Jump to content

Redmi Note 8 Pro


DragonD
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν εχει δουλεια να κανει,κατασκηνωνει και ενοχλει,τον εχω μπλοκαρει απο αλλο νημα,ειναι απιστευτο οτι δεν εχουν το κινητο και καθονται και ασχολουνται κακοπιστα με αυτο.

 

Γιατί το λές αυτό ρε φίλε; μήπως δεν έχουμε λεφτά να το πάρουμε και ζηλεύουμε ή μήπως ανήκουμε σε καμια άλλη κατηγορία; και εγώ της σειράς redmi note είμαι αλλα μάθε να δέχεσαι και την άλλη γνώμη! τί νομίζεις, οτι ξαφνικά αντιπαθήσαμε μια redmi συσκευή έτσι στα καλά καθούμενα;

Redmi By Xiaomi
Link to comment
Share on other sites

Γιατί το λές αυτό ρε φίλε; μήπως δεν έχουμε λεφτά να το πάρουμε και ζηλεύουμε ή μήπως ανήκουμε σε καμια άλλη κατηγορία; και εγώ της σειράς redmi note είμαι αλλα μάθε να δέχεσαι και την άλλη γνώμη! τί νομίζεις, οτι ξαφνικά αντιπαθήσαμε μια redmi συσκευή έτσι στα καλά καθούμενα;

 

Μην ασχολείσαι απλά ...στο λέω καλοπροαίρετα

Link to comment
Share on other sites

Μηπως θα ηταν καλυτερα να εχουμε καλυτερα περισσοτερες εμπειριες χρήσης απο κατοχους αντι για αποψεις; Δεν εχουμε πια 2005 να πιστευουμε σε αυθεντιες με nicknames σε φόρουμ,τα περισσοτερα κινητα ειναι πια προσιτα σε ολους,οι χρηστες εχουν εμπειρια ,αρκετη μαλιστα σε εξειδικευμενα φορουμ σαν αυτο. Δεν εντυπωσιαζομαστε ευκολα απο επιχειρηματα πια,αλλα μονο με χειροπιαστες εμπειριες. Αφηστε τα συνθηματα αυτο ειναι σαπιο κτλ. Δε μας νοιαζει η αποψη σας οτι πχ ειναι χαλια η ταδε φωτό, μάτια εχουμε ,ευχαριστω!

 

Η συγκεκριμενη συσκευη πουλαει πολυ καλα παντως, σε μερικες βδομαδες συγκεντρωνει πολλαπλασια σχόλια στα σαητς ευρεσης τιμων απο αλλα που ειναι μηνες στην αγορα. Και στα αξεσουαρ που ψαχνω βλεπω καθημερινα προστιθενται και τιθενται εκτος στοκ συνεχως νεα. Υποθετω οτι κανει καλες πωλησεις,ιδιαιτερα στο κοινο που δε συχνάζει σε τετοια φορουμ,γι αυτο και τα παραπονα ειναι απο αυτους που δεν εχουν τη συσκευή και οχι απο αυτους που την εχουν.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί το λές αυτό ρε φίλε; μήπως δεν έχουμε λεφτά να το πάρουμε και ζηλεύουμε ή μήπως ανήκουμε σε καμια άλλη κατηγορία; και εγώ της σειράς redmi note είμαι αλλα μάθε να δέχεσαι και την άλλη γνώμη! τί νομίζεις, οτι ξαφνικά αντιπαθήσαμε μια redmi συσκευή έτσι στα καλά καθούμενα;

 

Mιλαω για ενα συγκεκριμενο ατομο και οχι για ολους,εσυ γιατι θιχτηκες?

Link to comment
Share on other sites

Mιλαω για ενα συγκεκριμενο ατομο και οχι για ολους,εσυ γιατι θιχτηκες?

 

............................................

Redmi By Xiaomi
Link to comment
Share on other sites

παρακολουθώ το νήμα από την αρχή, αυτό που έχω καταλάβει είναι οτι το κινητό είναι σίγουρα VFM.

Προσωπικά έχω ως υποψήφια (για τη σύζυγο) το RN8Pro, το Mi A3 και Mi 9 Lite , ενώ για μένα πήρα το 9Τ Pro.

ΙΜΗΟ, αν είχε AMOLED οθόνη σε αυτές τι τιμές, θα εξαφάνιζε τον ανταγωνισμό στο range €150-350,

με τα κινητά με Snap855 να είναι το επόμενο σκαλοπάτι.

Link to comment
Share on other sites

το ιδιο προβλημα αντιμετωπιζω και εγω μαλλον ειναι θεμα επεξεργαστη.

 

O επεξεργαστης να επηρεαζει τη συνδεση των ακουστικων και αλλα να τα δεχεται και αλλα να μη τα δεχεται περιεργο μου φαινεται.

 

Εχεις κανενας αλλος προβλημα με τα ακουστικα ?

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

Ηχογράφηση κλήσεων πώς θα βάλουμε? Ξέρει κανείς ας δώσει τα φώτα του

 

root και μετα κανεις οτι γουσταρεις

 

απλα πληροφοριακά πλέον ηχογράφηση κλήσεις χωρίς συναίνεση (να πει δλδ ο άλλος ναι δέχομαι ηχογράφηση και να καταγραφεί αυτο) διώκεται σαν κακούργημα:)

Link to comment
Share on other sites

Ηχογράφηση κλήσεων πώς θα βάλουμε? Ξέρει κανείς ας δώσει τα φώτα του

βαλε αυτην την εφαρμογη Cube ACR απο το playstore

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση προς τους διαχειριστες.Το αβαταρ του κινητου πότε θα προστεθεί στις επιλογές??
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Το έχω ζητήσει κι εγώ, πρέπει να μπει.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ανάμεσα στο rn8pro και mi 9 lite ποιο θα προτείνατε και γιατί? Για μια χρήση χωρίς καθόλου παιχνίδια. Με ενδιαφέρει να τραβάει αξιοπρεπείς φωτογραφίες χωρίς να χρειαστεί να περάσω gcam (με τη μαμίσια εφαρμογή) και μία απλή χρήση facebook, instagram, mail.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

https://gr.gizchina.com/2019/11/14/redmi-note-8-pro-to-zitisame-erchetai-sta-skaria-ekdosi-me-snapdragon/ αν το κανει αυτό είναι ντροπη για τους καταναλωτές . Καλή χρυσή την αγαπάμε την xiaomi αλλά ώρες ώρες δεν σέβεται το κοινό της
Link to comment
Share on other sites

https://gr.gizchina.com/2019/11/14/redmi-note-8-pro-to-zitisame-erchetai-sta-skaria-ekdosi-me-snapdragon/ αν το κανει αυτό είναι ντροπη για τους καταναλωτές . Καλή χρυσή την αγαπάμε την xiaomi αλλά ώρες ώρες δεν σέβεται το κοινό της

 

:lol::lol::D:lol::lol::D:lol::D:lol::lol:

Redmi By Xiaomi
Link to comment
Share on other sites

Πάλι τα ίδια και τα ίδια...

Δεν μας πειράζει αν βγει μια έκδοση και με Snapdragon, ας βάλει και τον 1000.

Είναι μία επιπλέον επιλογή.

Ο mediatek που φοράει το τηλέφωνο είναι άριστος, αυτό το λέμε όσοι το έχουμε και το δουλεύουμε στο φουλ, από το πρωί ως το βράδυ

 

Τέλος.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::D:lol::lol::D:lol::D:lol::lol:

 

Φίλε μετά από αυτά που κάνει φέτος που απαξιώνει όλα της μοντέλα με μια νέα συσκευή με βλέπω για op μετά τα Χριστούγεννα . Ειδικά το σημερινό δε χωνεύεται, κ δείχνει που πάει το πράγμα...σε ότι αφορά το συγκεκριμένο κινητό .

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μετά από αυτά που κάνει φέτος που απαξιώνει όλα της μοντέλα με μια νέα συσκευή με βλέπω για op μετά τα Χριστούγεννα . Ειδικά το σημερινό δε χωνεύεται, κ δείχνει που πάει το πράγμα...σε ότι αφορά το συγκεκριμένο κινητό .

 

Μα σαμποτάρει την ίδια της την συσκευή η Xiaomi και (χαριτολογώντας) οι τωρινοί χρήστες του note 8 Pro(MediaTek) μώλις χάσανε απο σήμερα κιόλας:p ένα 100€υρο κάτω σε περίπτωση μεταπώλησης.. Eνοείτε οτι αν το βγάλει θα είναι η ορθή επιλογή όμως ας το έκανε απο την αρχή και να μην έβγαζε αυτό με τον ήλιοο της MediaTek :p

Redmi By Xiaomi
Link to comment
Share on other sites

Εαν κανει κατι τετοιο ειναι απλά ντροπή της.

Το τηλέφωνό σίγουρα ειναι κατι παραπάνω απο καλο απο οσα ξερω αλλά είτε θα υποστηρίξεις την mediatek είτε μη τον βάζεις.

Θα πέσουν ολοι με το κεφάλι στον snap και θα ξεχάσουν το τωρινό μαζι και η ιδια η Xiaomi.

Η χρήστες φυσικά του μοντέλο δε θα πάθουν και τίποτα παρά μονο σε μια μεταπώληση οπως γράφτηκε.

Ξεφτιλισμενη εαν το κάνει.

Link to comment
Share on other sites

https://gr.gizchina.com/2019/11/14/redmi-note-8-pro-to-zitisame-erchetai-sta-skaria-ekdosi-me-snapdragon/ αν το κανει αυτό είναι ντροπη για τους καταναλωτές . Καλή χρυσή την αγαπάμε την xiaomi αλλά ώρες ώρες δεν σέβεται το κοινό της
Η ιστορία επαναλαμβανετε, αν βγει με snapdragon ο mtk πέθανε. Το ερώτημα είναι θα τον υποστηρίξει με Android 10 ή θα κάνει ότι έκανε στο note 4 nikel;;

Τουλάχιστον μετά το κράξιμο που έφαγε για την επιλογή του mtk ακούει τους καταναλωτές.

 

Στάλθηκε από το PRO 6 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Εαν κανει κατι τετοιο ειναι απλά ντροπή της.

Το τηλέφωνό σίγουρα ειναι κατι παραπάνω απο καλο απο οσα ξερω αλλά είτε θα υποστηρίξεις την mediatek είτε μη τον βάζεις.

Θα πέσουν ολοι με το κεφάλι στον snap και θα ξεχάσουν το τωρινό μαζι και η ιδια η Xiaomi.

Η χρήστες φυσικά του μοντέλο δε θα πάθουν και τίποτα παρά μονο σε μια μεταπώληση οπως γράφτηκε.

Ξεφτιλισμενη εαν το κάνει.

 

,Aν δεις όλο το ποστ είναι επίσημο .Ακομα κ αν δεν το φέρει επίσημα Ελλάδα είναι πραγματικά μια ντροπιαστικη κίνηση . Με το νέο έτος op κ φιλάκια στην Xiaomi

Link to comment
Share on other sites

Επειδή υπήρξα κι εγώ κάτοχος για λίγες μέρες μέχρι να το επιστρέψω για προβλήματα με την αφή (που έχω επιβεβαιώσει σε XDA και MI Forums), και παρότι αν ήταν προσχεδιασμένο είναι απαράδεκτη κίνηση, σκεφτείτε λίγο το ενδεχόμενο να μην της βγήκε καλά η φάση με τον Mediatek. Πολύς κόσμος είχε/έχει θέματα είτε με την αφή στις κάτω άκρες της οθόνης, είτε με άκυρες οριζόντιες γραμμές στο πάνω μέρος, είτε με είδωλα στην οθόνη, είτε με το Spotify. Θα μου πείτε που κολλάει ο επεξεργαστής - αλλά ίσως λόγω των όποιων κάποιων προβλημάτων και του κραξίματος, να προχώρησε σε Snapdragon.
Link to comment
Share on other sites

Κανένα πρόβλημα από τα προαναφερθέντα.

Όλα ρολόι.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...