Jump to content

Cosmote: Συμβόλαια κινητής: Επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

enas pou einai gia 1 xrono sto 120 kai plhrwnei gyrw sta 60 euros ti epidothsh dikaioute??

efxaristw ek twn proterwn kai sorry an exei ksanaeipwthei..

Link to comment
Share on other sites

enas pou einai gia 1 xrono sto 120 kai plhrwnei gyrw sta 60 euros ti epidothsh dikaioute??

efxaristw ek twn proterwn kai sorry an exei ksanaeipwthei..

 

Οτι και να σου πώ θα σε γελάσω και δεν το θέλω!!:D

Πάρε τηλέφωνο καλύτερα στο κέντρο εξυπηρέτησης πελατών και ρώτα!!

Link to comment
Share on other sites

Και κάτι άλλο.Μήπως ξέρετε αν γίνεται αφου οι συνδέσεις είναι στο ίδιο όνομα με τις δύο επιδοτήσεις να πάρεις μία συσκευή πιο ακριβή;

 

Νο way!

εχε πλακα?..

Link to comment
Share on other sites

Νο way!

εχε πλακα?..

 

Καλησπέρα και απο μένα.

 

Μήπως ξερει κανεις αν γινεται συνδυασμος επιδοτησεων. Δηλαδη αν καποιος εχει στο ονομα του δυο συνδέσεις γινεται να παρει μια επιδοτηση "διπλη"?

 

 

Old 12 Ιούν. 2006, 15:08

#659

 

Ναι γίνεται σίγουρα στα αποκλειστικά καταστήματα Cosmote !Ακόμα κ αν έχεις κάνει σύνδεση σ άλλο αντιπρόσωπο μπορείς να ζητήσεις να εξυπηρετηθείς από εκεί!

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

:X :blink: :X :blink: :blink:

 

Εκμεταλευομαι τον συνδιασμο επιδοτησεων(που ειναι παντα στο ιδιο ονομα) και κερδιζω ΜΙΑ επιδοτηση που σημαινει μια διευρυμενη εκπτωση για μια συσκευη λογω του αθροισματος των δυο επιδοτησεων............?????????: :blink: :blink:

 

 

εεεεεεε?????

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ! :w00t: :w00t: :dizzy:

Link to comment
Share on other sites

:X :blink: :X :blink: :blink:

 

Εκμεταλευομαι τον συνδιασμο επιδοτησεων(που ειναι παντα στο ιδιο ονομα) και κερδιζω ΜΙΑ επιδοτηση που σημαινει μια διευρυμενη εκπτωση για μια συσκευη λογω του αθροισματος των δυο επιδοτησεων............?????????: :blink: :blink:

 

 

εεεεεεε?????

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ! :w00t: :w00t: :dizzy:

Αυτό δεν γίνεται, δηλαδή να ενωθούν 2 επιδοτήσεις και να πάρουμε μια συσκευή...Ρώτησα σήμερα σε COSMOTE SHOP

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ίσως η εξυπηρέτηση πελατών είναι πιο αρμόδια για τέτοια θέματα...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

50+50 = 100 ευρω επιδοτηση για

ενα c120 + ενα c240 με συνολο μηνιαιο λογαριασμο περιπου 90ευρω.

δεν εχει αυτη cosmote ενα site της προκοπης γμτ οπως η vodafone, ωστε να δω τιμες συσκευων!

Link to comment
Share on other sites

άντε ήρθα κι εγώ στην Cosmote από φορητότητα..

 

ερώτηση άσχετου: το L στο 1256 πότε το στέλνουμε για να μάθουμε τι χρωστάμε ρε παιδιά? κοντά στο τέλος του μήνα?

:: what locks... unlocks! © :: κάθε λαός έχει την κινητή τηλεφωνία που του αξίζει..::

:: SY1EBE ::

Link to comment
Share on other sites

Αν ξέρεις την ημερομηνία έκδοσης του λογαριασμού σου στείλε κατά τις 8 το βράδυ της ίδιας μέρας και θα μάθεις το ποσό.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν ξέρεις την ημερομηνία έκδοσης του λογαριασμού σου στείλε κατά τις 8 το βράδυ της ίδιας μέρας και θα μάθεις το ποσό.

 

α μάλιστα.. merci :)

:: what locks... unlocks! © :: κάθε λαός έχει την κινητή τηλεφωνία που του αξίζει..::

:: SY1EBE ::

Link to comment
Share on other sites

1 erotisi paidia:

Mporo na pros8eso & alla programmata sto eteriko?

Px, an exo business plus 300 + value no limits, mporo na pros8eso extra dorean xrono omilias me kapoio pagio opos einai sta apla atomika 'i dorean xrono omilias pros sta8era me 10 euro opos einai sta atomika epaggelmatika? 'H tin ypiresia "Sta8era 420" me 14e? 'H akomi & na prosarmoso 3 endoeterikes syndeseis sto oikogeneiako pros8etontas 1 sta8ero + 1 kartokinito cosmote?

Kati en pasei periptosi se styl Vodafone pou sto epaggelmatiko 300 gia paradeigma, mporeis na pros8eseis kai 150' extra xrono omilias me 17,85e/mina.

Ginetai afto sta business plus tis cosmote?

Efxaristo.

Link to comment
Share on other sites

ερωτήσεων συνέχεια..

 

η φορητότητα ενεργοποιήθηκε 3/8.. και μου ήρθε ένα μύνημα οτι ο πρώτος λογαριασμός θα εκδοθεί 17/8.. γιατί τόσο νωρίς..? και ο επόμενος θα πάει τέλος του Αυγούστου ή μέσα Σεπτεμβρίου.. ? καμιά ιδέα..?

:: what locks... unlocks! © :: κάθε λαός έχει την κινητή τηλεφωνία που του αξίζει..::

:: SY1EBE ::

Link to comment
Share on other sites

ερωτήσεων συνέχεια..

 

η φορητότητα ενεργοποιήθηκε 3/8.. και μου ήρθε ένα μύνημα οτι ο πρώτος λογαριασμός θα εκδοθεί 17/8.. γιατί τόσο νωρίς..? και ο επόμενος θα πάει τέλος του Αυγούστου ή μέσα Σεπτεμβρίου.. ? καμιά ιδέα..?

Λογικά το Bill day σου ρυθμίστηκε από το σύστημα της Cosmote στις 17 του μήνα. Το πιθανότερο λοιπόν είναι να έχεις έκδοση λογαριασμού κάθε 17 του μήνα. Το γιατί επιλέχθηκε αυτή η ημερομηνία αυτό βγαίνει σχεδόν στην τύχη από το σύστημα της Cosmote. Κάπως έτσι γίνεται και στη Vodafone.

Link to comment
Share on other sites

Έχω και εγώ κάποιες ερωτήσεις...

 

Επικοινώνησα σήμερα με το τμήμα εξυπ. πελατών και με ενημέρωσαν ότι έχω 80€ επιδότηση.

 

Μου είπαν επίσης ότι θα πρέπει να τους ενημερώσω ώστε να στείλουν κάποια αίτηση στο Γερμανό, από τον οποίο είχα πραγματοποιήσει τη συγκεκριμένη σύνδεση. Το τηλέφωνο μου είπαν θα το παραλάβω μέσω Courier.

 

Θα ήθελα να ρωτήσω λοιπόν αν οι συσκευές που δίνονται έχουν υποστεί κάποιου είδους τροποποίηση (πχ αυτοκόλλητο της εταιρείας, ρυθμίσεις κλπ)

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων όποιον μου απαντήσει :)

Link to comment
Share on other sites

Έχω και εγώ κάποιες ερωτήσεις...

 

Επικοινώνησα σήμερα με το τμήμα εξυπ. πελατών και με ενημέρωσαν ότι έχω 80€ επιδότηση.

 

Μου είπαν επίσης ότι θα πρέπει να τους ενημερώσω ώστε να στείλουν κάποια αίτηση στο Γερμανό, από τον οποίο είχα πραγματοποιήσει τη συγκεκριμένη σύνδεση. Το τηλέφωνο μου είπαν θα το παραλάβω μέσω Courier.

 

Θα ήθελα να ρωτήσω λοιπόν αν οι συσκευές που δίνονται έχουν υποστεί κάποιου είδους τροποποίηση (πχ αυτοκόλλητο της εταιρείας, ρυθμίσεις κλπ)

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων όποιον μου απαντήσει :)

 

Καμία τροποποίηση δεν έχει γίνει στίς συσκευές!!

Ευτυχώς δηλαδή!!

Link to comment
Share on other sites

Καμία τροποποίηση δεν έχει γίνει στίς συσκευές!!

Ευτυχώς δηλαδή!!

 

Σε ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση φίλε μου...

 

άρα αξίζει:D

Link to comment
Share on other sites

Καμια φιλε μου προσφατα πηραμε μια... αλλα πολυ μικρη επιδοτηση 80 ε δεν συμφερει...
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειπα να την χασεις απλα ειναι πολυ μικρη η επιδοτηση.. Για να παρεις ενα καλο κινητο πρεπει να βαλεις το χερι βαθια στην τσεπη.. αλλα ετσι οπως εχουνε γινει τα πραγματα δεν υπαρχουν μεγαλες επιδοτησεις πλεον..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...