Jump to content

Cosmote: Συμβόλαια κινητής: Επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

pos ginete h metatroph syndesis se kartokinito?

 

eyxaristo poli!

 

Πάρε τηλ στο 1212 πάτα μετά την επιλογή 3 και ζήτησε τον 4ψήφιο κωδικό διακοπής. Ζήτα του και να γίνει Κοσμοκάρτα. Με τον κωδικό πάς σε ένα κατάστημα και με την ταυτότητα σου και αυτό είναι!!

Link to comment
Share on other sites

eyxaraisto poly!

 

kati akoma...

 

otan moy dosoyn ton tetrapsifio ari8mo k ka8isteriso na pao sto katastima ti ginete?

 

Ρώτησε τους πόσες μέρες διαρκεί!!

Link to comment
Share on other sites

Πάρε το SIEMENS I-mode. Είναι ωραίο και το πήρα με 125Ε επιδότιση + 8Ε κας. Για τα λεφτά του είναι μια χαρά!
Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε που μπορούμε να βρούμε τιμές για κινητά των αποκλειστικών καταστημάτων Cosmote? Πχ. του ote-shop είναι ΟΚ ή έχουν να τα ενημερώσουν από πέρσι??
The best is yet to come.... :cool:
Link to comment
Share on other sites

Paidia den mporw na kanw ena simvolaio stin Cosmote me 240 lepta dwrea xrono omilias + 120sms dwrean? Den exei tetio kolpo? Epishs iparxei dinatotita na ma8ainw poso xrono exw akoma? (Vlepe vodafone). Gia na kanw videoklisis ektos apo tin Usim pou prepei na exw, prepei k to kinito na einai i-mode? Gia na mpw sto antistixo vodafone live! tis cosmote (i-mode) prepei na exw siskevh i-mode? Alliws den mpainei KA8OLOU? To n70 exw.

 

Efxaristw.. (prwth fora cosmote kai ... katalavenete ;) )

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Η μητερα ενος φιλου μου ειχε cu η αλα καρτ.. Και πηγε με το ιδιο νουμερο σε συνδεση Κοσμοτε στο προγραμμα 120.

Τους ειπαν οτι δεν δικαιουντε καποια επιδοτιση για συσκευη..και οτι αν κανουν προγραμμα τριωρο θα ειχαν.και την κανανε την συδεση 120 και δεν τους εδωσαν τιποτα.Σε καταστημα οτε πηγε.

Εσεις τι λετε?

Link to comment
Share on other sites

egw pali ekana sindesh cosmote 240 kai h8ela na moy dwsoun karta USIM epeidh exw to N70.

 

1) O pwlitis moy pe oti stin drama den ginete na kanw videoklsii giati den exei 3G diktio i cosmote (enw exei edw kai poso kairo, 1h apo oles) kai epemene...

 

2) Moy pe oti gia na mou dwsei USIM prepei na parw IPOXREWTIKA 3G siskevh, alliws 8a plhrwsw 15euro...

 

Ta simperasmata dika sas...

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Η μητερα ενος φιλου μου ειχε cu η αλα καρτ.. Και πηγε με το ιδιο νουμερο σε συνδεση Κοσμοτε στο προγραμμα 120.

Τους ειπαν οτι δεν δικαιουντε καποια επιδοτιση για συσκευη..και οτι αν κανουν προγραμμα τριωρο θα ειχαν.και την κανανε την συδεση 120 και δεν τους εδωσαν τιποτα.Σε καταστημα οτε πηγε.

Εσεις τι λετε?

 

Πότε έγινε?? Αν έγινε τώρα την έκλεψαν κανονικά και με το νόμο!!

Γιατί πλέον και η φορητότητα επιδοτείται!!

Χωρίς προμήθεια για τον Dealer αλλά σίγουρα επιδοτείται!!

Link to comment
Share on other sites

Πότε έγινε?? Αν έγινε τώρα την έκλεψαν κανονικά και με το νόμο!!

Γιατί πλέον και η φορητότητα επιδοτείται!!

Χωρίς προμήθεια για τον Dealer αλλά σίγουρα επιδοτείται!!

Την εκανε την προηγουμενη εβδομαδα.. και τωρα τι γινεται..

Link to comment
Share on other sites

Την εκανε την προηγουμενη εβδομαδα.. και τωρα τι γινεται..

Τώρα έχασε την επιδότηση άδικα...την κράτησαν οι υπάλληλοι για πάρτη τους!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τώρα έχασε την επιδότηση άδικα...την κράτησαν οι υπάλληλοι για πάρτη τους!!

 

Η δικαιολογια ηταν οτι αν επερναν τριωρο προγραμμα θα επερναν επιδοτηση..αλλα με το διωρο που πηραν οχι..

Link to comment
Share on other sites

Δυνατότητα ενημέρωσης για το χρόνο ομιλίας που σου απομένει με sms δεν έχει η κοσμοτέ. Τουλάχιστο σκέφτεται να τη δώσει; Επειδή οι υπηρεσίες της έχουν ρυθμό χελώνας στην υλοποίηση, ελπίζω να το έχουν σκεφτεί ώστε να τη δούμε στην επόμενη 3ετία !!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Όντως, μου την δίνει που είναι η πρώτη εταιρεία και δεν αναβαθμίζει τις υπηρεσίες της!

 

Ξέρετε αν χρεώνεται το μύνημα στο 1256 για το υπόλοιπο του λογαριασμού; Και αν ναι, πόσο;

 

Ευχαριστώ

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Αν έδωσε τέτοια υπηρεσία και η ΤΙΜ, όπως αναφέρεται στα θέματά της, η κοσμοτέ θα είναι η μόνη χωρίς ενημέρωση για το υπόλοιπο χρόνου ομιλίας που έχεις... Ελπίζω μέσα στην επόμενη 3ετία να τη δώσει...

 

ΥΓ: Άκυρο για την ΤΙΜ, κάποιος θεώρησε έξυπνο να κάνει πλάκα λόγω της ημέρας...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Phra thl gia plirofories logariasmoy kai moy leei sto minima oti mexri tisd 16:00 h wra einai anoixto afto to tmhma. AFti i etairia paei kala?

 

Dimosioi ipalliloi to paizoyn? Pali kala diladh pou exei 24wres e3ipiretisi pelatwn...

 

XRONIA PISW! GRrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

καλα αυτο:

"Πάντως στην Cosmote είμαι στο Cosmote 60 ,δεν είχα λογαριασμούς πάνω

από τα δωρεάν 60 λεπτά και έκανα αναβάθμιση στο Κ750 χωρίς αλλαγή αριθμού

στην τιμή των 251 ευρώ (336 ευρώ μείον επιδότηση 85 ευρώ=251ευρώ)

και μου έδωσε και μια sim what's up δώρο με χρόνο ομιλίας 3 ευρώ

και μου έκαναν και 12 άτοκες δόσεις."

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=984366#post984366

πως εγινε;..

εχει σημασια το καταστημα αγορας;..

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε που μπορούμε να βρούμε τιμές για κινητά των αποκλειστικών καταστημάτων Cosmote? Πχ. του ote-shop είναι ΟΚ ή έχουν να τα ενημερώσουν από πέρσι??

Καλυτερα παρε στα κεντρικα: 801 11 97000

Link to comment
Share on other sites

Έχω μια μικρή απορία. Είναι δυνατόν να πάρεις επιδότηση ενώ δεν έχει τελειώσει το 12μηνο; Έχω πολύ μεγάλους λογαριασμούς €150-€200 το μήνα.
Link to comment
Share on other sites

μετα το τελος του κλειστου συμβολαιου μου στο 120..

για να παω στο 240 η στο 60.. (ανοιχτο)

 

θα πληρωσω για την αλλαγη;.. ΤΗΝΧ

θελω μετα να μεινει ανοιχτο..

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...