Jump to content

Samsung Galaxy Note 10 Plus


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Eγώ δυστυχώς είμαι ο άτυχος της υπόθεσης. Παρήγγειλα από τον Κωτσο προχθές το Note 10 Plus αλλά τώρα πήρα τηλ και μου είπαν ότι τέλος τα buds. Από 18 του μηνός και καλά... Έλεος...
Ναι δυστυχώς μέχρι 18 ήταν η προσφορά αυτη απο την Samsung, εγω το πήρα 17 Οκτωβρίου και την ίδια μέρα έστειλα το αίτημα για τα ακουστικά. Μόλις πριν 1 ώρα τα παρέλαβα με courier.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι δυστυχώς μέχρι 18 ήταν η προσφορά αυτη απο την Samsung, εγω το πήρα 17 Οκτωβρίου και την ίδια μέρα έστειλα το αίτημα για τα ακουστικά. Μόλις πριν 1 ώρα τα παρέλαβα με courier.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όχι δεν κατάλαβες ρε συ. Τέλειωσε το απόθεμα μου είπε, όχι η προσφορά... Την προσφορά την είχα προλάβει.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οπότε εντάξει... Αλλά αν όντως παράγγειλες προχθές την συσκευή δηλαδή 21 του μήνα δεν ισχύει το δώρο... Έτσι τουλάχιστον έγραφε η Samsung και το ίδιο μου είπαν μεσω live chat στο members!

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οπότε εντάξει... Αλλά αν όντως παράγγειλες προχθές την συσκευή δηλαδή 21 του μήνα δεν ισχύει το δώρο... Έτσι τουλάχιστον έγραφε η Samsung και το ίδιο μου είπαν μεσω live chat στο members!

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Παρήγγειλα στις 17. Απλά μεσολάβησε ΣΚ και τελικά παρέλαβα εχθές. Δηλαδή ήμουν εμπρόθεσμος αλλά δεν μπορούσαν να με εξυπηρετήσουν λόγω έλλειψης στοκ.:confused:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Μόλις μου ήρθε η ενημέρωση για τον αισθητήρα δαχτ αποτύπωματος. Ένα μικρό αρχείο στα 4 mb περίπου Edited by jtgiannis
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Μόλις μου ήρθε η ενημέρωση για τον αισθητήρα δαχτ αποτύπωματος. Ένα μικρό αρχείο στα 4 kb περίπου
Ναι έχει αρχίσει και καταφθάνει σιγά σιγά.e20ff7c6d44dff9227d21d49c9bba223.jpg

 

Sent from my SM-N9750 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι έχει αρχίσει και καταφθάνει σιγά σιγά.e20ff7c6d44dff9227d21d49c9bba223.jpg

 

Sent from my SM-N9750 using Tapatalk

Αυτο ακριβως, μονο που ηταν μικροτερο σε mb(4 και κατι, ισα που προλαβα να το δω)

Edited by jtgiannis
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πείτε και τίποτα άλλος 3λεος με αυτά τα ακουστικά 20 σελίδες την ίδια καραμέλα εδώ μιλάμε για το κινητό όχι για accessories....έλεος δηλαδή
Link to comment
Share on other sites

Πείτε και τίποτα άλλος 3λεος με αυτά τα ακουστικά 20 σελίδες την ίδια καραμέλα εδώ μιλάμε για το κινητό όχι για accessories....έλεος δηλαδή
Με συγχωρείς που σε ταραξα!

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μεσω του κανονικου update απο τις ρυθμισεις ηρθε το update για τα αποτυπωματα;εκανα ελεγχο αλλα ακομα τπτ

Δεν ήρθε με τον κλασικό τρόπο. Θα έρθει σαν μήνυμα, έτσι μου ήρθε. Λογικά θα σας έρθει σύντομα. Υποψην ότι θα έρθει μόνο σε όσους έχουν βάλει δαχτυλικό αποτύπωμα, αν όχι δεν θα έρθει. Δλδ δεν έρχετε κλασικά σε όλους over the air.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μεσω του κανονικου update απο τις ρυθμισεις ηρθε το update για τα αποτυπωματα;εκανα ελεγχο αλλα ακομα τπτ
Εμένα μου εμφανίστηκε μια ασπίδα σαν ειδοποίηση πάνω στην status bar, και βγήκε σαν update εφαρμογής του device care.

Είναι πολύ μικρό update 4-5 mb στο S10.

 

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου εμφανίστηκε μια ασπίδα σαν ειδοποίηση πάνω στην status bar, και βγήκε σαν update εφαρμογής του device care.

Είναι πολύ μικρό update 4-5 mb στο S10.

 

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Ναι φίλε μου, έτσι και σε εμένα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ήρθα και εγώ πλέον στο note. Και πραγματικά με το που το έβγαλα από το κουτί και το δούλεψα λίγο έπαθα ζημιά. Τι συσκευή έδωσαν και πως έχασα 2 μήνες χρήσης από αυτό το αριστούργημα με την εμμονή μου για το Jack και για τα 60 hz.

Εκεί που τα έχασα όμως είναι το grip της συσκευής ΦΟΒΕΡΟ!!! Άνετη χρήση με ένα χέρι, βάρος άψογο.

Επειδή όμως το hype που έχω αυτή τη στιγμή είναι τεράστιο θα επανέλθω αργότερα και ποιο αναλυτικά. 66eaabd3bf09b1651df145da972fb078.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Το έχει βάλει κανείς το update για τα δακτυλικά αποτυπώματα ενώ είχε πάνω την original ζελατίνα της Samsung, διότι κάτι λέει ότι αν έχει ζελατίνα μπορεί μετά το update να μην μπορείς να καταχωρήσεις τα δακτυλικά αποτυπώματα και δεν έχω καμία όρεξη να την βγάζω και μετά να ψάχνω για καινούργιες ζελατίνες ή για tempered glass.
Link to comment
Share on other sites

Ήρθα και εγώ πλέον στο note. Και πραγματικά με το που το έβγαλα από το κουτί και το δούλεψα λίγο έπαθα ζημιά. Τι συσκευή έδωσαν και πως έχασα 2 μήνες χρήσης από αυτό το αριστούργημα με την εμμονή μου για το Jack και για τα 60 hz.

Εκεί που τα έχασα όμως είναι το grip της συσκευής ΦΟΒΕΡΟ!!! Άνετη χρήση με ένα χέρι, βάρος άψογο.

Επειδή όμως το hype που έχω αυτή τη στιγμή είναι τεράστιο θα επανέλθω αργότερα και ποιο αναλυτικά. 66eaabd3bf09b1651df145da972fb078.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καλώς ήρθες και καλοδούλευτο το εργαλείο!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το έχει βάλει κανείς το update για τα δακτυλικά αποτυπώματα ενώ είχε πάνω την original ζελατίνα της Samsung, διότι κάτι λέει ότι αν έχει ζελατίνα μπορεί μετά το update να μην μπορείς να καταχωρήσεις τα δακτυλικά αποτυπώματα και δεν έχω καμία όρεξη να την βγάζω και μετά να ψάχνω για καινούργιες ζελατίνες ή για tempered glass.

 

Έχω την εργοστασιακή μεμβράνη στην οθόνη.

Πριν λίγο ήρθε αυτό το update.

Έχω 2 δάχτυλα καταχωρημένα, και δοκίμασα να περάσω άλλη μια φορά το ένα από τα δύο.

Μία χαρά το πήρε.

Το δοκίμασα μόνο και μόνο για την ερώτηση που έκανες.

Όλα καλά λοιπόν.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Με το face unlock ποια είναι η εμπειρία σας σε συνδυασμό με το σηκωμα για αφύπνιση? Νομίζω απο ενα γρήγορο περασμα που ειχα στο pocophone ηταν γρηγορότερη η αποκριση οσο σκοταδι και αν ηταν.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εργοστασιακή μεμβράνη στην οθόνη.

Πριν λίγο ήρθε αυτό το update.

Έχω 2 δάχτυλα καταχωρημένα, και δοκίμασα να περάσω άλλη μια φορά το ένα από τα δύο.

Μία χαρά το πήρε.

Το δοκίμασα μόνο και μόνο για την ερώτηση που έκανες.

Όλα καλά λοιπόν.

 

Ευχαριστώ για την άμεση ανταπόκριση.

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε και η ενημερωση 8.20 για τα αποτυπωματα.παντως φοβερο πραγμα που ειδα σε βιντεο πως ξεγελαστηκε ο αισθητηρας με την προστασια οθονης.

 

----- προσθήκη μηνύματος 91 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ήρθα και εγώ πλέον στο note. Και πραγματικά με το που το έβγαλα από το κουτί και το δούλεψα λίγο έπαθα ζημιά. Τι συσκευή έδωσαν και πως έχασα 2 μήνες χρήσης από αυτό το αριστούργημα με την εμμονή μου για το Jack και για τα 60 hz.

Εκεί που τα έχασα όμως είναι το grip της συσκευής ΦΟΒΕΡΟ!!! Άνετη χρήση με ένα χέρι, βάρος άψογο.

Επειδή όμως το hype που έχω αυτή τη στιγμή είναι τεράστιο θα επανέλθω αργότερα και ποιο αναλυτικά. 66eaabd3bf09b1651df145da972fb078.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Να το χαρεις ειναι ο,τι καλυτερο αυτη η συσκευη

Link to comment
Share on other sites

Λάζαρε καλοδούλευτο και είμαι σίγουρος πως θα το καταευχαριστηθείς!! Είναι τρομερό αυτό που έχουν καταφέρει με το βάρος σε συνάρτηση με το μέγεθος και το S-Pen. Δούλεψε το να δεις και το φανταστικό haptic feedback που έχει πλέον.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις μαγαζι στην θεσσαλονικη που να κανει τοποθετηση whitestone dome?

 

Να ξέρεις ότι θα χάσεις το δαχτυλικό, αν πας σε αυτό το κατά τα άλλα κορυφαίο γυαλί!!!

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 10 Plus

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...