Jump to content

Samsung Galaxy S10 (SM-G973F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά το S10 κυκλοφορεί Ελλάδα σε μπλε γιατί ψάχνοντας στο skroutz δεν το βρίσκω πουθενά!
Καμιά καλή πράξη δεν μένει ατιμώρητη!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

aodNotify & Holey Light, τελικά τα κατάφερα κι εγώ και φαίνεται τίμιο το αποτέλεσμα, είναι πραγματικά να απορείς πως και δεν το έχει δώσει η ίδια η Samsung με το καλημέρα.

 

Sent from my Galaxy S10

Link to comment
Share on other sites

aodNotify & Holey Light, τελικά τα κατάφερα κι εγώ και φαίνεται τίμιο το αποτέλεσμα, είναι πραγματικά να απορείς πως και δεν το έχει δώσει η ίδια η Samsung με το καλημέρα.

 

Sent from my Galaxy S10

Ευελπιστούμε πως σύντομα θα το δώσει και επίσημα η samsung στα κινητά της.

Όσο για το Holey Light μακάρι να βγάλει κάποιο update να ελέγχουμε και το πάχος του ring.

 

----- προσθήκη μηνύματος 104 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά το S10 κυκλοφορεί Ελλάδα σε μπλε γιατί ψάχνοντας στο skroutz δεν το βρίσκω πουθενά!

Δεν βλέπω να έρχεται ακόμη το μπλε στην Ελλάδα.

Ίσως στο μέλλον να έρθει (αλλά πολύ φοβάμαι πως θα το προσπεράσουν...)

Samsung Galaxy S10 (G973F)

Samsung Galaxy S7 Edge (G935F)

Samsung Galaxy S4 (GT-i9506)

Samsung Galaxy SII (GT-i9100)

Samsung Galaxy S Plus (GT-i9001)

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα κ γω αυτό με το aod το holey το είχα. Αλλά είδα ότι όταν είναι αναμμένη η οθόνη είναι δυνατό το φως απτό ring. Κ με κλειστή οθόνη δεν φαίνεται σχεδόν καθόλου. Δώστε καμία ρύθμιση

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω να έρχεται ακόμη το μπλε στην Ελλάδα.

Ίσως στο μέλλον να έρθει (αλλά πολύ φοβάμαι πως θα το προσπεράσουν...)

 

Ευχαριστώ για την απάντηση!

Καμιά καλή πράξη δεν μένει ατιμώρητη!
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα κ γω αυτό με το aod το holey το είχα. Αλλά είδα ότι όταν είναι αναμμένη η οθόνη είναι δυνατό το φως απτό ring. Κ με κλειστή οθόνη δεν φαίνεται σχεδόν καθόλου. Δώστε καμία ρύθμιση

 

Εγω που έχω επιλέξει hide aod το led notification ειναι πιο δυνατό από ότι οταν είναι ενεργή η aod.

Link to comment
Share on other sites

παιδια η διαφορα s10 με s10+ αξιζει τα 100€. Αξίζει η διαφορα των 100 € λογω της κάμερας?

Τις ίδιες κάμερες έχουν και το S10 και το S10+

(εκτός από την μπροστινή selfie κάμερα.)

Samsung Galaxy S10 (G973F)

Samsung Galaxy S7 Edge (G935F)

Samsung Galaxy S4 (GT-i9506)

Samsung Galaxy SII (GT-i9100)

Samsung Galaxy S Plus (GT-i9001)

Link to comment
Share on other sites

παιδια η διαφορα s10 με s10+ αξιζει τα 100€. Αξίζει η διαφορα των 100 € λογω της κάμερας?

Μόνο για τη μπαταρία πας στο μεγάλο..καμία ουσιαστική διαφορά στην κάμερα

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Μπαταρία.. Μεγαλύτερη οθόνη.. Διπλή σελφι κάμερα που ζεις κ χωρίς αυτήν.. Τα άλλα δύο είναι πιο απαραίτητα..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Μπαταρία.. Μεγαλύτερη οθόνη.. Διπλή σελφι κάμερα που ζεις κ χωρίς αυτήν.. Τα άλλα δύο είναι πιο απαραίτητα..

 

δεν ανεφερα οθονη γιατι ειναι αυτονοητο και δεν το ρωταει καν ο φιλος, αρα θεωρω οτι δεν τον ενδιαφερει η μεγαλυτερη οθονη, οπως και εγω αν επαιρνα 4000mha απο το μικρο δε θα πηγαινα στο μεγαλο για κανεναν λογο..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

δεν ανεφερα οθονη γιατι ειναι αυτονοητο και δεν το ρωταει καν ο φιλος, αρα θεωρω οτι δεν τον ενδιαφερει η μεγαλυτερη οθονη, οπως και εγω αν επαιρνα 4000mha απο το μικρο δε θα πηγαινα στο μεγαλο για κανεναν λογο..

 

 

Εγώ είδα σωστό να του πω όλες τις διαφορές...

Μακάρι να ήταν και πιο μεγάλο σε οθόνη κ πιο πλατύ γιατί 6.4 ίντσες δεν είναι στο πλάτος..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είδα σωστό να του πω όλες τις διαφορές...

Μακάρι να ήταν και πιο μεγάλο σε οθόνη κ πιο πλατύ γιατί 6.4 ίντσες δεν είναι στο πλάτος..

 

μα δε σου ειπα κατι, απλα ειπα οτι δε θεωρησα απαραιτητο να πω οτι το "medium" ειναι μικροτερο απο το "large" ας πουμε...αυτη ειναι η διαφορα τους κατα βαση, και πισω απο αυτη υπαρχουν και οι λεπτομερειες που συζηταμε, οπως η μπαταρια. Απο εκει και περα εσυ μπορει να θες και 10 ιντσες κινητο, δεν ειμαστε ολοι το ιδιο, υπαρχουν και τα ταμπλετ εξαλλου.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

αν επαιρνα 4000mha απο το μικρο δε θα πηγαινα στο μεγαλο για κανεναν λογο..

Αν έπαιζε κάτι τέτοιο με το μικρό... θα έκανα πάρτι και θα σας καλούσα όλους!

:lol::lol::lol:

Το θέμα της μπαταρίας είναι λιγάκι υποκειμενικό. Φυσικά όλοι θέλουμε την μεγαλύτερη μπαταρία και την καλύτερη αυτονομία... αλλά ακόμη και το μικρό τα καταφέρνει να βγάλει την μέρα. Εξάλλου όλοι, λίγο πολύ, φορτίζουμε τα κινητά μας το βράδυ πριν πέσουμε για ύπνο.

Όλο το θέμα είναι το μέγεθος. Για μένα ο φίλος θα πρέπει να πιάσει και τις δύο συσκευές στο χέρι του, όπως έκανα κι εγώ πριν την αγορά μου, δίχως να σκέφτεται τις διαφορές στο hardware και στην τιμή.

Όλο το θέμα είναι το πως θα νιώσει την συσκευή που θα κρατάει και το πως θα την δουλεύει.

Samsung Galaxy S10 (G973F)

Samsung Galaxy S7 Edge (G935F)

Samsung Galaxy S4 (GT-i9506)

Samsung Galaxy SII (GT-i9100)

Samsung Galaxy S Plus (GT-i9001)

Link to comment
Share on other sites

Ναι ηξερα για την οθονη οτι εινια μεγαλυτερή , την μπαταρία δεν ήξερα την διαφορά της γιατι κάνω λιγο απαιτητικη χρήση, ειχα σκόπο να παω στο mate 20 pro αλλα με οσα εχω γινει το αφήνω προς το παρον , και με βλέπω για αυτά τα δυο. Μάλλον η καλύτερη χρήση είναι να πάω να ελέγξω και τις δύο συσκευές στα χέρια να δω ποια μου κάθεται καλύτερα και θα αποφαίσω.
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε update μεγαλούτσικο ...

Για ποια χώρα και πόσο μεγάλο το update?

Samsung Galaxy S10 (G973F)

Samsung Galaxy S7 Edge (G935F)

Samsung Galaxy S4 (GT-i9506)

Samsung Galaxy SII (GT-i9100)

Samsung Galaxy S Plus (GT-i9001)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους τους φίλους. Με χαρά ξανά γράφω εδώ μιας και πούλησα το Xiaomi mi8 Pro Transparent μου και σαν παλιό μέλος που είχα το s8 σκέφτομαι να πάω για αγορά ή νέου η μεταχειρισμένου Samsung s10. Δεν θελω το μεγάλο θέλω κάτι βολικό. Θα ήθελα να μάθω μετά από λίγους μήνες κυκλοφορίας διορθώθηκαν οι αρχικές παιδικές ασθένειες που είχε και κύριος με ενδιαφέρει το δαχτυλικό ξεκλείδωμα έχει βελτιωθεί στην ταχύτητα και στην απόκριση η ακόμα πάσχει?? :confused: Τι πρέπει να προσέξω αν βρω μεταχειρισμένο?? ;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους τους φίλους. Με χαρά ξανά γράφω εδώ μιας και πούλησα το Xiaomi mi8 Pro Transparent μου και σαν παλιό μέλος που είχα το s8 σκέφτομαι να πάω για αγορά ή νέου η μεταχειρισμένου Samsung s10. Δεν θελω το μεγάλο θέλω κάτι βολικό. Θα ήθελα να μάθω μετά από λίγους μήνες κυκλοφορίας διορθώθηκαν οι αρχικές παιδικές ασθένειες που είχε και κύριος με ενδιαφέρει το δαχτυλικό ξεκλείδωμα έχει βελτιωθεί στην ταχύτητα και στην απόκριση η ακόμα πάσχει?? :confused: Τι πρέπει να προσέξω αν βρω μεταχειρισμένο?? ;)

Το δαχτυλικό αποτύπωμα έπειτα από τα τελευταία updates έχει γίνει άμεσο και γρήγορο. Κανένα πρόβλημα δεν έχω με την συσκευή μου όσο αναφορά αυτό το θέμα.

Όσο για το τι πρέπει να προσέξεις στην αγορά μεταχειρισμένου, δεν είναι και πολλά. Εξάλλου σαν συσκευή δεν έχει δείξει κάτι που θα πρέπει να δώσεις προσοχή. Δούλεψε WiFi, GPS, δεδομένα και BT και αν όλα πάνε καλά προχώρα στην αγορά.

Samsung Galaxy S10 (G973F)

Samsung Galaxy S7 Edge (G935F)

Samsung Galaxy S4 (GT-i9506)

Samsung Galaxy SII (GT-i9100)

Samsung Galaxy S Plus (GT-i9001)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους τους φίλους. Με χαρά ξανά γράφω εδώ μιας και πούλησα το Xiaomi mi8 Pro Transparent μου και σαν παλιό μέλος που είχα το s8 σκέφτομαι να πάω για αγορά ή νέου η μεταχειρισμένου Samsung s10. Δεν θελω το μεγάλο θέλω κάτι βολικό. Θα ήθελα να μάθω μετά από λίγους μήνες κυκλοφορίας διορθώθηκαν οι αρχικές παιδικές ασθένειες που είχε και κύριος με ενδιαφέρει το δαχτυλικό ξεκλείδωμα έχει βελτιωθεί στην ταχύτητα και στην απόκριση η ακόμα πάσχει?? :confused: Τι πρέπει να προσέξω αν βρω μεταχειρισμένο?? ;)

 

Αν σε ενδιαφερει το δακτυλικο και επισης κοιτας το μεγεθος,γιατι δεν κοιτας το μικροτερο και φθηνοτερο S10e που εχει δακτυλικο στο πλαι της συσκευης?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους τους φίλους. Με χαρά ξανά γράφω εδώ μιας και πούλησα το Xiaomi mi8 Pro Transparent μου και σαν παλιό μέλος που είχα το s8 σκέφτομαι να πάω για αγορά ή νέου η μεταχειρισμένου Samsung s10. Δεν θελω το μεγάλο θέλω κάτι βολικό. Θα ήθελα να μάθω μετά από λίγους μήνες κυκλοφορίας διορθώθηκαν οι αρχικές παιδικές ασθένειες που είχε και κύριος με ενδιαφέρει το δαχτυλικό ξεκλείδωμα έχει βελτιωθεί στην ταχύτητα και στην απόκριση η ακόμα πάσχει?? :confused: Τι πρέπει να προσέξω αν βρω μεταχειρισμένο?? ;)

 

Το δαχτυλικο είναι απογοήτευση, όπως σχεδόν κάθε φορά με τη Samsung.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10 (SM-G973F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...