defintion of the words, foolproof and incapable of error. - HAL9000

Link to comment
Share on other sites

Noμίζω ότι πλέον η επιδότηση βγαίνει αφού συμπληρωθεί ο χρόνος.

 

Αφού συμπληρωθεί ο χρόνος σε πάγια βγαίνει. Επειδή όμως το πάγιο προπληρώνεται, το 12o πάγιο στην πράξη το πληρώνεις στο 11ο μήνα.

Για αυτό λένε τα παιδιά ένα μήνα πρίν. :wink:

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

ειδα οτι επεσαν οι τιμες σε αρκετα κινητα...

απο την σελιδα του γερμανου, ξερει κανεις αν ισχυουν κ στην κοσμοτε;

ωστε να αλλαξω την επιλογη συσκευης

 

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Η ΚΟΣΜΟΤΕ ΣΤΟ SITE ΤΙΜΕΣ ΣΤΙς ΣΥΣΚΕΥΕς ΟΠΩς Η VODAVONE;;

ΓΙΑΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ;;;;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Η vodafone έχει τιμές στο vodafone-shop

Η cosmote στο ote-shop :wink:

 

http://www.ote-shop.gr/product_catalog.asp?gcid=7&cid=&hop=p&wid=311

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Η vodafone έχει τιμές στο vodafone-shop

Η cosmote στο ote-shop :wink:

 

http://www.ote-shop.gr/product_catalog.asp?gcid=7&cid=&hop=p&wid=311

 

 

το πρόβλημα με το οτεσοπ ειναι οτι ανανεώνεται μια φορά το χρόνο οι τιμές του

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

το πρόβλημα με το οτεσοπ ειναι οτι ανανεώνεται μια φορά το χρόνο οι τιμές του

re paidia ti kleftes einai autoi sto oteshop?para poli ipsiles times.to n70 to exei 470 eno exei 310.einai ananeomenes oi times?

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Αφού συμπληρωθεί ο χρόνος σε πάγια βγαίνει. Επειδή όμως το πάγιο προπληρώνεται, το 12o πάγιο στην πράξη το πληρώνεις στο 11ο μήνα.

Για αυτό λένε τα παιδιά ένα μήνα πρίν. :wink:

 

Το 12ο πάγιο το προπληρώνεις στον 1ο μήνα.;) Για αυτό και η επιδότηση λέμε ότι βγαίνει στον 11ο μήνα. Ακόμα και η δυνατότητα ακύρωσης του συμβολαίου δίνεται στον 11ο μήνα.

 

Προ ενός έτους μπήκα στην Cosmote με φορητότητα, (δεν έκανα δηλ. σε κάποιο κατάστημα την σύνδεση) Για επιδότηση προφανώς θα πρέπει να απευθυνθώ μόνο σε κατάστημα Cosmote;;;

 

Ναι, μόνο σε κατάστημα Cosmote (ίσως και oteshop).

Link to comment
Share on other sites

To 12o πάγιο το πληρώνεις στον 11ο μήνα, καλά το έγραψα.

Στον πρώτο μήνα πληρώνεις το 1ο και το 2ο πάγιο... που να ξέρουν σε ποιό πρόγραμμα θα είσαι στο 12ο μήνα, από τον 1ο ? Eγώ στον πρώτο μήνα πλήρωσα 2 πάγια 120 λεπτών, ενώ στον 12ο θα είμαι σε πρόγραμμα 240 λεπτών (το άλλαξα κάπου στον 5ο η 6ο)...

Aπλά κάθε μήνα προπληρώνεις τον επόμενο :wink:

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

εχω κανει συνδεση στο γερμανο,μπορω να παρω την επιδοτηση απο oteshop αν εχει την συσκευη που θελω(Ν73)?γιατι ετσι οπως παει θα μου την στειλουν του χρονου.....
Link to comment
Share on other sites

εφόσον δεν σου έχει στείλει ο γερμανός επιστολή μαζί με τον λογαριασμό μπορείς να ζητήσεις από το cc να πάρεις συσκευή από κατάστημα cosmote. Διαφορετικά, ή παίρνεις συσκευή από γερμανό ή περιμένεις να περάσει η ημερομηνία που αναφέρεται στην επιστολή που σου έστειλαν και επικοινωνείς με cc να σου πουν το νέο πόσο επιδότησης, να πάρεις έγκριση και να ζητήσεις να εξυπηρετηθείς από κατάστημα cosmote.
Link to comment
Share on other sites

Εγω μετά απο 4 χρόνια στιν κοσμοτε και στο προγραμμα 120,πηγα να ρωτίσω προχτές τι επιδότηση έχω!

 

Η απάντηση ήταν μόλις 50 ευρώ:blink: :blink: :blink:

Δεν τους είπα τπτ και έφυγα αφού υπάρχει και η φορητότητα!

Και μην πει κανείς για λογαριασμούς!4 χρόνια δε κρατάς έτσι τον πελάτη σου!

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΓΕΡΜΑΝΟ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ Ρ990

ΕΧΩ ΣΥΝΔΕΣΗ ΑΟΡΙΣΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΕΔΩ Κ 5 ΧΡΟΝΙΑ. ΤΟΥΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΓΙΑ 1 ΧΡΟΝΟ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟΤΕ 120 ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΑΡΙΘΜΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΝΟΥΜΕΡΟ.

ΤΙ ΧΑΖΟΜΑΡΑ Κ ΑΥΤΗ ΠΑΛΙ.

ΑΛΗΘΕΥΕΙ Η ΜΗΠΩΣ ΜΙΛΟΥΣΑ ΜΕ ΑΣΧΕΤΟ?

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΓΕΡΜΑΝΟ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ Ρ990

ΕΧΩ ΣΥΝΔΕΣΗ ΑΟΡΙΣΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΕΔΩ Κ 5 ΧΡΟΝΙΑ. ΤΟΥΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΓΙΑ 1 ΧΡΟΝΟ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟΤΕ 120 ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΑΡΙΘΜΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΝΟΥΜΕΡΟ.

ΤΙ ΧΑΖΟΜΑΡΑ Κ ΑΥΤΗ ΠΑΛΙ.

ΑΛΗΘΕΥΕΙ Η ΜΗΠΩΣ ΜΙΛΟΥΣΑ ΜΕ ΑΣΧΕΤΟ?

 

Άσχετος ηταν

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

ΔΗΛΑΔΗ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΚΑΝΩ ΟΡΙΣΜΕΝΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΑΡΙΘΜΟ Κ ΝΑ ΠΑΡΩ Κ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ?

ΑΝ ΝΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ******* ΟΛΑ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ

5 ΧΡΟΝΙΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ Κ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ήταν καθόλου άσχετος. Δεν μπορείς να το κάνεις αυτό που λες. Ή θα αλλάξεις νούμερο ή στο νούμερο που έχεις θα πάρεις επιδότηση ή θα κάνεις φορητότητα το νούμερο που έχεις σε άλλο δίκτυο για να πάρεις την επιδότηση έτσι.

 

poseidon2004 εσύ ξέρεις κάτι διαφορετικό;;; Αν ναι πες μας και μας να μάθουμε πως γίνεται...

Link to comment
Share on other sites

Δεν ήταν καθόλου άσχετος. Δεν μπορείς να το κάνεις αυτό που λες. Ή θα αλλάξεις νούμερο ή στο νούμερο που έχεις θα πάρεις επιδότηση ή θα κάνεις φορητότητα το νούμερο που έχεις σε άλλο δίκτυο για να πάρεις την επιδότηση έτσι.

 

poseidon2004 εσύ ξέρεις κάτι διαφορετικό;;; Αν ναι πες μας και μας να μάθουμε πως γίνεται...

ετσι ακριβως ειναι.

δοξα το θεο εχουμε πλεον πολλες επιλογες εμεις οι συνδρομητες

διαλεγουμε και παιρνουμε. :)

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΩ ΜΙΑ ΣΥΝΔΕΣΗ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟΤΕ 120 ΑΟΡΙΣΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ. ΠΑΩ ΧΘΕΣ ΣΤΟ ΓΕΡΜΑΝΟ ΝΑ ΔΩ ΓΙΑ ΤΟ Ρ990 Κ ΤΟΥΣ ΡΩΤΑΩ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΟΡΙΣΜΕΝΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΓΙΑ 1 ΧΡΟΝΟ Κ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΚΡΑΤΩΝΤΑΣ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΑΡΙΘΜΟ. Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΗ. ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΔΕ ΓΙΝΟΤΑΝ Κ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΑΡΙΘΜΟ. ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ. ΤΟ ΚΑΝΩ.ΠΑΙΡΝΩ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΑΡΙΘΜΟ Κ ΤΗΝ ΣΥΣΚΕΥΗ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ.ΛΟΙΠΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΒΗΜΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΕΤΑΤΡΕΨΩ ΣΕ ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΧΑΣΩ. ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ Κ Ο ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΕΝΑ ΧΑΡΤΙ "ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑΣ ΣΥΜΒΑΣΗΣ" ΟΛΑ ΟΚ. Σ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΟΜΩΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΕΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΩ Κ ΔΕ ΔΙΑΚΟΨΩ ΤΗΝ ΣΥΝΔΕΣΗ ΔΙΚΑΙΟΥΜΑΙ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ 115 ΕΥΡΩ. ΑΥΤΟ ΔΗΛΑΔΗ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΟΥΝ ΝΩΡΙΤΕΡΑ? ΔΙΟΤΙ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ Κ ΣΤΗΝ ΚΟΣΜΟΤΕ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΟΥ Κ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΔΙΚΑΙΟΥΜΑΙ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ. ............Κ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ. ΣΤΟ ΓΕΡΜΑΝΟ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΦΟΥ ΕΙΧΑ ΥΠΟΓΡΑΨΕΙ ΤΑ ΣΥΜΒΟΛΑΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΥΝΔΕΣΗ Κ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΝΟΥΜΕΡΟ Κ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΟ Κ Σ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΠΑΛΙ ΣΥΝΔΕΣΗ..... ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΦΟΥ ΕΙΧΑ ΙΔΗ ΥΠΟΓΡΑΨΕΙ ΤΑ ΣΥΜΒΟΛΑΙΑ?????
Link to comment
Share on other sites

ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΩ ΜΙΑ ΣΥΝΔΕΣΗ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟΤΕ 120 ΑΟΡΙΣΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ. ΠΑΩ ΧΘΕΣ ΣΤΟ ΓΕΡΜΑΝΟ ΝΑ ΔΩ ΓΙΑ ΤΟ Ρ990 Κ ΤΟΥΣ ΡΩΤΑΩ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΟΡΙΣΜΕΝΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΓΙΑ 1 ΧΡΟΝΟ Κ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΚΡΑΤΩΝΤΑΣ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΑΡΙΘΜΟ. Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΗ. ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΔΕ ΓΙΝΟΤΑΝ Κ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΑΡΙΘΜΟ. ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ. ΤΟ ΚΑΝΩ.ΠΑΙΡΝΩ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΑΡΙΘΜΟ Κ ΤΗΝ ΣΥΣΚΕΥΗ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ.ΛΟΙΠΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΒΗΜΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΕΤΑΤΡΕΨΩ ΣΕ ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΧΑΣΩ. ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ Κ Ο ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΕΝΑ ΧΑΡΤΙ "ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑΣ ΣΥΜΒΑΣΗΣ" ΟΛΑ ΟΚ. Σ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΟΜΩΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΕΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΩ Κ ΔΕ ΔΙΑΚΟΨΩ ΤΗΝ ΣΥΝΔΕΣΗ ΔΙΚΑΙΟΥΜΑΙ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ 115 ΕΥΡΩ. ΑΥΤΟ ΔΗΛΑΔΗ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΟΥΝ ΝΩΡΙΤΕΡΑ? ΔΙΟΤΙ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ Κ ΣΤΗΝ ΚΟΣΜΟΤΕ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΟΥ Κ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΔΙΚΑΙΟΥΜΑΙ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ. ............Κ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ. ΣΤΟ ΓΕΡΜΑΝΟ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΦΟΥ ΕΙΧΑ ΥΠΟΓΡΑΨΕΙ ΤΑ ΣΥΜΒΟΛΑΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΥΝΔΕΣΗ Κ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΝΟΥΜΕΡΟ Κ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΟ Κ Σ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΠΑΛΙ ΣΥΝΔΕΣΗ..... ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΦΟΥ ΕΙΧΑ ΙΔΗ ΥΠΟΓΡΑΨΕΙ ΤΑ ΣΥΜΒΟΛΑΙΑ?????

 

Εαν και η αλλή συνδεση ειναι Cosmote βάλε 2in 1 κάρτα για να έχεις και τους 2 αριθμούς και οταν περάσει ο χρόνος κανε συνδεση τη κάρτα :)

 

Αφού έχεις υπογράψει το συμβόλαιο μαλλον είναι αργά ή εκτος κι αν δεν εχεις πάρει τη συσκευή στα χέρια σου ...

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Ναι τελικα αποφασισα να κανω αυτο που λες ποσειδωνα. Την παλια συνδεση θα την κανω καρτα κ θα τον αριθμο θα τον περασω στην καινουργια sim για να τα χα κ τα δυο σε μια συσκευη
Link to comment
Share on other sites

Άσχετος ηταν

 

Μάλλον "πονηρός" ήταν και ήθελε να ανεβάσει τα στατιστικά του!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Εστειλα e-mail στην cosmote για να την πω να βάλει στους αναλυτικούς στο τέλος τον συνολικό χρόνο ομιλίας που έχει μιλήσει κάποιος και αυτοί μου απάντησαν οτι για τον δωρεάν χρόνο ομιλίας δεν υπάρχει ΕΠΙ ΤΟΥ ΠΑΡΟΝΤΟΣ (και το τόνισαν αυτό) υπηρεσία.

 

Ελπίζω να γίνει κάτι σύντομα (αφού αρχίζουν κ το τονίζουν..) :)

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Paides thelo na mou lisete mia aporia....ego tou xronou ton Augousto tha pao Argentini...tha ithela na mou peite gia to thema periagogis...ego ekana nea sindesi ton Martio 2006...loipon to Martio tou 2007 tha sibliroso ena etos...kai otan ftasei o Augoustos tha exo siblirosei pano apo 1 xrono....tha mou zitisoun..300 euro gia egguisi????to leo giati exo akousei sinithos ginetai osoi exoun simbolaio ligotero apo 1 xrono alla meta einai dorean...alitheuei???
Εδώ χτυπά η καρδιά της ΘΥΡΑΣ 7 στο Πύργο Διρού Μάνης! :D
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...