Jump to content

Huawei Watch GT 2


makismakis2004
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Στο δικό μου και της γυναίκας μου ήρθε κανονικά..

Μετράει οξυγόνο πλέον.

Επίσης το custom face που είχα παρέμεινε.

 

γνωριζεις αν το εχει και το honnor και αν μετραει το οξυγονο και σε αυτο τωρα?

Link to comment
Share on other sites

Το Huawei health μετά από update στο play store

Εμφάνισε το SpO2

 

Δε ξέρω εάν άλλαξε η έκδοση, ( δεν την είχα δει πριν το update)

Ενημερωτικά είναι η : 10.0.5.317

 

( * Η ελληνική .. )

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς το τζάμι δεν έχει τόσο μεγάλη αντοχή.

Βάλτε προστασία.

Ακούμπησε στο μεταλλικό κουμπί στο τζιν και έκανε μια μικρή αλλά εμφανή γρατσουνιά.

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

γνωριζεις αν το εχει και το honnor και αν μετραει το οξυγονο και σε αυτο τωρα?

 

Ναι κανονικά: https://www.huaweicentral.com/honor-magicwatch-2-spo2-update/

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς το τζάμι δεν έχει τόσο μεγάλη αντοχή.

 

Βάλτε προστασία.

 

Ακούμπησε στο μεταλλικό κουμπί στο τζιν και έκανε μια μικρή αλλά εμφανή γρατσουνιά.

Παράξενο το έχω χτυπήσει και σε σαγρε τοίχο και στα κάγκελα και είναι σαν καινούργιο.. Τώρα βέβαια φοράει και προστασία και σιλικόνη από πάνω

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά παιδιά.

Ερώτηση.

Με samsung κινητό συνδέεται απροβλημάτιστα;

Κλήσεις κάνει έτσι;λέγοντάς ομως κλήσεις εννοώ να στέλνει τον ήχο στο bluetooth κι οχι στην συσκευή η συνομιλία από το ρολόι.

Επίσης οι κλήσεις γίνονται μέσο αφής;

 

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά παιδιά.

Ερώτηση.

Με samsung κινητό συνδέεται απροβλημάτιστα;

Κλήσεις κάνει έτσι;λέγοντάς ομως κλήσεις εννοώ να στέλνει τον ήχο στο bluetooth κι οχι στην συσκευή η συνομιλία από το ρολόι.

Επίσης οι κλήσεις γίνονται μέσο αφής;

 

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Χρόνια πολλά. Εχω το s10+ η σύνδεση έγινε με το πρώτο κ κανονικά κ με το κινέζικο λογαριασμό. Τώρα επειδή δεν κατάλαβα τι ακριβώς ρωτάς για την κλήση να σου πω ότι δέχτηκα κ έκανα κλήσεις ενώ ήμουν στο μπαλκόνι κ το κινητό μου μέσα στο σπίτι τουλάχιστον 6 μέτρα μακριά με τοίχο ανάμεσα και η ποιότητα των κλήσεων ήταν άψογη. Ελπίζω να σε βοήθησα.

Edited by fotis_4
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά. Εχω το s10+ η σύνδεση έγινε με το πρώτο κ κανονικά κ με το κινέζικο λογαριασμό. Τώρα επειδή δεν κατάλαβα τι ακριβώς ρωτάς για την κλήση να σου πω ότι δέχτηκα κ έκανα κλήσεις ενώ ήμουν στο μπαλκόνι κ το κινητό μου μέσα στο σπίτι τουλάχιστον 6 μέτρα μακριά με τοίχο ανάμεσα και η ποιότητα των κλήσεων ήταν άψογη. Ελπίζω να σε βοήθησα.
Ευχαριστώ για την απάντηση.

Βασικά εννοώ οτι.

Εγώ χρησιμοποιώ και bluetooth ακουστικό.

Μπορώ να επιλέγω από το ρολόι ποιον να καλέσω και να μιλάω ομως από το bluetooth ακουστικό;οχι δηλαδή συνομιλία από το ρολόι.

 

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση.

Βασικά εννοώ οτι.

Εγώ χρησιμοποιώ και bluetooth ακουστικό.

Μπορώ να επιλέγω από το ρολόι ποιον να καλέσω και να μιλάω ομως από το bluetooth ακουστικό;οχι δηλαδή συνομιλία από το ρολόι.

 

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μπορείς να επιλέξεις επαφή από το ρολόι τώρα για το αν μπορείς να μιλήσεις κ μέσω Bluetooth ακουστικό δεν το γνωρίζω για σίγουρα αλλά γιατί να μην μπορείς;

Link to comment
Share on other sites

Δε μπορείς. Θα πρέπει να βγάλεις το κινητό να γυρίσεις τη κλήση στα ακουστικά, διαφορετικά αν καλέσεις απ το ρολόι θα μιλάς απ το ρολόι.

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Δε μπορείς. Θα πρέπει να βγάλεις το κινητό να γυρίσεις τη κλήση στα ακουστικά, διαφορετικά αν καλέσεις απ το ρολόι θα μιλάς απ το ρολόι.
Σίγουρο αυτό;

 

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση.

Βασικά εννοώ οτι.

Εγώ χρησιμοποιώ και bluetooth ακουστικό.

Μπορώ να επιλέγω από το ρολόι ποιον να καλέσω και να μιλάω ομως από το bluetooth ακουστικό;οχι δηλαδή συνομιλία από το ρολόι.

 

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αν καλέσεις απο ρολόι, μιλάς by default απο ρολόι.

Μπορείς βέβαια να πας στη συσκευή και να το γυρίσεις στο ακουστικό.

 

Αν θες να καλείς από το ρολόι και να πηγαίνει στο ακουστικό απευθείας, το κατάφερνα μόνο όταν είχα Samsung galaxy watch και Samsung συσκευή. (Με άλλης εταιρείας συσκευή δεν δούλευε ούτε εκεί).

Link to comment
Share on other sites

Σας κάνει τίποτα κόλπα ο μετρητης stress? Εμένα δουλεύει όποτε θέλει . Το ίδιο και οι καρδιακοι παλμοί . Ειδικα αμα το βγαλω το βραδυ, το πρωι αμα δεν του κανω μερικα restart δεν αναβουν τα πρασινα λαμπακια ! . (Του έκανα αναβαθμηση στο νεο firmware 1.06.32) στοι κινιτο εχω την εκδοση 10.0.1.021 . Και εχω κινεζικο λογαριασμο .Καμια ιδεα ??? Μηπως πρεπει να του βαλω την τελευταια εκδοση του health ? Εσεις ποιο health εχετε ? Edited by godpanos

http://www.lafkos.de/Muhle_1.gif

Where are you going Karamitro ??

Link to comment
Share on other sites

Μετά από μια εβδομάδα κάτοχος θα πω κ εγω την γνώμη μου για το ρολόι. Δεν θα αναφέρω καθόλου τα θετικά που είναι τα πιο πολλά στο ρολόι. Θα πω μόνο 3 αρνητικά: 1ο αυτό με τα βήματα που μετράει ότι να'ναι κ δείχνει ότι να'ναι. 2ο το ότι δεν μετράει πίεση κ θερμοκρασία, το προηγούμενο που είχα κ κόστιζε 30€ μετρούσε κ μάλιστα με μεγάλη ακρίβεια. 3ο τα watchfaces, θα πρέπει κάποια στιγμή να μπορούμε όλοι να βάζουμε ότι θέλουμε χωρίς κινέζικα id. Ελπίζω σε επόμενες αναβαθμίσεις να γίνουν κ αυτά κ τότε θα μιλάμε για το απόλυτο. Edited by fotis_4
Link to comment
Share on other sites

Η αυτόματη φωτεινότητα δεν κανει τη οθόνη λίγο σκοτεινή; Αναγκάζομαι να το βάζω στο τέσσερα για να βλέπω ικανοποιητικά. Έχει κάποιος άλλος το ίδιο θέμα;
Link to comment
Share on other sites

Και μένα μου φαίνεται σκοτεινή.

Το έχω στο 3 μόνιμα.

Φαντάζομαι καλοκαίρι θα θέλει 4-5 μόνιμα.

 

Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και μένα μου φαίνεται σκοτεινή.

Το έχω στο 3 μόνιμα.

Φαντάζομαι καλοκαίρι θα θέλει 4-5 μόνιμα.

 

Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk

 

Άρα δεν είμαι ο μόνος! Μου κάνει εντύπωση γιατί στο πρώτο gt που επίσης έχω δουλεύει υποδειγματικά.

Link to comment
Share on other sites

Έχετε δίκιο! Το είχα από την αρχή στο αυτόματο και τώρα που διάβασα τα ποστ σας το έβαλα στο τρία, έχω πάθει πλάκα πόσο φωτεινό είναι όντως!! Ίσως πήγα κάποια στιγμή να το βάλω σε κάποια διαβάθμιση αλλά δεν πατούσα το οκ οπότε έβλεπα ότι δεν αλλάζει και πολύ η φωτεινότητα. Μα μου έκανε εντύπωση που όταν έκανα περπάτημα με ήλιο δε μπορούσα να δω τίποτα, τώρα όταν θα ξαναβγω θα σας πω διάφορες!
Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Σας κάνει τίποτα κόλπα ο μετρητης stress? Εμένα δουλεύει όποτε θέλει . Το ίδιο και οι καρδιακοι παλμοί . Ειδικα αμα το βγαλω το βραδυ, το πρωι αμα δεν του κανω μερικα restart δεν αναβουν τα πρασινα λαμπακια ! . (Του έκανα αναβαθμηση στο νεο firmware 1.06.32) στοι κινιτο εχω την εκδοση 10.0.1.021 . Και εχω κινεζικο λογαριασμο .Καμια ιδεα ??? Μηπως πρεπει να του βαλω την τελευταια εκδοση του health ? Εσεις ποιο health εχετε ?

http://www.lafkos.de/Muhle_1.gif

Where are you going Karamitro ??

Link to comment
Share on other sites

Ο μετρητης stress εχω την εντυπωση οτι οταν εισαι σε συνεχη κινηση δν μετραει. Το βλεπει σαν ασκηση. Αν μπεις απο το health app στο μετρητη αγχους πατα Περισσοτερα και μετα πληροφοριες και το εχει σαν σημειωση.

 

Οσον αφορα την οθονη ειμαι ευχαριστημενος στο αυτοματο. Η μονη φορα που μς δυσκολεψε ειναι οταν το ρολοι ειναι κατω απο το μανικι του φουτερ ή του μπουφαν οποτε "βλεπει" σκοταδι και οταν το δεις ειναι χαμηλη αλλα μετα γινεται πιο φωτεινη.

Edited by Lowbaper
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Watch GT 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...