Jump to content

Huawei Watch GT 2


makismakis2004
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι το έχω κάνει και αυτό. Όλες τις άδειες και autostart και εξαίρεση από μπαταρία κλπ. Δε μπορώ να βρω άκρη.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Αντίστοιχο πρόβλημα αντιμετώπιζα κι εγώ με κινητό Huawei και την εφαρμογή της garmin (με ρολοι Fenix 5). Προβλήματα με ειδοποιήσεις κ αποσυνδέεις τα οποία λύθηκαν με update της εφαρμογής μετά από πααααραααα πάρα πολύ καιρό (κοντά 2 χρόνια!!!) Υπομονή....

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οι ειδοποιήσεις ξαφνικά άρχισαν να έρχονται!! Δεν μπορώ να βρω όμως το Always On Display τώρα που έχω δει σε reviews. Εσείς το έχετε ή είναι γενικό το κακό?
Link to comment
Share on other sites

Οι ειδοποιήσεις ξαφνικά άρχισαν να έρχονται!! Δεν μπορώ να βρω όμως το Always On Display τώρα που έχω δει σε reviews. Εσείς το έχετε ή είναι γενικό το κακό?

Αν εννοείς στο ρολόι πας θυμίσεις -οθόνη -οθόνη κλειδώματος και επιλέγεις.

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοείς στο ρολόι πας θυμίσεις -οθόνη -οθόνη κλειδώματος και επιλέγεις.

 

Ναι σε ευχαριστώ . Για κάποιο λόγο απλώς δεν το έβλεπα. Είδα ότι δυστυχώς αφαίρεσαν την δυνατότητα να χειρίζεσαι τη φωτογραφική του κινητού από το ρολόι. Γενικά δεν είναι πολύ smart και χάνει στη μέτρηση των βημάτων επίσης αλλά συνολικά είναι πολύ καλό .

Αν κάποιος έχει τίποτα tips να μοιραστεί εδώ είμαστε!!

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοείς στο ρολόι πας θυμίσεις -οθόνη -οθόνη κλειδώματος και επιλέγεις.

 

Σου έρχονται ειδοποιήσεις απο μηνύματα, ποια συγκεκριμένα?Eγώ άνοιξα τα δεδομένα και πήρα ειδοποιήσεις απο την εφαρμογή του Lidl και ότι είχε σχέση με το chrome!Tα μηνύματα και email του κινητού τίποτα ακόμη ...

 

Και γω mi 9T pro κανονικα οι ειδοποιησεις

 

Εσείς που έχετε Mi9T pro ποια έκδοση Huawei mobile service έχετε?Επίσης μήπως πήρατε τη MIUI 12?

Edited by boltsis
Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα έρχονται πλέον κανονικά ειδοποιήσεις email μέσω outlook, viber, sms κλπ. Χωρίς να γίνει καμία αναβάθμιση. Κινητο Mi8.
Link to comment
Share on other sites

Είχες και συ θέμα με τις ειδοποιήσεις αυτό το καιρό?Ποια έκδοση HMS core έχεις και ποια MIUI, μήπως την κατεβάσατε απο το google? Edited by boltsis
Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Είχες και συ θέμα με τις ειδοποιήσεις αυτό το καιρό?Ποια έκδοση HMS core έχεις και ποια MIUI, μήπως την κατεβάσατε απο το google?

 

4.0.3.316 και MIUI 11.0.4.0. Δεν έχω κατεβάσει κάτι από google. Το τελευταίο διάστημα μόνο τις τηλεφωνικές κλήσεις μου εμφάνιζε, σήμερα τα πάντα!

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει και σε εμένα!!Χωρίς καμία αναβάθμιση , ανοιξα μια τα δεδομένα και τη τοποθεσία και μου έρχονται όλα κανονικά!!

 

Κάτι άλλο να ρωτήσω επειδή κάνω γυμναστική με σούπερ σετ θέλω π.χ να βάλω ένα πρόγραμμα 2 επαναλήψεων διάρκειας 1 λεπτού το καθένα?Δηλαδή να με ειδοποιεί κάθε λεπτό να αλλάζω άσκηση γίνεται?Δε βρίσκω κάτι παρα μόνο εκεί που λεει άλλο αλλά βλέπω υπενθύμιση το λιγότερο 5 λεπτα...

Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το honor magic2 είναι ίδιο με αυτό;

Εννοώ οι θήκες είναι κοινές;

 

Στάλθηκε από το SM-G770F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα. Η ερωτηση που θελω να κανω ειναι η εξης. Οι ειδοποιησεις που ερχονται για ενα μηνυμα ειτε viber ειναι αυτο, ειτε Messenger ειτε οτιδηποτε αλλο, ειναι μονο δονηση και ηχος ? η αναβει και η οθονη και δειχνει την ειδοποιηση ? και αν ναι πως γινεται αυτο ? ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα προβλημα .... Μου στελνει συνεχεια ταχτικοτατα ενημερωσεις για τον καιρο . Αλλα δεν ξέρω αν ειναι απο το τηλεφωνο η το ρολοι.

Πως μπορω να τις απενεργοποιησω τις συγκεκριμενες . 2 ενημερωσεις την ωρα

http://www.lafkos.de/Muhle_1.gif

Where are you going Karamitro ??

Link to comment
Share on other sites

Απο το τηλέφωνο λογικά είναι, όταν σου στέλνει ειδοποίηση στο ρολόι για το καιρό το τηλέφωνο σου βγάζει κάποια ενημέρωση?Πρέπει λογικά να το κοιτάξεις απο το τηλέφωνο ύστερα...Βασικά χωρίς το τηλέφωνο δε μπορεί να σου στέλνει απο μόνο του ειδοποιήσεις..
Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα. Η ερωτηση που θελω να κανω ειναι η εξης. Οι ειδοποιησεις που ερχονται για ενα μηνυμα ειτε viber ειναι αυτο, ειτε Messenger ειτε οτιδηποτε αλλο, ειναι μονο δονηση και ηχος ? η αναβει και η οθονη και δειχνει την ειδοποιηση ? και αν ναι πως γινεται αυτο ? ευχαριστω

 

Ανάβει κ η οθόνη, δεν ξερω πως γίνετε δεν έχω "πειράξει" κάτι εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα έχει δόνηση και ήχο και ανοίγει η οθόνη στο μύνημα μόλις όταν το κοιτάζω όπως για να δω την ώρα κλπ.
Link to comment
Share on other sites

Ανάβει κ η οθόνη, δεν ξερω πως γίνετε δεν έχω "πειράξει" κάτι εγώ.

 

και σου δειχνει την ειδοποιηση ? πχ viber η messenger και το μηνημα ?

Link to comment
Share on other sites

και σου δειχνει την ειδοποιηση ? πχ viber η messenger και το μηνημα ?

Ναι. Μου λέει πχ viber τον αποστολέα και τις πρώτες γραμμές από το μήνυμα αν είναι μεγάλο.

Το μόνο που κάνω πατάω πάνω στην οθόνη και το διαβάζω ολόκληρο. Αν σου στείλουν εικόνες gif stickers κλπ. Δεν διαβάζονται. Μόνο γράμματα.

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια χαζή ερώτηση, εσείς που έχετε θέμα με τις ειδοποιήσεις, στην εφαρμογή του κινητού (health) τις έχετε ενεργοποιήσει;;;
Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

Ναι. Μου λέει πχ viber τον αποστολέα και τις πρώτες γραμμές από το μήνυμα αν είναι μεγάλο.

Το μόνο που κάνω πατάω πάνω στην οθόνη και το διαβάζω ολόκληρο. Αν σου στείλουν εικόνες gif stickers κλπ. Δεν διαβάζονται. Μόνο γράμματα.

 

και ολα αυτα την ωρα που ερχεται το μηνυμα ε ? σαν ειδοποιηση ?

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια χαζή ερώτηση, εσείς που έχετε θέμα με τις ειδοποιήσεις, στην εφαρμογή του κινητού (health) τις έχετε ενεργοποιήσει;;;

 

Είπαμε να μας υποτιμήσεις αλλά εσυ το τερμάτισες :). Αφού σε όλους χθες ως δια μαγείας φτιάξανε οι ειδοποιήσεις, δεν δείχνει δάκτυλο Huawei αυτό;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Watch GT 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...