Jump to content

OnePlus 7T


Gran
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 504
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχει να προτείνει κανείς κάποια δοκιμασμένη εφαρμογή για αναπλήρωση της έλλειψης notification led?
Γιατι δεν εχει Notification led; :blink:
Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν εχει Notification led; :blink:

 

Οχι Δεν έχει

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στη παρέα!

 

Εχετε να προτείνετε κάποιο καλο full ("5D") τζαμακι; Περαν της ποιότητας του γυαλιού, να εχει και ωραία αίσθηση στην κύλιση κλπ. Ταβάνι το 20αρικο. Θενκς!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στη παρέα!

 

Εχετε να προτείνετε κάποιο καλο full ("5D") τζαμακι; Περαν της ποιότητας του γυαλιού, να εχει και ωραία αίσθηση στην κύλιση κλπ. Ταβάνι το 20αρικο. Θενκς!

 

Αυτά τα 3 5 10d είναι 99% με μαύρο πλαίσιο περιμετρικά.

Έχω ένα No name είναι μάλλον διαφανές με πολύ καλή αίσθηση στο χέρι.

Δεν αφήνει αέρα περιμετρικά (κενό αέρα κάτω από το τζάμι.).

Αν ήταν να επιλέξω τώρα tempered glass θα επέλεγα κάτι παρόμοιο με αυτό που έχω αλλά σε επώνυμο.

Πχ

Αυτο

https://www.skroutz.gr/s/21476816/Nillkin-Amazing-H-Pro-Tempered-Glass-OnePlus-7T.html

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, όταν επιλέγω ringtone από audiko, δεν μου τον κρατάει μετά από λίγο. Τον πετάει και μου βάζει τον default. Γνωρίζει κάποιος τι μπορεί να φταίει?
Link to comment
Share on other sites

ηρθε απο banggood 12/6-1/7 8/256 420ευρω

ηταν σφραγισμενο, δεν αλλαξαν τη ρομ απο κινεζικη σε global?

ειχε οντως global αν και κινεζικο

του βαλα latest official June 16, 2020 https://www.oneplus.com/gr/support/softwareupgrade/details?code=PM1574161738631

και reset πριν του βαλω οτιδηποτε δικο μου

η latest beta June 24, 2020 εχει κατι σπουδαιο σε σχεση με τη latest official?

για να πας σε beta απλα τη φορτωνεις πανω απο τη official χωρις reset?

Edited by akaloith
Link to comment
Share on other sites

για να πας σε beta απλα τη φορτωνεις πανω απο τη official χωρις reset?

 

Από stable σε beta δεν χανεις τπτ ... το αντίστροφο κάνει καθαρή εγκατάσταση

Link to comment
Share on other sites

τελικα δεν αντεξα εβαλα magisk + twrp για να δουλευει σωστα η gcam με ολους τους φακους. ειναι εκπληκτικη

επισης video recording μεσα απο τη gcam δεν εχει crop και κραταει ολο το καδρο, η στοκ καμερα croparei πολυ στο video recording φανταζομαι λογο digital is

και δεν μπορεις να το κανεις disable

Link to comment
Share on other sites

Όταν το κινητό είναι στο τραπέζι και καλεί ένας αριθμός, όταν το παίρνω στο χέρι για να απαντήσω, χαμηλώνει ο ήχος κουδουνισματος. Αυτό το πράγμα να χαμηλώνει πως μπορώ να το απενεργοποιησω? Έχω την beta 5.
Link to comment
Share on other sites

Όταν το κινητό είναι στο τραπέζι και καλεί ένας αριθμός, όταν το παίρνω στο χέρι για να απαντήσω, χαμηλώνει ο ήχος κουδουνισματος. Αυτό το πράγμα να χαμηλώνει πως μπορώ να το απενεργοποιησω? Έχω την beta 5.

 

Πας στις κλήσεις -> τρεις τελείες πάνω δεξιά -> ρυθμίσεις -> Ήχοι και δόνηση

Link to comment
Share on other sites

TWRP 3.4.0-2 Test by mauronofrio

https://sourceforge.net/projects/mauronofrio-twrp/files/Hotdog-Hotdogb-Hotdogc/twrp-3.4.0-2-hotdog-unified-mauronofrio.img/download

 

fastboot flash recovery_a twrpname.img

fastboot flash recovery_b twrpname.img

fastboot boot twrpname.img

Link to comment
Share on other sites

Ναι, σωστά σου είπαν, εδώ και καιρό πλέον ισχύει. Δεν νομίζω όμως να σου αντικαταστήσει συσκευή αν έρθει doa

 

Καλησπέρα, γνωρίζουμε κάτι παραπάνω γι'αυτό ή υπάρχει κάποιο λινκ που να το επιβεβαιώνει; Μιλώντας σήμερα στο τσατ για να μάθω δεν ήξερα τίποτα γι'αυτο

Link to comment
Share on other sites

μιλησα με το τσακ και κρατησα το log, εγγυηση 1 χρονος ακομα και απο banggood

do the same

 

Μα αυτό λέω, μίλησα μαζί τους και δεν έβγαλα άκρη. Δεν ξέρουν κάτι γι'αυτό λένε. Έχεις πρόχειρο κάποιο σκρινσοτ να δω;

Link to comment
Share on other sites

φυσικα και θα μιλησεις ακομα και αλλη στιγμη για να εχουμε ΟΛΟΙ απο ενα screenshot

 

[02:48:55 AM]Stella Wilson: Hi, my name is Stella Wilson. How may I help you?

[02:49:07 AM]Stella Wilson: Hello Antonis

[02:49:10 AM]Stella Wilson: How are you?

[02:49:20 AM]Antonis Kaloidis : hi i have found 1+ 7t from http://www.banggood.com at 420 euro

[02:49:28 AM]Antonis Kaloidis : will i have warranty from you?

[02:49:43 AM]Stella Wilson: I really appreciate your interest towards OnePlus, it is because of loyal customers like you we have made our journey so far. I truly appreciate your interest ❤️

[02:49:47 AM]Stella Wilson: I understand your concern

[02:50:06 AM]Stella Wilson: Yes, the device will have one year of warranty and you must have invoice to cliam it

[02:50:57 AM]Stella Wilson: And there should be no physical damage or liquid damage on the device from your end to claim the warranty

Link to comment
Share on other sites

Μα αυτό λέω, μίλησα μαζί τους και δεν έβγαλα άκρη. Δεν ξέρουν κάτι γι'αυτό λένε. Έχεις πρόχειρο κάποιο σκρινσοτ να δω;

 

Όπως σου έγραψαν. Μίλησε μαζί τους και ρώτα το υπόλοιπο της εγγύησης με βάση το ΙΜΕΙ

Link to comment
Share on other sites

μιλησα με το τσακ και κρατησα το log, εγγυηση 1 χρονος ακομα και απο banggood

do the same

Γιατι, υπηρχε περιπτωση να μην δινει καθολου εγγυηση το bangood; Και αν ειναι DOA ή χαλασει μεσα στο χρονο, το γυριζεις πισω Κινα ή μπορεις και στο ευρωπαϊκο service τους;
Link to comment
Share on other sites

Γιατι, υπηρχε περιπτωση να μην δινει καθολου εγγυηση το bangood; Και αν ειναι DOA ή χαλασει μεσα στο χρονο, το γυριζεις πισω Κινα ή μπορεις και στο ευρωπαϊκο service τους;

 

Αφορά το ευρωπαϊκό service αυτο... για να μην μπλέκεις με Κίνα

Link to comment
Share on other sites

Είχα το mate 20 pro, το πούλησα, και μου έμενε το gt2, κατέβασα την εφαρμογή "υγεία", και δείχνει τις κλήσεις, μήνυματα.
Link to comment
Share on other sites

Είχα το mate 20 pro, το πούλησα, και μου έμενε το gt2, κατέβασα την εφαρμογή "υγεία", και δείχνει τις κλήσεις, μήνυματα.
Ευχαριστώ πολύ!

 

Sent from my TA-1012 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 7T

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...