Jump to content

[S20 series] Διαθεσιμότητα & αγορά


anergos13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στην exynos έκδοση του s20/s20+ χρησιμοποιούν αντί για τον IMX 555, έναν ISOCELL S5K2LD7bf4dec00e7eb57bf2236565bf7f452f.jpg

 

Στάλθηκε από το H9436 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Οτι ναναι θα αγοράσουμε πάλι...

 

και στα s10 snapdragon δεν ειχε σονυ αισθητηρα. Επισης ο σονυ δεν ειναι καλυτερος παντα. Ηταν μεχρι τα σ7, μετα η μονη διαφορα που ειχαν στο whitebalance εκλεισε..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

τα δίκια είναι μαζί σου, αλλά, βάλε στο μυαλό σου εικόνα, Δευτέρα σπάς το κινητό, μένεις με μια βλακεία 6 ετών..... μπρός γκρεμός και πίσω ρέμα, άλλη συσκευή δεν λέει να αγοράσω, οπότε ναι μετράω τις μέρες σαν φυλακισμένος

 

Καλημερα αμαν ειναι ετσι και εισαι με συσκευη 6ετων τοτε δικαιολογειτε η αγωνια σου.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Δες το από τη θετική πλευρά όπως είπε και ο φίλος παραπάνω. Έχεις τη χαρά της αναμονής, εγώ χωρίς υπερβολή αισθάνομαι σαν παιδί που θα πάρει το δώρο του από το Άγιο Βασίλη, ίσως γιατί είναι το μόνο αποκλειστικό δώρο που κάνω στον εαυτό μου κάθε χρόνο. Τα υπόλοιπα είναι για όλους τους άλλους, ας το χαρούμε και ας κρατήσει περισσότερο :D.

Καλησπερα φιλε μου συμφωνω μαζι σου οτι αισθανομαστε σαν μικρα παιδια οταν περνουμε νεα συσκευη στα χερια μας προπαντως τα νεα Samsung Galaxy S.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Χτες το βράδυ που το δοκιμασα στον Κωτσόβολο παντως, δεν με εντυπωσίασε η κάμερα. Ακομα και στο 10x παντού κοκο έβλεπες. Ηταν βράδυ βέβαια, αλλα για τοσα λεφτα, δεν ειδα τη διαφορα σε σχέση με αλλα. Καλα πάνω απο 30x δεν το σχολιάζω καν, πρακτικά ειναι άχρηστο απο εκει και πάνω, μονο για εντυπωσιασμο. Αλλωστε το οπτικο ειναι μονο 5x οποτε εντελως αναμενομενα τα αποτελέσματα.

Δε λεω οτι δεν ειναι καλο, απλα για τοσα λεφτα δεν κανει τη διαφορά .

Link to comment
Share on other sites

Χτες το βράδυ που το δοκιμασα στον Κωτσόβολο παντως, δεν με εντυπωσίασε η κάμερα. Ακομα και στο 10x παντού κοκο έβλεπες. Ηταν βράδυ βέβαια, αλλα για τοσα λεφτα, δεν ειδα τη διαφορα σε σχέση με αλλα. Καλα πάνω απο 30x δεν το σχολιάζω καν, πρακτικά ειναι άχρηστο απο εκει και πάνω, μονο για εντυπωσιασμο. Αλλωστε το οπτικο ειναι μονο 5x οποτε εντελως αναμενομενα τα αποτελέσματα.

Δε λεω οτι δεν ειναι καλο, απλα για τοσα λεφτα δεν κανει τη διαφορά .

 

Βασικά η τιμή της συσκευής δεν είναι αυτή. Απλά ως καινούρια είναι στον Θεό. Με θα πέσει στα πραγματικά της επίπεδα.

Το 10Χ είναι πολύ καλό (όσο το δοκίμασα στο κατάστημα). Εννοείται πως το 100Χ ειναι μαρκετινγ.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εκλεισε και pink S20 για τη γυναικα και το περιμενω πως και πως, ελεω δελεαστικου μεγεθους να δω κι αυτο τι ψαρια πιανει...

Με exynos αυτο, γιατι εδω χρειαζεται οπωσδηποτε η εγγυηση :lol:

Link to comment
Share on other sites

Χτες το βράδυ που το δοκιμασα στον Κωτσόβολο παντως, δεν με εντυπωσίασε η κάμερα. Ακομα και στο 10x παντού κοκο έβλεπες. Ηταν βράδυ βέβαια, αλλα για τοσα λεφτα, δεν ειδα τη διαφορα σε σχέση με αλλα. Καλα πάνω απο 30x δεν το σχολιάζω καν, πρακτικά ειναι άχρηστο απο εκει και πάνω, μονο για εντυπωσιασμο. Αλλωστε το οπτικο ειναι μονο 5x οποτε εντελως αναμενομενα τα αποτελέσματα.

Δε λεω οτι δεν ειναι καλο, απλα για τοσα λεφτα δεν κανει τη διαφορά .

 

Εγώ που το είδα πάντως ήταν πολύ καλό. Ακόμα και στο 100x η φώτο δεν ήταν για πέταμα, μια ταμπέλα μες το μαγαζί πχ την έβγαλε και φαινόταν ικανοποιητικα, ενώ με κανονική φώτο και κροπ δε γινόταν να φανεί. Από την άλλη το ότι κάνει 1400 δε σημαίνει ότι θα πάρετε dslr με tele φακό δώρο. Παίρνεις κάτι καλύτερο από πέρυσι που φέτος είναι και αρκετά καλύτερο για την ακρίβεια, και αξίζει η αναβάθμιση. Τα λεφτά είναι εντελώς υποκειμενικο

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Εκλεισε και pink S20 για τη γυναικα και το περιμενω πως και πως, ελεω δελεαστικου μεγεθους να δω κι αυτο τι ψαρια πιανει...

Με exynos αυτο, γιατι εδω χρειαζεται οπωσδηποτε η εγγυηση :lol:

 

Μόνο με ασφαλεια μπορείς να είσαι σίγουρος για το κινητό μιας γυναίκας...

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Κοιτάξτε τι γίνεται ήδη:στο νήμα εδώ κάποιοι λένε ότι η κάμερα είναι ...οχι τίποτα σπουδαίο με ελλεψεις Και κάποιοι άλλοι ότι είναι σε άλλο επίπεδο ...και εμείς..στη ..μέση.δεν ξέρουμε τι να δεχτούμε από τα δυο

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Κοιτάξτε τι γίνεται ήδη:στο νήμα εδώ κάποιοι λένε ότι η κάμερα είναι ...οχι τίποτα σπουδαίο με ελλεψεις Και κάποιοι άλλοι ότι είναι σε άλλο επίπεδο ...και εμείς..στη ..μέση.δεν ξέρουμε τι να δεχτούμε από τα δυο

 

Όταν θα δεις δείγματα από μέλη εδώ τότε να δεχτείς ότι βλέπουν τα μάτια σου. Έχω κάνει άπειρα συγκριτικά στο θέμα α καμερων όλα αυτά τα χρόνια και η αλήθεια φαίνεται, και ας λέει ο κάθε ένας ότι θέλει.. Οπότε απλά περίμενε, δε γίνεται ούτε από τα specs που θεωρητικά είναι δυνατά να τη λέμε τέλεια ούτε από τυχαία δείγματα reviewers με αμφιβολα κίνητρα ή από φώτο του fb να τη θαψουμε..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Κοιτάξτε τι γίνεται ήδη:στο νήμα εδώ κάποιοι λένε ότι η κάμερα είναι ...οχι τίποτα σπουδαίο με ελλεψεις Και κάποιοι άλλοι ότι είναι σε άλλο επίπεδο ...και εμείς..στη ..μέση.δεν ξέρουμε τι να δεχτούμε από τα δυο

Να πας να το δεις σε ενα κατάστημα, να δεις αν για τα δικα σου μάτια αξιζει το κόστος. Μην εμπιστεύεσαι κανέναν.

Link to comment
Share on other sites

Να πας να το δεις σε ενα κατάστημα, να δεις αν για τα δικα σου μάτια αξιζει το κόστος. Μην εμπιστεύεσαι κανέναν.

 

Δύσκολο να καταλάβεις σε κατάστημα. Το πιο σωστό είναι να περιμένει κάποιος τα πρώτα δείγματα από χρήστες, να τα δει σε pc, tv κλπ και κυρίως να περιμένει την ομαλοποίηση της τιμής αλλιώς θα χάσει κανένα 1.000ρικο σε έναν χρόνο....

Γνώμη μου πάντα.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Η συσκευη εχει τεχνολογια αλλα ειναι αντιπαθεστατη.Δεν μπορεις να την συμπαθησεις οταν την πιασεις στα χερια σου ! Δεν εχει ομορφια εχει βαρος ειναι ταμπλετ Πρεπει να πιστεψεις οτι ειναι μεγεθος ταμπλετ και οχι smartphone ετσι θα πεις τοτε οτι εχω ενα 7αρη Ταμπλετ και ειναι μικρο . Η φυσιολογικη συσκευη της σειρας ειναι το S20. Ειναι 2 διαφορετικα πραγματα που δεν ταιριαζουν μεταξυ τους .ΤοS20 Ultra ειναι καταπληκτικο οχι στο βαθμο που θα περιμενε καποιος . Αλλωστε γραφει επανω 108Mp και γιαυτο το κοιτας αλλιως δεν θα το εδινε κανεις σημασια και ολοι θα πηγαιναν στα κανονικα 20αρια . Αλλα τελος παντων Σαμμυ ειναι αυτη οτι θελει κανει και μας φυσικα μας αλλαζει τα φωτα καθε χρονο:p Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει περίπτωση να παραλάβουμε πριν τις 13? Edited by montoya_42

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει περίπτωση να παραλάβουμε πριν τις 13?
Πέρσι νομίζω ότι κάποιοι είχαν παραλάβει λιγο νωρίτερα....

 

Πάντως έχω ένα μικρό φόβο....καθυστέρησης.. Λόγω κορονοιου

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

O Έλληνας youtuber in2mobile κατέβασε όλα τα βίντεο του με τη σειρά s20?

WTF? Έπεσε δάχτυλος Samsung? :p

Τα κατεβασανε όλοι νομίζω.. Ας ελπίσουμε ότι τους υποχρέωσαν λογω επικείμενου μεγάλου update που θα αλλάξει τις επιδόσεις σε κάμερα, γιατί τα πρώτα δείγματα δεν είναι και πολύ ενθαρρυντικά.

 

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η συσκευη εχει τεχνολογια αλλα ειναι αντιπαθεστατη.Δεν μπορεις να την συμπαθησεις οταν την πιασεις στα χερια σου ! Δεν εχει ομορφια εχει βαρος ειναι ταμπλετ Πρεπει να πιστεψεις οτι ειναι μεγεθος ταμπλετ και οχι smartphone ετσι θα πεις τοτε οτι εχω ενα 7αρη Ταμπλετ και ειναι μικρο . Η φυσιολογικη συσκευη της σειρας ειναι το S20. Ειναι 2 διαφορετικα πραγματα που δεν ταιριαζουν μεταξυ τους .ΤοS20 Ultra ειναι καταπληκτικο οχι στο βαθμο που θα περιμενε καποιος . Αλλωστε γραφει επανω 108Mp και γιαυτο το κοιτας αλλιως δεν θα το εδινε κανεις σημασια και ολοι θα πηγαιναν στα κανονικα 20αρια . Αλλα τελος παντων Σαμμυ ειναι αυτη οτι θελει κανει και μας φυσικα μας αλλαζει τα φωτα καθε χρονο:p

Αυτο ειναι θεμα γούστου, αν θες μικρη ή μεγαλη συσκευή .

Για το μεγεθος της οθόνης, εχει κανει εξαιρετική δουλειά . Το μέγεθος διατηρείται σε καλα επίπεδα. Βεβαια αν θες νορμάλ μεγεθος συσκευής, εννοείται οτι δε σου κανει. Περισσοτερο προβλημα βλεπω αυτη την μόδα με την κάμερα να εξεχει.. Μεγαλο πισωγυρισμα.. Ετσι ηταν κάποτε και πέρασαν τοσα χρονια να μπει η κάμερα μεσα στη συσκευή. Και τωρα ξανα τα ιδια. Δεν την βαλαν και στο κέντρο. Το ακουμπάς σε τραπέζι και δεν μπορείς να δουλέψεις..

Αντιγράφουν ολοι την apple, ακομα και στις χαζομάρες της.. Τι να πεις.. Για μενα καλυτερα, δεν μπαίνω καν στον πειρασμό να την αγοράσω . Πολλα τα μείον (για τα δικα μου γουστα) και τα απαραδεχτα λεφτα που ζητάει.

Edited by sosimple2
Link to comment
Share on other sites

Η συσκευη εχει τεχνολογια αλλα ειναι αντιπαθεστατη.Δεν μπορεις να την συμπαθησεις οταν την πιασεις στα χερια σου ! Δεν εχει ομορφια εχει βαρος ειναι ταμπλετ Πρεπει να πιστεψεις οτι ειναι μεγεθος ταμπλετ και οχι smartphone ετσι θα πεις τοτε οτι εχω ενα 7αρη Ταμπλετ και ειναι μικρο . Η φυσιολογικη συσκευη της σειρας ειναι το S20. Ειναι 2 διαφορετικα πραγματα που δεν ταιριαζουν μεταξυ τους .ΤοS20 Ultra ειναι καταπληκτικο οχι στο βαθμο που θα περιμενε καποιος . Αλλωστε γραφει επανω 108Mp και γιαυτο το κοιτας αλλιως δεν θα το εδινε κανεις σημασια και ολοι θα πηγαιναν στα κανονικα 20αρια . Αλλα τελος παντων Σαμμυ ειναι αυτη οτι θελει κανει και μας φυσικα μας αλλαζει τα φωτα καθε χρονο:p

 

Αν και συμφωνώ απόλυτα, νομίζω ότι η πλειοψηφία θέλει ταμπλετ να κρατάει..αυτό βλέπω εδώ μέσα αλλά και έξω αρκετά συχνά. Θεωρώ ότι το μέγεθος του S20 είναι το τέλειο και εκεί έπρεπε να μείνουμε, παρόλα αυτά αυτά μας δίνουν και ο κάθε ένας αποφασίζει

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Η συσκευη εχει τεχνολογια αλλα ειναι αντιπαθεστατη.Δεν μπορεις να την συμπαθησεις οταν την πιασεις στα χερια σου ! Δεν εχει ομορφια εχει βαρος ειναι ταμπλετ Πρεπει να πιστεψεις οτι ειναι μεγεθος ταμπλετ και οχι smartphone ετσι θα πεις τοτε οτι εχω ενα 7αρη Ταμπλετ και ειναι μικρο . Η φυσιολογικη συσκευη της σειρας ειναι το S20. Ειναι 2 διαφορετικα πραγματα που δεν ταιριαζουν μεταξυ τους .ΤοS20 Ultra ειναι καταπληκτικο οχι στο βαθμο που θα περιμενε καποιος . Αλλωστε γραφει επανω 108Mp και γιαυτο το κοιτας αλλιως δεν θα το εδινε κανεις σημασια και ολοι θα πηγαιναν στα κανονικα 20αρια . Αλλα τελος παντων Σαμμυ ειναι αυτη οτι θελει κανει και μας φυσικα μας αλλαζει τα φωτα καθε χρονο:p
Θα συμφωνήσω μαζί σού.

Εχει τεχνολογία η συσκευή αλλά μέχρι εκεί.

Οσο super duper κάμερα και να χει (που προς το παρόν δεν εχει,αλλά με update θα στρώσει),δε παύει να είναι μία αδιάφορα σχεδιαστικά συσκευή και πάνω από όλα....μεγάλη συσκευή.

Και δεν είναι ότι δε θα με βόλευε,έχω μεγάλα χέρια,είναι όμως ότι δε θέλω τόσο μεγάλο κινητό στα χέρια μου.

Παίρνω το μεσαίο της σειράς,αν κι αυτό με λίγο δισταγμό,καθώς το θεωρώ αρκετά μάχιμο και ίσως πιο αξιόλογο βάση μεγέθους τιμής και επιδόσεων.

Τώρα θα δείξει...

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάνεις εμπειρία από αγορά κινητού απο καναδα?

Το ρωτάω αυτο γιατι η έκδοση US Unlocked, που θα θέλαμε όλοι, δεν την βρίσκω σε ηλεκτρονικά καταστήματα του καναδα (bestbuy.ca) ενώ το αντίστοιχο στις Ηνωμενες Πολιτειες (bestbuy.com) το έχει.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα διαφωνήσω με τα σχόλια περί ομορφιάς....

Όλες οι συσκευές είναι μια οθόνη άρα για ποια ομορφιά μιλάμε. Το πίσω μέρος και γενικά η κάμερα προφανώς είναι μονόδρομος για να χωρέσει. Είναι και αδιάφορο μιας και σπάνια βλέπουμε την πλάτη η οποία μάλιστα στο συντριπτικό ποσοστό κρύβεται σε θήκη.

Γνώμη μου κσι προσωπική εμπειρία.

Υ. Γ. Με έπιασε τρέμουλο ανυπομονησίας. Πότε θα έρθει επιτέλους???.... :lol: :lol: :lol:

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα διαφωνήσω με τα σχόλια περί ομορφιάς....

Όλες οι συσκευές είναι μια οθόνη άρα για ποια ομορφιά μιλάμε. Το πίσω μέρος και γενικά η κάμερα προφανώς είναι μονόδρομος για να χωρέσει. Είναι και αδιάφορο μιας και σπάνια βλέπουμε την πλάτη η οποία μάλιστα στο συντριπτικό ποσοστό κρύβεται σε θήκη.

Γνώμη μου κσι προσωπική εμπειρία.

Υ. Γ. Με έπιασε τρέμουλο ανυπομονησίας. Πότε θα έρθει επιτέλους???.... :lol: :lol: :lol:

 

Βασικά έτσι είναι αλλά υπάρχουν 2 πράγματα που μπορούν να φτιάξουν. 1ον το σασί που είναι χάλια. Δες τι ωραίο μέταλλο έχει το iPhone, εδώ έχουμε το κλασσικό γυφτε γυαλιστερό ενώ ένα ματ ή σατινε θα ήταν τέλειο. Πχ s7 edge ή s6 edge..

2ον η πλάτη που πάλι είναι αηδία. Βέβαια εκεί λόγω ασύρματης φόρτισης δε μπορούν να πάνε σε ματ νομίζω όπως πχ το v40 που ήταν πολύ ωραίο..

 

Βέβαια όταν όλοι το έχουμε σε θηκη όλα αυτά είναι εν τέλει ανούσια..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S20 series] Διαθεσιμότητα & αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...