Jump to content

[S20 series] Διαθεσιμότητα & αγορά


anergos13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδιά τι έγινε τελικά τα Buds τα δίνει και με το απλό s20??

Έτσι λέει ο Κωτσόβολος.. https://www.kotsovolos.gr/mobile-phones-gps/mobile-phones/smartphones/209239-samsung-galaxy-s20-cloud-blue-128gb

Galaxy S10
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Διάβασε εκεί που γράφει τους όρους.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τους όρους τους ξέρω το θέμα είναι γιατί το γράφει σαν δώρο στην σελίδα του απλού s20

Διάβασε εκεί που γράφει τους όρους.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Galaxy S10
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τι έγινε τελικά τα Buds τα δίνει και με το απλό s20??

Έτσι λέει ο Κωτσόβολος.. https://www.kotsovolos.gr/mobile-phones-gps/mobile-phones/smartphones/209239-samsung-galaxy-s20-cloud-blue-128gb

 

Γιατι μηπως ειναι η πρωτη ή η τελευταια φορα που ο Κωτσοβολος αλλα λεει στο site και αλλα ισχυουν στην πραξη?:lol:

 

Οποιος ενδιαφερεται για το απλο S20,μπορει να περασει να τους ρωτησει απο κοντα τι παιζει.

Link to comment
Share on other sites

Έχω το S8 και πέρασα από το plaisio να δω και να συγκρίνω τα S20 από κοντά.

 

Σε γενικές γραμμές:

 

1) το S20 Ultra είναι ακριβό για αυτό που παρέχει, και υπερβολικά μεγάλο και άβολο.

2) το S20 είναι το ιδανικό μέγεθος συγκριτικά με το S8 μου, αλλά δεν προσφέρει κάποια καινοτομία.

 

Όπως τα S9 & S10, έτσι και το S20 είναι ένα "τσικ" καλύτερο, και τίποτα παραπάνο. Στην χρήση, δίπλα στο S8 μου είναι όλα σχεδόν ίδια. Θεώρησα πως μετά από σχεδόν 4 χρόνια, θα υπήρχε κάτι "wow" ρε παιδάκι μου. Γενικά, απογοήτευση.

Link to comment
Share on other sites

Έχω το S8 και πέρασα από το plaisio να δω και να συγκρίνω τα S20 από κοντά.

 

 

 

Σε γενικές γραμμές:

 

 

 

1) το S20 Ultra είναι ακριβό για αυτό που παρέχει, και υπερβολικά μεγάλο και άβολο.

 

2) το S20 είναι το ιδανικό μέγεθος συγκριτικά με το S8 μου, αλλά δεν προσφέρει κάποια καινοτομία.

 

 

 

Όπως τα S9 & S10, έτσι και το S20 είναι ένα "τσικ" καλύτερο, και τίποτα παραπάνο. Στην χρήση, δίπλα στο S8 μου είναι όλα σχεδόν ίδια. Θεώρησα πως μετά από σχεδόν 4 χρόνια, θα υπήρχε κάτι "wow" ρε παιδάκι μου. Γενικά, απογοήτευση.

 

 

Γενικώς ισχύει αυτό που αναφέρεις. Έχει επέλθει κορεσμός. Για αυτό το επόμενο big think θα είναι τα αναδιπλούμενα.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Έχω το S8 και πέρασα από το plaisio να δω και να συγκρίνω τα S20 από κοντά.

 

Σε γενικές γραμμές:

 

1) το S20 Ultra είναι ακριβό για αυτό που παρέχει, και υπερβολικά μεγάλο και άβολο.

2) το S20 είναι το ιδανικό μέγεθος συγκριτικά με το S8 μου, αλλά δεν προσφέρει κάποια καινοτομία.

 

Όπως τα S9 & S10, έτσι και το S20 είναι ένα "τσικ" καλύτερο, και τίποτα παραπάνο. Στην χρήση, δίπλα στο S8 μου είναι όλα σχεδόν ίδια. Θεώρησα πως μετά από σχεδόν 4 χρόνια, θα υπήρχε κάτι "wow" ρε παιδάκι μου. Γενικά, απογοήτευση.

 

Γενικά είναι κάπως έτσι. Το s9 ήταν ένα τσικ καλύτερο, το S10 ένα τσικ καλύτερο από s9 και τώρα το s20 από το ένα τσικ καλύτερο από το S10. Άρα είσαι 3 τσικ πίσω...... Υπάρχουν βελτιώσεις σε όλους τους τομείς (τουλάχιστον σε σχέση με το s8) και υποστήριξη (νομίζω πως εσύ δεν παίρνεις πλέον ενημερώσεις ασφαλείας).

Αν δεν σε ενδιαφέρουν όλα αυτά τότε μένεις εκεί που είσαι.

Αλήθεια, ποιο είναι αυτό το wow που θα ήθελες και ποια συσκευή είχες πριν το s8?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

το ειδα χθες στον κοτσο. ωραιο το to s20 ultra σε μεγεθος ιδιο με το νοτε 10+ που εχω αλλα ειναι πιο στρογγυλο. ωραια οθονη πολυ καλη καμερα χωρις να δω πολλα στο εσω χωρο. καλο το ζουμ.

αλλα μενω με το νοτε. δεν το αλλαζω.

Link to comment
Share on other sites

Γενικά δεν προτείνω την αγορά του σε αυτή την στιγμή. Το ποσό είναι τρελό για μένα. Αν δεν υπήρχε το 20% της εθνικής και το τιμολόγιο (ευπρόσδεκτα και τα buds) δεν θα το έπαιρνα τώρα. Θα περίμενα την ομαλοποίηση της τιμής.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γενικά δεν προτείνω την αγορά του σε αυτή την στιγμή. Το ποσό είναι τρελό για μένα. Αν δεν υπήρχε το 20% της εθνικής και το τιμολόγιο (ευπρόσδεκτα και τα buds) δεν θα το έπαιρνα τώρα. Θα περίμενα την ομαλοποίηση της τιμής.

 

Συμφωνώ απόλυτα.αναμενουμε άλλη προσφορά με κάποια έκπτωση σε 2ο στάδιο.

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Γενικά δεν προτείνω την αγορά του σε αυτή την στιγμή. Το ποσό είναι τρελό για μένα. Αν δεν υπήρχε το 20% της εθνικής και το τιμολόγιο (ευπρόσδεκτα και τα buds) δεν θα το έπαιρνα τώρα. Θα περίμενα την ομαλοποίηση της τιμής.

 

Έτσι ακριβώς, και μην ξεχνάτε ότι η καλύτερη εποχή είναι περίπου Ιούνιο, χωρίς προσφορές κλπ η τιμή θα είναι σχεδόν στα μισά. Προσωπικά αν δεν έπαιζε τιμολόγιο και πωληση νοτε 10 σε καλή τιμή δε θα έπαιρνα τώρα. Επίσης θεωρώ ότι σε σχέση με τα προηγούμενα είναι μεγαλύτερη αναβάθμιση από ότι ήταν κάθε προηγούμενη γενιά. Πλεον έχουν χάσμα σε μέγεθος αισθητήρων τόσο σε βασικό όσο και σε ζουμ που 3 χρόνια τώρα δεν είχαμε δει. Μόνο καμία μπαταρία μεγαλωνε λίγο. Άρα αναλογικά θεωρώ ότι αξίζει η μετάβαση με μικρότερη όμως διαφορά χρημάτων..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Έτσι ακριβώς, και μην ξεχνάτε ότι η καλύτερη εποχή είναι περίπου Ιούνιο, χωρίς προσφορές κλπ η τιμή θα είναι σχεδόν στα μισά. Προσωπικά αν δεν έπαιζε τιμολόγιο και πωληση νοτε 10 σε καλή τιμή δε θα έπαιρνα τώρα. Επίσης θεωρώ ότι σε σχέση με τα προηγούμενα είναι μεγαλύτερη αναβάθμιση από ότι ήταν κάθε προηγούμενη γενιά. Πλεον έχουν χάσμα σε μέγεθος αισθητήρων τόσο σε βασικό όσο και σε ζουμ που 3 χρόνια τώρα δεν είχαμε δει. Μόνο καμία μπαταρία μεγαλωνε λίγο. Άρα αναλογικά θεωρώ ότι αξίζει η μετάβαση με μικρότερη όμως διαφορά χρημάτων..

 

Εσύ πιστεύεις ότι τον Ιούνιο-Ιουλιο θα έχει πάει στα 750-800€ το ultra??

Δεν το βλέπω ούτε για αστείο...

Link to comment
Share on other sites

Εσύ πιστεύεις ότι τον Ιούνιο-Ιουλιο θα έχει πάει στα 750-800€ το ultra??

Δεν το βλέπω ούτε για αστείο...

 

Εγώ προβλέπω πως θα πέσει θεαματικά. Δεν ξέρω πόσο αλλά τον Ιούλιο προβλέπω κάτω από το 1000ρικο.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ότι ξεκινάει 1400€, πάντα ακριβό παραμένει όσο και να πεσει..

Οι ναυαρχίδες της σαμσουνγκ πλέον αποτελούν είδος πολυτέλειας όπως και τα iPhone..

Ενω η σχέση κοστους / απόδοσης αγγίζει το 0..

Δηλαδή να σκασεις κοντά 1 χιλιάρικο σε 6 μήνες για παλαια συσκευή? Τότε θα έχουν βγει πόσα άλλα, και θα έχει φύγει και ο ενθουσιασμός.. Αμα μπορείς να αγοράσεις με τιμολόγιο και εκπτώσεις καρτών κλπ πουλώντας και το παλαιο, οκ έτσι το καταλαβαίνω όλα τα υπόλοιπα..

Link to comment
Share on other sites

Ότι ξεκινάει 1400€, πάντα ακριβό παραμένει όσο και να πεσει..

Οι ναυαρχίδες της σαμσουνγκ πλέον αποτελούν είδος πολυτέλειας όπως και τα iPhone..

Ενω η σχέση κοστους / απόδοσης αγγίζει το 0..

Δηλαδή να σκασεις κοντά 1 χιλιάρικο σε 6 μήνες για παλαια συσκευή? Τότε θα έχουν βγει πόσα άλλα, και θα έχει φύγει και ο ενθουσιασμός.. Αμα μπορείς να αγοράσεις με τιμολόγιο και εκπτώσεις καρτών κλπ πουλώντας και το παλαιο, οκ έτσι το καταλαβαίνω όλα τα υπόλοιπα..

 

Μα και τα άλλα που θα βγουν πάλι ακριβά (και μάλιστα περισσότερο) θα είναι. Άρα τι? Μένεις με την παλιά συσκευή? Αν βολεύεσαι οκ.

Εγώ αλλάζω κάθε χρόνο συσκευή. Πουλάω την παλιά και παίρνω καινούρια. Μικρό έως ανύπαρκτο το κακό.....

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Η ποιο τίμια συσκευή που εχει βγαλει φέτος η σαμσουνγκ για μένα, είναι το s10 lite.

6.7 ίντσες, λογικότατο μέγεθος, 855 snapdragon (παίζει να είναι στα ίδια επίπεδα με τον exynos που βάζει η σαμσουνγκ στη σειρά 20), καλη κάμερα (αλλά δεν έχει ζουμ) παίρνει και Google camera, συν ραδιόφωνο, μεγάλη μπαταρία, και κάτω από 600€ που σε λίγο θα γίνει κάτω από 500. Οκ εβαλε πλαστικο πίσω μέρος για να δικαιολόγησει κάπου το lite.

Τι διαφορά θα δεις σε σχέση με τη σειρά 20, με εξαίρεση το ζουμ, για το 95%?

Και ομως για την ωρα δεν τραβάει καθόλου γιατί όλοι αγοράζουν με το μάρκετινγκ. Επειδή το ονομάσε 10 και lite..

Link to comment
Share on other sites

Εσύ πιστεύεις ότι τον Ιούνιο-Ιουλιο θα έχει πάει στα 750-800€ το ultra??

Δεν το βλέπω ούτε για αστείο...

 

Εδώ θα είμαστε να δούμε. Βέβαια υπάρχει ένα ερωτηματικό με αυτά που γίνονται στο σκρουτζ καθώς από περισυ το καλοκαίρι έχουν ανέβει οι τιμές αλλά γενικά η πτώση ήταν τέτοιου επιπέδου.

Επίσης δεν είναι πάντα ποσοστιαία αλλά είναι απόλυτο νούμερο, ότι αρχική και να είχαν, πάντα καλοκαίρι κάθονται εκεί περίπου ή και πιο κάτω. Αυτά βέβαια όσο τα μαγαζιά σκρουτζ έδιναν το μεγιστο, πλέον αυτό δεν ξέρω αν θα γίνεται

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Η ποιο τίμια συσκευή που εχει βγαλει φέτος η σαμσουνγκ για μένα, είναι το s10 lite.

6.7 ίντσες, λογικότατο μέγεθος, 855 snapdragon (παίζει να είναι στα ίδια επίπεδα με τον exynos που βάζει η σαμσουνγκ στη σειρά 20), καλη κάμερα (αλλά δεν έχει ζουμ) παίρνει και Google camera, συν ραδιόφωνο, μεγάλη μπαταρία, και κάτω από 600€ που σε λίγο θα γίνει κάτω από 500. Οκ εβαλε πλαστικο πίσω μέρος για να δικαιολόγησει κάπου το lite.

Τι διαφορά θα δεις σε σχέση με τη σειρά 20, με εξαίρεση το ζουμ, για το 95%?

Και ομως για την ωρα δεν τραβάει καθόλου γιατί όλοι αγοράζουν με το μάρκετινγκ. Επειδή το ονομάσε 10 και lite..

 

Όπως τα λες είναι. Εξαιρετική συσκευή. Υστερεί στις night λήψεις αλλά λογικά αυτό θα λυθεί με gcam.

 

Σβέρκος φέτος τα exynos.

Ακόμα μεγαλύτερη η διαφορά με πέρσι .

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ενα αρκετά ενδιαφέρον vs μεταξύ του s20plus και p30 pro.

Φαίνεται ότι καλά κρατεί ακόμα το p30 pro.

 

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Εσύ πιστεύεις ότι τον Ιούνιο-Ιουλιο θα έχει πάει στα 750-800€ το ultra??

Δεν το βλέπω ούτε για αστείο...

 

Την εποχη που εχουν τσιμπησει κι οι τιμες σε skroutz κλπ, ελεω των τελευταιων εξελιξεων, συν τα προβληματα μειωμενης διαθεσης (λογω corona virus), πολυ σωστα το ειπες. Ουτε για αστειο...

Ιουλιο θα παιζει στα 1100 εκτιμω, σε σκρουτζομαγαζα β' και γ' "ταχυτητας" (αρα τιμολογια προβληματικη κατασταση -πετας ταπες περιμενοντας ισως, αν κλπ κλπ) - οποτε οποιος ψωνιζει τωρα με τιμολογιο και buds plus, πραττει πολυ σωστα. Οποιος πηρε και το 20% χτυπησε σαν κομπρα την καταλληλη στιγμη ;):lol:

ΥΓ Αυτα που γραφουμε χρονια τωρα, ξανα και ξανα. Μηλο, day 1, 20% κατω και αξεσουαρ δωρο αξιας 150 ευρω ουτε για πλακα

ΥΓ2 Συνεχεια προσφορες, εκπτωσεις κλπ κλπ. Προχθες αγορασα σετ Fast wall charger, car charger, power bank, ολα samsung, στα 18 ευρω. Αυτα μονο απο samsung, huawei (που ομως τα εχουμε πει, ειναι κλινικα νεκρη αυτη τη στιγμη), αλλιως Κινα...

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σβέρκος φέτος τα exynos.

Ακόμα μεγαλύτερη η διαφορά με πέρσι .

 

 

 

Το εβλεπα το πρωι. Βλεπω να καθιερωνω την αγορα απο εξωτερικο με σναπ, μεχρι να αποφασισουν να σοβαρευτουν με τον exynos...

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

Την εποχη που εχουν τσιμπησει κι οι τιμες σε skroutz κλπ, ελεω των τελευταιων εξελιξεων, συν τα προβληματα μειωμενης διαθεσης (λογω corona virus), πολυ σωστα το ειπες. Ουτε για αστειο...

Ιουλιο θα παιζει στα 1100 εκτιμω, σε σκρουτζομαγαζα β' και γ' "ταχυτητας" (αρα τιμολογια προβληματικη κατασταση -πετας ταπες περιμενοντας ισως, αν κλπ κλπ) - οποτε οποιος ψωνιζει τωρα με τιμολογιο και buds plus, πραττει πολυ σωστα. Οποιος πηρε και το 20% χτυπησε σαν κομπρα την καταλληλη στιγμη ;):lol:

ΥΓ Αυτα που γραφουμε χρονια τωρα, ξανα και ξανα. Μηλο, day 1, 20% κατω και αξεσουαρ δωρο αξιας 150 ευρω ουτε για πλακα

ΥΓ2 Συνεχεια προσφορες, εκπτωσεις κλπ κλπ. Προχθες αγορασα σετ Fast wall charger, car charger, power bank, ολα samsung, στα 18 ευρω. Αυτα μονο απο samsung, huawei (που ομως τα εχουμε πει, ειναι κλινικα νεκρη αυτη τη στιγμη), αλλιως Κινα...

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Το εβλεπα το πρωι. Βλεπω να καθιερωνω την αγορα απο εξωτερικο με σναπ, μεχρι να αποφασισουν να σοβαρευτουν με τον exynos...

 

Νομιζω είχα διαβάσει κάπου ότι θα τον κόψουν τον exynos.

Εντός διετίας , η κάτι τέτοιο.

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω είχα διαβάσει κάπου ότι θα τον κόψουν τον exynos.

Εντός διετίας , η κάτι τέτοιο.

 

Αν δε θελουν να τον κοψουν, να φροντισουν να εξοπλιζουν τα ευρωπαϊκα με μια γενια "μπροστα". "Τρι-Χρονισε" ;) το κακο και δε λενε να σοβαρευτουν, οποτε επειδη σοβαρη ολοκληρωμενη εναλλακτικη (με ολο το οικοσυστημα) στο android στερεωμα δεν υπαρχει, μονοδρομος η αγορας απο Αμερικη/Ασια για εμενα. Αργοτερα, βλεπουμε...

Link to comment
Share on other sites

Την εποχη που εχουν τσιμπησει κι οι τιμες σε skroutz κλπ, ελεω των τελευταιων εξελιξεων, συν τα προβληματα μειωμενης διαθεσης (λογω corona virus), πολυ σωστα το ειπες. Ουτε για αστειο...

Ιουλιο θα παιζει στα 1100 εκτιμω, σε σκρουτζομαγαζα β' και γ' "ταχυτητας" (αρα τιμολογια προβληματικη κατασταση -πετας ταπες περιμενοντας ισως, αν κλπ κλπ) - οποτε οποιος ψωνιζει τωρα με τιμολογιο και buds plus, πραττει πολυ σωστα. Οποιος πηρε και το 20% χτυπησε σαν κομπρα την καταλληλη στιγμη ;):lol:

ΥΓ Αυτα που γραφουμε χρονια τωρα, ξανα και ξανα. Μηλο, day 1, 20% κατω και αξεσουαρ δωρο αξιας 150 ευρω ουτε για πλακα

ΥΓ2 Συνεχεια προσφορες, εκπτωσεις κλπ κλπ. Προχθες αγορασα σετ Fast wall charger, car charger, power bank, ολα samsung, στα 18 ευρω. Αυτα μονο απο samsung, huawei (που ομως τα εχουμε πει, ειναι κλινικα νεκρη αυτη τη στιγμη), αλλιως Κινα...

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Το εβλεπα το πρωι. Βλεπω να καθιερωνω την αγορα απο εξωτερικο με σναπ, μεχρι να αποφασισουν να σοβαρευτουν με τον exynos...

Βαγγελη αν δεν εχεις στο μυαλο σου την εγγυηση και θες κορυφαια αποτελεσματα μιας και αυτα πληρωνεις τοτε ειναι μονοδρομος ο snap φιλε!!! Παω στοιχημα οτι εκτος τον αλλων θα εχει και διαφορες και στην μπαταρια.

Εγω μενω με Noteli μεχρι νεωτερας!!!

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Βαγγελη αν δεν εχεις στο μυαλο σου την εγγυηση και θες κορυφαια αποτελεσματα μιας και αυτα πληρωνεις τοτε ειναι μονοδρομος ο snap φιλε!!! Παω στοιχημα οτι εκτος τον αλλων θα εχει και διαφορες και στην μπαταρια.

Εγω μενω με Noteli μεχρι νεωτερας!!!

 

Ετσι ακριβως Νικολα. Δεδομενη η διαφορα στην αυτονομια σε αναμονη, που το αιματοκυλισμα των exynos καλα κραττει και πιθανως και σε gsm/wifi reception.

Κι εγω το νοτε δεν το δινω φιλε φετος, θα με συντροφευει σιγουρα μεχρι το νοτε 20. Το s20 ultra θα μεινει υπο αυστηρες προϋποθεσεις (πρωτη και κυρια, να δωσουν αναβαθμιση να μαζευει τα κακως κειμενα στην καμερα, που ειναι πολλα για ξεκινημα), αλλιως θα παρει ποδι με συνοπτικες :lol:

ΥΓ το tabs6 εμεινε?

ΥΓ2 τα μηλα πηραν ποδι, η σαμμυ νικησε φετος?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S20 series] Διαθεσιμότητα & αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...