Jump to content

[Note 10 series] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αξεσουάρ Note 10-10 Plus (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 377
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αξεσουάρ Note 10-10 Plus (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

 

Υπάρχει κάτι διαθέσιμο σε θήκες και τζαμακια ή όχι ακόμα ακόμα;

Link to comment
Share on other sites

Είδα λίγο τις οδηγίες του whitestone dome για το note 10 plus και κατάλαβα ότι τα πράγματα αρχίζουν να δυσκολεύουν λιγάκι τώρα με τους ultrasonic αισθητήρες αποτυπωμάτων. Έχει πιο πολύ μανούρα σε σχέση με παλαιότερα.

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Έχει φέρει το Mozik, πήρα 2 Spigen σήμερα.
Ποιες διάλεξες;

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είδα λίγο τις οδηγίες του whitestone dome για το note 10 plus και κατάλαβα ότι τα πράγματα αρχίζουν να δυσκολεύουν λιγάκι τώρα με τους ultrasonic αισθητήρες αποτυπωμάτων. Έχει πιο πολύ μανούρα σε σχέση με παλαιότερα.

 

Δεν ξέρω τι θα συμβεί στο note,

Πάντως στο s10 plus υπάρχει πραγματικό πρόβλημα.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Ποιες διάλεξες;

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Liquid Crystal Clear & Ultra Hybrid S Clear. :)

Πάει το 50αρικο πριν καλά καλά έρθει η συσκευή χαχα.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Liquid Crystal Clear & Ultra Hybrid S Clear. :)

Πάει το 50αρικο πριν καλά καλά έρθει η συσκευή χαχα.

Χαχα, ακριβώς τις ίδιες διάλεξα και εγώ! Άντε με το καλό να παραλάβουμε!

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χαχα, ακριβώς τις ίδιες διάλεξα και εγώ! Άντε με το καλό να παραλάβουμε!

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Θεωρώ must τις clear θήκες για το Glow. Ειδικά αυτές της Spigen και της Samsung έχουν το καλό ότι δεν κιτρινίζουν.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Θεωρώ must τις clear θήκες για το Glow. Ειδικά αυτές της Spigen και της Samsung έχουν το καλό ότι δεν κιτρινίζουν.

 

Οι σιλικονης της samsung,δινουν ογκο?διοτι στο 9αρι που την ειχα,εδινε λιγο.ειναι στην ιδια φιλισοφια η διαφανη με τις σιλικονης τις χρωματιστες της samsung?γιατι βλεπω σε βιντεακια πως οι χρωματιστες με τα 30€ ,δε δινουν τοσο ογκο

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή συνήθως δεν κρατάω καιρό τα κινητά μου αλλά το Note έχω σκοπό να το κρατήσω και θέλω να το προστατέψω όσο γίνεται,ισχύει ότι με τις θήκες φθείρεται το πλαίσιο του κινητού γύρω γύρω;Αν ναι τι μπορώ να κάνω;
Link to comment
Share on other sites

Επειδή συνήθως δεν κρατάω καιρό τα κινητά μου αλλά το Note έχω σκοπό να το κρατήσω και θέλω να το προστατέψω όσο γίνεται,ισχύει ότι με τις θήκες φθείρεται το πλαίσιο του κινητού γύρω γύρω;Αν ναι τι μπορώ να κάνω;
Στο note 9 δεν είχα τέτοιο θέμα, καμία φθορά.

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επειδή συνήθως δεν κρατάω καιρό τα κινητά μου αλλά το Note έχω σκοπό να το κρατήσω και θέλω να το προστατέψω όσο γίνεται,ισχύει ότι με τις θήκες φθείρεται το πλαίσιο του κινητού γύρω γύρω;Αν ναι τι μπορώ να κάνω;

 

Μία φορά το διβδομαδο βγάζε θήκη και καθάριζε επιμελώς με βρεγμένο πανάκι θήκη μέσα έξω και κινητό. Με αυτό τον τρόπο δε θα έχεις κανένα θέμα...

Link to comment
Share on other sites

Μία φορά το διβδομαδο βγάζε θήκη και καθάριζε επιμελώς με βρεγμένο πανάκι θήκη μέσα έξω και κινητό. Με αυτό τον τρόπο δε θα έχεις κανένα θέμα...

 

Τέλεια.Ελπιζω να μην έχει καμία φθορά με τον καιρό όπως το Note 9 που λέει ο φίλος παραπάνω αλλά θα κάνω και γω αυτά που μου είπες.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι, αν και θα σου πρότεινα να περιμένεις να δούμε τι περιέχει η συσκευασία. Γιατί, σε όλα σχεδόν τα unboxing μέχρι τώρα, δείχνει τη συσκευή να φοράει screen protector και να περιλαμβάνει θήκη. Οπότε υπομονή!

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι, αν και θα σου πρότεινα να περιμένεις να δούμε τι περιέχει η συσκευασία. Γιατί, σε όλα σχεδόν τα unboxing μέχρι τώρα, δείχνει τη συσκευή να φοράει screen protector και να περιλαμβάνει θήκη. Οπότε υπομονή!

 

Η αλήθεια είναι ότι δεν είδα κάποιο βίντεο με θήκη...Την έστειλα την παραγγελία δεν θα πάνε χαμένα υποθέτω.

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι δεν είδα κάποιο βίντεο με θήκη...Την έστειλα την παραγγελία δεν θα πάνε χαμένα υποθέτω.

Το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν θα πάνε χαμένα..!

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους! Δύο ερωτήσεις: (1) Γνωρίζουμε κάτι για τον ταχυφορτιστή των 45W (ποιο μοντέλο είναι και αν υπάρχει κάπου διαθέσιμος)? (2) Είχα τη δερμάτινη θήκη της Samsung για το S10E και μου είχε αρέσει πολύ, επειδή ήταν πολύ ποιοτική, έμπαινε και έβγαινε πάρα πολύ εύκολα και δεν έδινε σχεδόν καθόλου όγκο στη συσκευή. Η αντίστοιχη θήκη για το Note 10+ είναι στο ίδιο στυλ? Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παντα μου παιρνω τις αυθεντικες και originals θηκες ετσι και τωρα πηρα την αυθεντικη του Note 10 Plus. Και την σιλικωνη και την αλλη (οχι την lcd lev επειδη δεν μ αρεσει που την πειρα στο s10 plus)

 

69116167_2383996845055391_65191818232332288_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_oc=AQlew0ab5QI5yWxYC9Ijn26l3ywWmtLg4V66fsNzAVCSMk6NtUySrbNTZotH8_cRhEU&_nc_ht=scontent.fnic2-1.fna&oh=2ad3b7533eaa74a427dde54b06630cc5&oe=5DD6DC62

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε κάποιος ζελατίνα; Το screen protector του κινητού είναι φοβερό σε αίσθηση. Όταν χαλάσει θέλω να έχω καβάτζα αλλά δε ξέρω τι να διαλέξω.

 

Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Μου αρέσει που η Samsung διαφημίζει την υποστήριξη υπερταχείας φόρτισης στα 45W, αλλά για την εμπορική διάθεση του σχετικού αξεσουάρ, ούτε λόγος ακόμη. Έλεος!
Link to comment
Share on other sites

Μου αρέσει που η Samsung διαφημίζει την υποστήριξη υπερταχείας φόρτισης στα 45W, αλλά για την εμπορική διάθεση του σχετικού αξεσουάρ, ούτε λόγος ακόμη. Έλεος!

 

Μπορεις να τον αγορασεις απο το γερμανικο site της samsung.το στελνει Ελλαδα χωρις εξοδα αποστολης νομιζω.τον εχει παραγγειλει ενας φιλος

https://www.samsung.com/de/smartphones/galaxy-note10/accessories/

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μπορεις να τον αγορασεις απο το γερμανικο site της samsung.το στελνει Ελλαδα χωρις εξοδα αποστολης νομιζω.τον εχει παραγγειλει ενας φιλος

https://www.samsung.com/de/smartphones/galaxy-note10/accessories/

 

Μολις εδωσα παραγγελια!ειναι με δωρεαν μεταφορικα!εχει 49,90€ και ερχεται με dhl express.εχει μονο τον λευκο προς το παρον και θα φυγει στις 29/8

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Εγω πηρα την armor τύπου Samsung που έχει η σκληρη που βγάζει... πολυ ωραια αν και γλιστράει σε επιφάνειες πανω... αλλα στο πλάι έχει λαστιχένια επιφάνεια για να πιάνετε καλύτερα...
Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να τον αγορασεις απο το γερμανικο site της samsung.το στελνει Ελλαδα χωρις εξοδα αποστολης νομιζω.τον εχει παραγγειλει ενας φιλος

https://www.samsung.com/de/smartphones/galaxy-note10/accessories/

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Μολις εδωσα παραγγελια!ειναι με δωρεαν μεταφορικα!εχει 49,90€ και ερχεται με dhl express.εχει μονο τον λευκο προς το παρον και θα φυγει στις 29/8

Ωραία, να το έχω στα υπόψιν αν και με τον 25w πετάει ήδη η φόρτιση, αλλά θα τον πάρω κάποια στιγμή και σαν δεύτερο.

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 10 series] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...