Jump to content

Samsung Galaxy Note 10 Plus


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γκαηζ ερωτηση. Ξαφνικα το κινητο μου εβγαλε το παρακατω μηνυμα.

Check charger/USB port. Moisture has been detected κλπ κλπ.

Το περιεργο ειναι πως δεν επεσε τιποτα στη συσκευη, αλλα το εβγαλε στα καλα καθουμενα. Τι παιζει με αυτο, εχει τυχει και σε κανεναν αλλον τετοιο μηνυμα στο ασχετο?

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Αμα κουνησετε το τηλ ακούγεται ήχος σαν να κουνιέται κάτι στην κάμερα? Είναι φυσιολογικό αυτό?

 

Φυσικά....

Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταίες μέρες μου βγάζει συνέχεια μήνυμα ότι έχει υγρασία η θύρα usb.

Και πρέπει το κλείσω το κινητό και μετά από 10 λεπτά να συνδέσω το καλώδιο usb.

Έχει συμβεί και σε άλλους?

Digital-Doctor.blogspot.gr
Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταίες μέρες μου βγάζει συνέχεια μήνυμα ότι έχει υγρασία η θύρα usb.

Και πρέπει το κλείσω το κινητό και μετά από 10 λεπτά να συνδέσω το καλώδιο usb.

Έχει συμβεί και σε άλλους?

 

Εμένα μου το έβγαλε προχθές το βράδυ. Το πρωί που ξύπνησα μια χαρά και δεν το ξανά έβγαλε έκτοτε. Όπως είπε και ένα άλλο παιδί στο άσχετο χωρίς να μου πέσει νερό.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το Good Lock (να πω την αμαρτία μου δεν το ήξερα... πρίν λίγο καιρό το πήρα πρέφα και με εξέπληξε) υπάρχει περίπτωση να έρθει και στο Ελληνικό Store ;

 

from my Note10+

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Παρατηρώ μια αύξηση στην κατανάλωση μπαταρίας μετά το τελευταίο update...

Είναι και τα στατιστικά έτσι οπως τα έκαναν τραγικά και αντε βρες άκρη...

Παντως βλεπω ανεβασμένο το ONE UI όπως παρατήρησα ότι η εφαρμογή my alpha wallet τρέχει συνεχώς στο παρασκήνιο ενω την έχω βάλει σε αδράνεια

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Αρα είναι φυσιολογικό? Δεν μου έχει χαλάσει κάτι

 

Ειναι το ois καμερας..φυσιολογικο σε ολους κανει

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το Good Lock (να πω την αμαρτία μου δεν το ήξερα... πρίν λίγο καιρό το πήρα πρέφα και με εξέπληξε) υπάρχει περίπτωση να έρθει και στο Ελληνικό Store ;

 

from my Note10+

Κατέβασε το NiceLock. ;)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Κατοχος απο χθες και εγω μετα απο s7edge. Σοκ η μεταβαση.

Εχω να ριξω διαβασμα στο θεμα!!:)

Ayrton Senna

Fernando Alonso

Max Verstappen

Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται παιδιά μια ερώτηση γτ η μπαταρία του εργαλείου μας δεν θα με καλύψει όλη μέρα στην δουλειά μου έχει κανείς να προτείνει κανένα power bank να φορτίζει γρήγορα σχεδόν σαν την πρίζα κ κανένα φορτιστή αυτοκινήτου πολύ γρήγορο; ευχαριστώ πολύ
Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται παιδιά μια ερώτηση γτ η μπαταρία του εργαλείου μας δεν θα με καλύψει όλη μέρα στην δουλειά μου έχει κανείς να προτείνει κανένα power bank να φορτίζει γρήγορα σχεδόν σαν την πρίζα κ κανένα φορτιστή αυτοκινήτου πολύ γρήγορο; ευχαριστώ πολύ
Μόλις αυτές τις μέρες ανακοίνωσε η Samsung powerbank 10000mha με γρήγορη φόρτιση 25w, θα βγει αυτό το διάστημα σε δυο εκδόσεις, η μια θα έχει και ασύρματη φόρτιση.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αααα ωραία πολύ καλά ευχαριστώ θα κάνω υπομονή έχω χρονο ακομα
Link to comment
Share on other sites

Αααα ωραία πολύ καλά ευχαριστώ θα κάνω υπομονή έχω χρονο ακομα

Εγώ έχω πάρει αυτό το σετ, και είμαι πολύ ευχαριστημένος

https://www.public.gr/product/samsung-fast-charge-type-c-bundle-and-powerbank-10000mah-and-home-charger-and-car-charger-fast-asimi/prod9960655pp/?sku=sku9800649pp

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται παιδιά μια ερώτηση γτ η μπαταρία του εργαλείου μας δεν θα με καλύψει όλη μέρα στην δουλειά μου έχει κανείς να προτείνει κανένα power bank να φορτίζει γρήγορα σχεδόν σαν την πρίζα κ κανένα φορτιστή αυτοκινήτου πολύ γρήγορο; ευχαριστώ πολύ

 

Για powerbank ρίξε μια ματιά εδώ

Το έχω λίγο διάστημα για να σου πω εντυπώσεις με σιγουριά αλλά στα καταστήματα της amazon είχε καλές κριτικές όταν το είχα πάρει. Αν σε ενδιαφέρει ψάξε να βρεις το φθηνότερο μαγαζί (αν και νομίζω ότι μόνο το ιταλικό το στέλνει Ελλάδα).

 

Βρήκα και ένα review με θετικά σχόλια.

Edited by James Bond
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Χρησιμοποιω την εφαρμογη aodNotify.Eκανα τις απαραιτητες ρυθμισεις (only on notification), μου αναψε οταν ηρθε ειδοποιηση αλλα εχει μεινει σταθερα αναμμενο.Ξερεις κανεις να βοηθησει, τι κανω λαθος??
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Χρησιμοποιω την εφαρμογη aodNotify.Eκανα τις απαραιτητες ρυθμισεις (only on notification), μου αναψε οταν ηρθε ειδοποιηση αλλα εχει μεινει σταθερα αναμμενο.Ξερεις κανεις να βοηθησει, τι κανω λαθος??

 

Καλημέρα φαντάζομαι εννοείς ότι έχεις βάλει την always on display να ανάβει οπότε σου έρχεται κάποια ειδοποίηση και την πρώτη φορά ήρθε κάποια ειδοποίηση άναψε και μετά δεν ξανά έσβησε ο

Οπότε θα πρέπει να κατεβάσεις την κουρτίνα να απενεργοποιήσεις την OAD και να ξανά δοκιμάσεις

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φαντάζομαι εννοείς ότι έχεις βάλει την always on display να ανάβει οπότε σου έρχεται κάποια ειδοποίηση και την πρώτη φορά ήρθε κάποια ειδοποίηση άναψε και μετά δεν ξανά έσβησε ο

Οπότε θα πρέπει να κατεβάσεις την κουρτίνα να απενεργοποιήσεις την OAD και να ξανά δοκιμάσεις

To δοκιμασα, εχεις δικιο ,ευχαριστω αλλα με αυτο τον τροπο χανουμε το always on display.Μμμμ.Δεν γινετε να εχουμε και τα δυο υποθετω??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

To δοκιμασα, εχεις δικιο ,ευχαριστω αλλα με αυτο τον τροπο χανουμε το always on display.Μμμμ.

Ναι με αυτό τον τρόπο απλά η AOF γίνεται το Led notification που δεν έχει συσκευή Όταν δεν υπάρχει ειδοποίηση η οθόνη σου θα είναι κατάμαυρη βέβαια υπάρχει και η επιλογή να κάνεις κλικ στην οθόνη και να ενεργοποιείται η AOD ξανά ώστε να βλέπεις την ώρα για ένα χρονικό διάστημα

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Ναι με αυτό τον τρόπο απλά η AOF γίνεται το Led notification που δεν έχει συσκευή Όταν δεν υπάρχει ειδοποίηση η οθόνη σου θα είναι κατάμαυρη βέβαια υπάρχει και η επιλογή να κάνεις κλικ στην οθόνη και να ενεργοποιείται η AOD ξανά ώστε να βλέπεις την ώρα για ένα χρονικό διάστημα

Οκ, καταλαβα,ευχαριστω πολυ !!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ειδοποιησεις gmail γιατι δεν πολυερχονται? Μολις μπαινω μεσα βλεπω 5 νεα email και δεν εχει κουνηθει φυλλο στα notifications!!:angry:

Ayrton Senna

Fernando Alonso

Max Verstappen

Link to comment
Share on other sites

Ειδοποιησεις gmail γιατι δεν πολυερχονται? Μολις μπαινω μεσα βλεπω 5 νεα email και δεν εχει κουνηθει φυλλο στα notifications!!:angry:

 

Καμία 2 σελίδες πριν κάποιος εξηγεί ποια ρύθμιση ενεργοποιείς για να έρχονται πάντα στην ώρα τους....

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Καμία 2 σελίδες πριν κάποιος εξηγεί ποια ρύθμιση ενεργοποιείς για να έρχονται πάντα στην ώρα τους....

 

Σε ευχαριστω!!:)

Ayrton Senna

Fernando Alonso

Max Verstappen

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 10 Plus

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...