Jump to content

CU BIG BANG APP


Ilovemetal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επειδή έτυχε να το παρακολουθώ τις τελευταίες μέρες, χθες εμφανίστηκε. 

Τώρα ως ποτέ… αυτοί ξέρουν. 

Link to comment
Share on other sites

On 16/8/2023 at 4:03 ΜΜ, kmpatra said:

Ολη την εβδομάδα δίνει παραπάνω.

Δεν είναι σίγουρο.

Εμφανίζεται Χ10 σε όλες τις ημέρες διότι δεν βρίσκονται όλοι συγχρόνως στην ίδια day#.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί παλαιότερα, αλλά σήμερα τυχαία διαπίστωσα ότι στους όρους ενεργοποίησης big bang πακέτων μόνο με κρυστάλλους (τα 2 που έχουν απομείνει δηλαδή) υπάρχει όρος ελάχιστης ανανέωσης 22€ τους τελευταίους 3 μήνες. Αν κρίνω από το δικό μου αριθμό δεν εφαρμόζεται ακόμη αλλά κοντός ψαλμος...

 

Screenshot_2023-08-25-19-38-04-574.jpg

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, jaranor said:

Εφαρμόζεται εδώ και καιρό. Στο νούμερο που έχω και απλά το συντηρώ με cashback δεν μπορώ να ενεργοποιήσω ούτε το 24ωρο GB.

Στο δικό μου που είναι ενεργό φοιτητικό και το συντηρώ επίσης με cashback δεν ισχύει. Ίσως λόγω φοιτητικού.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, gpapas640 said:

Στο δικό μου που είναι ενεργό φοιτητικό και το συντηρώ επίσης με cashback δεν ισχύει. Ίσως λόγω φοιτητικού.

Είναι που μας δίνουνε τους χιλιάδες κρυστάλλους τις τελευταίες μέρες..

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, spiliot said:

Έληξε σήμερα ο δεκαπλασιασμός στα καθημερινά μπόνους, νομίζω 15 μέρες ήταν σύνολο.

Είχε ανακοινωθεί 

Link to comment
Share on other sites

βλέπω οτι υπάρχει πακέτο με 8 γιγα για 30 μερες με 6 ευρω και 6000 κρυσταλλους. Ειναι το πιο φτηνο πακετο δεδομένων που υπαρχει στο cu με αυτη την διαρκεια ή κανω λάθος?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ να ρωτήσω κάτι μήπως κάποιος ξέρει. Στον πίνακα με τους 100 πρώτους δύο χρόνια τώρα που βλέπω είναι οι ίδιοι πάνω πάνω, γνωστοί. Τώρα πως έγινε και πετάχτηκε ξαφνικά ένας άγνωστος πρώτος με 50.000 xp, ενώ οι υπόλοιποι γνωστοί έχουν 42.000; Που τα βρήκε αυτός ξαφνικά τόσα πολλά xp;

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, sycorpios said:

Εγώ να ρωτήσω κάτι μήπως κάποιος ξέρει. Στον πίνακα με τους 100 πρώτους δύο χρόνια τώρα που βλέπω είναι οι ίδιοι πάνω πάνω, γνωστοί. Τώρα πως έγινε και πετάχτηκε ξαφνικά ένας άγνωστος πρώτος με 50.000 xp, ενώ οι υπόλοιποι γνωστοί έχουν 42.000; Που τα βρήκε αυτός ξαφνικά τόσα πολλά xp;

Να ψάξουμε στο μενού μήπως βάλανε το donate για xp;; 😂😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

Πως κάνεις donate κρυστάλλους;
Κερδίζεις κάτι αν είσαι ψηλά στην λίστα; (Όχι ψυχολογικά , υλικά εννοώ)

Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 3.5 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/hoannis and use my username (hoannis) as your invitation code.
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, hoannis said:

Πως κάνεις donate κρυστάλλους;
Κερδίζεις κάτι αν είσαι ψηλά στην λίστα; (Όχι ψυχολογικά , υλικά εννοώ)

Τίποτα δεν κερδίζεις.. στην πορεία για να φτάσεις ως εκεί κερδίζεις κάποια δώρα σε κρυστάλλους αλλά είτε είσαι ψηλά, είτε χαμηλά, το ίδιο είναι.

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, sycorpios said:

Εγώ να ρωτήσω κάτι μήπως κάποιος ξέρει. Στον πίνακα με τους 100 πρώτους δύο χρόνια τώρα που βλέπω είναι οι ίδιοι πάνω πάνω, γνωστοί. Τώρα πως έγινε και πετάχτηκε ξαφνικά ένας άγνωστος πρώτος με 50.000 xp, ενώ οι υπόλοιποι γνωστοί έχουν 42.000; Που τα βρήκε αυτός ξαφνικά τόσα πολλά xp;

Ο 1ος με ψευδονυμο pro208 δεν υπηρχε αναμεσα στους #100# πρωτους τα τελευταια 2 χρονια; Εισαι σιγουρος? Εχεις ψαξει και για αλλους "αλεξιπτωτιστες";

Διολου απιθανο σε μια χωρα πολιτων που >99% τους αλληλοκατηγορουν τις μικρες και μεσαιες επιχειρησεις και βγαζουν στο απυροβλητο τις μεγαλες για διαφορα παντιοτροπως "ευφυη" colpa (φοροδιαφυγες κλπ), να αναμενονται "εξελιξεις" για τους πρωτους στο leaderboard το επομενο χρονικο διαστημα.

Οποτε, η Vodafone "προετοιμαζεται" για το στησιμο που τοσο χρονικο διαστημα αναζητουν οι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΡΩΤΟΙ ΠΟΥ "ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ" απο το forum. Μη κλεγονται μετα:

1) Οι "πρωτοι" θα κερδισουν, οπως ζητουσαν τοσα χρονια που "το παιζαν".

2) Δε θα'ναι και η 1η φορα για "μεγαλες"εταιριες που το >99% των πολιτων αυτης της χωρας εχουν στο απυροβλητο, αφου ειναι πανδυσκολη η προσβαση στα "δεδομενα" τους.

Προσωπικα, δε "το παιζω". Οποιος επιθυμει, ας συνεχισει μπας και 1 στο δις μαθει απο τα λαθη του. Αιωνες τωρα αναπαραγωμενα.

Αααα, και εαν κανεις περιμενει "αποτελεσμα" για τετοιο λογο απο καταγγελια σε ΕΕΤΤ, περα απο το οτι ΠΡΕΠΕΙ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ να εχει συλλεξει εδω και χρονια εμπεριστατωμενα στοιχεια χωρις ουδεμια δυνατοτητα παρερμηνειας (πχ ατελειωτα διαρκη εδω και χρονια screnshots), και παλι, ο,τι και να κανει, με τα εισαγωγικα στο "αποτελεσμα" θα μεινει, ακριβως οπως "το παιζει" το παιχνιδι αυτο: ΑΣ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ εστω μισος απο μας "μαθει απο τα λαθη αιωνων"!

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Pppe said:

Ο 1ος με ψευδονυμο pro208 δεν υπηρχε αναμεσα στους #100# πρωτους τα τελευταια 2 χρονια; Εισαι σιγουρος?

Στους 10 πάντως δεν ήταν σίγουρα!!

Ξαφνικά εμφανίστηκε πρόσφατα!!

Link to comment
Share on other sites

Και πες ότι ήταν σε κάποια θέση κι άλλαξε όνομα πχ, αυτό γίνεται.

Αυτό που δε παίζει ούτε με σφαίρες είναι να πήρε 8-10.000 xp σε 2-3 μέρες και να πήρε τόσο κεφάλι..

Σας ανεβάζω screenshot πως ήταν ο πίνακας στις 29 Αυγούστου και ώρα 00:03.

Screenshot_20230829-000313.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, sycorpios said:

Και πες ότι ήταν σε κάποια θέση κι άλλαξε όνομα πχ, αυτό γίνεται.

Αυτό που δε παίζει ούτε με σφαίρες είναι να πήρε 8-10.000 xp σε 2-3 μέρες και να πήρε τόσο κεφάλι..

Σας ανεβάζω screenshot πως ήταν ο πίνακας στις 29 Αυγούστου και ώρα 00:03.

Screenshot_20230829-000313.jpg

Να κανω και μια περιττη ερωτηση για τους λατρεις του big bang και την σημασια μιας θεσης στο παιχνιδι. 

Και επειδη συνεβη αυτο τι σημασια εχει για εσας στην καταταξη? 

Διαφωτιστε με ειμαι εντελως ασχετος. 

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, CamuCamu said:

Να κανω και μια περιττη ερωτηση για τους λατρεις του big bang και την σημασια μιας θεσης στο παιχνιδι. 

Και επειδη συνεβη αυτο τι σημασια εχει για εσας στην καταταξη? 

Διαφωτιστε με ειμαι εντελως ασχετος. 

Είναι θέμα ηθικό, Είναι τρόπος σκέψης, είναι θέμα δικαίου και κοροϊδίας , κλπ κλπ. 
 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...