Jump to content

CU BIG BANG APP


Ilovemetal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από Σεπτέμβριο πιστέυω θα βάλουν το meapola27 στα 13.5 ευρω εστω ώς προσφορά ... νομίζω θα μείνω μόνος εδω  🙂  νόμιζα είμουν σχετικά παλιός αλλά 4000 στο ranking, οπότε μάλλον όχι ... τα  xp υποθέτω μετράνε.

17 ώρες πριν, kalitexnis_g said:

Κι εμένα σήμερα ήρθε μνμ!!

Το παιδί απο την εταιρία που μου έφερε το πακέτο μου έστειλε σμσ "δεν σας βρήκαμε στο σπιτι" χωρίς να πάρει τηλέφωνο !!! βγήκα έξω και τον είδα να αφήνει και ένα χαρτάκι (σε λάθος σημείο), οπότε να έχεις το νού σου...  το προιόν καλό βέβαια,  thanks για την ενημέρωση.

θα προτιμούσα να τα στένουν με την εταιρία box πχ  που έχει κουτιά και έχει βάλει παρά πολλά τελευταία, έχω 4 στα 50-100 μέτρα από σπίτι και αλλα 3 στην δουλεια ... έχουν και δωρεαν παράδοση για προιόντα από e-shop τώρα και δοκίμασα , είναι πολύ βολικό.

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, panosss567 said:

Τι προϊόν παρέλαβες

Power bank xiaomi ... πάνω στην ώρα για το καλοκαίρι  😉 δοκιμάζω το fan να δώ αν κρατάει 35 ώρες που υπολογίζω

xiaomi.jpg

xiaomibox.jpg

https://www.bestprice.gr/item/2158098435/xiaomi-mi-3-ultra-compact-225w-blue-10000mah.html

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου τηλεφώνησε (easy mail courier) στο κινητό που είχα δηλώσει και αμέσως ήρθε και μου το παρέδωσε.

Link to comment
Share on other sites

Το power bank της xiaomi που μας δώσανε κράτησε σχεδον 40 ώρες με το ανεμιστηράκι ... λιγο περισσότερο από όσο υπολόγιζα αλλα δεν πειράζει 🙂 . 

Πολύ βολικό οτι με το κουμπάκι του powerbank σταματάς το fan και το ανοίγεις γιατι το ίδιο δεν εχει κουμπί. Το ίδιο συμβαίνει και με κάποιο usb φωτάκι που έχω αλλά όχι με άλλα που ανοίγουν με το  κουμπί αλλά μετά δεν κλείνουν πρέπει να τα βγάλεις όπως και με παλαιότερο power bank που είχα   . Δεν ξέρω τι λειτουργία είναι αυτή ίσως δουλέυει μόνο σε προιόντα xiaomi (αν και δεν εχουν το σημα της) ...   

Γενικά όλα καλά , βολικό σχήμα εκτός του ότι είναι λεπτό και όρθιο μπορεί να πέσει με τρανταγμα ... @kalitexnis_g πές μας αν τα ακουστηκάκια ειναι οκ όταν τα δοκιμάσεις μπας ξαναδώσουν 🙂

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, blizard said:

Το power bank της xiaomi που μας δώσανε κράτησε σχεδον 40 ώρες με το ανεμιστηράκι ... λιγο περισσότερο από όσο υπολόγιζα αλλα δεν πειράζει 🙂 . 

Πολύ βολικό οτι με το κουμπάκι του powerbank σταματάς το fan και το ανοίγεις γιατι το ίδιο δεν εχει κουμπί. Το ίδιο συμβαίνει και με κάποιο usb φωτάκι που έχω αλλά όχι με άλλα που ανοίγουν με το  κουμπί αλλά μετά δεν κλείνουν πρέπει να τα βγάλεις όπως και με παλαιότερο power bank που είχα   . Δεν ξέρω τι λειτουργία είναι αυτή ίσως δουλέυει μόνο σε προιόντα xiaomi (αν και δεν εχουν το σημα της) ...   

Γενικά όλα καλά , βολικό σχήμα εκτός του ότι είναι λεπτό και όρθιο μπορεί να πέσει με τρανταγμα ... @kalitexnis_g πές μας αν τα ακουστηκάκια ειναι οκ όταν τα δοκιμάσεις μπας ξαναδώσουν 🙂

Πολύ ωραία και τα ακουστικά. Δεν είχα προηγούμενη εμπειρία βέβαια.. διαβάστε σχόλια σε skroutz κ.α. για περισσότερα.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ενεργοποίησα χθες 17.00 το big bang free data 24h με τους 2000 κρυστάλλους κανονικά.

Κατά τις 14.00 σήμερα μου τελείωσε το 1G. Πήγα να το ξαναβάλω και μου λέει ότι έχω ΗΔΗ ενεργό πακέτο. Λέω σας περιμένει έως τις 17.00 δοκιμάζω, πάλι τα ίδια!!!!

4 φορές τον μήνα δεν μπορεί να ενεργοποιηθεί?

Link to comment
Share on other sites

Nαι νομίζω πάντως ότι το 24h πακέτο κρατάει γύρω στις 36 ώρες.Δοκίμασε πάλι αργότερα το βράδυ

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, bbbb said:

Nαι νομίζω πάντως ότι το 24h πακέτο κρατάει γύρω στις 36 ώρες.Δοκίμασε πάλι αργότερα το βράδυ

Δηλαδή, για 36 ώρες δεν μπορείς να ενεργοποιηθεί 2' φορά?

Θα το έγραφε στο tell me more 

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, bbbb said:

Nαι νομίζω πάντως ότι το 24h πακέτο κρατάει γύρω στις 36 ώρες.Δοκίμασε πάλι αργότερα το βράδυ

Το big bang free data ισχύει για 24 ώρες ακριβώς η πάει μέχρι 23.59 την επόμενη μέρα?

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, GREGORYMO said:

Το big bang free data ισχύει για 24 ώρες ακριβώς η πάει μέχρι 23.59 την επόμενη μέρα?

Απο ότι θυμάμαι 48ωρο δεν πάει αλλά είναι πάνω απο 24ωρο

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, bbbb said:

Απο ότι θυμάμαι 48ωρο δεν πάει αλλά είναι πάνω απο 24ωρο

Άλλο είναι το 'κόλπο'. Όταν έχεις ενεργοποιήσει 1 big bang δεν μπορείς να βάλεις 2' ούτε διαφορετικο.

Link to comment
Share on other sites

Όσο είναι σε ισχύ το προηγούμενο πακέτο ΝΑΙ δεν μπορείς να βάλεις ίδιο. Αλλά αφού ισχύει, δε σε νοιάζει όσο "τρέχει". Αν θες να εξαφανιστεί το προηγούμενο πρέπει να "ξυπνήσεις" τη sim πχ με "κίνηση" (πχ κλήση έστω και αναπάντητη).

Το ίδιο ισχύει και για επιπλέον ενεργοποιήσεις προσφορών δωρεάν από το CU που ισχύουν "για μια μόνο φορά": "Ξυπνάς" την sim και εάν εμφανίζεται η ίδια προσφορά μετά τις προσπάθειές σου να "ξυπνήσεις" την sim, την επανενεργοποιείς την δωρεάν προσφορά όχι μόνο άπαξ.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Pppe said:

Όσο είναι σε ισχύ το προηγούμενο πακέτο ΝΑΙ δεν μπορείς να βάλεις ίδιο. Αλλά αφού ισχύει, δε σε νοιάζει όσο "τρέχει". Αν θες να εξαφανιστεί το προηγούμενο πρέπει να "ξυπνήσεις" τη sim πχ με "κίνηση" (πχ κλήση έστω και αναπάντητη).

Το ίδιο ισχύει και για επιπλέον ενεργοποιήσεις προσφορών δωρεάν από το CU που ισχύουν "για μια μόνο φορά": "Ξυπνάς" την sim και εάν εμφανίζεται η ίδια προσφορά μετά τις προσπάθειές σου να "ξυπνήσεις" την sim, την επανενεργοποιείς την δωρεάν προσφορά όχι μόνο άπαξ.

Είχα το big bang combo 100' 3G

Και πήγα να βάλω το big bang free data 24h με το 1G

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, GREGORYMO said:

Είχα το big bang combo 100' 3G

Και πήγα να βάλω το big bang free data 24h με το 1G

Το bigbang combo επειδή  δεν ειναι δωρεάν, δεν υπόκειται σε περιορισμούς ενεργοποιήσης αν υπάρχει ήδη. Μπορεις να ενεργοποιείς όσα θέλεις ακόμη και αν υπάρχει εν ισχύ το ίδιο πακέτο και η εκ νέου ενεργοποίηση του, παρατείνει για 7ημερο τα τυχόν υπάρχοντα λεπτά και δεδομένα. Το 24ωρο που είναι δωρεάν, προφανώς έχει άλλες προΰποθέσεις..

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, bbbb said:

Το bigbang combo επειδή  δεν ειναι δωρεάν, δεν υπόκειται σε περιορισμούς ενεργοποιήσης αν υπάρχει ήδη. Μπορεις να ενεργοποιείς όσα θέλεις ακόμη και αν υπάρχει εν ισχύ το ίδιο πακέτο και η εκ νέου ενεργοποίηση του, παρατείνει για 7ημερο τα τυχόν υπάρχοντα λεπτά και δεδομένα. Το 24ωρο που είναι δωρεάν, προφανώς έχει άλλες προΰποθέσεις..

Ισχύει. Αυτό χρησιμοποιω και ανανεώνω κάθε εβδομάδα η και συχνότερα.

Όμως, τώρα ήθελα extra mb

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...