Jump to content

Huawei P30 Pro


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα.... Και επιτέλους στην παρέα σας.... Με το 128gb 8gbram.... Αγόρασα χθες από ένα παλικάρι 650 ευρώ μιας ημέρας.... Από βονταφον σύνδεση τ πήρε... Στην Γερμανία... Μωλος το άνοιξα πήρε την 173... Χωρίς να έχω βάλει καμία κάρτα ακόμα... Έχω διαβάσει σχεδόν 70 σελίδες από εδώ... Προς το παρών το μαθαίνω.. Δεν θα το έχω για βαριά πράγματα θα είναι δεύτερο τηλέφωνο... Ώστε να μην έχουμε κανένα ατύχημα....
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.... Και επιτέλους στην παρέα σας.... Με το 128gb 8gbram.... Αγόρασα χθες από ένα παλικάρι 650 ευρώ μιας ημέρας.... Από βονταφον σύνδεση τ πήρε... Στην Γερμανία... Μωλος το άνοιξα πήρε την 173... Χωρίς να έχω βάλει καμία κάρτα ακόμα... Έχω διαβάσει σχεδόν 70 σελίδες από εδώ... Προς το παρών το μαθαίνω.. Δεν θα το έχω για βαριά πράγματα θα είναι δεύτερο τηλέφωνο... Ώστε να μην έχουμε κανένα ατύχημα....

καλοδούλευτο και να το χαρης το τηλέφωνο είναι τούμπανο

Link to comment
Share on other sites

Πρώτο πρόβλημα που συνάντησα είναι με το bt handsfree... Huawei am61 και ένα μέτρο μακριά και αποσύνδεση... Ενώ με σαμσουνγκ δεν ου έκανε τέτοια...
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, ειμαι στα προθυρα να παρω το P30 pro ερχομενος απο mate 10 pro αλλα βλεπω οτι μεσα σε 1 μηνα η τιμη του επεσε γυρο στα 100euro, κατ αρχην θα συνεχισει να πεφτει μ αυτον τον ρυθμο? και κατα δευτερο δεν ειναι ανησυχητικο για ναυαρχιδα να πεφτει ετσι η τιμη του πριν ακομη ανακοινωθει π.χ το mate 30?
Link to comment
Share on other sites

Με τον κυριως φακο δεν βλεπω να εχει προβλημα...

Αρα , μηπως φταιει το τζαμι προστασιας ;;;

Aenaos καλημέρα. Δεν παίζεσαι. Τελικά έφταιγε το τζαμακι. Μολις το αφαίρεσα φαίνεται ότι λύθηκε το πρόβλημα. Ήμουν έτοιμος για Μιχαλακοπούλου. Σε ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Aenaos καλημέρα. Δεν παίζεσαι. Τελικά έφταιγε το τζαμακι. Μολις το αφαίρεσα φαίνεται ότι λύθηκε το πρόβλημα. Ήμουν έτοιμος για Μιχαλακοπούλου. Σε ευχαριστώ.

 

Να σαι καλα φιλε μου και καλο καλοκαιρι να εχουμε!!!

Απολαυσε το κινητο !!!!

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, ειμαι στα προθυρα να παρω το P30 pro ερχομενος απο mate 10 pro αλλα βλεπω οτι μεσα σε 1 μηνα η τιμη του επεσε γυρο στα 100euro, κατ αρχην θα συνεχισει να πεφτει μ αυτον τον ρυθμο? και κατα δευτερο δεν ειναι ανησυχητικο για ναυαρχιδα να πεφτει ετσι η τιμη του πριν ακομη ανακοινωθει π.χ το mate 30?
Δεν έπεσε απλά υπάρχουν μπόλικα παραεισαγογης branded κλπ

Αν δεις επισιμους μόνο την κλασσική έκπτωση έχουν μην σε μπερδεύει το skrutz

Link to comment
Share on other sites

Δεν έπεσε απλά υπάρχουν μπόλικα παραεισαγογης branded κλπ

Αν δεις επισιμους μόνο την κλασσική έκπτωση έχουν μην σε μπερδεύει το skrutz

 

Οντως οι μεγαλες αλυσιδες ακομα 1049 το εχουν, δλδ αυτο γινετε και σε εταιριες οπως samsung & apple? οχι οτι με νοιαζει δλδ απλα πληροφοριακα ρωταω, εγω θα το παρω το p30 pro γιατι φαινεται απροβληματιστο κινητο και εχω και καλη εμπειρια απο το mate 10 οποτε ειναι μια καλη αναβαθμιση για μενα...:)

Link to comment
Share on other sites

και εγώ στην ίδια φάση είμαι, με mate 10 pro πολύ ευχαριστημένος επομένως και το επόμενο θα είναι huawei και μάλιστα το p30 pro

 

η εφαρμογή phone clone τι λέει;

 

είναι αξιόπιστη ή θέλει σετάρισμα από την αρχή;

Link to comment
Share on other sites

και εγώ στην ίδια φάση είμαι, με mate 10 pro πολύ ευχαριστημένος επομένως και το επόμενο θα είναι huawei και μάλιστα το p30 pro

 

η εφαρμογή phone clone τι λέει;

 

είναι αξιόπιστη ή θέλει σετάρισμα από την αρχή;

 

καλη ερωτηση γιατι αν ειναι να ξανακατεβασω 100 εφαρμογες απ την αρχη χαθκαμε που λεμε και στο χωριο...

Link to comment
Share on other sites

και εγώ στην ίδια φάση είμαι, με mate 10 pro πολύ ευχαριστημένος επομένως και το επόμενο θα είναι huawei και μάλιστα το p30 pro

 

 

 

η εφαρμογή phone clone τι λέει;

 

 

 

είναι αξιόπιστη ή θέλει σετάρισμα από την αρχή;

Αψογη!

Το μόνο πρόβλημα που είχα ήταν με τις επαφές μου. Επέλεξα να τις περάσω από το Clone με αποτέλεσμα να τις βλέπω διπλές λόγο συγχρονισμού με Google... Για να μην υπάρχει τέτοιο πρόβλημα προτείνω επαφές και ημερολόγιο (όσοι χρησιμοποιούν του Google) να μην τα περάσουν από το clone. Θα συγχρονιστούν από τον λογαριασμό Google.

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παίζουν τίποτα εκπτωτικά κουπόνια για αγορά p30pro? Κάπου διάβασα πιο πάνω κάποιος του έβγαινε 799€ με κουπόνια για Κωτσοβολο.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια θυμιστε μου λιγο πως βγαζουμε τον μετρητη βηματων από την οθονη κλειδώματος?
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Αψογη!

Το μόνο πρόβλημα που είχα ήταν με τις επαφές μου. Επέλεξα να τις περάσω από το Clone με αποτέλεσμα να τις βλέπω διπλές λόγο συγχρονισμού με Google... Για να μην υπάρχει τέτοιο πρόβλημα προτείνω επαφές και ημερολόγιο (όσοι χρησιμοποιούν του Google) να μην τα περάσουν από το clone. Θα συγχρονιστούν από τον λογαριασμό Google.

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

σ'ευχαριστω, το δοκιμασα και φαινεται να δουλευει αρκετά καλά

 

οι πρώτες εντυπώσεις πολύ θετικές! μου έκανε εντύπωση πόσο διακριτικό είναι το notch-σταγόνα συγκριτικά με αυτό του iphone X..

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετε

Ειμαι ετοιμος να παρω το p30 pro κι εγω εναντι του s10 plus

Ελπιζω ν αξιζει η επιλογη μου

Τελικα με τις αναβαθμισεις θα υπαρξει προβλημα λετε?

Λυθηκε το θεμα?

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετε

Ειμαι ετοιμος να παρω το p30 pro κι εγω εναντι του s10 plus

Ελπιζω ν αξιζει η επιλογη μου

Τελικα με τις αναβαθμισεις θα υπαρξει προβλημα λετε?

Λυθηκε το θεμα?

 

Δεν υπηρχε ποτε προβλημα με τις αναβαθμισεις.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι λύθηκε το θέμα αυτό!!

Χρήμα ήθελε ο πλανηταρχης ..

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σκεφτομαι να παρω το osmo mobile 2 της dji. Αν και το ειχα δοκιμασει σε γνωστο μου με το s6edge plus με το ζορι κουμπωνε επανω στην οθονη του. Εγω το θελω για να κανω ληψεις σε οριζοντιο κυριως προσανατολισμο με βιντεο κλπ.

 

Θα μπορω αραγε γιατι πλεον η οθονη ειναι μεγαλυτερη συγκρτικα με του s6 edge plus που ειχα πριν κατι μηνες.

 

Επισης εχει φορτιστη το osmo 2 ή απλα φορτιζει συνδεοντας το με καλωδιο usb σε θυρα του υπολογιστη; Ρωταω γιατι δε θυμαμαι τοτε που το ειχα δει για λιγο/...

 

Ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Νέα έκδοση firmware 185 στο νήμα του P30 pro στο xda : https://forum.xda-developers.com/huawei-p30-pro/how-to/huawei-p30-pro-updates-t3918354/page106

Είναι για 432cust αλλά αναφέρεται ότι εγκαθίσταται κανονικά κ στα δικά μας 431cust και παραμένει το ίδιο cust μετά το φλασαρισμα. Υπόψη ότι σβήνει όλα τα δεδομένα του τηλ μιας κ είναι η μέθοδος με dload και usb stick.

Sharing is caring/Spread the knowledge
Link to comment
Share on other sites

Παιδια σκεφτομαι να παρω το osmo mobile 2 της dji. Αν και το ειχα δοκιμασει σε γνωστο μου με το s6edge plus με το ζορι κουμπωνε επανω στην οθονη του. Εγω το θελω για να κανω ληψεις σε οριζοντιο κυριως προσανατολισμο με βιντεο κλπ.

 

Θα μπορω αραγε γιατι πλεον η οθονη ειναι μεγαλυτερη συγκρτικα με του s6 edge plus που ειχα πριν κατι μηνες.

 

Επισης εχει φορτιστη το osmo 2 ή απλα φορτιζει συνδεοντας το με καλωδιο usb σε θυρα του υπολογιστη; Ρωταω γιατι δε θυμαμαι τοτε που το ειχα δει για λιγο/...

 

Ευχαριστω πολυ.

 

Το δουλευω εδω και 3 μηνες με το συγκεκριμενο gimbal και ολα ειναι μια χαρα.....

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα στην παρέα, θα ήθελα να σας ρωτήσω 2 πράγματα αν μπορείτε να μου απαντήσετε.

α) Η έκδοση 6/128 έχει διαφορά στην ταχύτητα από την 8/256?

β) Επίσης αν έχετε υπόψιν σας προσφορά από Κοτσόβολο, 799 την έκδοσυ 6/128 και σου αφαιρούν και την αξία του ρολογιού, βγάζοντας μία τελική τιμή κοντά στα 600. Το τελευταίο το είδα σε σχόλιο για το π30 προ στο σκρούτζ χτες, από καταναλωτή που το πήρε στα 480~ με τιμολόγιο, αφού του αφαίρεσαν την αξία του ρολογιού, αλλά σήμερα έχει διαγραφεί το συγκεκριμένο σχόλιο.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Για το p30 pro 128gb:

Στον Κωτσόβολο δείχνει 800 τελική μετά την αφαίρεση των 150 ευρώ της έκπτωσης. Αν αφαιρέσουμε και το φπα φτάνει 645ευρω.

 

Θεωρώ ότι συμφερει ακόμα περισσότερο η αγορά από Γερμανο εφόσον έχεις καρτα eurobank επιστροφή. Εκεί έχουμε πάλι έκπτωση 150 ευρώ (950-150=800), μετά αφαίρεση φπα (800-24%=645) άλλη τα οποία παίρνεις επιστροφή 129 ευρώ, άρα σου βγαίνει 516ευρω

Link to comment
Share on other sites

Για το p30 pro 128gb:

Στον Κωτσόβολο δείχνει 800 τελική μετά την αφαίρεση των 150 ευρώ της έκπτωσης. Αν αφαιρέσουμε και το φπα φτάνει 645ευρω.

 

Θεωρώ ότι συμφερει ακόμα περισσότερο η αγορά από Γερμανο εφόσον έχεις καρτα eurobank επιστροφή. Εκεί έχουμε πάλι έκπτωση 150 ευρώ (950-150=800), μετά αφαίρεση φπα (800-24%=645) άλλη τα οποία παίρνεις επιστροφή 129 ευρώ, άρα σου βγαίνει 516ευρω

 

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Έχεις δίκιο ως προς τον Γερμανό, αλλά νομίζω η προσφορά δεν συνδυάζεται με αγορά με τιμολόγιο, δυστυχώς, θα ρωτήσω όμως.

Ως προς την απόδοση της έκδοσης 6/128 συγκριτικά με την 8/256, έχεις εικόνα μήπως?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Έχεις δίκιο ως προς τον Γερμανό, αλλά νομίζω η προσφορά δεν συνδυάζεται με αγορά με τιμολόγιο, δυστυχώς, θα ρωτήσω όμως.

Ως προς την απόδοση της έκδοσης 6/128 συγκριτικά με την 8/256, έχεις εικόνα μήπως?

 

Φιλε μου είχα 8gb-256gb μετά πήρα ένα 6gb-128gb και τώρα πάλι έχω ένα 8gb-256gb...

Διαφορά δεν πρόκειται να καταλάβεις στην καθημερινότητα σου... Ούτε καν... Απλά η μεγάλη έκδοση εκτός του απαραίτητου για κάποιους μεγαλύτερου αποθηκευτικόυ χώρου είναι περισσότερο για ψυχολογικούς λόγους...

Μια χαρά τέλεια είναι και η έκδοση με τα 6gb-128gb

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...