Jump to content

Xiaomi Mi 9T


vagelis33
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

https://f.celsoazevedo.com/file/cfiles/gcm1/GCam-6.2.030_Arnova8G2_Urnyx05-v1.8.apk

Σε αυτή την έκδοση της gcam δουλεύουν και οι τρείς φακοί.

 

Στάλθηκε από το Mi 9T μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 16 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εδώ βλέπουμε wide φακό stock vs gcam08fac5283da9cfc093ed82bd6b48047d.jpg5bf2e189bf067bfa5c99cfa3432aff45.jpg

 

Στάλθηκε από το Mi 9T μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

δεν καταφερα να την κανω να δουλεψει. εχουμε ακριβως το λινκ? θελει ξεκλειδωμα ή ρουτ?
https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-urnyx05/

Η τελευταία πάνω πάνω είναι

 

Στάλθηκε από το Mi 9T μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα και γω στα 270 (6/64) από Banggood..Ήμουν ανάμεσα από μπλε και κόκκινο αλλά έδωσα λίγα παραπάνω χρήματα να φέρω το κόκκινο (ίσως το μπλε να είναι πιο ωραίο δεν ξέρω).Να πω την αλήθεια το pro ήθελα αλλά λίγο το μη Global version με φόβισε και πήρα να δοκιμάσω το απλό.
Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα και γω στα 270 (6/64) από Banggood..Ήμουν ανάμεσα από μπλε και κόκκινο αλλά έδωσα λίγα παραπάνω χρήματα να φέρω το κόκκινο (ίσως το μπλε να είναι πιο ωραίο δεν ξέρω).Να πω την αλήθεια το pro ήθελα αλλά λίγο το μη Global version με φόβισε και πήρα να δοκιμάσω το απλό.
Έχω το 128αρι από banggood μην το φοβάσαι κομπλέ είναι,την global σταθερή φοράει.

 

Στάλθηκε από το Mi 9T μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα και γω στα 270 (6/64) από Banggood..Ήμουν ανάμεσα από μπλε και κόκκινο αλλά έδωσα λίγα παραπάνω χρήματα να φέρω το κόκκινο (ίσως το μπλε να είναι πιο ωραίο δεν ξέρω).Να πω την αλήθεια το pro ήθελα αλλά λίγο το μη Global version με φόβισε και πήρα να δοκιμάσω το απλό.

 

Έπαιρνες με λιγότερα (266.60 Euros) από το gearbest το 128άρι με κουπόνι !!!

Κοίτα εδώ https://monkeyecho.com/daily-coupons/xiaomi-mi-9t-4g-phablet-6-39-inch-global-version-blue-6128gb/

Αν μπορείς ακύρωσε το...

Αφού είπαμε βρε παιδιά το πολύ 250 ΕΥΡΩ αξίζει το τηλέφωνο αυτό !!!!

Θα πέσει κι άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα και γω στα 270 (6/64) από Banggood..Ήμουν ανάμεσα από μπλε και κόκκινο αλλά έδωσα λίγα παραπάνω χρήματα να φέρω το κόκκινο (ίσως το μπλε να είναι πιο ωραίο δεν ξέρω).Να πω την αλήθεια το pro ήθελα αλλά λίγο το μη Global version με φόβισε και πήρα να δοκιμάσω το απλό.

 

285€ βγαίνει το 128άρι σε κόκκινο με Priority, αν σε παίρνει ακύρωσέ το.

Link to comment
Share on other sites

Με εγγυηση τι γινεται αν το παρεις απο εξωτερικό? Αν σπάσει η οθόνη που το πάμε?

στον κάδο.....lol

Link to comment
Share on other sites

Με εγγυηση τι γινεται αν το παρεις απο εξωτερικό? Αν σπάσει η οθόνη που το πάμε?
Την παραγγελνεις και στην περνάει κάποιος τεχνικός, η συγκεκριμένη οθόνη βέβαια έχει πάνω από 100€.

Κανένα τηλέφωνο δεν καλύπτει εγγύηση για σπάσιμο οθόνης.

Προχώρα άφοβα στην αγορά από εξωτερικό όσα τηλέφωνα έχω πάρει από Κίνα και είναι πολλά, πότε δεν μου χάλασε κανένα μπορεί να είμαι τυχερός τι να πω.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση ,μολις πηρα την συσκευη και καθως ειμαι νεος χρηστης xiaomi (εχω δοκιμασει σχεδον τα παντα ) πως ενεργοποιουμε το wificall - volte ? εχω κοσμοτε και το δουλευα πολυ στην προηγουμενη συσκευη ( galaxy s10 ).

edit : βρηκα τους κωδικους που ειχε αναφερει μελος πριν μερικα ποστ .δουλευει κανονικα με cosmote !

Edited by joe4
Link to comment
Share on other sites

Επειδή με ρωτήσατε πολλοί, παρακάτω το ιστορικό της παραγγελίας μου από GearBest

 

Xiaomi Mi 9T 6GB/64GB Black Global Edition

277.45 EUR

 

- 9/7 έγινε η παραγγελία

- 14/7 έφυγε από Hong Kong

- 16/7 έφτασε Λονδίνο

- 18/7 έφυγε από Λονδίνο

- 18/7 έφτασε Άμστερνταμ

- 22/7 έφυγε από Άμστερνταμ

- 23/7 έφτασε Αθήνα

- 26/7 (σήμερα) παρέλαβα χωρίς διαδικασία τελωνείου

 

Δηλαδή η παράδοση πήρε 13 εργάσιμες ημέρες

Link to comment
Share on other sites

Επειδή με ρωτήσατε πολλοί, παρακάτω το ιστορικό της παραγγελίας μου από GearBest

 

Xiaomi Mi 9T 6GB/64GB Black Global Edition

277.45 EUR

 

- 9/7 έγινε η παραγγελία

- 14/7 έφυγε από Hong Kong

- 16/7 έφτασε Λονδίνο

- 18/7 έφυγε από Λονδίνο

- 18/7 έφτασε Άμστερνταμ

- 22/7 έφυγε από Άμστερνταμ

- 23/7 έφτασε Αθήνα

- 26/7 (σήμερα) παρέλαβα χωρίς διαδικασία τελωνείου

 

Δηλαδή η παράδοση πήρε 13 εργάσιμες ημέρες

 

Σου ήρθε με DHL και παράδοση στο σπίτι;

Link to comment
Share on other sites

Καμιά αναλυτική περιγραφή παιδιά, από αυτούς που το πήρανε. Και συμπεράσματα στο τέλος.
Ωραία οθόνη, πολύ καλή κάμερα την μέρα, προσωπικά μου έχει κάνει εντύπωση η μπαταρία, έχω και ένα rn7 στην κατοχή μου και του ρίχνει στο κεφάλι στεγνά, σε απόδοση συγκρίνεται εύκολα με περσινές ναυαρχίδες με 845 είναι σε αυτά τα επίπεδα πάνω κάτω.Για παιχνίδια δεν ξέρω δεν παίζω.

Το έχω σε μπλέ και είναι πανέμορφο από τις πιο όμορφες συσκευές που έχω πάρει.Προσωπικα η pop up κάμερα δεν μου λέει και πολλα.

Δαχτυλικο αποτύπωμα το φοβόμουν αλλά είναι ταχυτατο ακόμα και με τζαμακι των δύο ευρώ που έχω βάλει.

Αυτό που με χαλάει αρκετά είναι το led ειδοποιήσεων το οποίο έχει μπει στην πιο άκυρη θέση που θα μπορούσε, πάνω στην pop up camera.

 

Στάλθηκε από το Mi 9T μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είμαι έτοιμος να πάρω το 128αρι το μπλε που το έχουν και το Banggood στα 267

με priority Direct mail και το Gearbest με priority line μεσω Netherlands Registered στα 268. Τώρα το ερώτημα είναι ποιο από τα δυο να προτιμήσω .

 

Μακάρι τα skroutzoμαγαζα να είχαν ποιο λογικές τιμές αφού μιλάμε για 100 ευρώ περίπου διαφορά.

 

Στο παρελθόν έχω φέρει και από τα 2 καταστήματα χωρίς προβλήματα τελωνείου και αποστολών, και τώρα διαβάζω παράπονα από πολλά παιδιά ότι άλλο βάζουν για αποστολή και με άλλο τρόπο στέλνουν, με αποτέλεσμα μεγάλες καθυστερήσεις και σε κάποιες περιπτώσεις και τελωνεία.

Edited by kapsts
Link to comment
Share on other sites

Αυτό έγινε στο banggood και ήταν για ένα μικρό διάστημα που έκαναν δοκιμές με άλλη εταιρεία αφού τούς εκραξαν όλοι πελάτες το επανέφεραν στο NL. Και από τα δύο μαγαζιά είναι ασφαλές το priority. Εμένα το mi9 από banggood ήρθε σε 14 μέρες τώρα τον Ιούλιο.

 

Στάλθηκε από το MI 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...