Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για Tablets


AlexR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το διπλό είναι φίλε μου, από όσο ξέρω αυτό το μοντέλο έχουν διπλό λογισμικό σε 32gb/2gb και 64gb/4gb. Αυτό είναι 64gb/4gb με windows 10 και Android 5.1. Ούτε υπολογιστής δεν το βλέπει σαν εξωτερική συσκευή. Μου φαίνεται παράξενο γιατί είχα ένα mini pc μόνο με windows εκείνο και χωρίς οθόνη, παρουσίασε παρόμοιο πρόβλημα μετά από αναβάθμιση/ενημέρωση, δεν άνοιγε, το σύνδεσα σε pc, το έκανα format και έβαλα τα windows ξανά και δουλεύει μια χαρά. Αυτό δεν το βλέπει ο υπολογιστής, άλλαξα καλώδια usb και τίποτα. Παραμένει μαυρισμένη η οθόνη, ούτε δείχνει αν φορτίζει.

 

Δοκιμασε άλλο pc/θυρα usb

 

Sent from mTalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα,

δοκιμάζω μια θήκη με πληκτρολόγιο που μου έδωσε φίλος για το tabletακι μου και δυστυχώς με ζορίζει πάρα πολύ το γεγονός ότι δεν "κάθεται" μόνη της....δηλαδή δεν θέλω να έχει ποδαράκι ή να διπλώνει για να στέκεται ...απλώς να κάθεται οπως τα Laptop ....

Παράλληλα χρειάζομαι & keyboard & touchpad....(πολλά θέλω)..αλλά όταν έχω "εμπνευση" θέλω να δουλεύω άνετα...(και για να μην ζοριζόμαστε...bluetooth σύνδεση)

Εχει πάρει το μάτι σας καμμία τέτοια θηκούλα η να δώσω το tabletακι και να πάρω 1 κινέζικο ultrabook....?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Γραφω εδω γιατι δε βρισκω που αλλου μπορει να βρω βοηθεια.εχω ενα iqtab mls που ξαφνικα η οθονη αλλου πατας κ αλλου αποκρινεται.εκανα επαναφορα εργοστασιακων,χωρις αποτελεσμα ομως.

 

πριν απο αυτο ειχα δοκιμασει να κανω restart κρατωντας το vol up πατημενο κ εστρωνε για καποια ωρα,μετα παλι τα ιδια..εγγυηση μαλλον δεν εχω,καποια ιδεα?

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας. ειμαι κατοχος του tablet του θεματος. μετα απο 14 μηνες (ειμαι πλεον εκτος εγγυησης και δε συμφερει να το στειλω στην mls) μου παρουσιασε το προβλημα που φαινεται στο παρακατω βιντεο. η οθονη φαινεται οτι δεν εχει σπασει (δε μου επεσε κατω - ξαφνικα μου το εκανε). Ψαχνω για νεα rom να flashαρω ή μαλλον εκαψε μητρικη. ποια η γνωμη σας;

 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας εχω ενα ταβλετ της εγγονης μου μαρκα fluo pop 7" το οποιο μετα απο αναβαθμιση δεν ανοιγει, μπορω ομως να μπω στο αρχικο μενου πατωντας το κουμπι εντασης και το κουμπι ανοιγματος, χρειαζομε ενα backup user data για να το τρεξω μεσα απο την καρτα sd.

παρακαλω αν καποιος φιλος εχει το ιδιο ταβλετ να με βοηθηση

Link to comment
Share on other sites

γεια σας , θελω να παρω ενα tablet κοντα στα 100 ευρω οπου να μπορω να παιζω ανετα παιχνιδια σε android , ποιο tablet Θα μου προτεινατε??
Link to comment
Share on other sites

Αυτη την στιγμη παιζω clash of clans clash rouyale nba live mobile επισης που και που παιζω και πιο βαρια οπως real racing asphalt . αλλα δεν ξερω αν μπορω να βρω κατι αξιολογο με αυτα τα λεφτα
Link to comment
Share on other sites

Σε αυτό το θέμα θα σας περιγράψω την δική μου περιπέτεια για αγορά tablet που αφορούσε στενό συγγενικό πρόσωπο

 

Λοιπόν αφού ρώτησα φίλους και συναδέλφους στην δουλειά αποφάσισα να κάνω την επιλογή μου και να αγοράσω το περιβόητο tablet της MLS και συγκεκριμένα το MLS Magic 10.1 το οποίο έχει Android και Windows 10 έτσι επισκέπτομαι μαγαζί της αλυσίδας MEDIAMARKT (Συγγρού) που είναι σχετικά κοντά στην περιοχή που μένω να το αγοράσω στην τιμή των 239 ευρώ αυτό έγινε στις 25/02/2017 φυσικά αγοράζω και κάρτα μνήμης MicroSD 64GB SanDisk Class 10 UHS 1 τα πληρώνω και επιστρέφω σπίτι ώστε να τα δείξω στο στενό συγγενικό πρόσωπο πως δουλεύουν όλα ώστε να τα χρησιμοποιήσει (φυσικά εκείνο θα δούλευε το Android και εγώ απλά θα είχα τα Windows αν ποτέ χρειαζόταν.

 

το πρώτο ΣΟΚ που αντιμετώπισα ήταν ότι μερικές φορές δεν αναγνώριζε την κάρτα μνήμης...λέω δεν βαριέσαι...θα στρώσει

 

περνάνε οι μέρες κάποια στιγμή βγαίνει η κάρτα μνήμης και δεν με φωνάζει το στενό συγγενικό πρόσωπο και προσπαθεί να την βάλει μόνο του μέσα στην υποδοχή το αποτέλεσμα ήταν να την βάλει λάθος και να κολλήσει στην υποδοχή μου το λέει και αποφασίζουμε να πάμε στο κατάστημα αγοράς να το δώσουμε για έλεγχο και τυχόν επισκευή.

 

αυτό γίνεται στις 21/03/2017 όπου εκεί στο κατάστημα πάρα τις αντιρρήσεις μου ο τεχνικός του καταστήματος με "κάποιο τρόπο" αφαιρεί την κάρτα μνήμης (η οποία φυσικά εξακολουθεί να μην διαβάζεται στο tablet) έτσι επιμένω να πάει στην αντιπροσωπεία το tablet

 

αυτό γίνεται από το κατάστημα στις 22/03/2017 όπου το tablet πάει στο σέρβις της MLS

 

στις 05/04/2017 λαμβάνω μήνυμα από το σέρβις του καταστήματος αγοράς ότι το tablet έχει επιστρέψει να πάω να το παραλάβω (δεν είχε κόστος επισκευής καθώς υπήρχε η εγγύηση (πρώτο σημάδι ότι κάτι είχε τελικά)) όντως πάω και το παίρνω (δεν το τσεκάρω εκεί επιτόπου να δω ότι όλα είναι εντάξει) αγοράζω εκ νέου και μια κάρτα μνήμης MicroSD 32GB της Kingston Class 10 UHS 1 (μήπως χρειαστεί) και γυρνάω στο σπίτι

 

η διάγνωση από την MLS ήταν πρόβλημα στην μητρική και στον αναγνώστη κάρτας η λύση ήταν αλλαγή των συγκεκριμένων εξαρτημάτων

 

στο Android αφού γίνεται οι ανάλογες ρυθμίσεις όλα δουλεύουν ρολόι

 

πάω στα Windows να κάνω και εκεί τις ρυθμίσεις αφού κάνω τα βασικά πάει να κάνει την ενημέρωση...εκεί ξαφνικά αρχίζει να πετάει BSOD και να κάνει restrart (λέω να τα προβλήματα...) έτσι μιλάω εκ νέου με το κατάστημα και τους ενημερώνω για το πρόβλημα και λέω ρε παιδιά πλήρωσα για ένα tablet 239 ευρώ και δεν έχω tablet θέλω άλλο καινούργιο αρχίζουν να μου λένε φέρτε το να γίνει τεχνικός έλεγχος και θα δούμε τι θα πουν από την αντιπροσωπεία και βλέπουμε...λέω όχι θα κάνω αναφορά/καταγγελία στον συνήγορο του καταναλωτή έτσι κάνω

 

Στις 08/04/2017 χτυπάει το τηλέφωνο ήταν από το κατάστημα αγοράς MEDIAMARKT να πάω οπωςδήποτε το tablet στο κατάστημα σε πλήρη συσκευασία (εφόσον την έχω...φυσικά την είχα) να γίνει ο απαραίτητος τεχνικός έλεγχος και θα μιλήσουν με την αντιπροσωπεία της MLS αν είναι να το αντικαταστήσουν με καινούργιο ή να βρεθεί εκ μέρους τους άλλη λύση.

 

όντως στις 08/04/2017 το πάω στο κατάστημα αγοράς MEDIAMARKT και το παραλαμβάνουν και μου λένε θα με ενημερώσουν στις 10/04/2017 τι θα γίνει

 

Στις 10/04/2017 χτυπάει το τηλέφωνο και μου λένε ότι μίλησαν με την αντιπροσωπεία και με την διοίκηση έτσι αποφασίστηκε να μου κόψουν πιστωτικό 239 ευρώ να αγοράσω εκ νέου το ίδιο ή άλλης μάρκας και μοντέλο

 

πάω στο κατάστημα αγοράς MEDIAMARKT στις 10/04/2017 και αποφασίζω να αγοράσω (μετά από ερωτήσεις και την σχετικά γρήγορη έρευνα αγοράς) tablet της LENOVO TAB2 A10-70 (169 ευρώ) μόνο Android φυσικά έχει το συγκεκριμένο.

 

έτσι αγοράζω το συγκεκριμένο μαζί με την έξτρα εγγύηση που δίνουν από την MEDIAMARKT μαζί με θήκη και μαζί με κάτι USB sticks μέχρι την αξία των 239 ευρώ

 

τώρα που σας γράφω το στενό συγγενικό πρόσωπο είναι ευχαριστημένο καθώς έχει αυτό που θέλει

 

εγώ γιατί πλήρωσα για κάτι που αξίζει τα χρήματα του

 

Φυσικά μόλις γύρισα σπίτι ακύρωσα και την αναφορά/καταγγελία στον συνήγορο του καταναλωτή.

Xiaomi Poco F3 Pro 8GB/256GB , Xiaomi Poco X3 Pro 8GB/256GB , Xiaomi Redmi Note 10 Pro 8GB/128GB , Xiaomi Redmi Note 9 Pro 8GB/128GB , Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6GB/64GB , Huawei P Smart (2019) 3GB/64GB , Lenovo/Motorola Moto G4 Plus (Εκλάπει) , Lenovo Motorola Moto G5S Plus (Εκλάπει) , Xiaomi Redmi Note 4X (Παροπλίστηκε) , Lenovo/Motorola Moto G2 (Χαρίστηκε) , Asus Google Nexus 7 FHD WiFi

COSMOTE (GR)

WIND (GR)

Με εκτίμηση.

Link to comment
Share on other sites

Εγω πραγματικα απορω με εσας που απορειτε οταν αγοραζετε συσκευες MLS και Turbo X και Bitmore κτλ.

Εχουν γραφτει σεντονια σελιδες για το ποσο σκουπιδια ειναι,αλλα παρολα αυτα τους κανετε μαγκες.

Το συγκεκριμενο Lenovo ειναι αστερι και το εχω παρει στην μητερα μου.Θα το καταευχαριστηθειτε!

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Εγω πραγματικα απορω με εσας που απορειτε οταν αγοραζετε συσκευες MLS και Turbo X και Bitmore κτλ.

Εχουν γραφτει σεντονια σελιδες για το ποσο σκουπιδια ειναι,αλλα παρολα αυτα τους κανετε μαγκες.

Το συγκεκριμενο Lenovo ειναι αστερι και το εχω παρει στην μητερα μου.Θα το καταευχαριστηθειτε!

 

Θα συμφωνήσω μαζί σου για το Lenovo και εγώ για την μητέρα μου προορίζεται

 

ότι αφορά το MLS το πρότειναν στην μητέρα μου οι φίλες της και αρκετοί φίλοι μου και συνάδελφοι μου στην δουλειά για αυτό εξ αρχής αγοράστηκε αυτό (αρκετοί από αυτούς που το πρότειναν το χρησιμοποιούν στενά συγγενικά τους πρόσωπα) φυσικά το Android όχι τα Windows (εκεί είναι μυστήριο)

 

πάντως αυτό που κατάλαβα εγώ δεν αξίζει Dual Boot καλύτερα εξ αρχής να πάρεις είτε Android είτε Windows Tablet γλυτώνεις αρκετά προβλήματα

Xiaomi Poco F3 Pro 8GB/256GB , Xiaomi Poco X3 Pro 8GB/256GB , Xiaomi Redmi Note 10 Pro 8GB/128GB , Xiaomi Redmi Note 9 Pro 8GB/128GB , Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6GB/64GB , Huawei P Smart (2019) 3GB/64GB , Lenovo/Motorola Moto G4 Plus (Εκλάπει) , Lenovo Motorola Moto G5S Plus (Εκλάπει) , Xiaomi Redmi Note 4X (Παροπλίστηκε) , Lenovo/Motorola Moto G2 (Χαρίστηκε) , Asus Google Nexus 7 FHD WiFi

COSMOTE (GR)

WIND (GR)

Με εκτίμηση.

Link to comment
Share on other sites

MLS μακραν η χειρότερη εταιρία ηλεκτρονικών ειδών ever.Οποιος γνωστός μου και να είχε συσκευή ,του παρουσιάστηκε θέμα. Μ Α Κ Ρ Υ Α
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα!

Ενδιαφέρομαι για tablet όσο καλύτερο γίνεται σε επιδοσεις αλλά και μπαταρία.

 

Ειναι ανάμεσα σε :

Chuwi hi12

Cube 1x

 

Κάθε γνώμη δεκτή!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά .

 

Στις 20/11/16 αγόρασα απο ebay ενα gimbal feiyu για action camera και πριν λίγες ήμερες άρχισε να κανει παλαβά .

Έστειλα email στην feiyu μιας και εχει 1 χρόνο εγγύηση και μου απάντησε οτι πρέπει να το στειλω πισω για επισκευή ....

Μου έστειλαν διευθύνσεις και ονόματα όπως και επίσης οτι πρέπει να το στειλω στα gift usd 15$ ...

Θέλω να ρωτήσω και να μου πειτε , εφόσον το βαλω σε φάκελο με την αυθεντική συσκευασία και τυπώσω τις διευθύνσεις θα τα βάλω επάνω αριστερά του παραλήπτη και δεξιά κάτω τα δικα μου ?

Επίσης το gift πως και που το βάζουμε ??

Το παρακάτω θα τυπώσω επάνω στο πακέτο , είναι σωστό ?

 

Company: Guilin Feiyu Electronic Technology Co., Ltd

桂林飞宇科技股份有限公司

3rd Floor, B, Guilin Electric Valley, Information Industry Park No.D-12, Chaoyang Road, Qixing District

七星区朝阳路信息产业园D-12号 桂林电商谷B座三楼

City: Guilin,

Province: Guangxi

Country: China

Zip: 541004

Recipient: Lin Hai Yan

Contact number: +86-773-2320865

email: service@feiyu-tech.com

 

GIFT : USD 10$

 

 

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά .

 

Στις 20/11/16 αγόρασα απο ebay ενα gimbal feiyu για action camera και πριν λίγες ήμερες άρχισε να κανει παλαβά .

Έστειλα email στην feiyu μιας και εχει 1 χρόνο εγγύηση και μου απάντησε οτι πρέπει να το στειλω πισω για επισκευή ....

Μου έστειλαν διευθύνσεις και ονόματα όπως και επίσης οτι πρέπει να το στειλω στα gift usd 15$ ...

Θέλω να ρωτήσω και να μου πειτε , εφόσον το βαλω σε φάκελο με την αυθεντική συσκευασία και τυπώσω τις διευθύνσεις θα τα βάλω επάνω αριστερά του παραλήπτη και δεξιά κάτω τα δικα μου ?

Επίσης το gift πως και που το βάζουμε ??

Το παρακάτω θα τυπώσω επάνω στο πακέτο , είναι σωστό ?

 

Company: Guilin Feiyu Electronic Technology Co., Ltd

桂林飞宇科技股份有限公司

3rd Floor, B, Guilin Electric Valley, Information Industry Park No.D-12, Chaoyang Road, Qixing District

七星区朝阳路信息产业园D-12号 桂林电商谷B座三楼

City: Guilin,

Province: Guangxi

Country: China

Zip: 541004

Recipient: Lin Hai Yan

Contact number: +86-773-2320865

email: service@feiyu-tech.com

 

GIFT : USD 10$

 

 

Ευχαριστω.

Στο φάκελο γράφεις κάτω Δεξιά τα στοιχεία του παραλήπτη, πάνω αριστερά τα δικά σου. Το gift και την περιγραφή του προϊόντος θα τα γράψεις σε ένα πράσινο χαρτί που θα κολλήσουν πάνω στο φάκελο.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

MLS δωσανε δωρο στην πεθερα μου λογω ποντων σε καρτα βενζινάδικου. Μια χαρα το δουλευει και κανενα πρόβλημα σε Αντροιντ. Και εγω εχω διαβασει τα χειροτερα για ΜΛΣ και αν ηταν να το αγορασω δεν θα το εκανα. Απορω ποιοι φιλοι / συνάδελφοι του το προτειναν του ανθρωπου. Τεσπα όλα καλα λοιπον για τον φιλος
Link to comment
Share on other sites

Στο φάκελο γράφεις κάτω Δεξιά τα στοιχεία του παραλήπτη, πάνω αριστερά τα δικά σου. Το gift και την περιγραφή του προϊόντος θα τα γράψεις σε ένα πράσινο χαρτί που θα κολλήσουν πάνω στο φάκελο.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

 

Εφυγε σήμερα το πακετο .

15€ συστημένο ... Ειναι 600γρ...

Ενημέρωσα με email και φωτογραφίες και τωρα περιμένουμε .

Θα ενημερώσω για την πορεια .

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

sorry gia ta greklish , alla to pc mono ayta exei , kai einai krima na to petakso apo tora ... :O

 

thelo ena tablet me megali othoni (10') ipsilis eykrineias , gia na vlepo fotografies.

ayti tha einai i vasiki tou xrisi pou tha to kanei na bgalei ta lefta tou .

apo ekei kai pera oti parapano exei , kalo einai ... p.x. gps klp klp ...

isos dual os . ego to thelo dual , alla an einai mlkia ayto to pragma , den to thelo ... opote peite gnomi .

 

lefta gyro sto katostariko kai klasika agora apo kina .

 

den exo ksanaparei tablet kai den ksero ti prosexoun kai ti exei simasia se ayta , gi ayto kathodigiste me .

eyxaristo .

Link to comment
Share on other sites

οι φίλοι/συνάδελφοι που μου πρότειναν το συγκεκριμένο το έχουν αγοράσει πριν από πολύ καιρό και δουλεύει άψογα σε αυτούς σε Android

επίσης έχουν αγοράσει το MLS Prime (Android) το όποιο και αυτό τους δουλεύει

 

εμένα έκατσε σε 2/2 συσκευές να μην δουλεύει (πιθανόν προβληματική παρτίδα) τι να πω...περίμενα βέβαια καλύτερη υποστήριξη...βέβαια δεν έχω μάθει στην ζωή μου να κάνω πίσω και να μην διεκδικώ τα δικαιώματα μου καθώς ως πελάτης/καταναλωτής έχω υποχρεώσεις αλλά και δικαιώματα έτσι όταν είδα αυτή την συμπεριφορά από την αντιπροσωπεία MLS και από το κατάστημα MEDIAMARKT απλά έκανα αναφορά/καταγγελία στον συνήγορο του καταναλωτή και έγιναν τα αυτονόητα έτσι πήρα ένα προιόν που να δουλεύει αυτό ζητούσα εξ αρχής άλλωστε.

 

δεν έχω κάτι με την MLS η την όποια MLS

απλά εμένα δεν μου έκατσε καλά έτσι δεν θα ξανά αγοράσω προιόν της έτσι θα είμαστε όλοι ευχαριστημένοι.

δεν μπορώ να κρίνω μια εταιρεία που πουλάει εκατοντάδες/χιλιάδες προιόντα επειδή εμένα μου έτυχαν δύο προβληματικές συσκευές του ίδιου μοντέλου.

Edited by Zer0c00L

Xiaomi Poco F3 Pro 8GB/256GB , Xiaomi Poco X3 Pro 8GB/256GB , Xiaomi Redmi Note 10 Pro 8GB/128GB , Xiaomi Redmi Note 9 Pro 8GB/128GB , Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6GB/64GB , Huawei P Smart (2019) 3GB/64GB , Lenovo/Motorola Moto G4 Plus (Εκλάπει) , Lenovo Motorola Moto G5S Plus (Εκλάπει) , Xiaomi Redmi Note 4X (Παροπλίστηκε) , Lenovo/Motorola Moto G2 (Χαρίστηκε) , Asus Google Nexus 7 FHD WiFi

COSMOTE (GR)

WIND (GR)

Με εκτίμηση.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, αν έχει κανείς πρόσβαση σε Ice III tablet (9.7'' από Πλαίσιο, αγορά 2013) θα με βοηθούσε πολύ αν μου έστελνε (π.χ. στο e-mail: ttsiodras@gmail.com ) το αρχείο /system/framework/framework.jar.

 

Δυστυχώς στο δικό μου ice III το εν λόγω file έγινε corrupt και το tablet δεν εκινεί πλέον... To firmware δεν υπάρχει πουθενά για download από το site του Πλαισίου, οπότε δεν βλέπω άλλο τρόπο να το βρω...

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων,

Θανάσης.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους,

Παρέλαβα ένα ταμπλετ με το πληκτρολόγιο το οποίο όμως έχει πρόβλημα στην συνδεσιμότητα.

Μίλησα με το μαγαζί και μου είπαν να το επιστρέψω και μόλις το λάβουν θα μου κάνουν refund

(αλλά σε δολλάρια,

ενώ εγώ το πλήρωσα σε ευρώ)

Θα ήθελα να σας κάνω μερικές απορίες γιατί πρώτη φορά μου συμβαίνει να χρειαστεί να επιστρέψω προϊόν στην Κίνα.

1. Γίνεται το refund σε ευρώ ή μόνο δολλάρια και αν γίνεται σε ευρώ τί πρέπει να κάνω?,

2. Πώς θα πρέπει να στείλω το δέμα,

φαντάζομαι απλό με tracking number ?

3. Πάνω στο δέμα γράφουμε μόνο τη διεύθυνση του μαγαζιού και το όνομα μου, χρειάζεται κάτι άλλο?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

απο την λίγη εμπειρία που εχω

1) τραβά βίντεο όλη την διαδικασία,προβλημα, συσκευασία, αποστολή

2) οπωσδήποτε tracking number

3) αυτοι, αν και δεν αναφέρεις πως πλήρωσες, με $ πληρώθηκαν και αυτά επιστρέφουν.

Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Τα χρήματα που πληρώνουμε για την αποστολή του προϊόντος στην Κίνα παίζει να τα πάρουμε ή αυτά δεν επιστρέφονται...?

Και στο πακέτο που στέλνουμε γράφουμε τα στοιχεία μας και τα στοιχεία του μαγαζιού που το αγοράσαμε,

χρειάζεται κάτι άλλο να γράψουμε?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για Tablets
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...