Jump to content

Cosmote: Συμβόλαια κινητής: Επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πριν από ένα μήνα μετέτρεψα το καρτοκινητό σε σύνδεση και συγκεκριμένα στο πρόγραμμα cosmote mobile L για 18 μήνες με 47.86 € το μήνα. Τι μπορώ να κάνω για να απεμπλακώ πιο αναίμακτα από το συγκεκριμένο συμβόλαιο;
Link to comment
Share on other sites

Πριν από ένα μήνα μετέτρεψα το καρτοκινητό σε σύνδεση και συγκεκριμένα στο πρόγραμμα cosmote mobile L για 18 μήνες με 47.86 € το μήνα. Τι μπορώ να κάνω για να απεμπλακώ πιο αναίμακτα από το συγκεκριμένο συμβόλαιο;

 

Καλημέρα,

 

Να βάλεις το χέρι στην τσέπη και να πληρώσεις την ρήτρα κ.ο.κ.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Θα κάνω αίτηση φορητότητας και ίσως πετύχω καλύτερη τιμή διαφορετικά θα πληρώσω το penalty.

 

Έχεις ήδη δέσμευση, οπότε αυτό που επιθυμείς δεν είναι εφικτό. Πότε λήγει το συμβόλαιο;

 

Φορητότητα κάνεις όταν έχει λήξει και προσφορά για τιμή λαμβάνεις αφού έχει λήξει.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Έχω ακόμη 17 μήνες, νομίζω ότι μπορώ να κάνω φορητότητα αφού θα πληρώσω το penalty. Δεν απαγορεύεται.

 

Ναι φυσικά. Εάν πληρώσεις πηγαίνεις όπου θέλεις. Νομίζω όμως δεν συμφέρει. Έχεις κάποια επιδότηση συσκευής;

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω επιδότηση συσκευής , επιδότηση παγίου μόνο.

 

Μικρό το κακό τότε.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Έχω ακόμη 17 μήνες, νομίζω ότι μπορώ να κάνω φορητότητα αφού θα πληρώσω το penalty. Δεν απαγορεύεται.

 

Αν έχεις το συμβόλαιο διαθέσιμο σε κάποια μορφή, μπορείς να ψάξεις στις σελίδες του για κάποιο πινακάκι που να αναλύει την απόσβεση ανά μήνα που παραμένεις στο συμβόλαιο και μπορείς να πάρεις μια ιδέα για το πόσα θα σου ζητήσουν για να το σπάσουν. 17 μήνες μου φαίνονται πάρα πολλοί. Άρα καλύτερα να είσαι καθιστός την ώρα που κάνεις τους υπολογισμούς.

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις το συμβόλαιο διαθέσιμο σε κάποια μορφή, μπορείς να ψάξεις στις σελίδες του για κάποιο πινακάκι που να αναλύει την απόσβεση ανά μήνα που παραμένεις στο συμβόλαιο και μπορείς να πάρεις μια ιδέα για το πόσα θα σου ζητήσουν για να το σπάσουν. 17 μήνες μου φαίνονται πάρα πολλοί. Άρα καλύτερα να είσαι καθιστός την ώρα που κάνεις τους υπολογισμούς.

 

 

ΠΟΣΟ ΕΚΠΤΩΣΗΣ ΠΑΓΙΟΥ ΑΝΤΙ ΕΠΙ∆ΟΤΗΣΗΣ (Με ΦΠΑ 24% ) 96.45 ΕΥΡΩ . Εάν ισχύει αυτό που διαβάζω καλύτερα να το σπάσω παρά να πληρώνω ακόμη 17 μήνες 17 Χ 47,86 ευρώ .

Link to comment
Share on other sites

Δέχθηκα σήμερα τηλέφωνο από το 13888 και μου είπαν ότι θα πληρώσω 10€ πέναλτι για το cosmote mobile L. Εάν ήθελα να το μετατρέψω σε καρτοκινητό θα πλήρωνα 25€. Ήδη έχω κάνει αίτηση φορητότητας για wind.
Link to comment
Share on other sites

Δέχθηκα σήμερα τηλέφωνο από το 13888 και μου είπαν ότι θα πληρώσω 10€ πέναλτι για το cosmote mobile L. Εάν ήθελα να το μετατρέψω σε καρτοκινητό θα πλήρωνα 25€. Ήδη έχω κάνει αίτηση φορητότητας για wind.

 

5€ ειναι η μεταφορα απο αλλο παροχο,15€ απο συμβολαιο ειναι η αλλαγη σε καρτοκινητο

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα παιδιά!

 

Εχω 3 γραμμές κινητής και 1 σταθερό στην Cosmote και οι 2 έχουν το Cosmote Mobile XL (1500' προς όλους 1500 μηνυματα και 2,8 GB)με τιμή παγίου στα 27,50 ευρω το καθένα μαζί με ΦΠΑ και τέλη.

Φυσικά κάθε χρόνο αρνούνται να μου το ανανεώσουν σε αυτήν την χαμηλή τιμή οπότε κάνω την κλασσική διαδικασία της φορητότητας.

 

Το δικό μου συμβόλαιο ευτυχώς δεν έχει λήξει ακόμα αλλά μια φίλη μου ζήτησε τη βοηθεια μου καθώς έχει και αυτή 2 γραμμές κινητης και 2 σταθερα και έληξε τώρα το συμβόλαιο της και για να ανανεώσει της ζητάνε για τη μια γραμμή που εχει Cosmote Mobile XL 1500' 46,48 ευρώ το μήνα!Σκέφτηκα να της προτείνω να δοκιμάσει να κάνει φορητότητα στη Vodafone μήπως και πετύχει κάτι καλύτερο αλλά διάβασα ότι έγινε κάποια αλλαγή στο νομικό πλαίσιο για τη φορητότητα.

 

Έχει κάνει κάποιος αίτημα φορητότας από τότε που άλλαξε ο νόμος και υποτίθεται ότι δεν ενημερώνεται ο υπάρχων πάροχος για το αίτημα φορητότητας πριν περάσουν οι 14 ημέρες δικαιώματος υπαναχώρησης και έτσι δεν προλαβαίνει να κάνει αντιπροσφορά; Έχει κάνει κάνεις άλλος προσφατα ανανέωση σε αυτό το προγραμμα το Mobile XL 1500 και τι προσφορά πήρε;

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά!

 

UPDATE για όποιον ενδιαφέρεται:

 

Μετά από φορητότητα στη Vodafone της αντιπροτεινανε για τη γραμμή που είχε μέχρι τώρα το Cosmote Mobile XL και πρόσφεραν πριν τη φορητότητα ανανέωση με τιμή 46,48 να ανανεώσει με το Cosmote L (το καινούριο) με τα 2000', 2000 sms, 5GB σε τιμή 38,93.

 

Για την άλλη γραμμή που είχε το Cosmote 1500-35 και αρχικά της πρότεινανε ανανέωση με 29,37 μετά τη φορητότητα της πρότεινανε το καινούριο το Cosmote M με τα 600' προς όλους στα 23,41.

 

Σημειωτέον ότι αυτές οι τιμές είναι με έκπτωση λόγω σταθερού στην Cosmote και εκπτωση οικογενειακού.

 

Γενικά υπάρχει βελτίωση στη σχέση παροχών-τιμής αλλά ξέροντας ότι υπάρχει κόσμος (και τους το είπε) που πληρώνει το XL 27,50 (και τώρα το L σε αυτήν τιμή) είναι κρίμα που δεν μπόρεσε να το ρίξει κι άλλο...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλημέρα έχω συμβόλαιο με δύο νούμερα (οικογενειακό πακέτο) όταν ανανέωσα τον Ιαν 18 μου δώσανε κάποιες παροχές διαφορετικά για κάθε αριθμό στο ενα ομιλία και στο άλλο MB, τώρα θέλω να τα κάνω καρτικινητο και τα δύο άλλα ζητάνε από 100 € το ένα και δεν έχω τα χρήματα οπωτε θα κάνω τον ένα αριθμό και θέλω στο άλλο να μεταφέρω όλες τις παροχές, μιλώντας με την ην εξυπηρέτηση δεν έβγαλα άκρη αν γίνεται. Και θέλω να ρωτήσω το εξής μπορώ να το κάνω πηγαίνοντας σε ένα κατάστημα;(όταν ανανέωσα μου είχαν τονίσει ότι μπορώ να κάνω συνεχώς αλλαγές στις παροχές μεταξύ των αριθμών)
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα έχω συμβόλαιο με δύο νούμερα (οικογενειακό πακέτο) όταν ανανέωσα τον Ιαν 18 μου δώσανε κάποιες παροχές διαφορετικά για κάθε αριθμό στο ενα ομιλία και στο άλλο MB, τώρα θέλω να τα κάνω καρτικινητο και τα δύο άλλα ζητάνε από 100 € το ένα και δεν έχω τα χρήματα οπωτε θα κάνω τον ένα αριθμό και θέλω στο άλλο να μεταφέρω όλες τις παροχές, μιλώντας με την ην εξυπηρέτηση δεν έβγαλα άκρη αν γίνεται. Και θέλω να ρωτήσω το εξής μπορώ να το κάνω πηγαίνοντας σε ένα κατάστημα;(όταν ανανέωσα μου είχαν τονίσει ότι μπορώ να κάνω συνεχώς αλλαγές στις παροχές μεταξύ των αριθμών)

 

Καλημέρα,

 

Πήγαινε σε κατάστημα και ρώτησε. Εδώ ο,τι και να σου πούμε, δε θα μετρήσει. Πάντως προσωπικά δεν έχω ακούσει ξανά να υλοποιείται κάτι ανάλογο.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα πριν κανα μήνα με πήραν τηλέφωνο απο το τμήμα ειδικών προσφορών της κοσμοτε λόγω λήξης συμβαλαίου

έχω σύνδεση 1500 προς όλους 1500 sms 2,5 gb και 1000 λεπτά με το σταθερό (κι αυτό cosmote) με 34 ευρώ το μήνα

με πήραν να μου προσφέρουν τα ίδια +1,5 gb ακόμη στην ίδια τιμή ..

επειδή διαβάζω τα σκηνικά με φορτητότης κλπ πως την βλέπετε την προσφορά αξίζει ?

επίσης ξέρει κανείς το τηλέφωνο του τμήματος ειδικών προσφορών να τους πάρω ?

Link to comment
Share on other sites

Μέτρια προσφορά.

Στην θέση σου ίσως την δεχόμουν

 

Στάλθηκε από το G8341 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα πριν κανα μήνα με πήραν τηλέφωνο απο το τμήμα ειδικών προσφορών της κοσμοτε λόγω λήξης συμβαλαίου

έχω σύνδεση 1500 προς όλους 1500 sms 2,5 gb και 1000 λεπτά με το σταθερό (κι αυτό cosmote) με 34 ευρώ το μήνα

με πήραν να μου προσφέρουν τα ίδια +1,5 gb ακόμη στην ίδια τιμή ..

επειδή διαβάζω τα σκηνικά με φορτητότης κλπ πως την βλέπετε την προσφορά αξίζει ?

επίσης ξέρει κανείς το τηλέφωνο του τμήματος ειδικών προσφορών να τους πάρω ?

 

Δεν ειναι κακο,αν παιρνεις 4GB στα ιδια λεφτα.

Αξιζει να συνεχισεις αλλα 2 χρονια αν μπορεις να δινεις 34€ το μηνα.

Αλλιως κοιταξε για καρτοκινητο.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πώς βγάζουμε άκρη σε περίπτωση που άλλο πάγιο(τελική τιμή) συμφωνήθηκε με την ανανέωση και τελικά έρχεται υψηλότερο στο λογαριασμό? Μου ήρθαν οι δύο πρώτοι λογαριασμοί με πάγιο περίπου 9€ υψηλότερα από αυτό που συμφωνήσαμε. Η ανανέωση και η συμφωνία για το πάγιο είχε γίνει τηλεφωνικά. Θα τους πάρω ένα τηλέφωνο, αλλά υπάρχει τρόπος αποδείξω ότι όντως έχουν κάνει λάθος?

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πώς βγάζουμε άκρη σε περίπτωση που άλλο πάγιο(τελική τιμή) συμφωνήθηκε με την ανανέωση και τελικά έρχεται υψηλότερο στο λογαριασμό? Μου ήρθαν οι δύο πρώτοι λογαριασμοί με πάγιο περίπου 9€ υψηλότερα από αυτό που συμφωνήσαμε. Η ανανέωση και η συμφωνία για το πάγιο είχε γίνει τηλεφωνικά. Θα τους πάρω ένα τηλέφωνο, αλλά υπάρχει τρόπος αποδείξω ότι όντως έχουν κάνει λάθος?

 

Ακόμα κι αν δεν έχεις έγγραφο αντίγραφο συμβόλαιο (κάποιοι προτείνουν να επιμένουμε για αποστολή αντιγράφου στο σπίτι όταν κλείνεται τηλεφωνικά), η κλήση κατά την οποία αποδέχθηκες τους βασικούς όρους (τιμή, διάρκεια συμβολαίου κλπ), πρέπει να έχει ηχογραφηθεί. Παίρνεις αρχικά τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση, τους αναφέρεις το πρόβλημα και περιμένεις εξηγήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα κι αν δεν έχεις έγγραφο αντίγραφο συμβόλαιο (κάποιοι προτείνουν να επιμένουμε για αποστολή αντιγράφου στο σπίτι όταν κλείνεται τηλεφωνικά), η κλήση κατά την οποία αποδέχθηκες τους βασικούς όρους (τιμή, διάρκεια συμβολαίου κλπ), πρέπει να έχει ηχογραφηθεί. Παίρνεις αρχικά τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση, τους αναφέρεις το πρόβλημα και περιμένεις εξηγήσεις.

 

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΣΤΑΣΗ ΚΑΠΟΙΩΝ ΝΑ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ... ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΣΥΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΕΤΤ

Η Εθνική Επιτροπή Τηλεπικοινωνιών και Ταχυδρομίων έχει δημοσιεύσει στον ιστότοπό της τον Οδηγός καταναλωτή για τηλεφωνία και διαδίκτυο

 

Παραθέτω απόσπασμα για όσους βαριούνται να πατήσουν το παραπάνω link...

 

3. Με ποιους τρόπους μπορώ να συνάψω σύμβαση με μια εταιρία;

Μπορείτε να συνάψετε σύμβαση με μία εταιρία με τους ακόλουθους τρόπους:

  • Στο κατάστημα. Πριν υπογράψετε τη σύμβαση, διαβάστε προσεκτικά τους όρους. Ζητήστε διευκρινίσεις για σημεία που τυχόν δεν κατανοείτε. Μετά την υπογραφή, δικαιούστε να παραλάβετε άμεσα αντίγραφο της σύμβασης, στο οποίο πρέπει να αναγράφεται η ημερομηνία υπογραφής της.
  • Από απόσταση. Έχετε τη δυνατότητα να συνάψετε σύμβαση μέσω τηλεφώνου, ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, Διαδικτύου ή fax, χωρίς να απαιτείται να προσέλθετε στο κατάστημα για να υπογράψετε.
  • Εκτός καταστήματος. Μπορείτε να συνάψετε σύμβαση παρουσία εκπροσώπου της εταιρίας σε χώρο εκτός καταστήματος της εταιρίας ή μέσω πώλησης υπηρεσιών στον χώρο σας.

 

Πριν τη σύναψη της σύμβασης «από απόσταση» ή «εκτός καταστήματος», η εταιρία πρέπει να σας παράσχει πλήρη ενημέρωση για θέματα, όπως οι όροι της σύμβασης, οι τιμές και η διάρκεια. Επίσης, οφείλει να σας αποστείλει σε εύλογο χρόνο τους όρους της σύμβασης και το έντυπο της δήλωσης υπαναχώρησης (βλ. και Ερ. 6).

Έχετε δικαίωμα να υπαναχωρήσετε αναιτιολογήτως εντός 14 ημερολογιακών ημερών από την παραλαβή των εγγράφων. Εξαίρεση αποτελεί η περίπτωση που έχετε δώσει τη συγκατάθεσή σας να σας παράσχει η εταιρία το σύνολο των υπηρεσιών, πριν την παρέλευση του παραπάνω διαστήματος, και έχετε ρητώς αποδεχθεί να απωλέσετε το δικαίωμα υπαναχώρησης, μόλις η σύμβαση τεθεί πλήρως σε ισχύ.

Σημειώνεται ότι σε οποιαδήποτε περίπτωση αμφισβήτησης σύναψης σύμβασης «από απόσταση» ή «εκτός καταστήματος», η εταιρία οφείλει να αποδείξει τη συναίνεσή σας για τη σύναψη της σύμβασης.

 

6. Τι είναι το «δικαίωμα υπαναχώρησης» και σε ποιες περιπτώσεις μπορώ να το ασκήσω;

Σε περίπτωση σύναψης σύμβασης «από απόσταση» ή «εκτός καταστήματος», έχετε δικαίωμα να αποδεσμευτείτε αζημίως από τη σύμβαση, εφόσον ενημερώσετε την εταιρία εντός 14 ημερολογιακών ημερών από τη σύναψή της, με την υποβολή δήλωσης υπαναχώρησης (βλ. και Ερ. 3). Ωστόσο, πρέπει να καταβάλετε τυχόν οφειλές για τη χρήση υπηρεσιών. Επισημαίνεται ότι η υποχρέωση αυτή ισχύει εφόσον έχετε ζητήσει να ενεργοποιηθεί η υπηρεσία πριν την πάροδο της προθεσμίας των 14 ημερών για την υποβολή της δήλωσης υπαναχώρησης.

Το δικαίωμα υπαναχώρησης δεν ισχύει στις περιπτώσεις που έχετε δηλώσει ρητώς κατά τη σύναψη της σύμβασης ότι δεν επιθυμείτε την άσκησή του.

 

7. Αποδέχθηκα τηλεφωνικά να γίνω συνδρομητής σε εταιρία, αλλά δεν έχω λάβει την προσφορά ούτε τους όρους της σύμβασης. Μπορώ να διακόψω τη συνεργασία;

Η σύναψη σύμβασης τηλεφωνικά και γενικότερα «από απόσταση» είναι άκυρη υπέρ σας, εάν δεν λάβετε σε εύλογο χρόνο από την ημερομηνία σύναψής της (π.χ. από την τηλεφωνική συνομιλία) αντίγραφο των όρων της, καθώς και το έντυπο δήλωσης υπαναχώρησης (βλ. και Ερ. 6).

Δεσμεύεστε με την προσφορά που δεχθήκατε τηλεφωνικώς μόνον εφόσον την υπογράψετε ή στείλετε τη γραπτή συγκατάθεσή σας. Εάν αυτό δεν ισχύει, μπορείτε να διακόψετε τη συνεργασία αζημίως ενημερώνοντας εγγράφως την εταιρία.

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι σε COSMOTE ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΑ 25 ΠΑΛΑΙΟ (αοριστου ληξεως πλεον)

Ποια η διαδικασια μεταβασης σε καρτοκινητη,

γινεται μεσω τηλεφωνου μονον ή πρεπει να παω και σε φυσικο καταστημα πχ Γερμανος με καποια εγγραφα?

Θα υπαρξει καποια χρεωση?

Το WHATS UP συμφερει περισσοτερο απ ο,τι η Cosmoκαρτα για χρηση με internet?

Μπορω να παω απ ευθειας σε WHAT S UP?

...κι όταν θα 'ρθουν οι καιροί που θα 'χει σβήσει το κερί στην καταιγίδα

Υπερασπίσου το παιδί γιατί αν γλιτώσει το παιδί υπάρχει ελπίδα...

Link to comment
Share on other sites

πας σε καταστημα γερμανος, κανουν μια αιτηση για διακοπη, σε περνει η κοσμοτε και γινεται διακοπη μια ημερομηνια. Εχει 15 ευρω τελος διακοπης. Η μεταβαση γινεται παντα σε cosmokarta
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Επειδη ακομη και τα 15- ευρω φαινονται πλεον παρα πολλα

υπαρχει καποιες προϋποθεσεις ωστε να μην καταβληθουν - διαβασα κατι μηνυματα σχετικα -

να γινει δηλαδη ΑΖΗΜΙΩΣ η μεταβαση, εντος cosmote παντα?

:confused:

...κι όταν θα 'ρθουν οι καιροί που θα 'χει σβήσει το κερί στην καταιγίδα

Υπερασπίσου το παιδί γιατί αν γλιτώσει το παιδί υπάρχει ελπίδα...

Link to comment
Share on other sites

Επειδη ακομη και τα 15- ευρω φαινονται πλεον παρα πολλα

υπαρχει καποιες προϋποθεσεις ωστε να μην καταβληθουν - διαβασα κατι μηνυματα σχετικα -

να γινει δηλαδη ΑΖΗΜΙΩΣ η μεταβαση, εντος cosmote παντα?

:confused:

 

Δυσκολα,εφοσον ειναι αοριστου χρονου.

Εκτος αν βρεις αυξηση σε χρεωσεις εκτος παγιου.

Κανεις εσυ την αλλαγη σε καρτοκινητο 15€,

Αλλαγη απο κοσμοκαρτα σε whats up δωρεαν.

Καρτα 10€ στη Whats Up μετα.

Ειναι σαν να δινεις ενα παγιο ακομα.Μακροπροθεσμα ομως θα τα παρεις πισω απο τη διαφορα του παγιου με τα 10€ καρτα καθε μηνα.

Θα κερδισεις τουλαχιστον 10€ διαφορα.

Σε 3 μηνες θα βγαλεις τα λεφτα της αποσυνδεσης και την πρωτη καρτα μετα την μετατροπη.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...