Jump to content

OnePlus 7T


Gran
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχετε να προτείνετε κάποια θήκη και τζαμακι για την συσκευή; για θήκη σκέφτομαι θήκη spigen rugged armor

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 504
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Θήκη έχω της Spigen, με την εργοστασιακή ζελατίνα. Tempered glass έχω το original, το αγόρασα μαζί. Το τζαμακι προς το παρόν δεν το περνάω,, και δείχνει ενημέρωση λογισμικού στην 10.0.6,, δεν την κάνω.
Link to comment
Share on other sites

Ζελατίνα είναι :) άμα την βγάλεις θα το διαπιστώσεις.

 

γιατί δε την κάνεις την ενημέρωση;; την πέρασα τις προάλλες, μια χαρά είναι.

Galaxy S21 Ultra + Galaxy Watch
Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω πολύ κίνηση στο topic. Τι έγινε ρε παιδιά κανένας δεν πήρε την συσκευή;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω πολύ κίνηση στο topic. Τι έγινε ρε παιδιά κανένας δεν πήρε την συσκευή;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Περιμένουμε να πέσει κάτω από τα 400 ευρώ να το πάρουμε από κίνα γιατί στα 600 που ζητάει η oneplus δεν παίζει.. Μας είχε συνηθίσει σε άλλες τιμές βλέπεις και με αυτά τα λεφτά που ζητάει έχεις πολύ καλύτερες και επώνυμες επιλογές.

:respect:
Link to comment
Share on other sites

Περιμένουμε να πέσει κάτω από τα 400 ευρώ να το πάρουμε από κίνα γιατί στα 600 που ζητάει η oneplus δεν παίζει.. Μας είχε συνηθίσει σε άλλες τιμές βλέπεις και με αυτά τα λεφτά που ζητάει έχεις πολύ καλύτερες και επώνυμες επιλογές.

 

Σε αυτά τα λεφτά πολύ καλύτερες και επώνυμες επιλογές θα διαφωνήσω. Σε αυτά τα χρήματα δεν υπάρχει τίποτα καλύτερο.

 

Το τοπικ δεν έχει κίνηση γιατί όσοι το έχουμε το κινητό δεν έχουμε κάτι να πούμε γιατί δεν μας προβληματίζει πουθενά. Το αντίθετο μάλιστα. Τι να γράφω το πόσο μου αρέσει μέρα παρα μέρα; :)

Link to comment
Share on other sites

Το wifi calling της cosmote παίζει με τη συσκευή;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτά τα λεφτά πολύ καλύτερες και επώνυμες επιλογές θα διαφωνήσω. Σε αυτά τα χρήματα δεν υπάρχει τίποτα καλύτερο.

 

Το τοπικ δεν έχει κίνηση γιατί όσοι το έχουμε το κινητό δεν έχουμε κάτι να πούμε γιατί δεν μας προβληματίζει πουθενά. Το αντίθετο μάλιστα. Τι να γράφω το πόσο μου αρέσει μέρα παρα μέρα; :)

 

Συμφωνω απολυτα...

Link to comment
Share on other sites

Το wifi calling της cosmote παίζει με τη συσκευή;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αν έχω καταλάβει καλά για να παίξει θέλει πείραγμα. Δυστυχώς δεν την έχει την OnePlus στην λίστα με τις συμβατές συσκευές η Cosmote.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου φαίνεται για τζαμακι, και όχι ζελατίνα το εργοστασιακοό.

 

Ζελατίνα είναι τελικά. Το τζάμι που πουλά η OP είναι από άλλο πλανήτη, τόσο από ποιότητα όσο και από τα "παρελκόμενα" που δίνει, πχ τελάρο για να μην "φύγει" χιλιοστά δεξιά-αριστερά, μικρή σπάτουλα για τυχόν φουσκάλες, καμία σχέση με Nillkin :D

Link to comment
Share on other sites

έχετε βάλει τζάμι στην κάμερα; είναι εύκολο να γίνει ζημιά η αντέχει;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

έχετε βάλει τζάμι στην κάμερα; είναι εύκολο να γίνει ζημιά η αντέχει;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Έχω βάλει την παρακάτω

https://www.amazon.de/gp/product/B07YNLZK1L/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

 

Για το δεύτερό σου ερώτημα, εξαρτάται αν η θήκη έχει περιμετρικά χείλος που να καλύπτει την κάμερα.

Link to comment
Share on other sites

Όταν κάνω ξεκλείδωμα οθόνης ενεργοποιητε η δόνηση ξέρει κάποιος πως το απενεργοποιουμε αυτό;

 

Στάλθηκε από το HD1903 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Θελω να αγορασω το 7Τ για την γυναικα μου. Περιμενω απο Κινα να παει στα 400 ευρω, θα ειναι κλεψιμο. Black Friday ειχε πεσει στα 415, αλλα δεν προλαβα. Για εμενα το ηθελα, εγω εχω το 5αρι, αλλα πραγματικα ειναι υπερβολικα γρηγορο και το 5αρι, οποτε καλυτερα να παρει αυτη επιτελους εα καινουριο κινητο, ειναι τοσα χρονια με ενα LG G4. Το 7Τ στα μονα που υστερει με το 7 pro ειναι η μικροτερη αναλυση οθονης και μπαταρια; Επειδη κοιταω το 7 pro ειναι πιο ακριβο, λογικα εξαιτιας αυτων των 2 χαρκτηριστικων. Και το 7T pro ελαχιστες διαφορες, μονο το οτι δεν εχει θα μου αρεσε, αλλα τα λεφτα ειναι περισσοτερα. Και ηδη η γυναικα μου ειχε βαλει ταβανι τα 350 ευρω και σκεφτοταν να αγορασει το Mi 9T pro. Αλλα με λιγα παραπανω παριενει το 7T που ειναι καλυτερο σε ολα. Και με 350 το απλο το 7αρι, που παλι ειναι κορυφη. Το Mi 9T pro παιζει στα 315.
Link to comment
Share on other sites

Θελω να αγορασω το 7Τ για την γυναικα μου. Περιμενω απο Κινα να παει στα 400 ευρω, θα ειναι κλεψιμο. Black Friday ειχε πεσει στα 415, αλλα δεν προλαβα. Για εμενα το ηθελα, εγω εχω το 5αρι, αλλα πραγματικα ειναι υπερβολικα γρηγορο και το 5αρι, οποτε καλυτερα να παρει αυτη επιτελους εα καινουριο κινητο, ειναι τοσα χρονια με ενα LG G4. Το 7Τ στα μονα που υστερει με το 7 pro ειναι η μικροτερη αναλυση οθονης και μπαταρια; Επειδη κοιταω το 7 pro ειναι πιο ακριβο, λογικα εξαιτιας αυτων των 2 χαρκτηριστικων. Και το 7T pro ελαχιστες διαφορες, μονο το οτι δεν εχει θα μου αρεσε, αλλα τα λεφτα ειναι περισσοτερα. Και ηδη η γυναικα μου ειχε βαλει ταβανι τα 350 ευρω και σκεφτοταν να αγορασει το Mi 9T pro. Αλλα με λιγα παραπανω παριενει το 7T που ειναι καλυτερο σε ολα. Και με 350 το απλο το 7αρι, που παλι ειναι κορυφη. Το Mi 9T pro παιζει στα 315.

 

Δώσε το 5αρι στην γυναίκα σου και πάρε εσυ νέο

Αν και καλύτερα να πάρεις ευρωπαϊκό

Μπορείς και μεταχειρισμένο ελαφρώς είναι καλύτερη επιλογή

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Φοβαμαι να το αγορασω για εμενα, γιατι η δουλεια πλεον ειναι ζορικη και παιζει να σπασει και απο την 1η ημερα! Ασε που ψηνομαι για snapdragon 865!
Link to comment
Share on other sites

Μόλις πήρα τα bullets wireless 2 οπότε όποιος θέλει

https://www.oneplus.com/invite#Ex7kHnS3SgGgmC9LgaQeJz

 

Στάλθηκε από το HD1903 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα και γω το δικό μου 7Τ. Οφείλω να πω ότι πέραν όλων των άλλων εντυπωσιάστηκα από τα ηχεία του!!! Πολύ καλό

 

Στάλθηκε από το HD1900 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα και γω το δικό μου 7Τ. Οφείλω να πω ότι πέραν όλων των άλλων εντυπωσιάστηκα από τα ηχεία του!!! Πολύ καλό

 

Στάλθηκε από το HD1900 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

για πες ρε φιλε ειναι καλα τα ηχεια του οντως?επειδη ακουω μουσικη και γενικα θελω ενταση να ειναι δυνατο ωστε να ακουω σε θορυβωδες περιβαλλον.το 7τ προ που προτιμησα να παρω αντι του 7τ δεν ημουν ευχαριστημενος στο κομματι αυτο και με τα ακουστικα bluetooth Που ειχα.

Link to comment
Share on other sites

για πες ρε φιλε ειναι καλα τα ηχεια του οντως?επειδη ακουω μουσικη και γενικα θελω ενταση να ειναι δυνατο ωστε να ακουω σε θορυβωδες περιβαλλον.το 7τ προ που προτιμησα να παρω αντι του 7τ δεν ημουν ευχαριστημενος στο κομματι αυτο και με τα ακουστικα bluetooth Που ειχα.

 

Είναι υπερβολικά δυνατά και κυρίως πραγματικά στερεοφωνικά! Συγκρίνοντας το με το nexus 6p που είχε φοβερά ηχεία του 7Τ είναι ακόμα καλύτερα.

 

Και εγώ δίνω πάρα πολλή σημασία στην ένταση και στην ποιότητα των ηχείων του κινητού.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 7T

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...