Jump to content

προβλημα σοβαρο με αγνωστες εταιριες 5ψήφια ή Pop Ups


freddaras
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια καλησπερα ...

Μεσα σε ενα μηνα 2 φορες μου ηρθε το sms στο κινητο μου που σας βαζω στην photo!

Σημερα μαλιστα μου ηρθε ενω ημουν παραλια καλα που το ειδα και πηρα την vodafone τηλ (αλλη δουλεια δεν ειχαμε στο μεταξυ νταλα ηλιο μερα μεσημερι ) και περιμενα στην αναμονη για να με διαγράψουν απο την συγκεκριμενη υπηρεσια ..

απο την vodafone και τις 2 φορες με ειπαν οτι εγω εχω πατήσει αποδοχη σε κατι (pop up η κατι τετοιο! ) παταω δηλαδη Yes και μου ερχεται αυτο σαν συνδρομή!

παιδια και τις 2 φορες εγω δεν θυμαμαι να πατησα κατι ουτε να μπηκα σε κανενα περιεργο site ουτε τιποτα!

δεν ξερω καν τι ειναι αυτο το twistbox ..ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΣΤΟ SITE ΤΟΥΣ ΠΟΤΕ ..

αντε την μια φορα λεω οκ ..δευτερη φορα ομως σε ενα μηνα ειναι πολυ σοβαρο! :mad:

υπαρχει κατι που πρεπει να κανω ? πρεπει να κινηθώ νομικα ? εχει καμια σχεση η vodafone σε αυτο ?

γιατι οι χρεωσεις αν δεν δω το sms ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ..μιλαει για 5 ευρω την εβδομαδα!

48224682006_304ba412ed.jpgCapture+_2019-07-07-23-00-11_1 by φρεντυ dyfre, on Flickr

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 166
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα,

 

Ζήτα από τη Vodafone να βάλει φραγή στους πενταψήφιους αριθμούς, που στέλνουν χρεώσιμα γραπτά μηνύματα.

 

Στείλε email στην εταιρεία που σε χρέωσε αυθαίρετα, πως αν δεν σου επιστρέψουν το χρηματικό υπόλοιπο, θα επέμβει ο δικηγόρος σου. Συνήθως επιστρέφουν τα ποσά.

 

 

Να δούμε πότε θα επέμβει εισαγγελέας.

 

Έπρεπε ήδη να έχει συμβεί, μιας και οι συγκεκριμένες εταιρείες έχουν ρημάξει οικονομικά πολλούς συμπατριώτες μας.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

Ζήτα από τη Vodafone να βάλει φραγή στους πενταψήφιους αριθμούς, που στέλνουν χρεώσιμα γραπτά μηνύματα.

 

Στείλε email στην εταιρεία που σε χρέωσε αυθαίρετα, πως αν δεν σου επιστρέψουν το χρηματικό υπόλοιπο, θα επέμβει ο δικηγόρος σου. Συνήθως επιστρέφουν τα ποσά.

 

 

Να δούμε πότε θα επέμβει εισαγγελέας.

 

Έπρεπε ήδη να έχει συμβεί, μιας και οι συγκεκριμένες εταιρείες έχουν ρημάξει οικονομικά πολλούς συμπατριώτες μας.

 

στην εταιρια να στειλω mail θα το δω γιατι δεν εχω ακομη καταλαβει καλα καλα ποια εταιρια ειναι αυτη ..σοβαρα μιλαω!

τι φαση ειναι αυτη ρε φιλε ?

πως βρηκαν το κινητο μου ? και μαλιστα 2 φορες μεσα σε ενα μηνα ενω τους εκανα delete ? παμε καλα ?

δηλαδη εχουμε συμβόλαια πληρωνουμε καθε μηνα κανονικα και δεν μας προστατεύει κανενας ?

και αν εγω εσβηνα το sms κατα λαθος η οτιδήποτε θα γινομουν συνδρομητής σε κατι που δεν ξερω τι ειναι ?

θα παρω την vodafone τηλ αν δεν μου κανουν την φραγη που λες θα παω καπακι δικηγορο μετα ..

δεν ειμαστε στα καλα μας πραγματικα .

Link to comment
Share on other sites

https://gr.gizchina.com/2019/07/06/google-play-dimofilis-efarmogi-me-ekatommyria-downloads-einai-malware/

Μια εφαρμογη με malware μπορει να σου το κανει αυτο καθως και διαφορα popups οπως τα γνωστα "κερδισατε ενα iphone" "εχετε 10 ιους πατηστε εδω για καθαρισμο"

Η εταιρεια κινητης δεν σε εγγραφει απο μονη της σε τετοιες υπηρεσιες.

Για αρχη εφοσον ακυρωσεις τις εγγραφες περνα καποιον browser με υποστηριξη adblock (samsung browser,kiwi browser,brave) και προσεχε παρα πολυ τι εφαρμογες περνας και αν πραγματικα σου χρειαζονται.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

https://gr.gizchina.com/2019/07/06/google-play-dimofilis-efarmogi-me-ekatommyria-downloads-einai-malware/

Μια εφαρμογη με malware μπορει να σου το κανει αυτο καθως και διαφορα popups οπως τα γνωστα "κερδισατε ενα iphone" "εχετε 10 ιους πατηστε εδω για καθαρισμο"

Η εταιρεια κινητης δεν σε εγγραφει απο μονη της σε τετοιες υπηρεσιες.

Για αρχη εφοσον ακυρωσεις τις εγγραφες περνα καποιον browser με υποστηριξη adblock (samsung browser,kiwi browser,brave) και προσεχε παρα πολυ τι εφαρμογες περνας και αν πραγματικα σου χρειαζονται.

Ειναι βεβαιο οτι και οι εταιριες κινητης εχουν μεριδιο ευθυνης. Οταν μου ειχε συμβει, το ειχα ψαξει και ειχα βρει πολλα ενδιαφεροντα. Η εγγραφη σε αυτες τις μπουρδες γινεται αυτοματα, χωρις να το ξερει ο χρηστης, απο την καρτα σιμ, ασε, μεγαλη απατη.

Λοιπον, ας στειλει ο φιλος ενα email στην εταιρια που τον χρεωσε για να παρει πισω τα χρηματα του και οπωσδηποτε φραγη στα 5ψηφια.

 

Το ποια εταιρια τον χρεωσε και τα στοιχεια επικοινωνιας θα του τα πουν απο την εταιρια κινητης του.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

παιδια για ποια pop ups μιλατε ?

απο κινητο ?

ειμαι συνεχως με blokada που κοβει τα ΠΑΝΤΑ ...δεν εχω πατησει τιποτα απολυτως ...δεν ανοιγει κιολας καμια διαφήμιση ..

εφαρμογες το 90% τις εχω αγορασμένες ...

2 φορες τον ιδιο μηνα να με γραψουν σε αυτο το πραγμα (twistbox ουτε ξερω τι ειναι ) σπαω το κεφαλι μου να δω πως εγινε!

το νου σας παιδες μπορει να παθετε τεραστια ζημια εκει που δεν το περιμενετε ..

ξανατονιζω αν εγω εσβηνα το sms κατα λαθος η ο πατερας μου πχ που ειναι μεγαλης ηλικιας δεν το εδινε σημασια θα ειχαμε καει τωρα ...

επισης ΕΠΙΜΕΝΩ ΕΓΩ ΑΡΙΘΜΟ ΚΙΝΗΤΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ Π Ο Υ Θ Ε Ν Α ...

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου έχει σημβει στην sim που έχω για συναγερμό εκεί τι πρέπει να πω ότι συναγερμός είναι ζωντανός και κάνει broesing?
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου έχει σημβει στην sim που έχω για συναγερμό εκεί τι πρέπει να πω ότι συναγερμός είναι ζωντανός και κάνει broesing?

 

 

 

Εντάξει αν συνέβη πραγματικά αυτό νομίζω φταίει η εταιρεία κινητής και καλό θα ήταν να το ψάξεις τέρμα! Δηλαδή πως είναι δυνατον ενας συναγερμός που απλα κανει κλήση η στελνει μηνυμα κατάφερε να κάνει συνδρομή στα γνωστά κωλονούμερα εκτός αν απαντάει μόνο του σε μηνυματα που στελνουν και χρεώνεται η γραμμή σου.Είμαι περίεργος να μάθω λεπτομέριες

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει αν συνέβη πραγματικά αυτό νομίζω φταίει η εταιρεία κινητής και καλό θα ήταν να το ψάξεις τέρμα! Δηλαδή πως είναι δυνατον ενας συναγερμός που απλα κανει κλήση η στελνει μηνυμα κατάφερε να κάνει συνδρομή στα γνωστά κωλονούμερα εκτός αν απαντάει μόνο του σε μηνυματα που στελνουν και χρεώνεται η γραμμή σου.Είμαι περίεργος να μάθω λεπτομέριες

 

έμενα μου φάγανε 10 ευρώ αλλα κατάφερα να τα πάρω πισω και μετά εκανα αποκλεισμό τους 5 ψιφιους

 

βρήκα λιγο να διαβάσετε κατι

https://www.adslgr.com/forum/threads/1054463-%CE%95%CE%95%CE%A4%CE%A4-%CE%A3%CF%85%CF%83%CF%84%CE%AC%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%82-%CE%BA%CE%B1%CF%84%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CE%BB%CF%89%CF%84%CE%AD%CF%82-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%B1%CF%85%CE%B8%CE%B1%CE%AF%CF%81%CE%B5%CF%84%CE%B5%CF%82-%CF%87%CF%81%CE%B5%CF%8E%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82-%CE%BC%CE%AD%CF%83%CF%89-%CE%B1%CF%81%CE%B9%CE%B8%CE%BC%CF%8E%CE%BD-%CE%B1%CF%85%CE%BE%CE%B7%CE%BC%CE%AD%CE%BD%CE%B7%CF%82-%CF%87%CF%81%CE%AD%CF%89%CF%83%CE%B7%CF%82

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει αν συνέβη πραγματικά αυτό νομίζω φταίει η εταιρεία κινητής και καλό θα ήταν να το ψάξεις τέρμα! Δηλαδή πως είναι δυνατον ενας συναγερμός που απλα κανει κλήση η στελνει μηνυμα κατάφερε να κάνει συνδρομή στα γνωστά κωλονούμερα εκτός αν απαντάει μόνο του σε μηνυματα που στελνουν και χρεώνεται η γραμμή σου.Είμαι περίεργος να μάθω λεπτομέριες
Ειναι στο κολπο και οι εταιριες λεμε. 100%. Αλλωστε, συμφερον εχουν. Το ειχα παθει περσι το καλοκαιρι. Αλλα με ενα περιποιημενο email στην εταιρια που με χρεωσε, μου επεστρεψαν σε 2 μερες το ποσο στην καρτα μου και με το παραπανω. (6 ευρω με χρεωσαν, 10 μου επεστρεψαν). Αυτο απο μονο του ειναι η καλυτερη αποδειξη οτι η χρεωση ηταν εντελως αυθαιρετη.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

παιδια για ποια pop ups μιλατε ?

απο κινητο ?

ειμαι συνεχως με blokada που κοβει τα ΠΑΝΤΑ ...δεν εχω πατησει τιποτα απολυτως ...δεν ανοιγει κιολας καμια διαφήμιση ..

εφαρμογες το 90% τις εχω αγορασμένες ...

2 φορες τον ιδιο μηνα να με γραψουν σε αυτο το πραγμα (twistbox ουτε ξερω τι ειναι ) σπαω το κεφαλι μου να δω πως εγινε!

το νου σας παιδες μπορει να παθετε τεραστια ζημια εκει που δεν το περιμενετε ..

ξανατονιζω αν εγω εσβηνα το sms κατα λαθος η ο πατερας μου πχ που ειναι μεγαλης ηλικιας δεν το εδινε σημασια θα ειχαμε καει τωρα ...

επισης ΕΠΙΜΕΝΩ ΕΓΩ ΑΡΙΘΜΟ ΚΙΝΗΤΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ Π Ο Υ Θ Ε Ν Α ...

 

Γι'αυτο σου εβαλα το λινκ να διαβασεις οτι και μια εφαρμογη legit οπως το 4shared μπορει να εχει malware και να σε κανει εγγραφη αυτη χωρις να το παρεις χαμπαρι.

 

Εγω παιδες επειδη την περισσοτερη ωρα της ημερας εχω προσβαση σε wifi κι ετσι κλησεις και μηνυματα γινονται δωρεαν μεσω viber, κλπ εχω φτασει στην καρτα ενα υπολοιπο 130ευρω.

Αν οι εταιρειες ηταν 100% μεσα σε αυτο τοτε θα ημουν πρωτος στοχος ωστε να με εγγραψουν αλλα ποτε δεν εχω πεσει "θυμα" μεχρι τωρα.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Γι'αυτο σου εβαλα το λινκ να διαβασεις οτι και μια εφαρμογη legit οπως το 4shared μπορει να εχει malware και να σε κανει εγγραφη αυτη χωρις να το παρεις χαμπαρι.

 

Εγω παιδες επειδη την περισσοτερη ωρα της ημερας εχω προσβαση σε wifi κι ετσι κλησεις και μηνυματα γινονται δωρεαν μεσω viber, κλπ εχω φτασει στην καρτα ενα υπολοιπο 130ευρω.

Αν οι εταιρειες ηταν 100% μεσα σε αυτο τοτε θα ημουν πρωτος στοχος ωστε να με εγγραψουν αλλα ποτε δεν εχω πεσει "θυμα" μεχρι τωρα.

πως μπορω να τσεκαρω αν μου το εκανε εφαρμογη αυτο ? :(:confused:

υπαρχει κατι που να κανει τσεκ αν μια εφαρμογη ειναι σπαμ ? κατι σαν antivirus?

Link to comment
Share on other sites

Η συζήτηση εδώ δεν έχει να κάνει με τα 5ψήφια αλλά με την νέα μόδα όπου ο πάροχος σου πέρνει τον αριθμό σου από την εταιρεία και σε χρεώνει κατευθείαν χωρίς 5ψήφιο

π.χ http://www.gamifive.gr

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Δεν ξέρω αν έχει σχέση με το θέμα από το πρωί έχω αυτά. Πάνω από τέσσερις κλήσεις. Δεν πάμε καλά μου φαίνεται.. 6c66ec84ec3f13d3306705897a2fdcfa.jpg

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απλά μην τους καλέσεις πίσω για να μην χρεωθείς πολλά .

Το κόλπο αυτό το λένε wangiri που σημαίνει μία κλήση και το κλείνω ή αναπάντητη στα Ελληνικά.

Η χρέωση βέβαια στο Vanuatu είναι πανάκριβη, 3,93 ευρώ το λεπτό.

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

δηλαδη εχουμε συμβόλαια πληρωνουμε καθε μηνα κανονικα και δεν μας προστατεύει κανενας ?

Κανένας δεν μας προστατεύει φίλε και αυτός είναι ένας από τους λόγους για να μην έχεις συμβόλαιο με παρόχους/ηθικούς αυτουργούς.

 

Η εταιρεια κινητης δεν σε εγγραφει απο μονη της σε τετοιες υπηρεσιες.

 

Η εταιρεία κινητής μπορεί να μην σε εγγράφει από μόνη της, αλλά η διαδικασία είναι αυτόματη. Με κάποιο τρόπο αναγνωρίζεται ο αριθμός κινητού του χρήστη και το PIN από το πρώτο μήνυμα που σου στέλνουν και μετά αυτόματη αποδοχή.

Όταν κάνεις εγκατάσταση το WhatsApp σε ένα κινητό, έχεις δει πώς διαβάζει αυτόματα και συμπληρώνει το verification code από το SMS που σου στέλνει η WhatsApp? Κάπως έτσι πρέπει να το κάνουν και αυτοί με τα πενταψήφια.

 

Ειναι βεβαιο οτι και οι εταιριες κινητης εχουν μεριδιο ευθυνης. Οταν μου ειχε συμβει, το ειχα ψαξει και ειχα βρει πολλα ενδιαφεροντα. Η εγγραφη σε αυτες τις μπουρδες γινεται αυτοματα, χωρις να το ξερει ο χρηστης, απο την καρτα σιμ, ασε, μεγαλη απατη.

 

Έτσι ακριβώς.

 

Οσο για τις εταιρίες , ναι μεν δεν έχουν δικαίωμα να κόψουν αυτους τους αριθμούς εφόσον είναι νόμιμοι, αλλά έχουν δικαίωμα να μας έχουν απενεργοποιημένα default όλα τα 5 ψήφια για να τα ζητήσει όποιος τα θέλει.

 

Όταν τους είπα ακριβώς το ίδιο πράγμα και στο τηλέφωνο και στο κατάστημα, σου λένε το ίδιο ποιηματάκι: "δεν το κάνουμε γιατί κάποιοι τα χρειάζονται". Εμένα δεν με καλύπτει η απάντησή τους και μόνο για απάντηση ηθικού αυτουργού μου κάνει.

 

παιδια για ποια pop ups μιλατε ?

απο κινητο ?

ειμαι συνεχως με blokada που κοβει τα ΠΑΝΤΑ ...δεν εχω πατησει τιποτα απολυτως ...δεν ανοιγει κιολας καμια διαφήμιση ..

εφαρμογες το 90% τις εχω αγορασμένες ...

επισης ΕΠΙΜΕΝΩ ΕΓΩ ΑΡΙΘΜΟ ΚΙΝΗΤΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ Π Ο Υ Θ Ε Ν Α ...

 

Εγώ με Samsung browser κατά 99% και Chrome κατά 1%, Adblock fast στον Samsung browser, δεν έχω γράψει πουθενά κινητό ή PIN, εφαρμογές μόνο τις πολύ γνωστές και όλες από Play Store και με έχουν χρεώσει.

 

Ειναι στο κολπο και οι εταιριες λεμε. 100%. Αλλωστε, συμφερον εχουν. Το ειχα παθει περσι το καλοκαιρι. Αλλα με ενα περιποιημενο email στην εταιρια που με χρεωσε, μου επεστρεψαν σε 2 μερες το ποσο στην καρτα μου και με το παραπανω. (6 ευρω με χρεωσαν, 10 μου επεστρεψαν). Αυτο απο μονο του ειναι η καλυτερη αποδειξη οτι η χρεωση ηταν εντελως αυθαιρετη.

 

Εγώ το παλεύω με καταγγελίες στο Συνήγορο Καταναλωτή και στην ΕΕΤΤ. Για την ιστορία, η εταιρεία με τα πενταψήφια DIMOCO λέγεται.

Με τα e-mail πάνε να με βγάλουν τρελό. Μου λένε ότι μπορεί να πληκτρολογώ PIN και μετά να μην το θυμάμαι και ότι μπορεί την ώρα που έγινε η ενεργοποίηση και δεν υπήρχε κανένας σπίτι, κάποιος "τρίτος" να έβαλε το κινητό και το PIN στη συσκευή μου και να πάτησε αποδοχή.

 

Εγω παιδες επειδη την περισσοτερη ωρα της ημερας εχω προσβαση σε wifi κι ετσι κλησεις και μηνυματα γινονται δωρεαν μεσω viber, κλπ εχω φτασει στην καρτα ενα υπολοιπο 130ευρω.

Αν οι εταιρειες ηταν 100% μεσα σε αυτο τοτε θα ημουν πρωτος στοχος ωστε να με εγγραψουν αλλα ποτε δεν εχω πεσει "θυμα" μεχρι τωρα.

 

Το ότι δεν έχεις πέσει εσύ προσωπικά μέχρι τώρα "θύμα", δεν αποδεικνύει με κανένα τρόπο ότι οι πάροχοι δεν είναι συμμέτοχοι. Αν σε μια εβδομάδα πέσεις? Αν σε έξι μήνες?

Εγώ από την άλλη δεν μπορώ να αποδείξω ότι είναι συμμέτοχοι.

Αυτό που γνωρίζω σίγουρα, είναι ότι αν ήθελαν να βάλουν μια δικλίδα ασφαλείας για να μας προστατέψουν, θα το είχαν κάνει.

Edited by Prime
Link to comment
Share on other sites

Απλά μην τους καλέσεις πίσω για να μην χρεωθείς πολλά .

Το κόλπο αυτό το λένε wangiri που σημαίνει μία κλήση και το κλείνω ή αναπάντητη στα Ελληνικά.

Η χρέωση βέβαια στο Vanuatu είναι πανάκριβη, 3,93 ευρώ το λεπτό.

ποιοι ειναι αυτοι ρε φιλε !

που τα βρισκουν τα τηλεφωνα μας ?

πραγματικα εχω παθει την πλακα μου ...

παιρνουν συνεχως ..τρεμω μηπως σκασει παλι κανενα sms απο το πουθενα και με πει οτι εχω χρεωθει παλι ..

Link to comment
Share on other sites

ποιοι ειναι αυτοι ρε φιλε !

που τα βρισκουν τα τηλεφωνα μας ?

πραγματικα εχω παθει την πλακα μου ...

παιρνουν συνεχως ..τρεμω μηπως σκασει παλι κανενα sms απο το πουθενα και με πει οτι εχω χρεωθει παλι ..

 

Δυσκολο να πατας νούμερα στην τύχη;

Link to comment
Share on other sites

Δυσκολο να πατας νούμερα στην τύχη;

 

 

 

Στην τύχη να είναι; Οι συνδιασμοί ειναι απειροι για να πετυχένουν διάνα τόσους συνδομητες.Εμένα μονο στις εκλογές μου ζαλίζουν το κεφάλι αλλα μεχρι τωρα δέν εχω πάρει ποτέ τέτοια μηνύματα.

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

μου ηρθε ο λογαριασμός και ειναι πανω απο 10 ευρω απο οτι πληρωνω συνήθως ...:mad:

οπως μου τα λεγατε πανω παιδια! χρεώθηκα 10 ολόκληρα ευρω γιατι εκανα λεει login σε σελίδες που δεν εχω μπει ΠΟΤΕ ...

πηρα την vodafone τους εκανα σκουπιδι τους ΑΠΕΙΛΗΣΑ οτι αν ξαναγίνει αυτο θα τους κανω μήνυση και θα κοψω το συμβολαιο και οσο για τα 10 ευρω το πηγα το θεμα σε φιλο μου δικηγόρο και θα το αναλαβει λεει αυτος απο βδομάδα!

δεν ειναι για τα 10 ευρω τοσο οσο οτι δεν θελω να με περνανε για μ@λακα ουτε η vodafone ουτε η cosmote ουτε καμια εταιρια και ουτε θα με κλεβουν λεφτα ουσιαστικα μεσα απο το πορτοφόλι μου ..

και αντε εγω το πηρα πρέφα και το σταμάτησα! φανταστείτε να ειναι κανενας ανθρωπος μεγάλης ηλικιας τι θα γινει!

ΘΑ ΤΟΝ ΡΗΜΑΞΟΥΝ!

πληροφοριακά σας λεω η εφαρμογη vodafone εχει πλεον επιλογη να κανεις φραγη 5ψηφια νούμερα!

κατεβάστε την απο playstore( η οτιδήποτε εχει ο καθενας) και καντε το απο χθες κιολας...

τι εποχες ρε ζουμε ρε παιδια! ΣΕ ΚΛΕΒΟΥΝ και εμεις περιμενουμε στην αναμονη στην vodafone και στην καθε vodafone για να βρουμε το δικιο μας !

Link to comment
Share on other sites

Η Cosmote απαράδεκτη που δεν έβαλε ακόμα επιλογή για φραγή πενταψήφιων αριθμών, μέσω των εφαρμογών της.

 

Αντί να είναι πρώτη στην προστασία του συνδρομητή, πέρα βρέχει και αντίπερα χιονίζει.

 

Όσο για τις συγκεκριμένες "εταιρείες" απορώ πότε θα αξιωθεί ένας εισαγγελέας να επέμβει και να ασκήσει ποινικές διώξεις.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε ακριβώς το ίδιο μήνυμα στο κινητό φίλου μου.. Πήρε στο καπάκι τη vodafone και το απενεργοποίησαν. Θα χρεωθεί όμως τα 5€; Αν ναι υπάρχει τρόπος να τα πάρουμε πίσω;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...