Jump to content

[Note 10 series] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το dome glass τοποθετειται ευκολα απο μας??αξιζει?

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 377
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αξιζει.... Θελει λίγη μελέτη το βίντεο εφαρμογής και μεθοδικά βήματα χωρίς βιασύνη....

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Στο Note πάντως έχουν βελτιώσει τον τρόπο εφαρμογής μιας και πλέον σου δείχνει σε ποιο σημείο πρέπει να αφήσεις τη συσκευή την ώρα που τρέχει η κόλλα.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει στα 39€ ελλαδα.αλλα σε περιπτωση θραυσης?πολλοι λενε για amazon αλλα εκει εχει 54 λιρες

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Στο Note πάντως έχουν βελτιώσει τον τρόπο εφαρμογής μιας και πλέον σου δείχνει σε ποιο σημείο πρέπει να αφήσεις τη συσκευή την ώρα που τρέχει η κόλλα.
Και στα προηγούμενα το είχε αλλά δε φαίνεται τόσο έντονα
Υπαρχει στα 39€ ελλαδα.αλλα σε περιπτωση θραυσης?πολλοι λενε για amazon αλλα εκει εχει 54 λιρες
Για το note 8 και για το note 9 μου έδωσαν full refund μαζί με τα μεταφορικά όταν το πρώτο έσπασε και ρώτησα αν μπορώ να το αγοράσω πιο φθηνά και το δεύτερο έκανε hallo effect. Θα δώσεις 20 ευρώ παραπάνω αλλά θα ξέρεις ότι άμα χρειαστεί αλλαγή θα το αγοράσεις 12 13 ευρώ.

 

Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή έκανα τη βλακεια και την έβγαλα έχετε υπόψη που μπορώ ν βρω τη γνήσια ζελατίνα οθόνης της Samsung? Αυτή που φοράει όταν το αγοράζουμε.

 

θα βγάλω τη dome γιατί αποτύπωμα δεν...

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή έκανα τη βλακεια και την έβγαλα έχετε υπόψη που μπορώ ν βρω τη γνήσια ζελατίνα οθόνης της Samsung? Αυτή που φοράει όταν το αγοράζουμε.

 

θα βγάλω τη dome γιατί αποτύπωμα δεν...

Ευχαριστω

Και εγώ θέλω να βρω την γνήσια, μου έχει αφήσει πολυ καλές εντυπώσεις και θέλω να εχω backup . Με ενα πρόχειρο ψάξιμο δεν κατάφερα να βρω κάτι.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ θέλω να βρω την γνήσια, μου έχει αφήσει πολυ καλές εντυπώσεις και θέλω να εχω backup . Με ενα πρόχειρο ψάξιμο δεν κατάφερα να βρω κάτι.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παιδιά επειδή έκανα τη βλακεια και την έβγαλα έχετε υπόψη που μπορώ ν βρω τη γνήσια ζελατίνα οθόνης της Samsung? Αυτή που φοράει όταν το αγοράζουμε.

 

θα βγάλω τη dome γιατί αποτύπωμα δεν...

Ευχαριστω

Στο XDA κάποιοι που ρώτησαν στην Αμερική εάν υπάρχει η original ζελατίνα έφαγαν άκυρο.

 

Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Στο XDA κάποιοι που ρώτησαν στην Αμερική εάν υπάρχει η original ζελατίνα έφαγαν άκυρο.

 

Note 10+

Κρίμα οπότε ψάχνουμε για κάτι άλλο απο ότι καταλαβαίνω.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα οπότε ψάχνουμε για κάτι άλλο απο ότι καταλαβαίνω.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φίλος με S10 plus μου πρότεινε την Spigen Neo Flex. Είπε ότι έχει φοβερή αίσθηση. Εγώ προσωπικά δε την δοκίμασα, οπότε δεν έχω προσωπική άποψη.

 

 

Πάντως πρώτη φορά είδα ζελατίνα όπου το πενάκι ρολλάρει σα να είναι σε τζαμί. Απίστευτη η ζελατίνα της Samsung!

 

Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Φίλος με S10 plus μου πρότεινε την Spigen Neo Flex. Είπε ότι έχει φοβερή αίσθηση. Εγώ προσωπικά δε την δοκίμασα, οπότε δεν έχω προσωπική άποψη.

 

 

Πάντως πρώτη φορά είδα ζελατίνα όπου το πενάκι ρολλάρει σα να είναι σε τζαμί. Απίστευτη η ζελατίνα της Samsung!

 

Note 10+

Εγω πρώτη φορά που αφησα screen protector γι αυτο το λόγο. Νιώθω ότι δεν υπάρχει τίποτα.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φίλος με S10 plus μου πρότεινε την Spigen Neo Flex. Είπε ότι έχει φοβερή αίσθηση. Εγώ προσωπικά δε την δοκίμασα, οπότε δεν έχω προσωπική άποψη.

 

 

Πάντως πρώτη φορά είδα ζελατίνα όπου το πενάκι ρολλάρει σα να είναι σε τζαμί. Απίστευτη η ζελατίνα της Samsung!

 

Note 10+

Η Spigen έχει άθλια αίσθηση στο χέρι, καταλαβαίνεις ότι πιάνεις πλαστικό.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Η Spigen έχει άθλια αίσθηση στο χέρι, καταλαβαίνεις ότι πιάνεις πλαστικό.
Μακάρι να βρούμε την original Samsung !

 

Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να βρούμε την original Samsung !

 

Note 10+

Με το S10+ την είχε κυκλοφορήσει απευθείας (αν και δεν ήταν η ίδια, είχε διαφορά στο κόψιμο της κάμερας), εδώ για να μην έχει εμφανιστεί ακόμα μάλλον δύσκολο..

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Μην περιμένετε screen protector ,για το note 10 plus official.τωρα πήρα απάντηση από το support τους ..ότι δεν θα βγούνε για το note 10 plus.ετσι μου απάντησε τουλάχιστον..
«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Μην περιμένετε screen protector ,για το note 10 plus official.τωρα πήρα απάντηση από το support τους ..ότι δεν θα βγούνε για το note 10 plus.ετσι μου απάντησε τουλάχιστον..
Ευχαριστούμε πολύ για την ενημέρωση φίλε. Κρίμα.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει αγοράσει κανένας την protective της samsung,Τι αίσθηση αφήνει στο κράτημα ?

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα την Tech21 Evo Check Samsung Galaxy Note 10 Case - Smokey / Black

 

Εξαιρετική.

 

Στο S9+ είχα την ίδια σε midnight blue και είχε σώσει το κινητό σε μπόλικες και άσχημες πτώσεις.

Edited by aroutis
Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω την protective stand απο Ελλάδα και δεν την βρισκω πουθενα. Γενικα παρατησω μρχρι στιγμης μια μικρη έλλειψη απο της επισημες θηκες

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όποιος θέλει τον ταχυφορτιστή της Samsung των 45W, υπάρχει (όχι άμεσα διαθέσιμος όμως) στο Techway στα 33,16€. Νομίζω, ότι είναι εξαιρετική προσφορά για ένα τόσο καινούργιο προϊόν, για τα δεδομένα Ελληνικού καταστήματος. Εγώ τον παράγγειλα ήδη.
Link to comment
Share on other sites

Όποιος θέλει τον ταχυφορτιστή της Samsung των 45W, υπάρχει (όχι άμεσα διαθέσιμος όμως) στο Techway στα 33,16€. Νομίζω, ότι είναι εξαιρετική προσφορά για ένα τόσο καινούργιο προϊόν, για τα δεδομένα Ελληνικού καταστήματος. Εγώ τον παράγγειλα ήδη.
Ευχαριστούμε.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα της samsung την clear πλάτης,πολυ καλή στο κράτημα εχει πολυ καλό grip κάτι που δεν έχουν όλες οι clear, και την rugged armor της spigen, πολύ καλή σε εμφάνιση,δεν έχει βεβαια το grip της samsung, όμορφες,κομψές και οι 2 για light προστασία

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα σήμερα ζελατίνα γνήσια στην smartec στο Χαϊδάρι!!!Είναι άψογη !!!Την βάζουν μου είπε με μηχάνημα...κόστος 9,90...Καληνύχτα ! Edited by harley5
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πέρασα το τζαμί της TMAX . Η διαδικασία είναι παρόμοια με του dome,Χωρίς βέβαια την θήκη για να περάσεις το τζαμί. Έχει ωραία αίσθηση το τζαμί και μένει να αποδειχθεί πόσο θα κρατήσει η κόλλα χωρίς να κάνει αραχνιές. Επίσης το δαχτυλικό δούλευε άψογα με το πρώτο cure που καλύπτεις τον αισθητήρα. Με το 2ο cure έγινε όπως με την ζελατίνα. Προσωπικά άμα ξανά περνούσα το τζαμί θα έκανα ένα cure 20 δευτερόλεπτα στον αισθητήρα και στο υπόλοιπο τζαμί ότι λέει ο κατασκευαστής.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πέρασα το τζαμί της TMAX . Η διαδικασία είναι παρόμοια με του dome,Χωρίς βέβαια την θήκη για να περάσεις το τζαμί. Έχει ωραία αίσθηση το τζαμί και μένει να αποδειχθεί πόσο θα κρατήσει η κόλλα χωρίς να κάνει αραχνιές. Επίσης το δαχτυλικό δούλευε άψογα με το πρώτο cure που καλύπτεις τον αισθητήρα. Με το 2ο cure έγινε όπως με την ζελατίνα. Προσωπικά άμα ξανά περνούσα το τζαμί θα έκανα ένα cure 20 δευτερόλεπτα στον αισθητήρα και στο υπόλοιπο τζαμί ότι λέει ο κατασκευαστής.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Με το 2ο cure έγινε όπως με την ζελατίνα..

Επομένως μετά από δεύτερη μαρτυρία εδώ, :) υπάρχει λύση για την προστασία του note 10 plus.

 

Έχω dome στο συρτάρι, επομένως αγοράζοντας t max δεν θα μπορούσα να το περάσω με την θήκη του dome?

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 10 series] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...