Jump to content

Bluetooth ακουστικά (Hands-Free)


moderndrummer
 Κοινοποίηση

επιλογή bluetooth  

6 members have voted

  1. 1. επιλογή bluetooth

    • Jawbone Icon
      0
    • Jabra Extreme
      0
    • Plantronics 975
      3
    • Jawbone Era
      0
    • Samsung Modus 3500
      0
    • Motorola HX550
      0
    • 'Αλλο
      3

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 13,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Καλησπέρα σε όλους.

Θα ήθελα αν ξέρει κανείς να μου πεί με βεβαιότητα αν υπάρχουν bluetooth hands free ακουστικά (εννοείται στερεοφωνικά), τα οποία να παίζουν όταν είναι συνδεδεμένα με το φορτιστή. Θέλω να τα τοποθετήσω μόνιμα στο αυτοκίνητο. Θα φορτίζονται όταν θα ανοίγει η τροφοδοσία. Τα MW600 πάντως δεν λειτουργούν όταν φορτίζουν τα δοκίμασα.

Ευχαριστώ προκαταβολικά

 

Κανείς που ξέρει παιδιά, η που το δικό του λειτουργεί έτσι?

Link to comment
Share on other sites

ένα samsung που είχα βρει απ ότι θυμάμαι έπαιζε την ώρα που φόρτιζε

Samsung Bluetooth HM1500 Clip On

αλλά το θέμα είναι ότι αρκετοί δεν μπορούσαν να βρουν πληροφορίες γι αυτό στο επίσημο site, όπως επίσης και το ότι έχει παρόμοια χρήματα με το MW600 και μισές ώρες αυτονομίας!

το MW600 φορτίζει με micro usb που πλέον αν όχι όλα, τα περισσότερα κινητά έχουν τέτοιο φορτιστή

το χρησιμοποιώ εδώ και μερικές εβδομάδες,

ευχαριστώ όσους με βοήθησαν για την επιλογή του!

να πω τώρα αυτά που έχω προσέξει! έχει αρκετά καλό ήχο, έχει ράδιο με rds, υποστηρίζει 3 συσκευές να είναι συνδεδεμένες, με 2 touch pro 2 που δοκίμασα πάντως δεν μπορούσες ταυτόχρονα να μιλήσεις, έπρεπε δηλαδή να πατήσεις το τηλεφωνάκι και να αλλάξεις επιλογή συσκευής.

στο touch pro 2 εμφανίζει την ώρα που χτυπάει το όνομα και τον αριθμό καλούντος και αναγνωρίζει μόνο λατινικούς χαρακτήρες

επίσης στο media player εμφανίζει κανονικά τίτλο τραγουδιού και λειτουργούν και τα πλήκτρα για Play/Pause /<</>>

την ώρα που μιλάς στο τηλέφωνο η οθόνη εμφανίζει τον χρόνο που έχεις μιλήσει

τα αρνητικά που πρόσεξα είναι ότι γδέρνεται πολύ εύκολα το πλαστικό πάνω από την οθόνη οπότε θέλει λίγη προσοχή (πάλι βλέπεις αλλά χαλάει το "design" του αν είναι γδαρμένο) και ότι για να ρυθμίσεις την ένταση του ήχου είναι λίγο tricky

η μπαταρία κρατάει πολλές ώρες, περίπου μια εβδομάδα πιστεύω με φυσιολογική χρήση (αρκετά τηλέφωνα, ελάχιστη μουσική, αναμονή από τις 9-10 το πρωί μέχρι τις 12-1 το βράδυ)

το κλιπ του δεν είναι αρκετά σφικτό και σου δίνει την αίσθηση ότι θα πέσει σχετικά εύκολα, ωστόσο πάνω σε ATV/Quad ή αλλιώς γουρούνα με 60-70 χλμ δεν κουνήθηκε και επίσης στο αυτοκίνητο όταν το έπιασα στην ζώνη και την έλυσα μετά δεν μάζευε και την κρατούσε το hands free!

η εμβέλεια μπορεί να είναι και πάνω από 10 μέτρα και δεν κάνει εύκολα διακοπές ενώ με το που το ενεργοποιήσεις συνδέεται απευθείας με το κινητό

ένα μονό ακουστικό πιστεύω ότι μου χρειάζεται τώρα!

l33t )3\/&1_[]|* &2
Link to comment
Share on other sites

στο touch pro 2 εμφανίζει την ώρα που χτυπάει το όνομα και τον αριθμό καλούντος και αναγνωρίζει μόνο λατινικούς χαρακτήρες

 

Όταν είναι συνδεδεμένο με SE κινητά απεικονίζει κανονικά και Ελληνικούς χαρακτήρες.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά και από εμένα, το πρόβλημα που έχω είναι ότι αγόρασα ένα voiceclip 310 πριν 2 μέρες με σκοπό να το χρησιμοποιήσω για το x8 αλλά μιας και δεν το είχε το κατάστημα (θα το πάρω την επόμενη εβδομάδα) είπα μιας και το έχω να το δουλέψω λίγο στο glofiish που χρησιμοποιώ τώρα... Το θέμα μου είναι ότι το συγχρονίζω κανονικά με το κινητό ακούω τα beep και μπορώ να κλείσω και να ανοίξω την κλήση τέλος πάντων μπορώ να κάνω ότι ακριβώς λέει ότι μπορεί να γίνει με το voiceclip αλλά ενώ με ακούει ο συνομιλητής μου εγώ δεν ακούω τίποτα απολύτως!!! Ότι και να του έκανα δεν άκουγα τίποτα..... Το δοκίμασα και σε ένα sony ericson Τ700 που κάνει ακριβώς το ίδιο πράγμα!!!! Η ερώτηση μου είναι εάν κάνω κάτι λάθος (δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ bluetooth handsfree).... Πάντως όταν το συνδέσω ή όταν το ανοίξω - κλείσω ακούω κανονικά το beep.
Link to comment
Share on other sites

Αμέσως παρακάτω ένα από τα ομορφότερα Bluetooth Headset που έβγαλε η ΝΟΚΙΑ, το ΒΗ-112. Γνωρίζουμε πότε θα έρθει Ελλάδα;

 

Introducing Nokia BH-112 Mono Bluetooth Headset

 

Nokia Bluetooth Headset BH-112

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,

θελω και εγω ενα bluetooth αλλα με καλωδιακι...

το χρειαζομαι για τη δουλεια μιας και με τα χερια γεματα σιλικονες και πριονιδια δεν ειναι να πιανω την οθονη του nexus μου :)

 

ειμαι αναμεσα σε αυτα τα 2

 

SAMSUNG Bluetooth HM1500

και i.Tech Voice Clip 609

 

ποιο απο τα 2 θα προτεινατε ;

Motorola Moto G

Nexus S, SlimJB 2.0, Beladus 7.1

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το Samsung Bluetooth Headset HM1100 έχει κλιπ να το βάζεις πχ στη μπλούζα?

Thanks!

 

Τελικά δεν έχει κλιπ.. Επίσης, αυτό που γράφει στην περιγραφή "..ρυθμιζόμενο καθ' ύψος άγκιστρο" δε μπόρεσα να το διαπιστώσω!

Απλά το άγκιστρο περιστρέφεται κυκλικά, όχι πάνω κάτω για να ανοίγει περισσότερο π.χ.

Προσωπικά με είχε μπερδέψει η περιγραφή.. Anyway..

Link to comment
Share on other sites

Τελικά δεν έχει κλιπ.. Επίσης, αυτό που γράφει στην περιγραφή "..ρυθμιζόμενο καθ' ύψος άγκιστρο" δε μπόρεσα να το διαπιστώσω!

Απλά το άγκιστρο περιστρέφεται κυκλικά, όχι πάνω κάτω για να ανοίγει περισσότερο π.χ.

Προσωπικά με είχε μπερδέψει η περιγραφή.. Anyway..

 

εαν το πηρες, το 2ο καλυμα του ηχειου που εχει μια προεξοχη εχεις ιδεα σε τι χρησιμευει ? (η προεξοχη)

Motorola Moto G

Nexus S, SlimJB 2.0, Beladus 7.1

Link to comment
Share on other sites

εαν το πηρες, το 2ο καλυμα του ηχειου που εχει μια προεξοχη εχεις ιδεα σε τι χρησιμευει ? (η προεξοχη)

 

χεχε!! Την ίδια απορία έχω κι' γω! Ποια η χρησιμότητα της προεξοχής..

Ίσως να βάλεις κανα σχοινάκι για να το κρεμάς σε λαιμό? Λέω εγώ τώρα..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους,

ήθελα να κάνω μια ερώτηση αν γνωρίζει κάποιος.

Αγόρασα ένα MW600 και προσπαθώ να το συνδέσω με 2 κινητά.

Γνωρίζει κάποιος αν γίνεται αυτό και με ποιό τρόπο μπορώ να το κάνω?

Ευχαριστώ πολύ .

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους,

ήθελα να κάνω μια ερώτηση αν γνωρίζει κάποιος.

Αγόρασα ένα MW600 και προσπαθώ να το συνδέσω με 2 κινητά.

Γνωρίζει κάποιος αν γίνεται αυτό και με ποιό τρόπο μπορώ να το κάνω?

Ευχαριστώ πολύ .

 

 

απ ότι κατάλαβα δεν μπορεί να λειτουργεί ταυτόχρονα με παραπάνω από 1 κινητά, αλλά πρέπει κάθε φορά να επιλέγεις ποιο θα λειτουργεί.

για να κάνεις αυτό που θέλεις, το έχεις κλειστό, πατάς το power και το κρατάς για ώρα μέχρι να βγάλει το συμβολάκι συγχρονισμού στην οθόνη, μπορείς μέχρι 3 συσκευές να προσθέσεις αλλά επιλέγεις ποια θα λειτουργεί με παρατεταμένο πάτημα του πλήκτρου κλήσης

l33t )3\/&1_[]|* &2
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση,

δεν έχω καταλάβει αν πρέπει να του επιλέξω εγώ ποια θα είναι η 2η και 3η συσκευή

και επίσης αν μπορώ να αλλάζω online ποιο απο τα 2 κινητά μου

θα χρησιμοποιεί εκείνη τη στιγμή.

Θα δοκιμάσω να το κάνω με το κουμπακι του play να δω αν θα κάνει disconnect το 1ο και συνδεθεί

με το 2ο ... έστω και αυτό να κάνει καλό θα είναι.

Κατα τα άλλα είναι αξιόλογη σα συσκευή και player.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας,

 

Τα κινητα μου είναι το iphone 3G και το Nokia 5800.

Ειχα καταληξει στο να αγορασω το Voice Clip 609, αλλα επειδη βρισκομαι στις Σερρες και το μονο που μπορω να βρω από itech είναι το Voice Clip 310 (βεβαια το 609 μπορω να το παραγγειλω).

Αυτό που θελω να ρωτησω είναι αν οι μονες διαφορες τους είναι το multipoint (το οποιο δεν μου ειναι απαραιτητο) και το Clear Voice Capture και αν μπορω να ακουω την μουσικη του κινητου μου στο Bluetooth.

 

Αν βεβαια εχετε κι αλλες προτασεις, θα ηθελα να τις "ακουσω".

 

Απαραιτητες προυποθεσεις για την αγορα του Bluetooth ειναι:

1. να ακουγομαι καλα

2. να εχει καλωδιακι για να μην ειναι στο αυτι μου το ιδιο το bluetooth

3. να ακουω την μουσικη του κινητου.

4. κοστος <35 €

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

1) Λύση

 

2) Για να παίξεις μουσική στο ΒΤ ακουστικό θα πρέπει να του πεις να το κάνει. Αυτό σημαίνει ότι όταν παίζεις τη μουσική από το κινητό στο αμάξι και χτυπήσει το κινητό τότε η κλήση θα μεταφερθεί στο ακουστικό. Αυτό σημαίνει επίσης ότι η μουσική δεν θα αναπαράγεται στο ακουστικό.

 

Το ακουστικό αυτό που προτείνεις ως λύση 1 το έχεις δοκιμάσει; είναι καλό;

 

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk

 

Thanxxx zxr!!!

Το ακουστικό είναι πραγματικά αυτό που χρειάζομαι. Και παμφθηνο. Θα παραγγείλω 2 κομμάτια αλλά μετά τις διακοπές γιατί το βλέπω να φτάνει από Χονγκ Κονγκ στην Ελλάδα μέσα στις διακοπές μου. Εκτός αν υπάρχει αντίστοιχο και στην Ελλάδα για να το πάρω τώρα, έστω και πιο ακριβό.. ( ;; )

 

Άποψη και για το Samsung hs3000;;

Θα ήθελα να ξέρω τι ψάχνουν και τι κοιτάνε σε ένα ΒΤ άτομα που τα χρησιμοποιούν χρόνια.

Όπως είπα εγώ δεν είχα ποτέ και θα είναι το πρώτο.

 

Thanx και πάλι.

 

Τελικά αγόρασες το μόνο ακουστικό; είναι βολικό για το αυτί κ καλό; καλή ακουστική; ενδιαφέρομαι κ εγώ για κάτι τέτοιο.

Με ξενίζει λίγο που είναι no-name δεν ξέρουμε από που είναι;κ επειδή θα το βάζουμε στο αυτί το υλικό είναι αντιαλλεργικο ή κάτι τέτοιο;

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55
Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι βρε παιδια. Πρωτη φορα σκεφτομαι να παρω bluetooth, ειχα hands free αλλα βαρεθηκα τα καλωδια και λεω να το δοκιμασω.

Αληθευει οτι εχει περισσοτερη ακτινοβολια απο το hands free;

Εχω βρει ενα της sony ericsson αλλα μου παν οτι παιζει σε ΟΛΕΣ τις συσκευες κι οτι μπορω να συνδεσω ταυτοχρονα 2 τηλεφωνα. Το βρηκα στα 30 ευρω. Εχει κανεις σας κατι αναλογο; Ειναι της προκοπης; Βολευουν; Μπορεις να ακουσεις και μουσικη; Sorry για τον καταιγισμο αλλα οταν διψαω για μαθηση και γνωση ΔΙΨΑΩ! Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν μας πεις ποιο είναι αυτό της SE τότε δεν μπορούμε να σε βοηθήσουμε.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Πήρα κι εγώ σήμερα το MW600.

 

Το πήρα από το MediaMarkt στα 50 αναγκαστικά γιατί είχα ένα ezi που το είχα πάρει από εκεί πριν λίγους μήνες και χάλασε οπότε είχα ένα πιστωτικό 45 ευρώ. Πρίν 2 μέρες πήρα το VH700 αλλά απογοητεύτηκα με το που το χρησιμοποίησα για πρώτη φορά (το χρησιμοποίησα στο αυτοκίνητο με το που έφυγα από το MediaMarkt και είχε τόσο χαμηλό και χάλια ήχο που δεν άκουγα τον άλλο) οπότε το γύρισα πίσω και πήρα αυτό.

 

Μου άρεσε πολύ γενικά αλλά με πείραξε αρκετά που δεν είναι πραγματικό multipoint. Όχι τόσο επειδή δεν είναι (αν και έχω 2 κινητά) αλλά επειδή το διαφημίζει! Το να κάνει pair με πολλά κινητά δεν είναι multipoint! Αυτό το κάνει και ένα άλλο bluetooth πενταετίας που έχω και μάλιστα θυμάται μέχρι 8 συσκευές! Δηλαδή πως το εννοούν αυτοί το multipoint; Ξεσυνδέομαι από τη μία συσκευή και συνδέομαι στην άλλη; Εμένα από την άλλη με καλούν σπάνια στη 2η συσκευή μου κι επειδή αλλάζει και σχετικά εύκολα δεν είναι ιδιαίτερο πρόβλημα αλλά ΕΛΕΟΣ! Με ενοχλεί η κοροϊδία! Υπάρχουν bluetooth των 15-20 ευρώ που συνδέονται με 2 συσκευές και μερικές φορές δε το διαφημίζουν καν!

 

Το σκέφτομαι να το γυρίσω πίσω κι αυτό και να πάρω ένα απλό iTech multipoint!

 

Από την άλλη συνεργάστηκε άψογα με το iPhone μου (εμφάνισε αριθμό και ονοματεπώνυμο στα Ελληνικά), είναι πολύ καλό ποιοτικά, διαβάζω εδώ ότι έχει και καταπληκτική αναμονή κι ένα σωρό άλλα θετικά και το σκέφτομαι. Και είναι και ότι έχω κουραστεί να τρέχω κάθε λίγο στο MediaMarkt. Θα με φωνάζουν με το μικρό οι υπάλληλοι σε λίγο.

 

Τέλος, εγώ για το θέμα του ακουστικού έκανα μόνος μου το εξής:

http://img405.imageshack.us/img405/8154/img0107nj.th.jpg

 

Το καλωδιάκι με το βύσμα το είχα από άλλο φτηνό bluetooth που είχα πάρει από το ebay. Το ακουστικό είναι απομεινάρι από ένα παλιό ζευγάρι Sony που είχε χαλάσει το καλώδιο. Ακούγεται καταπληκτικά! Αλλά αν πιάνει το χέρι σας κολλητήρι γίνεται εύκολα η μόντα ακόμη κι αν δεν υπάρχει έτοιμο διαθέσιμο καλώδιο με βύσμα. Αυτό το φτηνό από το ebay φαντάζομαι θα ακούγεται σαν κουβάς αλλά αν το θέλεις μόνο για κλήσεις δε σε πειράζει μάλλον η ποιότητα ήχου.

Link to comment
Share on other sites

Πήρα κι εγώ σήμερα το MW600.

 

Το πήρα από το MediaMarkt στα 50 αναγκαστικά γιατί είχα ένα ezi που το είχα πάρει από εκεί πριν λίγους μήνες και χάλασε οπότε είχα ένα πιστωτικό 45 ευρώ. Πρίν 2 μέρες πήρα το VH700 αλλά απογοητεύτηκα με το που το χρησιμοποίησα για πρώτη φορά (το χρησιμοποίησα στο αυτοκίνητο με το που έφυγα από το MediaMarkt και είχε τόσο χαμηλό και χάλια ήχο που δεν άκουγα τον άλλο) οπότε το γύρισα πίσω και πήρα αυτό.

 

Μου άρεσε πολύ γενικά αλλά με πείραξε αρκετά που δεν είναι πραγματικό multipoint. Όχι τόσο επειδή δεν είναι (αν και έχω 2 κινητά) αλλά επειδή το διαφημίζει! Το να κάνει pair με πολλά κινητά δεν είναι multipoint! Αυτό το κάνει και ένα άλλο bluetooth πενταετίας που έχω και μάλιστα θυμάται μέχρι 8 συσκευές! Δηλαδή πως το εννοούν αυτοί το multipoint; Ξεσυνδέομαι από τη μία συσκευή και συνδέομαι στην άλλη; Εμένα από την άλλη με καλούν σπάνια στη 2η συσκευή μου κι επειδή αλλάζει και σχετικά εύκολα δεν είναι ιδιαίτερο πρόβλημα αλλά ΕΛΕΟΣ! Με ενοχλεί η κοροϊδία! Υπάρχουν bluetooth των 15-20 ευρώ που συνδέονται με 2 συσκευές και μερικές φορές δε το διαφημίζουν καν!

 

Το σκέφτομαι να το γυρίσω πίσω κι αυτό και να πάρω ένα απλό iTech multipoint!

 

Από την άλλη συνεργάστηκε άψογα με το iPhone μου (εμφάνισε αριθμό και ονοματεπώνυμο στα Ελληνικά), είναι πολύ καλό ποιοτικά, διαβάζω εδώ ότι έχει και καταπληκτική αναμονή κι ένα σωρό άλλα θετικά και το σκέφτομαι. Και είναι και ότι έχω κουραστεί να τρέχω κάθε λίγο στο MediaMarkt. Θα με φωνάζουν με το μικρό οι υπάλληλοι σε λίγο.

 

 

Φιλε, για το multipoint εχεις απολυτο δικιο.

Ολα τα se ετσι ειναι και αυτο που διαφημιζουν ειναι απλα παραπλανητικο.

Ενα αλλο σπαστικο ειναι ο τροπος που αυξομειωνεται η ενταση.

Κατα τα αλλα ειναι πολυ καλο ακουστικο.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

σκέφτομαι να πάρω το SE MW600 για χρήση με iPhone 4. Θα ήθελα τα φώτα σας ως προς την ακουστική, κυρίως από την πλευρά του ανταποκριτή σας: Σας ακούνε καλά? ακόμη και όταν κινείστε? είχατε περιπτώσεις, ενώ είστε σε χώρο με πολύ καλό σήμα, να μην σας ακούνε από το bluetooth, αλλά να σας ακούνε κρυστάλλινα από το κινητό?

 

Γενικά, σε σύγκριση με άλλα ακουστικά, πώς θα το χαρακτηρίζατε σε σχέση πάντα με iPhone 4?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έχω συνδεμένο με iPhone 3Gs και μου λένε ότι με ακούνε πιο καλά από ότι με το κινητό!

Τα συμπεράσματα δικά σου. ;)

Link to comment
Share on other sites

Bluetooth hans free με λειτουργία ραδιοφώνου

 

Άν και δε χρειάζετε να αναφέρω το τηλέφωνο μου, γιατί θα πρέπει να είναι συμβατό με πολλά, λόγο μελλοντικής αλλαγής, στα τηλέφωνα της δουλειάς θα το εχω συνδεδεμένο οπότε: κ800 κ775 ή σε κάποιο άλλο της ίδιας εταιρίας εκείνης της εποχής δίχως αυτό να σημαίνει ότι δεν θα το χρησιμοποιείσω και σε κάποια νεότερη συσκευή.

Το θέμα τώρα του αν θα έχει ακουστικό/α ή θα είναι κατευθείαν στο αυτί, δε ξέρω κατά πόσο είναι βολικό και χρηστικό το ακουστικό.

Θέλω επίσης να υποστηρίζει ραδιόφωνο με ποιο τρόπο δεν εχω καμιά ιδέα (αν έχει το ίδιο ενσωματωμένο δέκτη ή αν υποστηρίζει μέσο τηλεφώνου)

Επίσης πρέπει να έχει καλή ακουστική.

Υ.Γ. Έκανα το θέμα για να ακούσω γνώμες από κατόχους κάποιον μοντέλον γιατί διαβάζοντας τα χαρακτηριστικά των συσκευών δε καταλαβαίνω και πολλά αλλά και στης περιγραφές τους δεν θα αναφέρει κανείς τα μειονεκτήματα όπως κακός ήχος, κακή εφαρμογή στο μοντάρισμα των υλικών, ή δε ξέρω τι...

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Edited by andreasomageiras

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

παιδιά, ψάχνω να βρω ένα μικρό bluetooth ακουστικό, και αν γίνεται να είναι και inear (η απλό αλλά όχι με καλώδιο όπως τα clip, η με over the ear). βρήκα το nokia bh-804, που ειναι μικρό, και κατευθείαν στο αυτί όμως είναι και λίγο παλιό (2008). ή το Jabra JX-20 που έχει όμορφο σχεδιασμό,(όμως πανάρχεο)-jabra arrow αλλά δεν ξέρω αν αυτό γύρω από το αυτί είναι αποσπώμενο.υπάρχει κάτι ανάλογο να το χρησιμοποιώ με το galaxy s2 μου? βέβαια το τέλειο για μένα θα ήταν διαστάσεις σαν το bh-804 (και μικρότερες)+in ear+noise cancellation technology+δόνηση ή κάποιος ήχος που να βγαίνει από το bluetooth όταν έχω εισερχόμενες κλήσεις.... (πολλά ζητάω?) Edited by hackfree
technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...