Jump to content

LG G8 / G8s


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

3 ώρες πριν, Vtsolkas said:

⚠️OFFICIAL LG v50/v50s (and seems g8/g8s) A12 Update include:

1. new numbers in ABOUT tab, Now you're not poor jerk

2. new API number (ahahaha)

3. location accuracy change per-app - this is really needed. (I'm not jokin)

4. floating icons of camera/phone usage.

5. possibly monet engine (but without stock in my hands I cannot say for sure).

Καλησπέρα. Υπάρχει κάποια έγκυρη πηγή για αυτές τις πληροφορίες;

Link to comment
Share on other sites

On 10/5/2022 at 1:59 ΜΜ, Vtsolkas said:

⚠️OFFICIAL LG v50/v50s (and seems g8/g8s) A12 Update include:

1. new numbers in ABOUT tab, Now you're not poor jerk

2. new API number (ahahaha)

3. location accuracy change per-app - this is really needed. (I'm not jokin)

4. floating icons of camera/phone usage.

5. possibly monet engine (but without stock in my hands I cannot say for sure).

Το είδα και εγώ στο telegram Βλάσση αλλά δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει για 8αρια ....Στα 50αρια είδα από κάποιους ποστ ότι ήδη άρχισαν να παίρνουν την 12αρα αν και δεν νομίζω γιατί από ότι είχα δει στο χρονοδιάγραμμα της LG ήταν για πιο μετα!!!Όπως και να έχει δεν μου κάνει καρδιά να το δώσω ακόμα για να πάρω άλλο...Με έχει αφήσει κάτι παραπάνω από ευχαριστημένο σαν συσκευη !!!!

Edited by Saibe
Link to comment
Share on other sites

Τωρα που έκλεισες ρε LG θα μας γεμίσεις updates;; 😅

LG G8s - Lg g6 h870 -- Note 4 N910F(dead) stock 6.0.1 -- Sony Xperia Z 5.1.1 eXistenZ Y 4.0.0 -
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 11/7/2022 at 6:19 ΜΜ, Saibe said:

Για τους λίγους εναπομείναντες έχουμε update (λογικά ασφαλείας)

Screenshot_20220711-181728.png

Nice. Όντως πρέπει να μείναμε μια χούφτα. Ελπίζω κάποια στιγμή να πάρουμε και το 12, προσωπικά δεν με νοιάζει αν αργήσει.

Link to comment
Share on other sites

κινηταρα παιδια ! και εγω ακομη το εχω και ειναι ΒΡΑΧΟΣ ! το βασικο μου κινητο ειναι αλλο αυτο δεν το αφηνω με τιποτα ! αν εξαιρέσουμε την μπαταρια σε ολα τα αλλα ηταν ΚΑΙ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ τούμπανο !  πραγματικα η LG λειπει σημερα

Link to comment
Share on other sites

On 13/7/2022 at 12:09 ΠΜ, freddaras said:

κινηταρα παιδια ! και εγω ακομη το εχω και ειναι ΒΡΑΧΟΣ ! το βασικο μου κινητο ειναι αλλο αυτο δεν το αφηνω με τιποτα ! αν εξαιρέσουμε την μπαταρια σε ολα τα αλλα ηταν ΚΑΙ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ τούμπανο !  πραγματικα η LG λειπει σημερα

Είναι σκύλι του πολέμου ρε το κινητό....Παρόλο που τα έχει τα δρομάκια του κρατιέται πολύ καλά...το μόνο πλέον κακό λόγο ηλικίας είναι η μπαταρία και στο δικό μου αλλά δεν με ενοχλεί ιδιαίτερα αφού έχω πρόσβαση σε φόρτιση και στην δουλειά συνεπώς βγάζω άνετα την μέρα ....Κατά τα άλλα κρατιέται μια χαρά !!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορείς να αλλάξεις μπαταρία; 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 14/7/2022 at 9:20 ΜΜ, Saibe said:

Είναι σκύλι του πολέμου ρε το κινητό....Παρόλο που τα έχει τα δρομάκια του κρατιέται πολύ καλά...το μόνο πλέον κακό λόγο ηλικίας είναι η μπαταρία και στο δικό μου αλλά δεν με ενοχλεί ιδιαίτερα αφού έχω πρόσβαση σε φόρτιση και στην δουλειά συνεπώς βγάζω άνετα την μέρα ....Κατά τα άλλα κρατιέται μια χαρά !!!

συμφωνώ σε ολα ! στέκεται ακόμη και σήμερα ΒΡΑΧΟΣ ! και σαν βασικό κινητό ! απίστευτο ! το θεωρώ ειδικα στην τιμη που το ειχα παρει τοτε απο τις καλυτερες αγορες που εχω κανει ! και ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ έτσι ? μην το ξεχνάμε αυτο !  😉

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, freddaras said:

συμφωνώ σε ολα ! στέκεται ακόμη και σήμερα ΒΡΑΧΟΣ ! και σαν βασικό κινητό ! απίστευτο ! το θεωρώ ειδικα στην τιμη που το ειχα παρει τοτε απο τις καλυτερες αγορες που εχω κανει ! και ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ έτσι ? μην το ξεχνάμε αυτο !  😉

Επειδή με ενδιαφέρει πολυ η αδιαβροχοποιηση στο τηλέφωνο οπως και οι φωτογραφίες, μοναδικες επιλογες κατω απο 400 ευρω ειναι τα Α52 και Α53 της Samsung? Οχι οτι μου περνάει απο το μυαλό να αποχωριστώ την τηλεφωναρα μου αλλα καποια στιγμη θα γινει 😥

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να το πιστέψω ότι ΤΌΤΕ το είχα πετύχει στο best price 270 ευρώ αν θυμάμαι καλά.. Τέτοια κινητάρα. Α ρε LG λείπεις.

Στάλθηκε από το M2101K6G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η τελευταία πρότασή σου φίλε μου, τα λέει όλα. 

Πράγματι λείπει από την κινητή. 

Ουδέποτε είχα ναυαρχίδα της, αλλά όσες συσκευές LG είχα στην κατοχή μου ήταν αξιόλογες. 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Lgara μονο... ειχα το lg g8 το κανονικο απο αμερικη. 

Και μετα απο 2 χρονια σκληρης χρησης... κ για λογους ανανεωσης τσιμπησα το lg wing... πολυ κριμα που αποχωρησε... αυτο θα λεω συνεχειααααα

Link to comment
Share on other sites

On 17/7/2022 at 4:49 ΜΜ, kakourass said:

Οποτε Α52?

Έχω ακούσει καλά λόγια για α52s αλλά χωρίς να το έχω πιάσει στα χέρια μου σε καθημερινή χρήση δεν μπορώ να σου πω με σιγουριά ότι ισχύουν τα καλά του

Link to comment
Share on other sites

On 21/7/2022 at 10:59 ΜΜ, Lux said:

Στοκ να υπαρχει πουθενα το lg g8;

Οχι δυστυχως....Μονο μεταχειρισμενο απο Ιδιώτη...Εκτος αν βρεις απο κανενα ΑΜΑΖΟΝ εξωτερικου

Edited by nikaki71
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Στο ali express ειχα πετυχει καποια πιθανον refurbish κορεατικα WING πχ γυρω στο 400αρι.,δε ξερω με τα τελωνεια βεβαια τι θα παιξει για τετοιο ποσο.

 

Κριμα παντως ειχε πολλα να δωσει η LG κ πραγματικα λειπει.Ευχομαι μελλοντικα να αναθεωρησουν.Ετσι κ αλλιως σιγα τις πωλησεις που κανουν οι αλλοι μετα απο 2μιση χρονια κορονας,κ στο τεχνολογικο τελμα που εχουν φτασει τα κινητα τα τελευταια 3-4 χρονια οπου απλα τσακωνονται ποιος εχει μεγαλυτερη καμερα κ ram.Βλακειες.Υπηρχε χωρος για την LG,ειχε κοινο.

Edited by saifix
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, saifix said:

Στο ali express ειχα πετυχει καποια πιθανον refurbish κορεατικα WING πχ γυρω στο 400αρι.,δε ξερω με τα τελωνεια βεβαια τι θα παιξει για τετοιο ποσο.

 

Κριμα παντως ειχε πολλα να δωσει η LG κ πραγματικα λειπει.Ευχομαι μελλοντικα να αναθεωρησουν.Ετσι κ αλλιως σιγα τις πωλησεις που κανουν οι αλλοι μετα απο 2μιση χρονια κορονας,κ στο τεχνολογικο τελμα που εχουν φτασει τα κινητα τα τελευταια 3-4 χρονια οπου απλα τσακωνονται ποιος εχει μεγαλυτερη καμερα κ ram.Βλακειες.Υπηρχε χωρος για την LG,ειχε κοινο.

Ετσι.Και ειχε κοινό και εχει η LG στα κινητα...Για να πει οτι ξαναμπαινει στο παιχνιδι και να βγαλει κανενα G10 με ολα τα χαρακτηριστικα που οι αλλες κατασκευαστριες κοβουν απο τις ναυαρχιδες τους,να δεις τι εχει να γινει.Αλλά.....

Edited by nikaki71
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, nikaki71 said:

Ετσι.Και ειχε κοινό και εχει η LG στα κινητα...Για να πει οτι ξαναμπαινει στο παιχνιδι και να βγαλει κανενα G10 με ολα τα χαρακτηριστικα που οι αλλες κατασκευαστριες κοβουν απο τις ναυαρχιδες τους,να δεις τι εχει να γινει.Αλλά.....

Μα πραγματικα ολοι εχουν κινητα 2ετιας τουλαχιστον,φτηνα η ακριβα,τα μισα ειναι διαλυμενα με σπασμενες οθονες κ ουτε ασχολουνται.Αν εξαιρεσεις την αππλ που οτι κ να γινει εχει τους δικους της κ κανεις δε της κλεβει μεριδιο,ολοι οι υπολοιποι πουλανε οντως αυτα που κυκλοφορουν?Η χιαομι βγαζει καθε τριμηνο απο 3 καινουρια χωριστα τα ποκο!Η σαμσουνγκ 15 χρονια εχει κολλησει στο πενακι λες κ καποιος τους ειπε οτι χρειαζεται ακομα.μηδενικη εξελιξη.Κ εξω μονο χιαομι κ αππλ βλεπεις,αντε κανα φτηνο σαμσουνγκ κ τελος.

Κ να σκεφτεις αυτες οι εταιρειες ειναι ας πουμε αμιγως των κινητων κ ενα δυσκολο ετος μπορει να τις εκτροχιασει. Δεν εχουν το ευρυ πεδιο της LG με τις υπολοιπες λευκες η μαυρες συσκευες.

Μακαρι να ξανανοιξει,υπαρχει χωρος για καινοτομια,λιγο το μαρκετινγκ να προσεξει.Δε χρειαζονται πολλα.1-2 μοντελα το χρονο.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 3/8/2022 at 1:23 ΜΜ, saifix said:

Μα πραγματικα ολοι εχουν κινητα 2ετιας τουλαχιστον,φτηνα η ακριβα,τα μισα ειναι διαλυμενα με σπασμενες οθονες κ ουτε ασχολουνται.Αν εξαιρεσεις την αππλ που οτι κ να γινει εχει τους δικους της κ κανεις δε της κλεβει μεριδιο,ολοι οι υπολοιποι πουλανε οντως αυτα που κυκλοφορουν?Η χιαομι βγαζει καθε τριμηνο απο 3 καινουρια χωριστα τα ποκο!Η σαμσουνγκ 15 χρονια εχει κολλησει στο πενακι λες κ καποιος τους ειπε οτι χρειαζεται ακομα.μηδενικη εξελιξη.Κ εξω μονο χιαομι κ αππλ βλεπεις,αντε κανα φτηνο σαμσουνγκ κ τελος.

Κ να σκεφτεις αυτες οι εταιρειες ειναι ας πουμε αμιγως των κινητων κ ενα δυσκολο ετος μπορει να τις εκτροχιασει. Δεν εχουν το ευρυ πεδιο της LG με τις υπολοιπες λευκες η μαυρες συσκευες.

Μακαρι να ξανανοιξει,υπαρχει χωρος για καινοτομια,λιγο το μαρκετινγκ να προσεξει.Δε χρειαζονται πολλα.1-2 μοντελα το χρονο.

Πράγματι η LG σίγουρα λείπει από πολύ κόσμο, συμπεριλαμβανομένου και του εαυτού μου.

Μπορεί να έκανε κάποιες πολύ χοντρές πατάτες, κυρίως με το θέμα μακροχρόνια υποστήριξη στο λογισμικό, αλλά και κάποιες ελάχιστες συσκευές με αρκετά προβλήματα, τα οποία την έριξαν στο καναβάτσο, έβγαζε όμως γενικά πολύ αξιόπιστες συσκευές που τα είχαν όλα σε σύγκριση με τους μεγάλους που κόβουν κάθε χρόνο κι από κάτι.

Πίστεψε με έχω κάνει μια μικρή συλλογή από καποιες ναυαρχίδες της, και μέχρι και σήμερα που πλέον είμαι με άλλη εταιρία ως κύρια συσκευή, έρχονται φορές που κάνω τραμπα την κάρτα σιμ και γουστάρω.

Έχουν τα άτιμα αυτό το κάτι που σε τραβάνε..το άψογο κράτημα, η πολύ καλή ποιότητα υλικών κατασκευής, η διαθεσιμότητα θέσης για κάρτα μνήμης, η θύρα ακουστικών;

Δυστυχώς όμως το ότι είναι παλιά και χωρίς αναβαθμίσεις είναι μεγάλο ρίσκο κυρίως για χρήση τραπεζικών εφαρμογών, οπότε αναγκαστικά πάμε σε νεότερες συσκευές.

Δεν ξέρω αν ακούγομαι υπερβολικός αλλά δυστυχώς κάποια από αυτά που ανέφερα, πρέπει να τα σκάσεις χοντρά για ναυαρχίδα και πάλι δεν τα βρίσκεις όλα.

Παράδειγμα; Αυτή τη στιγμή έχω ως κύρια ένα Samsung A52s..καλή συσκευή για τα λεφτά της, υποστήριξη λογισμικού στο φουλ, καμία σχέση με LG, έχει θύρα ακουστικών, και υποστηρίζει και κάρτα μνήμης, αλλά ρε φίλε αυτή η φτηνιαρικη πλαστικουρα γύρω γύρω και πλάτη, η απαράδεκτη για τέτοιο όνομα μέτρια αποδοση του αισθητήρα δακτυλικου και του ξεκλειδωματος με το πρόσωπο, η ανυπαρξία φυσικού αισθητήρα εγγύτητας με αποτελεσμα να ξεκλειδώνει μέσα στις τσέπες η συσκευή και να κάνει ότι θέλει, με κάνει πραγματικά να θέλω να ξαναδουλευω τα παλιά μου και πλήρως λειτουργικά και αξιόπιστα LG.

Ας ελπίσουμε κάποια στιγμή αν καλυτερεύσουν τα πράγματα να επανέλθει η εταιρία σε αυτό το κομμάτι της αγοράς.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, granazias said:

Πράγματι η LG σίγουρα λείπει από πολύ κόσμο, συμπεριλαμβανομένου και του εαυτού μου.

Μπορεί να έκανε κάποιες πολύ χοντρές πατάτες, κυρίως με το θέμα μακροχρόνια υποστήριξη στο λογισμικό, αλλά και κάποιες ελάχιστες συσκευές με αρκετά προβλήματα, τα οποία την έριξαν στο καναβάτσο, έβγαζε όμως γενικά πολύ αξιόπιστες συσκευές που τα είχαν όλα σε σύγκριση με τους μεγάλους που κόβουν κάθε χρόνο κι από κάτι.

Πίστεψε με έχω κάνει μια μικρή συλλογή από καποιες ναυαρχίδες της, και μέχρι και σήμερα που πλέον είμαι με άλλη εταιρία ως κύρια συσκευή, έρχονται φορές που κάνω τραμπα την κάρτα σιμ και γουστάρω.

Έχουν τα άτιμα αυτό το κάτι που σε τραβάνε..το άψογο κράτημα, η πολύ καλή ποιότητα υλικών κατασκευής, η διαθεσιμότητα θέσης για κάρτα μνήμης, η θύρα ακουστικών;

Δυστυχώς όμως το ότι είναι παλιά και χωρίς αναβαθμίσεις είναι μεγάλο ρίσκο κυρίως για χρήση τραπεζικών εφαρμογών, οπότε αναγκαστικά πάμε σε νεότερες συσκευές.

Δεν ξέρω αν ακούγομαι υπερβολικός αλλά δυστυχώς κάποια από αυτά που ανέφερα, πρέπει να τα σκάσεις χοντρά για ναυαρχίδα και πάλι δεν τα βρίσκεις όλα.

Παράδειγμα; Αυτή τη στιγμή έχω ως κύρια ένα Samsung A52s..καλή συσκευή για τα λεφτά της, υποστήριξη λογισμικού στο φουλ, καμία σχέση με LG, έχει θύρα ακουστικών, και υποστηρίζει και κάρτα μνήμης, αλλά ρε φίλε αυτή η φτηνιαρικη πλαστικουρα γύρω γύρω και πλάτη, η απαράδεκτη για τέτοιο όνομα μέτρια αποδοση του αισθητήρα δακτυλικου και του ξεκλειδωματος με το πρόσωπο, η ανυπαρξία φυσικού αισθητήρα εγγύτητας με αποτελεσμα να ξεκλειδώνει μέσα στις τσέπες η συσκευή και να κάνει ότι θέλει, με κάνει πραγματικά να θέλω να ξαναδουλευω τα παλιά μου και πλήρως λειτουργικά και αξιόπιστα LG.

Ας ελπίσουμε κάποια στιγμή αν καλυτερεύσουν τα πράγματα να επανέλθει η εταιρία σε αυτό το κομμάτι της αγοράς.

Όταν είπες οτι έχουν αυτό το "κάτι", περιέγραψες αυτό που νοιώθω κι εγώ. Το έχουν τα άτιμα. Ξέρεις, οι φίλοι μου έχουν Oneplus και Samsung που είναι πιο καινούργια και όταν τα έπιασα στα χέρια μου δεν τα ζήλεψα καθόλου, ούτε τα ήθελα. Ειλικρινά σου μιλάω. Φυσικά αυτά είναι προσωπικά γούστα, σου λέω αυτό που ένοιωσα εγώ. Η χαμηλή δημοτικότητα της εταιρείας ήταν μεν οικονομικά συμφέρουσα για εμάς καθώς η τιμή τους έπεφτε γρήγορα και αγοράζαμε flagship κινητά στα 300-400 ευρώ, ενώ την ίδια ώρα τα υπόλοιπα κορόιδα σκάγαν τα ίδια λεφτά για να πάρουν mid-range κινητά Samsung ή τα διπλάσια για να πάρουν τα flagship τους. Απο την άλλη αυτό οδήγησε εν τέλει και στο κλείσιμο της εταιρείας στον τομέα των κινητών. Ελπίζω κάποια στιγμή να ξαναεπιστρέψουν αλλά δεν είμαι τόσο αισιόδοξος.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Stratos86 said:

Όταν είπες οτι έχουν αυτό το "κάτι", περιέγραψες αυτό που νοιώθω κι εγώ. Το έχουν τα άτιμα. Ξέρεις, οι φίλοι μου έχουν Oneplus και Samsung που είναι πιο καινούργια και όταν τα έπιασα στα χέρια μου δεν τα ζήλεψα καθόλου, ούτε τα ήθελα. Ειλικρινά σου μιλάω. Φυσικά αυτά είναι προσωπικά γούστα, σου λέω αυτό που ένοιωσα εγώ. Η χαμηλή δημοτικότητα της εταιρείας ήταν μεν οικονομικά συμφέρουσα για εμάς καθώς η τιμή τους έπεφτε γρήγορα και αγοράζαμε flagship κινητά στα 300-400 ευρώ, ενώ την ίδια ώρα τα υπόλοιπα κορόιδα σκάγαν τα ίδια λεφτά για να πάρουν mid-range κινητά Samsung ή τα διπλάσια για να πάρουν τα flagship τους. Απο την άλλη αυτό οδήγησε εν τέλει και στο κλείσιμο της εταιρείας στον τομέα των κινητών. Ελπίζω κάποια στιγμή να ξαναεπιστρέψουν αλλά δεν είμαι τόσο αισιόδοξος.

Άρα λοιπόν δεν είμαι ο μόνος που νοιώθει έτσι..χαχαχα.

Η αλήθεια είναι ότι κι εγώ εκτός από εκείνες τις συσκευές που ανέφερα πριν, έχω και 2 της OnePlus.

Δυνατές συσκευές με καλά χαρακτηριστικά και δουλεύουν άψογα σε όλα τους.

Όμως ρε παιδί μου πάντα κάτι με τραβάει με τα LG.

Όπως τώρα για παράδειγμα που γράφω, το κάνω με ένα LG V50..δυναμίτης, απλά είναι λίγο πίσω σε έκδοση λογισμικού με την 10 αλλά και πάλι σπέρνει.

Η καβατζα των άλλων LG ας πούμε με έβγαλε ασπροπροσωπο εδώ και λίγο καιρό που χρειάστηκε συσκευή η γυναίκα μου όταν άρχισε να σέρνεται απελπιστικά ενα Samsung που είχε επί 4 χρόνια, λογικό κιόλας, κι όταν της έδωσα ένα V30, ενώ στην αρχή ξινισε λίγο γιατί την είχε βολεψει πολύ το προηγούμενο, και όλα τα προηγούμενα που είχε ήταν πάλι Samsung, και ήθελε να πάει παλι σε ίδιας μάρκας της λέω πάρτο δοκίμασε το και τα ξαναλέμε.

Παρεπιπτόντως το παλιό της ήταν 5.2 ιντσες ενώ το V30 6".

Μετά από καμιά βδομάδα της λέω πως σου φαίνεται; σου κάνει η να πάμε για κανένα άλλο;δεν υπάρχει περίπτωση μου λέει..αυτό πετάει και είναι πολύ πιο βολικό κι εύχρηστο από το άλλο που ειχα..τώρα καταλαβαίνω γιατί έφαγες κόλλημα..έχεις κι άλλα αν χρειαστούμε μελλοντικά; Όσα θες της λέω..χαχαχα.

Τεσπά, μακάρι να ξανακάνει το βήμα η εταιρία αν και όπως ανέφερες κι εσύ μάλλον χλωμό φαίνεται..ειδωμεν.

Link to comment
Share on other sites

και γω εχω το δικο μου 2 χρονια κ κατι, πραγματικα δε βρισκω λογο αντικαταστασης. ειδικα στο κομματι της φωτογραφιας γελαω οποτε με ρωτανε με τι φωτογραφικη βγαζω τις φωτο που ανεβαζω...

Ericsson GA618-Ericsson A1018s-Panasonic G600-Panasonic GD93-Alcatel OT701-Motorola A008-Siemens ME45-Siemens S45i-Siemens SL45i-Siemens M55-Motorola V525-Motorola V635-Sharp GX15-Sagem myZ5-Nokia 6290-Motorola W510-SonyEricsson C702-Blackberry 8800-Blackberry 9530-Motorola VE66-LG GT405-Nokia X6- LG P500-Huawei X5-LG P970-Huawei G500-Galaxy S3 -Lumia 920-LG G2-Xiaomi RedMi2-Galaxy Note 3-LG G4 -LG G6 -LG G8s
Link to comment
Share on other sites

On 24/8/2022 at 12:18 ΜΜ, duende said:

και γω εχω το δικο μου 2 χρονια κ κατι, πραγματικα δε βρισκω λογο αντικαταστασης. ειδικα στο κομματι της φωτογραφιας γελαω οποτε με ρωτανε με τι φωτογραφικη βγαζω τις φωτο που ανεβαζω...

Kαι εγω τα ιδια.Εχω πεταξει μεσα και την τελευταια Gcam του Shamim την 8.4,και με αναγκαζουν και τους δειχνω τις λεπτομερειες φωτογραφιας για να δουνε με τι κινητο ειναι τραβηγμενες!Οταν δέ βλεπουν G8s,μενουν καγκελο,ντροπιασμενοι!😁

Edited by nikaki71
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...