Jump to content

iPhone 12 Pro Max


Tken
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η Eurobonk πρόσθεσε τις κάρτες τις στο wallet ….

 

Οι δυο μεγαλυτερες τράπεζες έχουν πολύ πιο αργό γρανάζι κίνησης , έχουν βάλει σερβο…στην ταχύτητα. Δεν βλέπω να συγκινούνται …

Link to comment
Share on other sites

Στην εφαρμογή για το ρολόι (amazfit gts) όταν βάζω την ρύθμιση "δεδομένα σε πραγματικό χρόνο" μου ζητάει να εξοθσιοδοτησω πρώτα την πρόσβαση του τρίτου μέρους στα δεδομένα σε πραγματικό χρόνο.

Πώς γίνεται αυτό? Δεν βρίσκω την ρύθμιση.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα , επιστρέφω σε iPhone μετά απο 3 σχεδόν χρόνια. Μια γρήγορη απορία, τι παίζει με τις εφαρμογές στο AppStore? Όλες έχουν γίνει συνδρομητικές? Οποία καλή εφαρμογή θέλω να αγοράσω μου λέει δωρεάν για μια εβδομάδα και μετά να την πληρώνω με τον μήνα η με τον χρόνο. Παλιά έδινα 5 - 10 ευρώ για καλές εφαρμογές και τις είχα δικές μου για πάντα τώρα θα τις πληρώνουμε 3πλασια κάθε χρόνο?
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Για ποιες μιλάς? Μόνο δύο χρειάστηκε να πληρώσω (one-off) και αυτές χωρίς να είναι απαραίτητες ντε και καλά.

Από το Ericsson GF768, στο 12 Pro Max, μια αιωνιότητα

Highlights: Nokia E66, HTC HD2, iPhone 4, LG G3, Xiaomi Mi Max

 

http://mowned.com/sig/george_soutzouk.smart.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπέρα. Έχει η κοπέλα μου το κινητό και όταν μιλάμε ταυτόχρονα και οι δύο κλείνει ο δικός της ήχος. Ποια ρύθμιση είναι αυτή να την απενεργοποιήσουμε γιατί είναι ιδιαίτερα ενοχλητικό: Ευχαριστώ πολύ.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Θα το έχω το κινητό την άλλη βδομάδα. Με τον φορτιστή του iPad του 19,θα είμαι οκ ή να πάρω καινούργιο;

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μετά την τελευταία αναβάθμιση στο messenger. , άρχισε το 12 pro max , να έχει ηχητική ειδοποίηση στα μνμ.

Όλοι οι ήχοι είναι απενεργοποιημενοι στο κινητό αλλά και στην εφαρμογή.

Υπάρχει κάποια άλλη ρύθμιση που μου διαφεύγει;;

Να σημειώσω ότι όταν η οθόνη είναι σβηστή , δεν υπάρχουν ήχοι από τα μνμ της εφαρμογής.

Όταν όμως τύχει και η οθόνη είναι ενεργή τότε ακούγονται.

Έχω κάνει απεγκατάσταση και ξανά εγκατάσταση του messenger.

Κάποια λύση παίδες;;;;

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Μετά την τελευταία αναβάθμιση στο messenger. , άρχισε το 12 pro max , να έχει ηχητική ειδοποίηση στα μνμ.

Όλοι οι ήχοι είναι απενεργοποιημενοι στο κινητό αλλά και στην εφαρμογή.

Υπάρχει κάποια άλλη ρύθμιση που μου διαφεύγει;;

Να σημειώσω ότι όταν η οθόνη είναι σβηστή , δεν υπάρχουν ήχοι από τα μνμ της εφαρμογής.

Όταν όμως τύχει και η οθόνη είναι ενεργή τότε ακούγονται.

Έχω κάνει απεγκατάσταση και ξανά εγκατάσταση του messenger.

Κάποια λύση παίδες;;;;

 

Ναι ισχύει. Χτυπάει με τους ήχους ειδοποιήσεων και όχι της εφαρμογής. Εμένα συμβαίνει με τις 2-3 τελευταίες αναβαθμίσεις, όπως παρατήρησα.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά στης γυναίκας το κινητό της βγάζει διαφημιστικά μηνύματα. εφαρμογές δεν έχει κατεβάσει περίεργες. μόνο εάν έγινε κάτι από το fb που οι κερατάδες σε αναγκάζουν να ανοίξεις τα λινκ με τον ενσωματωμένο browser και εκεί έχει διαφημίσεις ενώ της είχα σεταρει άλλον browser για να μην έχει!

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με το adguard pro θα απαλλαχθεί τελείως από διαφημίσεις.
ναι οκ το θέμα είναι να βρούμε από που προέρχονται!

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δες στο ημερολόγιο

Λογικά έχει προστεθεί διαφημιστικός «λογαριασμός»

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι ισχύει. Χτυπάει με τους ήχους ειδοποιήσεων και όχι της εφαρμογής. Εμένα συμβαίνει με τις 2-3 τελευταίες αναβαθμίσεις, όπως παρατήρησα.

Εχουμε καποια λυση για αυτο η ευελπιστουμε σε επομενο update μηπως και διορθωθει ;;;;

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Δες στο ημερολόγιο

Λογικά έχει προστεθεί διαφημιστικός «λογαριασμός»

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

ναι ημερολόγιο λέει πάνω ή ειδοποίηση! πάω να δω! ξέρεις πως μπήκε εκεί για να μην ξανά γίνει;

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ναι ημερολόγιο λέει πάνω ή ειδοποίηση! πάω να δω! ξέρεις πως μπήκε εκεί για να μην ξανά γίνει;

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

 

Κάποιος σου ψάρεψε το email και έβαλε εκεί μέσα το πρόβλημα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

ναι ημερολόγιο λέει πάνω ή ειδοποίηση! πάω να δω! ξέρεις πως μπήκε εκεί για να μην ξανά γίνει;

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

 

 

Ρυθμίσεις- ημερολόγιο- λογαριασμοί

Αφαιρείς ο,τι πρέπει

 

Προσοχή στις ειδοποιήσεις των sites που μπαίνουμε

Λένε ξεκάθαρα ότι προστίθενται στο ημερολόγιο και ο κόσμος πατάει ναι.

Μετά τραβάει τα μαλλιά του

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

μπήκα στο ημερολόγιο και εκτός από το "γιορτές στην Ελλάδα" και τον λογαριασμό με το email μας έχει άλλο ένα που δεν έχει όνομα αλλά λέει "click OK to continue". σας στέλνω φώτο. 7fa23d0b08fdb9a33fac91687f4b64c5.jpg5c3cebc294627dacd35b039aecc773bf.jpg

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

μπήκα στο ημερολόγιο και εκτός από το "γιορτές στην Ελλάδα" και τον λογαριασμό με το email μας έχει άλλο ένα που δεν έχει όνομα αλλά λέει "click OK to continue". σας στέλνω φώτο. 7fa23d0b08fdb9a33fac91687f4b64c5.jpg5c3cebc294627dacd35b039aecc773bf.jpg

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

τελικά το ξανά έβγαλε πάτησα στην ειδοποίηση και ειχε ενα ημερολόγιο που κάτω κάτω έλεγε να κάνω unsubscribe και τώρα πιθανόν έφτιαξε ευχαριστώ!

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πήρα ένα iPhone εχθές μεταχειρισμένο

Ο προηγούμενος είχε βάλει iOS 15

Έχει κάποιες αλλαγές που με ξένισαν

 

Αρχικά στην οθόνη πρώτης εκκίνησης της συσκευής δεν έλεγε ΓΕΙΑ ΣΑΣ

Έλεγε όμως Χαίρετε με καλλιγραφία

Ώπα λέω το γίνεται εδώ

Στον safari είδα αλλαγές οι οποίες δεν μου άρεσαν.

Ο καιρός επίσης εντελώς διαφορετικός

Γενικά δεν έμεινα ικανοποιημένος από αυτό που έβλεπα σαν να έγινα σε καθημερινή χρήση χειρότερο

 

Εννοείται βέβαια μετά από κάποιες ώρες πέρασα την σταθερή 14.6

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Είναι πολύ πρώιμο να κρίνουμε από τώρα το iOS 15. Ας περιμένουμε να κυκλοφορήσει επίσημα και μετά βλέπουμε…

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ πρώιμο να κρίνουμε από τώρα το iOS 15. Ας περιμένουμε να κυκλοφορήσει επίσημα και μετά βλέπουμε…

 

Γι αυτό δεν το κρατήσω είναι ακόμα παρά πολύ νωρίς

Σιγά μην έχω στην τσέπη μου μια συσκευή που δεν ξέρω άμα ξαφνικά με αφήσει

 

Γενικότερα όμως εγώ είπα για τις εμφανισιακες αλλαγές που δεν μου κάθισαν καλά στο μάτι

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Το iphone αυτο που πηρες ηταν το 12pro max συγκεκριμενα του θεματος ή ενα ακυρο με τα 12ρια μοντελο,και ''ειδες φως και μπηκες''?

 

Επισης μου προκαλει εντυπωση πως εσυ που οπως ειχες πει παλιοτερα αλλαζεις καθε λιγους μηνες συσκευη(και υποτιθεται γνωριζεις 2 πραγματα παραπανω απο τον μεσο χρηστη),δεν μπηκες στον κοπο να τσεκαρεις κατι τοσο απλο στο κινητο που αγορασες οπως τι εκδοση ios φοραει.

 

Ουτε και για το Ios 15 βγαζουν και πολυ νοημα αυτα που εγραψες.

 

Δηλαδη η χειροτερη διαφορετικη καθημερινη χρηση εγινε επειδη αντι για γεια σας,ελεγε χαίρεται και που ο καιρος(που πολλοι μπορει να μην χρησιμοποιουν καθολου) ηταν διαφορετικος?? :lol:

 

Τι σχέση έχει αυτό που έγραψα με ποια συσκευή έχω;

Ναι με φάνηκε παράξενο όντως το χαίρεται και μετά αφού άνοιξε το κινητό μπήκα και είδα ότι έτρεχε iOS 15

Αν έχεις κάτι να σχολιάσεις πάνω σε αυτό καλώς

Διαφορετικά δεν έχω όρεξη να συνεχίσω την προσωπική επίθεση που μου κανείς και χωρίς λόγο

Βέβαια δεν είναι και η πρώτη φορά

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Τι σχέση έχει αυτό που έγραψα με ποια συσκευή έχω;

Ναι με φάνηκε παράξενο όντως το χαίρεται και μετά αφού άνοιξε το κινητό μπήκα και είδα ότι έτρεχε iOS 15

Αν έχεις κάτι να σχολιάσεις πάνω σε αυτό καλώς

Διαφορετικά δεν έχω όρεξη να συνεχίσω την προσωπική επίθεση που μου κανείς και χωρίς λόγο

Βέβαια δεν είναι και η πρώτη φορά

 

Για το Ios15 και γενικα για το καθε Ios,υπαρχει αλλη κατηγορια στο forum για να γραφεται για αυτο πχ για το προηγουμενο Ios14 http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=484679

Στο εδω θεμα πιο πολυ υπαρχει ενδιαφερον για την συμπεριφορα του καθε Ios στην συγκεκριμενη συσκευη του τιτλου.

 

Αρα αφου αυτα που εγραψες ειναι ασχετα με το εδω θεμα(και ειναι κατι που δεν το κανεις πρωτη φορα),σου εδωσα την πιο πανω απαντηση.

Για παραδειγμα πριν λιγο καιρο ελεγε ενας οτι εψαχνε βαση για το αυτοκινητο για το 12pro max του,και εσυ του ειπες οτι χρησιμοποιεις στο IphoneX σου μια απο ebay με 2-3ευρω...

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=8172882#post8172882

 

Αν παλι αυτα που σου γραφω δεν ισχυουν στην πραξη,να μου το πεις να ζητησω συγνωμη.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 12 Pro Max
  • The topic was pinned
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...