Jump to content

OnePlus 7T


Gran
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 504
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εχει βγει εκδοση οπου χρησιμοποιουνται και οι 3 φακοι χωρις να χρειαζεται ρουτ

 

για πες μας την γιατι εγω ως τωρα χρησιμοποιω τους 3 φακους με ροοτ και ξερω οτι ειναι θεμα του λογισμικου της Oneplus και οχι της gcam

παντα μιλαμε για το 7t και οχι για τα 8αρια

εκει δεν υπαρχει θεμα

Link to comment
Share on other sites

Το apk που κατέβασα εγω είναι το παρακάτω

GCam_7.3.018_Urnyx05-v2.1_Wichaya_V2.7.3 apk

Το είχα βρεί μέσω του reddit,εκεί έλεγαν οτι δεν χρειάζεται ρουτ.Το εγκατέστησα και δουλευε οκ σε εμένα.Το έσβησα μετα απο 1-2 μέρες καθώς δεν έμεινα ικανοποιημένος

Link to comment
Share on other sites

Έχω στη διάθεση μου το apk,αν θέλετε μπορώ να το στείλω σε όποιον ενδιαφέρεται να το δοκιμάσει μόνος του
Link to comment
Share on other sites

Ναι οι φακοί δουλεύουν και οι 3 χωρίς ροοτ. Το θέμα μου εμένα είναι ότι όταν από κάποια γωνιά υπάρχει φως έντονο οι φωτογραφίες βγαίνουν πολύ φωτεινές . Σε σας δε το κάνει αυτό;. Λέτε να παίζει ρόλο το τζαμακι που έβαλα στο πίσω module της κάμερας;
Lg Optimus 2x --> Lg Optimus 4x --> Motorola Nexus 6 --> Pixel 3 XL
Link to comment
Share on other sites

Άλλοι χρήστες που βλέπω σε ομάδες δε φαίνεται να έχουν τέτοιο θέμα, γι'αυτό σκέφτηκα το τζαμαμι. Σας το κάνει και εσάς;
Lg Optimus 2x --> Lg Optimus 4x --> Motorola Nexus 6 --> Pixel 3 XL
Link to comment
Share on other sites

οκ ειχα ξεμεινει εγω στις εκδοσεις που θελαν ροοτ για να αλλαξεις φακους και θεωρουσα οτι συνεχιζει να υφισταται

καθως εχω root με magisk και φανταζομουν οτι συνεχιζει να υπαρχει ως περιορισμος

latest version

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/f/changelog1348/

 

latest xml

https://t.me/OP7XMLs/407

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση άσχετη με τις κάμερες.

Έχει παρατηρήσει κανείς αλλαγή (προς το χειρότερο) στη μπαταρία μετά το τελευταίο update? Έχω αρχίσει να βγάζω οριακά μέρα ενώ πριν ήμουν άνετος. Στη χρήση που έκανα πριν και τώρα δεν έχει αλλάξει, ενώ είμαι με τις ίδιες εφαρμογές. Γι'αυτό ρωτάω αν έχει παρατηρήσει κανείς κάποια αλλαγή στη μπαταρία

 

Στάλθηκε από το HD1900 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει γενικό πρόβλημα με το Play store τις τελευταίες μέρες. Αρκετοί παραπονιούνται (μεταξύ τους και εγώ) για υπερβολική κατανάλωση μπαταρίας στο παρασκήνιο.

 

Sent from my IN2023 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει γενικό πρόβλημα με το Play store τις τελευταίες μέρες. Αρκετοί παραπονιούνται (μεταξύ τους και εγώ) για υπερβολική κατανάλωση μπαταρίας στο παρασκήνιο.

 

Sent from my IN2023 using Tapatalk

Πράγματι αυτό πρόσεξα κ γω. Εν το μεταξύ δε σε αφήνει μέσα από τις ρυθμίσεις της μπαταρίας να επιλέξεις βελτιστοποίηση για την συγκεκριμένη εφαρμογή ώστε να μην ανοιγει στο background οπότε θέλει

 

Στάλθηκε από το HD1900 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

κ πως την περναμε φιλε μου ?

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αν κατεβασετε το oxygen updater απο το play store , σας βρισκει γρηγορότερα τα updates κ σας τα εγκαθιστα. Μολις μου βρηκε το OxygenOS 10.0.13 .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα, υποστηρίζει η συσκευή σύνδεση με tv μέσο usb c to hdmi; Έχει να προτείνετε κάποιο δοκιμασμένο; Ευχαριστώ.

 

Στάλθηκε από το HD1903 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πίστευε και Μη, Ερέυνα
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, υποστηρίζει η συσκευή σύνδεση με tv μέσο usb c to hdmi; Έχει να προτείνετε κάποιο δοκιμασμένο; Ευχαριστώ.

 

Στάλθηκε από το HD1903 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εννοείταιιιι...αυτό εδώ είναι μια πολύ καλή λύση... κουμπώνεις οθόνη κ ασύρματα πληκτρολόγια ποντίκια κ usb κ έχεις αμέσως αμέσως υπολογιστη τσέπης.Εγω θα το παραγγείλω μάλλον.

 

https://www.tvc-mall.com/details/baseus-mate-docking-type-c-mobile-phone-intelligent-hub-docking-station-standard-version-black-sku801202874a.html?utm_source=facebook&utm_medium=cpa&utm_campaign=tvcmall&fbclid=IwAR3s4VArzQcZTdlIYznGZv22cOOG7X0_4oqFspMRnYZBZ8mPj9EDs6YUXH4

...Παναγιώτης[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Εννοείταιιιι...αυτό εδώ είναι μια πολύ καλή λύση... κουμπώνεις οθόνη κ ασύρματα πληκτρολόγια ποντίκια κ usb κ έχεις αμέσως αμέσως υπολογιστη τσέπης.Εγω θα το παραγγείλω μάλλον.

 

 

 

https://www.tvc-mall.com/details/baseus-mate-docking-type-c-mobile-phone-intelligent-hub-docking-station-standard-version-black-sku801202874a.html?utm_source=facebook&utm_medium=cpa&utm_campaign=tvcmall&fbclid=IwAR3s4VArzQcZTdlIYznGZv22cOOG7X0_4oqFspMRnYZBZ8mPj9EDs6YUXH4

Ενημέρωσε μας σε παρακαλώ αν το πήρες πως ήταν.

 

Στάλθηκε από το HD1903 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ενημέρωσε μας σε παρακαλώ αν το πήρες πως ήταν.

 

Στάλθηκε από το HD1903 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

...από τότε μέχρι τώρα προέκυψε καραντίνα κ ταύτοχρονα αναβάθμιση υπολογιστών λάπτοπ κλπ για τα παιδια τηλεεργασιες κλπ.

Θα πάει παραπισω η αγορά επομένως...

...Παναγιώτης[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

volte, vowifi:

Κατεβάζεις το OnePlus Logkit

https://www.apkmirror.com/apk/oneplus-ltd/onepluslogkit/onepluslogkit-1-0-release/onepluslogkit-1-0-android-apk-download/

κάνεις κλήση στο *#800# , μετά πατάς log kit --> function switch και το ενεργοποιεις.

 

παρολα αυτα κατα τη κληση, απο wind δε βλεπω τα εικονιδια να αναβουν επανω στη γραμμη

https://www.wind.gr/support/idiotes/diktio-kalipsi/pia-smartphones-ipostirizoun-to-volte-sto-diktio-tis-wind#android-smartphones

Edited by akaloith
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 7T

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...