Jump to content

CU BIG BANG APP


Ilovemetal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

00:12 - 00:43 πριν λίγο (Τε 27/3) έπαιξα 2 συνδέσεων τα ΒΒ. Όλες οι πίστες έδωσαν το μέγιστο. Στο ένα (level2) μάζεψα 8966, χωρίς κλεψύδρες.  Στο άλλο (level 6) 9022 με 3-4 κλεψύδρες. Just FYI. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, johndouk said:

00:12 - 00:43 πριν λίγο (Τε 27/3) έπαιξα 2 συνδέσεων τα ΒΒ. Όλες οι πίστες έδωσαν το μέγιστο. Στο ένα (level2) μάζεψα 8966, χωρίς κλεψύδρες.  Στο άλλο (level 6) 9022 με 3-4 κλεψύδρες. Just FYI. 

Χωρίς να είναι πουσουκου και χωρίς να είσαι ψηλό level... Τις προηγούμενες βδομάδες πώς σου ήταν φίλε; Τι συμπέρασμα έχεις βγάλει;

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, sycorpios said:

Χωρίς να είναι πουσουκου και χωρίς να είσαι ψηλό level... Τις προηγούμενες βδομάδες πώς σου ήταν φίλε; Τι συμπέρασμα έχεις βγάλει;

Να διευκρινίσω ότι τους 5 κόσμους στα 2 παραπάνω τους είχα παίξει από τη Δευτέρα.

Τώρα πριν λίγο έπαιξα και μιας ακόμα σύνδεσης (level7). Όλες 600άρες, στις 2 έδωσε κ βόμβα εκκαθάρισης. Σύνολο 9002 κρύσταλλοι.

Την προηγούμενη εβδομάδα, όταν είχα δει 480, 360, 240 τις πάγωσα και τις έπαιξα Παρασκευή βράδυ και μου τα έδωσε όλα μέγιστα, ανεξαρτήτως level.

Γενικά, τον τελευταίο χρόνο, σχεδόν πάντα έδινε τις πίστες στο μέγιστο  (Πολύ σπάνια παίζω πρωινές ώρες).

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, johndouk said:

Γενικά, τον τελευταίο χρόνο, σχεδόν πάντα έδινε τις πίστες στο μέγιστο  (Πολύ σπάνια παίζω πρωινές ώρες).

Ακριβώς αυτό και σε μένα, 600ρες τον τελευταίο χρόνο. Μάζευα κάπου 8.500 μέσο όρο, με ανώτερο κάπου 9.100 κάποια στιγμή. Αν θυμάμαι καλά έπιασα τότε 335xp. Ανέβαινα στην κατάταξη xp 20-30 θέσεις τη βδομάδα, είμαι τώρα στην 802.

Μέσα στο διαγωνισμό έπεσαν ξαφνικά όλα κατακόρυφα, κρύσταλλοι, ποσοστά επιτυχίας, xp.. Κι αυτό γιατί είδα μέχρι και 240ρες πίστες, χωρίς κλεψύδρα, χωρίς δυναμίτες και με πλανήτες γρήγορους, με τρελές κινήσεις και να χάνονται στις άκρες της οθόνης του κινητού μου.. Έβγαλα τα συμπεράσματά μου😉

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, sycorpios said:

Ακριβώς αυτό και σε μένα, 600ρες τον τελευταίο χρόνο. Μάζευα κάπου 8.500 μέσο όρο, με ανώτερο κάπου 9.100 κάποια στιγμή. Αν θυμάμαι καλά έπιασα τότε 335xp. Ανέβαινα στην κατάταξη xp 20-30 θέσεις τη βδομάδα, είμαι τώρα στην 802.

Μέσα στο διαγωνισμό έπεσαν ξαφνικά όλα κατακόρυφα, κρύσταλλοι, ποσοστά επιτυχίας, xp.. Κι αυτό γιατί είδα μέχρι και 240ρες πίστες, χωρίς κλεψύδρα, χωρίς δυναμίτες και με πλανήτες γρήγορους, με τρελές κινήσεις και να χάνονται στις άκρες της οθόνης του κινητού μου.. Έβγαλα τα συμπεράσματά μου😉

Κλεψύδρα έχω δει 2 φορές και δυναμίτη ποτέ. Πάντα χάνονται στις γωνίες οι πλανήτες και μόνο τον Κρόνο μπορώ να χτυπήσω κανονικά

Edited by sou_d
Link to comment
Share on other sites

Για όσους δεν έχει τύχει να το δουν:

Screenshot_20240327_104128_Google.jpg

Screenshot_20240327_103805_Rotation.jpg

Screenshot_20240327_103605_CU Big Bang.jpg

Ξεκινάς πίστες κ πριν πατήσεις το πρώτο double tap, ενεργοποιείς το forced landscape απ'το rotation app. 😎

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, johndouk said:

Για όσους δεν έχει τύχει να το δουν:

Screenshot_20240327_104128_Google.jpg

Screenshot_20240327_103805_Rotation.jpg

Screenshot_20240327_103605_CU Big Bang.jpg

Ξεκινάς πίστες κ πριν πατήσεις το πρώτο double tap, ενεργοποιείς το forced landscape απ'το rotation app. 😎

ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΟ ΠΡΙΝ ΤΟ ΔΟΥΝ. !1!1!1! 😂

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, CamuCamu said:

Για να δουμε αν θα εχουν καποια καλη αξια αυτα τα δωρα 😏

Screenshot_2024-03-27-18-30-32-00_7462019c272f3de740ea578e32e39391.thumb.jpg.ced78f1682a620f6ae0786fc62e7f8d7.jpg

Στο αλλο τοπικ ενας φιλος εγραψε οτι του εσβησαν 15000 κρυσταλλους...

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, VIPdriver said:

Στο αλλο τοπικ ενας φιλος εγραψε οτι του εσβησαν 15000 κρυσταλλους...

Το ειδα πολυ παραξενο αυτο κατα πασα πιθανοτητα θα παρουσιαστηκε καποιο συστημικο προβλημα,δεν ειναι και η πρωτη φορα που συμβαινει κατι κουλο στα συστηματα τους. 

Παντως σε μενα δεν εχει αλλαξει κατι μεχρι στιγμης.. 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά από 2 νούμερα μου σβήσανε 15.000.

Είμαι σίγουρος πως τα είχα τελειώσει και ήταν με 200 συμμετοχές. Τώρα πήγα πίσω πάλι 15.000

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά στείλτε στο live chat της Vodafone!
Εμείς εδώ μέσα δεν νομίζω ότι μπορούμε να κάνουμε κάτι... 😉

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Vibraphone said:

Παιδιά από 2 νούμερα μου σβήσανε 15.000.

Είμαι σίγουρος πως τα είχα τελειώσει και ήταν με 200 συμμετοχές. Τώρα πήγα πίσω πάλι 15.000

Ολόιδια περίπτωση 

Link to comment
Share on other sites

Τωρα το ειδα κι εγω. Είχα φτάσει στο τρίτο επίπεδο του διαγωνισμού αλλά γύρισα στο δεύτερο. Λογικά καπου τόσοι μου κοπήκαν και μένα

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kmpatra said:

Τωρα το ειδα κι εγω. Είχα φτάσει στο τρίτο επίπεδο του διαγωνισμού αλλά γύρισα στο δεύτερο. Λογικά καπου τόσοι μου κοπήκαν και μένα

Ποιο είναι το τρίτο επίπεδο;
Γιατί δεν νομίζω ότι έχει επίπεδα ο διαγωνισμός.
Σε εμένα όλα Οκ πάλι...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, konstantinos77 said:

Ποιο είναι το τρίτο επίπεδο;
Γιατί δεν νομίζω ότι έχει επίπεδα ο διαγωνισμός.
Σε εμένα όλα Οκ πάλι...

Οι παθοντες νομιζω αναφερονται στα επιπεδα του μεγαλου διαγωνισμου αν δεν κανω λαθος. 

Link to comment
Share on other sites

Ναι αναφερομαι στον δεύτερο που εχει τα απεριόριστα για 5 μερες χ 3. Μου είπαν ότι το τσεκάρουν στην εξυπηρέτηση και θα ενημερωθώ...

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα δώσαν και δυόμισι χιλιάδες επιπλέον πιθανόν επειδή επικοινώνησα με την εξυπηρέτηση (;)

Είδατε και οι υπόλοιποι ανάλογη αύξηση?

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα να δω μήπως αντικαταστήσω το 200GB που αγοράζω με τπτ άλλο καθώς δεν το χρησιμοποιώ πολύ ( 1 ΤΒ υπόλοιπο).
Είδα το εξής κουλό.
Το πακέτο 3GB BB combo (2,5€) στις πληροφορίες του, γράφει  ότι δίνει 4GB!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...