Jump to content

Xiaomi Mi A3


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ να συμφωνήσω μαζί σας. Αλλά η ίδια η xiaomi είχε πει ότι ότι θα είναι από τα

πρώτα κινητά που θα το πάρει . Κ ξαφνικά ... Μας γράφει κ δίνει σε άσχετες συσκευές όπως το Α2.

Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος από σήμερα της συσκευής είμαι στο ψάξιμο ακόμα, μέχρι στιγμής φαίνεται πολύ καλό.

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

https://piunikaweb.com/2020/01/14/xiaomi-mi-a3-android-10-mid-february/ νομίζω το τηλέφωνο μόλις μας τελείωσε. Φεύγει αυτή την βδομάδα κ παμε για αλλα

 

Θέλεις να μου πεις τι ακριβώς θα κερδίσεις με το Android 10; Ειλικρινά.

 

Εγώ να συμφωνήσω μαζί σας. Αλλά η ίδια η xiaomi είχε πει ότι ότι θα είναι από τα

πρώτα κινητά που θα το πάρει . Κ ξαφνικά ... Μας γράφει κ δίνει σε άσχετες συσκευές όπως το Α2.

 

Επειδή ήρθε η Xiaomi (και η κάθε Xiaomi), μας κράτησε από το χέρι, μας κοίταξε στα μάτια και μας "υποσχέθηκε" ότι θα πάρουμε το X update, στη Y ημερομηνία.

 

Γιατί "δένετε κόμπο" τα λεγόμενα των εταιρειών δε θα καταλάβω ποτέ...

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Θέλεις να μου πεις τι ακριβώς θα κερδίσεις με το Android 10; Ειλικρινά.

 

 

 

Επειδή ήρθε η Xiaomi (και η κάθε Xiaomi), μας κράτησε από το χέρι, μας κοίταξε στα μάτια και μας "υποσχέθηκε" ότι θα πάρουμε το X update, στη Y ημερομηνία.

 

Γιατί "δένετε κόμπο" τα λεγόμενα των εταιρειών δε θα καταλάβω ποτέ...

Καθίστε ρε παιδιά θα με τρελάνετε. Τρομερό hardware δεν έχει , ούτε τις ευκολίες του miui . Τι μας μένει λοιπόν. Updates στην ώρα τους. Βγαίνει λοιπόν η xiaomi και λέει οτιδήποτε έχει συμβεί στο Α2 και το α1 θα το εξαλείψουμε.μάλιστα θα είναι το κινητό το πρώτο που θα πάρει το android 10. Από όλα αυτά δεν τήρησε τίποτα. Γιατί λοιπόν εγώ να νιώθω okay

Link to comment
Share on other sites

Καθίστε ρε παιδιά θα με τρελάνετε. Τρομερό hardware δεν έχει , ούτε τις ευκολίες του miui . Τι μας μένει λοιπόν. Updates στην ώρα τους. Βγαίνει λοιπόν η xiaomi και λέει οτιδήποτε έχει συμβεί στο Α2 και το α1 θα το εξαλείψουμε.μάλιστα θα είναι το κινητό το πρώτο που θα πάρει το android 10. Από όλα αυτά δεν τήρησε τίποτα. Γιατί λοιπόν εγώ να νιώθω okay

Σε καταλαβαινω απολυτα πως αισθανεσαι. Ειλικρινα. Η συσκευη οντως και εμενα με εχει ψιλο-απογοητευσει....τα εχω γραψει σε προηγουμενο ποστ, ειδικα σε σχεση με Poco F1 που ειχα πριν οσον αφορα την καμερα...Απο την αλλη προτιμω να περιμενω 1 μηνα ακομα και να παρω αναβαθμιση χωρις παιδικες ασθενειες....Και θελω κιολας να πιστευω, που μαλλον δεν θα ισχυσει, οτι το 10αρι θα μας δωσει βελτιωση στην μαμα καμερα....Αλλιως οπως ειπες το πουλας και πας σε MIUI συσκευη ή σε Android One της NOKIA....

Link to comment
Share on other sites

Το ότι δεν έχει miui είναι προσόν. Εγώ το πήρα για αυτό το λόγο καθώς ανέκαθεν κάθε συσκευή με καθαρό Android που πέρασε από τα χέρια μου την ευχαριστήθηκα. Άλλο xiaomi δεν νομίζω να αγόραζα.

 

Sent from my Mi A3

Link to comment
Share on other sites

Πού το βρίσκω αυτό; Το έχω στα ελληνικά. Αν μπορείτε όταν έχετε το κιν μαζί, πείτε μου. Σας ευχαριστώ

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Okay το βρήκα ευχαριστώ πολύ. Υπάρχει περιπτώση και που εμφανίζονται κάποιες ειδοποιήσεις να είναι και αριθμημένες οι κουκίδες, δηλαδή να ξέρω πόσα περίπου μηνύματα έχω λάβει γιατί απλά μου βγάζει κουκίδα δεν μου λέει πόσα μηνύματα έχω.

Αν θέλεις αριθμημένες ειδοποιήσεις βάλε τον Poco launcher είναι ίσως ο μόνος που το δείνει δωρεάν.

Link to comment
Share on other sites

Το ότι δεν έχει miui είναι προσόν. Εγώ το πήρα για αυτό το λόγο καθώς ανέκαθεν κάθε συσκευή με καθαρό Android που πέρασε από τα χέρια μου την ευχαριστήθηκα. Άλλο xiaomi δεν νομίζω να αγόραζα.

 

Sent from my Mi A3

Εχωντας δουλεψει τα τελευταια 3 χρονια, Android One σε NOKIA, MIUI σε Poco F1 και Android One στο Μi A3, μπορω με βεβαιοτητα να πω οτι το Α3 εχει μακραν την πιο απογοητευτικη υλοποιηση Android....Η ΝΟΚΙΑ εχει προσεξει πολυ το κομματι της καμερας και δινει και 1-2 εξτρα καλουδια οπως AOD, double tap to wake, προσβαση στην καμερα απο την οθονη κλειδωματος με swipe κτλ....Το Μi A3 εχει την πιο φτωχη υλοποιηση. Ξερο σκετο Android One..Καμια εξτρα υλοποιηση σε καμερα ή οθονμη ή κατι αλλο....Και παιρνει τελευταιο τις αναβαθμισεις....Αρα κατι λαθος εχει κανει η Xiaomi....

Link to comment
Share on other sites

Θεμιτό να έχει ο καθένας τη γνώμη κάθενας μας έχει δικές του ανάγκες εγώ είχα miui πριν και μου φαίνεται τέλεια η καθαρότητα του one φαίνεται πολύ ελαφρύ και με ένα launcher άψογο η κάμερα είναι αδιάφορη Γιά μένα η οθόνη τέλεια super amoled η μπαταρία τέρας βάλτε το μια αγγελία πάρτε άλλο δε τρέχει τπτ σιγά μη χαλιεστε
Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι το stock Android. Ή σου αρέσει ή όχι. Προσωπικά δεν με χαλάει καθόλου το γεγονός ότι δεν έχει πειράξει τίποτα. Έτσι κι αλλιώς η χρηστικότητα έρχεται κυρίως από τις εφαρμογές. Από εκεί και έπειτα, μου αρέσει εμφανισιακά που βρίσκεις τα πάντα εκεί που πρέπει και δεν έχει bloatware. Για την κάμερα δεν έχω παράπονο. Ειδικά από τη στιγμή που η gcam που έχει δώσει ο φίλος Αντρέας κάνει θαύματα, είμαι τρομερά ικανοποιημένος από την συσκευή που αγόρασα 170€ για 2η, και δεν με χαλάει τελικά να χρησιμοποιώ ως κύρια για αρκετό χρονικό διάστημα.

 

Sent from my Mi A3

Link to comment
Share on other sites

Η κάμερα ούτε μένα με χαλάει ούτε φυσικά ότι είναι στοκ .Ένα nokia που είχα δούλεψει δεν μου άρεσε καθόλου. Το dual apps μου λείπει από το miui. Αφού όμως έχει την δυνατότητα η εταιρεία να δώσει τα updates στην ώρα τους γτ δεν τα δίνει .Για μένα το κάνει επίτηδες
Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή είναι άψογη την έχω σκίσει σε εγκαταστάσεις εδώ και 2 ώρες και δεν έχει κάνει κιχ, υπομονή θέλει και πάνω από όλα σωστό update σε 10.

εμένα και καθόλου να μην δώσει Android 10 δεν με νοιάζει μέχρι σήμερα με Android 7 έκανα την δουλειά μου και με το παραπάνω.

 

Στάλθηκε από το PRO 6 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Το ότι δεν έχει miui είναι προσόν. Εγώ το πήρα για αυτό το λόγο καθώς ανέκαθεν κάθε συσκευή με καθαρό Android που πέρασε από τα χέρια μου την ευχαριστήθηκα. Άλλο xiaomi δεν νομίζω να αγόραζα.

 

Sent from my Mi A3

Ακριβώς αυτό.

Αν δεν είχε android one, gcam και amoled δεν πρόκειται να έπαιρνα ποτέ xiaomi.

Το Android 10 μόνο για τα σκούρα μενού το περιμένω αλλιώς δε με νοιάζει καθόλου και φοβάμαι ότι θα φέρει προβλήματα που δεν έχουμε

Link to comment
Share on other sites

Η στοκ καμερα ειναι αθλια.Τεραστια διαφορα με τη hyper gcam.Σα να προκειται για αλλη συσκευη.Στα παντα.Οχι μονο στο δυναμικο ευρος. Αδικειται νομιζω το hardware της καμερας.Δεν το καταλαβαινω.Αλλο πραγμα να εχει μια αποδοση σε καποιο υψηλο επιπεδο και απο μια τριτη εφαρμογη να παρεις το κατι παραπανω και αλλο η διαφορα να ειναι μερα με τη νυχτα.Τη μεγαλη διαφορα στη δικη μου συσκευη την εκανε η hyper cam με το xml 'night lc' του Antretng με καποες προσαρμογες.Υψηλοτερο γαμα και χρωμα.Μαλιστα με την νυχτερινη ληψη βλεπω περισσοτερη λεπτομερεια στις φωτοο ημερας.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω το Α3,αλλά έχω Android One συσκευή άλλης εταιρείας...

Το ότι έχει αργήσει και σε μένα η αναβάθμιση,είναι απογοητευτικό,μιας και ουσιαστικά για αυτό τον λόγο τρέχει αυτό το project...Να παίρνεις την αναβάθμιση μολις τη βγάλει η Google...

Το ότι τελικά οι εταιρίες δεν ακολουθούν αυτό το χρονοδιάγραμμα,μόνο κακό κάνει στην εικόνα της Google...Το ότι όλοι λέμε να γίνει καλή δουλειά και ας αργήσει,είναι η μία όψη του νομίσματος,γιατί κατά την άποψη μου,δεν έχουν και πολλά να κάνουνε οι εταιρίες...

Περνουν μια σκέτη ROM,και την δίνουν μιας και οι προσθήκες είναι ελάχιστες...Δεν είναι One UI,MIUI,EMUI,και παει λεγοντας να θέλουν να κάνουν δουλειά...Αν την ένοιαζε την Google,θα απαιτούσε από τις εταιρείες που έχουνAndroid one συσκευές να κάνουν την αναβάθμιση σε σύντομο χρονικό διάστημα...

Αυτή είναι η άποψη μου...Δεν κρίνω συσκευές,αλλά εταιρίες και τρόπους συμπεριφοράς...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω το Α3,αλλά έχω Android One συσκευή άλλης εταιρείας...

Το ότι έχει αργήσει και σε μένα η αναβάθμιση,είναι απογοητευτικό,μιας και ουσιαστικά για αυτό τον λόγο τρέχει αυτό το project...Να παίρνεις την αναβάθμιση μολις τη βγάλει η Google...

Το ότι τελικά οι εταιρίες δεν ακολουθούν αυτό το χρονοδιάγραμμα,μόνο κακό κάνει στην εικόνα της Google...Το ότι όλοι λέμε να γίνει καλή δουλειά και ας αργήσει,είναι η μία όψη του νομίσματος,γιατί κατά την άποψη μου,δεν έχουν και πολλά να κάνουνε οι εταιρίες...

Περνουν μια σκέτη ROM,και την δίνουν μιας και οι προσθήκες είναι ελάχιστες...Δεν είναι One UI,MIUI,EMUI,και παει λεγοντας να θέλουν να κάνουν δουλειά...Αν την ένοιαζε την Google,θα απαιτούσε από τις εταιρείες που έχουνAndroid one συσκευές να κάνουν την αναβάθμιση σε σύντομο χρονικό διάστημα...

Αυτή είναι η άποψη μου...Δεν κρίνω συσκευές,αλλά εταιρίες και τρόπους συμπεριφοράς...

Εγω νομιζω οτι τελικα η Google βολευεται με αυτη την κατασταση....πιστευω οτι τσιμπαει πελατες στα Pixel...οι κατασκευαστες απο την αλλη χαλανε το ονομα τους με τις καθυστερησεις....

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω το Α3,αλλά έχω Android One συσκευή άλλης εταιρείας...

 

Το ότι έχει αργήσει και σε μένα η αναβάθμιση,είναι απογοητευτικό,μιας και ουσιαστικά για αυτό τον λόγο τρέχει αυτό το project...Να παίρνεις την αναβάθμιση μολις τη βγάλει η Google...

 

Το ότι τελικά οι εταιρίες δεν ακολουθούν αυτό το χρονοδιάγραμμα,μόνο κακό κάνει στην εικόνα της Google...Το ότι όλοι λέμε να γίνει καλή δουλειά και ας αργήσει,είναι η μία όψη του νομίσματος,γιατί κατά την άποψη μου,δεν έχουν και πολλά να κάνουνε οι εταιρίες...

 

Περνουν μια σκέτη ROM,και την δίνουν μιας και οι προσθήκες είναι ελάχιστες...Δεν είναι One UI,MIUI,EMUI,και παει λεγοντας να θέλουν να κάνουν δουλειά...Αν την ένοιαζε την Google,θα απαιτούσε από τις εταιρείες που έχουνAndroid one συσκευές να κάνουν την αναβάθμιση σε σύντομο χρονικό διάστημα...

 

Αυτή είναι η άποψη μου...Δεν κρίνω συσκευές,αλλά εταιρίες και τρόπους συμπεριφοράς...

 

Διαφωνώ λιγάκι.

Αν θες αμέσως updates, τα σκας σε pixel. Το ότι έχει καθαρό λειτουργικό δεν νομίζω ότι συνεπάγεται απαραίτητα πως θα παίρνει κάθε νέα έκδοση άμεσα.

Στο θέμα μας. Δεν βλέπω να γράφει πουθενά για κάποια υπόσχεση σχετικά με γρήγορη λήψη updates εδώ : https://www.android.com/one/

Μόνο το ότι θα έχεις υποστήριξη με την τελευταία έκδοση για τουλάχιστον δύο χρόνια.

Συνοπτικά οποίος νομίζει ότι μια συσκευή Android one είναι ένα baby pixel ή το pixel του φτωχού, μάλλον δεν κατάλαβε σωστά και θα απογοητευτεί αν στραφεί σε αυτό και έχει τις ίδιες απαιτήσεις. Αν ωστόσο θέλεις μια συσκευή με καλά χαρακτηριστικά, επιδόσεις, κάμερα και μπαταρία, και συνολικά αρκετά vfm και σου αρέσει το γυμνό Android χωρίς ίχνος bloatware, τότε θα το ευχαριστηθείς.

 

Sent from my Mi A3

Link to comment
Share on other sites

Διαφωνώ λιγάκι.

Αν θες αμέσως updates, τα σκας σε pixel. Το ότι έχει καθαρό λειτουργικό δεν νομίζω ότι συνεπάγεται απαραίτητα πως θα παίρνει κάθε νέα έκδοση άμεσα.

Στο θέμα μας. Δεν βλέπω να γράφει πουθενά για κάποια υπόσχεση σχετικά με γρήγορη λήψη updates εδώ : https://www.android.com/one/

Μόνο το ότι θα έχεις υποστήριξη με την τελευταία έκδοση για τουλάχιστον δύο χρόνια.

Συνοπτικά οποίος νομίζει ότι μια συσκευή Android one είναι ένα baby pixel ή το pixel του φτωχού, μάλλον δεν κατάλαβε σωστά και θα απογοητευτεί αν στραφεί σε αυτό και έχει τις ίδιες απαιτήσεις. Αν ωστόσο θέλεις μια συσκευή με καλά χαρακτηριστικά, επιδόσεις, κάμερα και μπαταρία, και συνολικά αρκετά vfm και σου αρέσει το γυμνό Android χωρίς ίχνος bloatware, τότε θα το ευχαριστηθείς.

 

Sent from my Mi A3

 

Δεν βάζω το Android One δίπλα.σε Pixel...Καμία σχέση...Αλλά αν θυμάμαι καλά,όταν έγινε γνωστό αυτό το project η Google το προωθούσε με το σκεπτικό της άμεσης αναβάθμισης...

Το θυμάμαι καλα μιας και τότε είχα το 5Χ... Αυτο ήθελε η Google...

Έχεις δίκιο για τις δύο αναβαθμίσεις που λες...

Είχα Nexus σχεδόν όλα,Pixel δούλεψα το 2XL,αλλά επειδή μου αρέσει το σκέτο Android σα δεύτερη συσκευή έχω μια Android One...Ίσως έχω λάθος,και να μην τα θυμάμαι καλά...

Ποτέ δεν έβαλα ίσα το Android One με τα Pixel,άλλωστε σχεδόν όλα τα Android One,είναι μεσαίας κατηγορίας συσκευές,αλλά στις αναβαθμίσεις είναι τραγικές όλες οι εταιρίες που έχουν τέτοιες συσκευές...

Link to comment
Share on other sites

Ι

Όλα τα Android one global είναι όπως και το mi a3, δεν έχουν eu εκδόσεις κτλπ. Δεν έχει σημασία αν είναι ρωσικο η όχι, το λειτουργικό είναι πανομοιότυπο άσχετος χώρας. Τα xiaomi με miui έχουν διαφορετικές εκδόσεις πχ global, eu, Chinese. Μην γράφετε ότι να ναι....

 

Φιλεμου υπαρχει εκδοση global με το αναγνωριστικο ΜΙ και ευρωπαικο η ΕΕΑ με αναγνωριστικα EU.

Αν δεν το ξερεις ειναι δικο σου θεμα.

Επισης εγραψα οτι και οι δυο εκδοσεις εχουν ολες τις γλωσσες αλλα μικροδιαφορες λογω ευρωπαικων απαγορευσεων σε ασφαλεια και τετοια χαζα.

Διαβασε πρωτα τι γραφουν οι αλλοι και μετα να μιλας.

 

----- προσθήκη μηνύματος 17 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για οσους εχουν αμφιβολιες....android 10 στα μεσα φεβρουαριου.

https://forum.xda-developers.com/mi-a3/how-to/mi-a3-android-10-eta-t3982575/page15

Edited by papsr6
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν κάπου γραμμένα επίσημα όλα αυτά που ακούστηκαν στις προηγούμενες σελίδες ότι υποσχέθηκε η xiaomi με το A3; Εγώ τουλάχιστον δε γνωρίζω κάτι και μου θυμίζει την κατάσταση εποχής Α1 που κάθε wishful thinking και άδεια-να-πιάσει-γεμάτη κάθε τυχάρπαστου blog, forum και YouTuber για τα likes το αναπαρήγαγαν όλοι και μετά κάποιοι το πίστευαν σαν γεγονότα προερχόμενα από την xiaomi, καλή ώρα ότι με την 8 θα βάζανε fast charge γιατί... ένα από τα bug της beta ήταν να εμφανίζεται το ταχεία φόρτιση.

 

Το Android one υπόσχεται λειτουργικό χωρίς bloatware, μηνιαία security update για τουλάχιστον τρία χρόνια και τουλάχιστον δύο major αναβαθμίσεις τα πρώτα δύο, οι οποίες γίνονται μέσα σε 6 μήνες από την επίσημη παρουσίαση. Μέχρι στιγμής το μόνο Android one της που ξέρω ότι δεν το έκανε σωστά ήταν το A1 που κάποιους μήνες στην αρχή δεν είχαν δώσει τα security update στην ώρα τους.

 

Επίσης η μόνη φορά που η xiaomi υποσχέθηκε κάτι επίσημα ήταν ότι το A1 θα πάρει την πρώτη major αναβάθμιση μέχρι το τότε τέλος του χρόνου και όλοι όσοι το είχαμε θυμόμαστε πόσο καλά δούλεψε αυτό :)

 

Η προθεσμία για την 10 λήγει στις 3 Μαρτίου από εκείνη τη μέρα και μετά μπορεί να νιώθει κάποιος προδομένος, μέχρι τότε υπομονή.

Link to comment
Share on other sites

Η κάμερα ούτε μένα με χαλάει ούτε φυσικά ότι είναι στοκ .Ένα nokia που είχα δούλεψει δεν μου άρεσε καθόλου. Το dual apps μου λείπει από το miui. Αφού όμως έχει την δυνατότητα η εταιρεία να δώσει τα updates στην ώρα τους γτ δεν τα δίνει .Για μένα το κάνει επίτηδες

 

Τι εννοείς με αυτό το "κάνει επίτηδες"; Ότι σου κάνει νάζια η xiaomi;

Έχετε φαγωθεί με ένα android 10. Νομίζετε ότι όταν έρθει θα κρατάτε ένα άλλο τηλέφωνο στα χέρια σας.

Αν θέλετε άλλο, σκάστε τα και πάρτε καλύτερο.

Το τηλ μια χαρά λειτουργεί, απροβλημάτιστα και τίμια για τα λεφτά του.

Ούτε στα όνειρα σας αυτή η τιμή για τέτοια κάμερα και smooth εμπειρία!

Όταν έρθει κάνα 10αρι και δημιουργήσει προβλήματα από το πουθενά να σας δω να νοσταλγείτε το 9...

Καθήστε και απολαύστε το κινητό και μην τρώγεστε με τα ρούχα σας.

Κι αν δεν σας αρέσει πάρτε κάνα άλλο να ησυχάσετε! Και μεις μαζί με σας!

De4vTfGN_o.jpg Sony Ericsson K800i -> Nokia N82 -> Nokia N8 -> Nokia Lumia 1020 -> iPhone SE -> iPhone 13 mini

Link to comment
Share on other sites

Εδώ που φτάσαμε δεν έχει νόημα η γκρίνια. Ας βγει σε ένα μήνα, αλλά να είναι κομπλέ και χωρίς προβλήματα.
Link to comment
Share on other sites

Φιλεμου υπαρχει εκδοση global με το αναγνωριστικο ΜΙ και ευρωπαικο η ΕΕΑ με αναγνωριστικα EU.

Αν δεν το ξερεις ειναι δικο σου θεμα.

Επισης εγραψα οτι και οι δυο εκδοσεις εχουν ολες τις γλωσσες αλλα μικροδιαφορες λογω ευρωπαικων απαγορευσεων σε ασφαλεια και τετοια χαζα.

Διαβασε πρωτα τι γραφουν οι αλλοι και μετα να μιλας.

 

Όπως μου έγραψε και ο Gx2 στο ποστ #1710, όντως έχετε δίκιο, δεν το ήξερα. Σόρρυ, δικό μου λάθος. Και πώς μπορώ να βρω πια έχω εγώ, δεν βρίσκω τίποτα στα settings. Αν και δεν νομίζω ότι παίζει ρόλο έχω όμως το mi a2 και όχι το mi a3

Edited by bep1995
Link to comment
Share on other sites

Όπως μου έγραψε και ο Gx2 στο ποστ #1710, όντως έχετε δίκιο, δεν το ήξερα. Σόρρυ, δικό μου λάθος. Και πώς μπορώ να βρω πια έχω εγώ, δεν βρίσκω τίποτα στα settings. Αν και δεν νομίζω ότι παίζει ρόλο έχω όμως το mi a2 και όχι το mi a3

 

Στο α2 δεν ξερω δεν το ειχα ποτε.

Στο α3 πας ρυθμισεις...σχετικα με το τηλεφωνο...εκδοση android.... και στην τελευταια γραμμη γραφει κατι σαν 10.3.13.0 XXXXMIXX H XXXXEUXX.

Edited by papsr6
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...