Jump to content

Samsung Galaxy S10 (SM-G973F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γιάννη το είχα πριν ενάμιση και ίσως παραπάνω χρόνο και το είχα σε default εργοστασιακες ρυθμίσεις.

 

----- προσθήκη μηνύματος 51 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μια βδομάδα το κράτησα πήγα σε s8 κατευθείαν

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Είναι πάρα πολύ καλή, όντως. απλά προσωπικά έχω βάλει το holey light για ειδοποίησεις και με βολεύει περισσότερο αυτό. Γιατί η συγκεκριμένη λειτουργία (σήκωμα για αφύπνιση) παραπέμπει (κάπως) στο να σηκώσεις το τηλέφωνο για να δεις αν έχεις κάποια ειδοποίηση. Νομίζω

 

Στην φορτιση σου ανάβει το led;Είναι το μόνο που δεν λειτουργεί σε μένα με το holey light

Link to comment
Share on other sites

Δλδ ρε samsung δεν μπορουσες να βάλεις απο μονη σου να δουλευει το led στην καμερα; Καθόμαστε να ψάχνουμε καθε ****εφαρμογη απο καθε γαμοσαιτ.Εγω οτι και αν εβαλα δεν δουλεύουν παντα και οχι σε ολες τις εφαρμογες
Link to comment
Share on other sites

Δλδ ρε samsung δεν μπορουσες να βάλεις απο μονη σου να δουλευει το led στην καμερα; Καθόμαστε να ψάχνουμε καθε ****εφαρμογη απο καθε γαμοσαιτ.Εγω οτι και αν εβαλα δεν δουλεύουν παντα και οχι σε ολες τις εφαρμογες

 

Γιατί παιδεύεσαι, εγώ τι δουλεύω όπως το πήρα, χωρίς led, με aod και αν το δώσει το εδωσε.. Μην χαλιεστε, απλά απολαύστε το κινητό

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Γιατί παιδεύεσαι, εγώ τι δουλεύω όπως το πήρα, χωρίς led, με aod και αν το δώσει το εδωσε.. Μην χαλιεστε, απλά απολαύστε το κινητό

 

Φίλε μου δεν χαλιέμαι καθόλου. Αλλά οταν ένα κινητό ξεκινάει απο τα 940€ τότε είσαι και απαιτητικός απο αυτό.Το ευχαριστιεμαι πραγματικά αλλά βλέπω ότι μέχρι και η φόρτιση δεν είναι τόσο γρήγορη. Δεν ξέρω αν πρέπει να κάνω κάτι για να διορθωθεί.

Link to comment
Share on other sites

βλέπω ότι μέχρι και η φόρτιση δεν είναι τόσο γρήγορη. Δεν ξέρω αν πρέπει να κάνω κάτι για να διορθωθεί.

 

Τι εννοεις οτι δεν ειναι τοσο γρηγορη?Ποση ωρα κανει να σου γεμισει το κινητο?

 

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s10-review-1903p3.php

a 30-minute charging session from flat will get you to 48%, while a full charge takes 1:31h.

 

Γενικα σε ταχυφορτιση μονο τα Huawei εχουν την πιο γρηγορη.Ολα τα αλλα ειναι πανω κατω στα ιδια.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου δεν χαλιέμαι καθόλου. Αλλά οταν ένα κινητό ξεκινάει απο τα 940€ τότε είσαι και απαιτητικός απο αυτό.Το ευχαριστιεμαι πραγματικά αλλά βλέπω ότι μέχρι και η φόρτιση δεν είναι τόσο γρήγορη. Δεν ξέρω αν πρέπει να κάνω κάτι για να διορθωθεί.

 

Μα όταν το πήρες ήξερες ότι δεν είχε. Αυτό που λες δεν έχει νόημα. Είναι σαν να λες ότι πήρες note 8 πχ 1000 ευρώ και δε βγάζει τη μέρα.. Μα το ξέραμε ότι πήραμε τότε κινητό με μικρή μπαταρία για τα δεδομένα του. Το ίδιο και εδώ. Απλα θα το θέλαμε αλλά δεν στο δίνει επίσημα από την αρχή και είναι ξεκάθαρο

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να είμαι υπερβολικός...

 

----- προσθήκη μηνύματος 82 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τι εννοεις οτι δεν ειναι τοσο γρηγορη?Ποση ωρα κανει να σου γεμισει το κινητο?

 

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s10-review-1903p3.php

a 30-minute charging session from flat will get you to 48%, while a full charge takes 1:31h.

 

Γενικα σε ταχυφορτιση μονο τα Huawei εχουν την πιο γρηγορη.Ολα τα αλλα ειναι πανω κατω στα ιδια.

 

Όσο λέει αυτό που έστειλες.

Link to comment
Share on other sites

Παρατηρησα ότι με ενεργοποιημενη την AOD το βράδυ οταν κοιμαμαι μετα από 8 ωρες η μπαταρία μειώνεται κατα 15% και ενώ όλα τα άλλα είναι κλειστά.Είναι φυσιολογικό;
Link to comment
Share on other sites

Παρατηρησα ότι με ενεργοποιημενη την AOD το βράδυ οταν κοιμαμαι μετα από 8 ωρες η μπαταρία μειώνεται κατα 15% και ενώ όλα τα άλλα είναι κλειστά.Είναι φυσιολογικό;

 

Οχι δεν είναι φυσιολογικό...

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι όλες αυτές οι ψιλο******τσες θα στρώσουν με τις αναβαθμίσεις. Κατά τα άλλα η συσκευή είναι φοβερή.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα υπάρχει κάποια εφαρμογή οπου μπορώ να δω τον επεξεργαστη του τηλεφώνου...την μνήμη κτλπ;

 

Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 107 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παρατηρησα ότι με ενεργοποιημενη την AOD το βράδυ οταν κοιμαμαι μετα από 8 ωρες η μπαταρία μειώνεται κατα 15% και ενώ όλα τα άλλα είναι κλειστά.Είναι φυσιολογικό;
Εγω με τα ιδια ακριβώς όπως εσυ η μπαταρία έπεσε μόλις 1%... απο το 31% που ήταν το βράδυ σήμερα το πρωί ήταν στο 30%...

 

Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα υπάρχει κάποια εφαρμογή οπου μπορώ να δω τον επεξεργαστη του τηλεφώνου...την μνήμη κτλπ;

 

Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 107 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγω με τα ιδια ακριβώς όπως εσυ η μπαταρία έπεσε μόλις 1%... απο το 31% που ήταν το βράδυ σήμερα το πρωί ήταν στο 30%...

 

Στάλθηκε από το SM-G973F μου

 

Το έχω 6 μέρες και καθε βράδυ πέφτει 15% εκτός και αν το βάλω στην λειτουργία ενέργειας όπου πέφτει 7-8%.Επισης το δακτυλικό αποτύπωμα είναι μέτριο.

Link to comment
Share on other sites

Tον φίλο που έχει μεγάλη κατανάλωση.εσυ μια χαρά είσαι.καποια ρούτερ δημιουργούν θέμα με την κατανάλωση.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα. Το ξεκλείδωμα με το δαχτυλικό έπειτα από τα τελευταία updates έχει φτιάξει ξεκλειδώνει γρήγορα η ακόμα τα μισά πιάνει και τα μισά όχι..?? ;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Tον φίλο που έχει μεγάλη κατανάλωση.εσυ μια χαρά είσαι.καποια ρούτερ δημιουργούν θέμα με την κατανάλωση.

 

Της cosmote εχω φιλε το speedport.Αφου το βραδυ που συμβαινει αυτο δεν το εχω συνδεδεμενο στο wifi.

 

----- προσθήκη μηνύματος 113 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά καλημέρα. Το ξεκλείδωμα με το δαχτυλικό έπειτα από τα τελευταία updates έχει φτιάξει ξεκλειδώνει γρήγορα η ακόμα τα μισά πιάνει και τα μισά όχι..?? ;)

 

Εμενα μια πιάνει μια δεν πιανει.Ουτε εβδομαδα εχω κλείσει που πηρα το κινητο.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα στο plus πιάνει 9 στις 10 φορές. Θέλει προσθήκη όπως όταν το κρατάς κ πας να το ανοίξεις έτσι να βάλεις κ το δαχτυλικό είναι απλό..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Υπήρχε κάπου ένας οδηγός μπαταρίας δε το βρίσκω αν είναι εύκαιρο σε κάποιον.

 

 

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=474665

Εις άνθρωπος,ζήλω θείω πεπυρωμένος,ολόκληρον διορθώσασθαι δύναται χώραν.
Link to comment
Share on other sites

Εμένα στο plus πιάνει 9 στις 10 φορές. Θέλει προσθήκη όπως όταν το κρατάς κ πας να το ανοίξεις έτσι να βάλεις κ το δαχτυλικό είναι απλό..

 

Έκανα αυτό που λες και όντως πιάνει καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

Της cosmote εχω φιλε το speedport.Αφου το βραδυ που συμβαινει αυτο δεν το εχω συνδεδεμενο στο wifi.

 

----- προσθήκη μηνύματος 113 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Εμενα μια πιάνει μια δεν πιανει.Ουτε εβδομαδα εχω κλείσει που πηρα το κινητο.

 

Νομιζα το χεις συνδεμενο.Δεν προσεξα οτι το εγραψες. Τα speedsport plus οταν ηταν στα 5 GHz ρουφουσαν πολυ μπαταρια σε Huawei P20 αν δεν κανω λαθος και υπεθεσα οτι μπορει να συμβαινει και σε αλλα κινητα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα υπάρχει κάποια εφαρμογή οπου μπορώ να δω τον επεξεργαστη του τηλεφώνου...την μνήμη κτλπ;

 

 

 

Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

----- προσθήκη μηνύματος 107 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

Εγω με τα ιδια ακριβώς όπως εσυ η μπαταρία έπεσε μόλις 1%... απο το 31% που ήταν το βράδυ σήμερα το πρωί ήταν στο 30%...

 

 

 

Στάλθηκε από το SM-G973F μου

 

 

 

Το έχω 6 μέρες και καθε βράδυ πέφτει 15% εκτός και αν το βάλω στην λειτουργία ενέργειας όπου πέφτει 7-8%.Επισης το δακτυλικό αποτύπωμα είναι μέτριο.

Και εμενα το δαχτυλικο ηταν μετριο...εγινε ενα update πριν κανα μηνα και εστρωσε...για την μπαταρια αν το σκαλιζω συνεχεια μου βγαζει μια μερα...αν το βαλω στην εξοικονομιση μου βγαζει περιπου μιαμιση μερα...γενικα νομιζω εχουν θεμα με την μπαταρια...το καλο ειναι οτι φορτιζει πολυ γρηγορα...!

 

Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά καλημέρα. Το ξεκλείδωμα με το δαχτυλικό έπειτα από τα τελευταία updates έχει φτιάξει ξεκλειδώνει γρήγορα η ακόμα τα μισά πιάνει και τα μισά όχι..?? ;)
Εμενα εχει φτιαξει μετα το update...στην αρχη ομως ειχα θεμα...μεχρι που σκεφτομουν να το παω στο service μηπως ειχα πεσει σε ελλατωματικη συσκευη...

 

Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10 (SM-G973F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...