Jump to content

Huawei Mate 30 Pro


gkp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα.Παιδιά είναι τέρας το κινητό.τι έχω 1 μήνα από Κίνα βέβαια αλλά πετάει.και το πιο βασικό για εμενα;η μπαταρία.Το μόνο πρόβλημα φοβάμαι για την οθόνη και δεν βρίσκω κανα γυαλί της προκοπής.

Samsung Note 9

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 187
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Είναι πολλά τα λεφτά Άρη.

Εγώ ψάχνοντας το βρήκα στην Γερμανία.

 

https://www.mediamarkt.de/de/product/_huawei-mate-30-pro-256-gb-space-silver-dual-sim-2619833.html

 

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

αν εδιναν κανα δωρακι σε αυτη την τιμη θα ηταν λουκουμακι πιστευω!

Link to comment
Share on other sites

αν εδιναν κανα δωρακι σε αυτη την τιμη θα ηταν λουκουμακι πιστευω!
Ποίος είπε ότι δεν δίνουν? Αν τσεκάρεις θα δεις ότι δίνουν το ρολόι. Αυτό που με προβληματίζει είναι ότι γράφουν ότι έχει Google services. Ελλάδα γιατί δεν ήρθε? e0e53fabcddfc1c44aed181b398957e7.jpg

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Αυτό που με προβληματίζει είναι ότι γράφουν ότι έχει Google services.

 

Το αντίθετο γράφει... ότι τα Google Services δεν είναι προεγκατεστημένα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά κάτοχος και γω του θηρίου, ξέρεις κάποιος καποιο link με τον πιο εύκολο και αναλυτικό τρόπο εγκατάστασης των google services? Ευχαριστώ πολύ
Link to comment
Share on other sites

Το αντίθετο γράφει... ότι τα Google Services δεν είναι προεγκατεστημένα.

 

Έτσι ακριβώς!

 

 

- Ich habe zur Kenntnis genommen, dass für mich die Möglichkeit besteht, eine HUAWEI Watch GT2 zu erhalten, indem ich 30 Tage nach dem Kauf auf der Website https://consumer.huawei.com/de/promotions/mate30pro/ Feedback zur Nutzererfahrung mit dem HUAWEI Mate 30 Pro gebe

- Έχω λάβει υπόψη ότι έχω την επιλογή να λαμβάνω ένα HUAWEI Watch GT2 στέλνοντας σχόλια σχετικά με την εμπειρία του χρήστη στη διεύθυνση https://consumer.huawei.com/de/promotions/mate30pro/ 30 ημέρες μετά την αγορά με το HUAWEI Mate 30 Prο

Panasonic G500/G600 - Siemens S25/SL45/SX1 - Nokia N95 - HTC HD - HTC HD2 - HTC SENSATION -Samsung V200/Omnia I / GALAXY S3 _ S5 / NOTE 3/ Huawei P8 _ Mate8 _Mate 10 pro _ P30 pro _ Mate 30 pro ....
Link to comment
Share on other sites

Πλέον όσα σαιτ και να διαβάσεις όσα βίντεο και να δεις, περνάνε εύκολα τα Google services, το θέμα ειναι ότι αυτή η τιμή με το gt2 είναι πάρα πολύ καλή τιμή! Τώρα οκ ρισκάρεις για μια συσκευή που δεν κυκλοφορεί επίσημα στην Ευρώπη!
Link to comment
Share on other sites

......... Τώρα οκ ρισκάρεις για μια συσκευή που δεν κυκλοφορεί επίσημα στην Ευρώπη!

 

Μία χαρά κυκλοφορεί στην Ευρώπη!

Το Huawei.de/es/fr και το Media Γερμανίας που το πουλάνε, δεν είναι Ευρώπη?

Το μόνο αρνητικό, τa Google services!

Panasonic G500/G600 - Siemens S25/SL45/SX1 - Nokia N95 - HTC HD - HTC HD2 - HTC SENSATION -Samsung V200/Omnia I / GALAXY S3 _ S5 / NOTE 3/ Huawei P8 _ Mate8 _Mate 10 pro _ P30 pro _ Mate 30 pro ....
Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή κυκλοφορεί κανονικά κι επίσημα σε ορισμένες αγορές της Ευρώπης χωρίς τα Google services.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Το αντίθετο γράφει... ότι τα Google Services δεν είναι προεγκατεστημένα.
Οκ, είδα το τικ που είχε δίπλα & φανταστικά ότι γράφει ότι τα έχει. Γιατί να βάλεις τικ σε κάτι που δεν περιλαμβάνεται? δεν καταλαβαίνω, Γερμανοί είναι αυτοί ξέρουν.

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Οκ, είδα το τικ που είχε δίπλα & φανταστικά ότι γράφει ότι τα έχει. Γιατί να βάλεις τικ σε κάτι που δεν περιλαμβάνεται? δεν καταλαβαίνω, Γερμανοί είναι αυτοί ξέρουν.

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μάλλον το έχουν ώστε να αποδεχτείς ότι ενημερώθηκες ότι δεν έχει Google services.

Μην πεις μετά ουκ δεν το ήξερες ή δεν το είδες.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ψάχνονται τρελά για κινητό και με τρώει η τσέπη μου. Όμως θέλω να ρωτήσω κάτι. Βάζοντας play store καταλαβαίνω πως έχω κανονικά όλες τις εφαρμογές. Όμως μια ερώτηση. Οι εφαρμογές από τράπεζες δουλεύουν κανονικά ή υπάρχει κάποιο θέμα; Όποιος γνωρίζει θα μου ήταν πολύτιμη η βοήθεια.
Link to comment
Share on other sites

Κανονικά όλες, Πειραιώς, Εθνική και Alpha που δοκίμασα!
Panasonic G500/G600 - Siemens S25/SL45/SX1 - Nokia N95 - HTC HD - HTC HD2 - HTC SENSATION -Samsung V200/Omnia I / GALAXY S3 _ S5 / NOTE 3/ Huawei P8 _ Mate8 _Mate 10 pro _ P30 pro _ Mate 30 pro ....
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ψάχνονται τρελά για κινητό και με τρώει η τσέπη μου. Όμως θέλω να ρωτήσω κάτι. Βάζοντας play store καταλαβαίνω πως έχω κανονικά όλες τις εφαρμογές. Όμως μια ερώτηση. Οι εφαρμογές από τράπεζες δουλεύουν κανονικά ή υπάρχει κάποιο θέμα; Όποιος γνωρίζει θα μου ήταν πολύτιμη η βοήθεια.

 

ελληνικές μεχρι τώρα δεν εχουν check ετσι παίζουν αρκετές ξένες οχι οπως και το netflix και οτι αλλο ζητάει cerified device

Link to comment
Share on other sites

Μία χαρά κυκλοφορεί στην Ευρώπη!

Το Huawei.de/es/fr και το Media Γερμανίας που το πουλάνε, δεν είναι Ευρώπη?

Το μόνο αρνητικό, τa Google services!

 

λαθος το διατυπωσα,,εννοουσα ρισκο στην ευρωπη λογω servises και αναβαθμισεων!

Link to comment
Share on other sites

λαθος το διατυπωσα,,εννοουσα ρισκο στην ευρωπη λογω servises και αναβαθμισεων!
Αναβαθμίσεις δεν ξέρω αν θα πάρει αλλά security patches θα παίρνει..εγγύηση έχει κανονικά αν είναι ευρωπαϊκό όπως όλα τα huawei

 

Στάλθηκε από το W2S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

λαθος το διατυπωσα,,εννοουσα ρισκο στην ευρωπη λογω servises και αναβαθμισεων!

 

αφου ειναι eu εγγύηση εχεις κανονικά (ίσος απλα αργήσει λιγο η επισκευή) update αν δεν αλλαξει κατι τα ξεχνάς

Link to comment
Share on other sites

αφου ειναι eu εγγύηση εχεις κανονικά (ίσος απλα αργήσει λιγο η επισκευή) update αν δεν αλλαξει κατι τα ξεχνάς
Γιατί ξεχνάς αναβαθμίσεις? Λογικά μπορεί να πάρει κανονικά αναβαθμίσεις Android αλλά χωρίς Google services. Ειδάλλως δεν θα είχε android 10 που κυκλοφόρησε μετά το ban.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Ας τη φέρουν και στην Ελλάδα!

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Γιατί ξεχνάς αναβαθμίσεις? Λογικά μπορεί να πάρει κανονικά αναβαθμίσεις Android αλλά χωρίς Google services. Ειδάλλως δεν θα είχε android 10 που κυκλοφόρησε μετά το ban.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

 

θα φανεί αυτο ειχαν διο απόψεις για αυτο το θεμα εκει στην hua μελλον θα δειξει κοινος

Link to comment
Share on other sites

θα φανεί αυτο ειχαν διο απόψεις για αυτο το θεμα εκει στην hua μελλον θα δειξει κοινος
Πάντως αυτό που βλέπω ότι η huawei εμπλουτίζει συνεχώς το appgalley. Προστέθηκαν κάποιες εφαρμογές όπως το viber και κάποιες άλλες ελληνικές που πριν δεν υπήρχαν. Υποθέτω ότι πλέον όσες εφαρμογές προστίθενται στο appgalley δεν θα χρειάζονται Google services για να δουλεύουν.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Πάντως αυτό που βλέπω ότι η huawei εμπλουτίζει συνεχώς το appgalley. Προστέθηκαν κάποιες εφαρμογές όπως το viber και κάποιες άλλες ελληνικές που πριν δεν υπήρχαν. Υποθέτω ότι πλέον όσες εφαρμογές προστίθενται στο appgalley δεν θα χρειάζονται Google services για να δουλεύουν.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

 

και τι να το κάνουμε μενα τα google apps βόλεψαν ότι μπορώ να πάω από συσκευή σε συσκευη (ακομη και Iphone) και να εχω τα πράγματα μου ταυτόχρονα παντού τα αρχεια μου σε διάφορες εφαρμογές σημειώσεις calendars contacts maps sticks αγορές εφαρμογών (στην περίπτωση μου είναι πολύ χοντρό πόσο) και πάει λέγοντας

 

μόνο και μόνο που το οικοσύστημα της θα είναι για λίγες συσκευές είναι απο μόνο του αποτρεπτικός παράγοντας (οχι για όλους προφανώς)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, το παρέλαβα και εγώ χθες μαζί με το tablet (από Αmazon Ισπανίας). Πολύ όμορφο κινητό, κορυφαία οθόνη και τέλειο μέγεθος και κράτημα. Μετέφερα το 95% των εφαρμογών μου από το cloud backup, αλλά δεν μεταφέρθηκαν (λογικό μάλλον) οι επαφές και φυσικά οι εφαρμογές της Google. Ποιά είναι τα επόμενα βήματα που πρέπει να κάνω;
[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...