Jump to content

Samsung Galaxy S10 (SM-G973F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators

http://content.myphone.gr/photo/full/73303/galaxy-s10-prism-white-front1-0.jpg

 

Hands-on video

 

[ame]

[/ame]

 

Specs:

 

NETWORK Technology

GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE

2G bands GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 (dual-SIM model only)

CDMA 800 / 1900 - USA

3G bands HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 - Global, USA

CDMA2000 1xEV-DO - USA

4G bands LTE band 1(2100), 2(1900), 3(1800), 4(1700/2100), 5(850), 7(2600), 8(900), 12(700), 13(700), 17(700), 18(800), 19(800), 20(800), 25(1900), 26(850), 28(700), 32(1500), 38(2600), 39(1900), 40(2300), 41(2500), 66(1700/2100) - Global

LTE band 1(2100), 2(1900), 3(1800), 4(1700/2100), 5(850), 7(2600), 8(900), 12(700), 13(700), 14(700), 17(700), 18(800), 19(800), 20(800), 25(1900), 26(850), 28(700), 29(700), 30(2300), 38(2600), 39(1900), 40(2300), 41(2500), 46, 66(1700/2100), 71(600) - USA

Speed HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A (7CA) Cat20 2000/150 Mbps

GPRS Yes

EDGE Yes

LAUNCH Announced 2019, February

Status Coming soon. Exp. release 2019, March 8

BODY Dimensions 149.9 x 70.4 x 7.8 mm (5.90 x 2.77 x 0.31 in)

Weight 157 g (5.54 oz)

Build Back glass (Gorilla Glass 5), aluminum frame

SIM Single SIM (Nano-SIM) or Hybrid Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by)

- Samsung Pay (Visa, MasterCard certified)

- IP68 dust/water proof (up to 1.5m for 30 mins)

DISPLAY Type Dynamic AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors

Size 6.1 inches, 93.2 cm2 (~88.3% screen-to-body ratio)

Resolution 1440 x 3040 pixels, 19:9 ratio (~550 ppi density)

Protection Corning Gorilla Glass 6

- HDR10

- Always-on display

PLATFORM OS Android 9.0 (Pie); One UI

Chipset Exynos 9820 Octa (8 nm) - EMEA

Qualcomm SDM855 Snapdragon 855 (7 nm) - USA/LATAM, China

CPU Octa-core (2x2.7 GHz Mongoose M4 & 2x2.3 GHz Cortex-A75 & 4x1.9 GHz Cortex-A55) - EMEA

Octa-core (1x2.8 GHz Kryo 485 & 3x2.4 GHz Kryo 485 & 4x1.7 GHz Kryo 485) - USA/LATAM, China

GPU Mali-G76 MP12 - EMEA

Adreno 640 - USA/LATAM, China

MEMORY Card slot microSD, up to 512 GB (uses SIM 2 slot) - dual SIM model only

Internal 128/512 GB, 8 GB RAM

MAIN CAMERA Triple 12 MP, f/1.5-2.4, 26mm (wide), 1/2.55", 1.4µm, Dual Pixel PDAF, OIS

12 MP, f/2.4, 52mm (telephoto), 1/3.6", 1.0µm, AF, OIS, 2x optical zoom

16 MP, f/2.2, 12mm (ultrawide)

Features LED flash, auto-HDR, panorama

Video 2160p@60fps, 1080p@240fps, 720p@960fps, HDR, dual-video rec.

SELFIE CAMERA Single 10 MP, f/1.9, 26mm (wide), Dual Pixel PDAF

Features Dual video call, Auto-HDR

Video 2160p@30fps, 1080p@30fps

SOUND Loudspeaker Yes, with stereo speakers

3.5mm jack Yes

- 32-bit/384kHz audio

- Active noise cancellation with dedicated mic

- Dolby Atmos/AKG sound

COMMS WLAN Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth 5.0, A2DP, LE, aptX

GPS Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO

NFC Yes

Radio FM radio (USA & Canada only)

USB 3.1, Type-C 1.0 reversible connector

FEATURES Sensors Fingerprint (under display), accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer, heart rate, SpO2

- ANT+

- Bixby natural language commands and dictation

- Samsung DeX (desktop experience support)

BATTERY Non-removable Li-Ion 3400 mAh battery

Charging Fast battery charging 15W

Fast wireless charging 15W

Power bank/Reverse wireless charging 9W

MISC Colors Prism White, Prism Black, Prism Green, Prism Blue, Canary Yellow, Flamingo Pink

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Μολις μπηκε για προπαραγγελεια το πρασινο με ανανεωση συμβολαιου :) Αντε καλως να το δεχτουμε και αυτο το δεκα το καλοοοοο. Οπως δεχτηκαμε τα S8 (2017) - S9 (2018).

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ στην αναμονή για το μαύρο,ερχόμενος από mi8.

 

Στάλθηκε από το SM-T715 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ωραια περιμενουμε τις πρωτες εντυπωσεις απο τους κατοχους..

Το μονο που δε μ αρεσει ως τωρα ειναι η ελλειψη του notification led που εχω συνηθισει τοσα χρονια..

Nexus S --> S4 mini --> S4 Black Edition --> Frost white Note 4 --> Black Onyx S7 --> Mate 10 Pro Grey -->

Blue Coral S9+ --> S10 Black --> iPhone 11 Space Grey --> S20+ Cosmic Gray --> S20 FE 5G --> iPhone 13 Product Red --> Galaxy S21 Plus --> iPhone 14 Pro Max Silver (απεταξάμην το ios) --> Galaxy A54 Graphite

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Τα είδα από κοντά χτες στο πλαίσιο, πανέμορφα και τα δύο ίσως οι πιο όμορφες συσκευές smartphone ως σήμερα , καταπληκτική ποιότητα κατασκευής και στιβαρότητα, εξωπραγματικές οθόνες .

Το S10 όμως λόγω της μιας τρύπας μου φάνηκε πολύ καλύτερο, πιο αρμονικό, με τέλειο μέγεθος και κράτημα αν και για να καταλάβω την διαφορά μεγέθους έπρεπε να το βάλω ακριβώς δίπλα στο + , κοιτάζοντας τις οθόνες τους δεν αντιλήφθηκα πως χάνω σε εμβαδόν και περιεχόμενο με το S10. Εγώ θα πήγαινα κατευθείαν στο S10 μεταξύ των 2.

Επίσης πολύ πολύ ωραίο και το SE λόγω φλατ οθόνης και του πιο γεμάτου πλαισίου περιμετρικά! Δεν μπορώ να φανταστώ πόσο πιο όμορφα θα ήταν τα άλλα 2 αν είχαν επίπεδη οθόνη διατηρώντας τα ελάχιστα περιθώρια όμως.

Μοναδικοτατο αρνητικό αν υπάρχει κάτι τέτοιο είναι αυτά τα... τεράστια εικονίδια του UI , πολύ άσχημα που δεν ταιριάζουν με το υπερκομψο design και την κρυστάλλινη σε ευκρίνεια οθόνη.

(Λίγο πιο διπλα όμως είδα για πρώτη φορα το...Mi mix 3 και εκεί μου έπεσε το σαγόνι , δεν περιγράφεται αυτή εντύπωση να βλέπεις κάτι πραγματικά full screen στα χέρια σου , πραγματικά χτυπάει η καρδιά σου δυνατά, ενώ ο ήχος και η στιβαροτητα του slide μηχανισμού είναι κάτι παραπάνω από απολαυστικό ,με χάλασε μόνο η λίγο πιο μακρόστενη αναλογία σε σχέση με τα κοσμήματα S10)

 

Sent from my PRO 6 Plus using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τα είδα από κοντά χτες στο πλαίσιο, πανέμορφα και τα δύο ίσως οι πιο όμορφες συσκευές smartphone ως σήμερα , καταπληκτική ποιότητα κατασκευής και στιβαρότητα, εξωπραγματικές οθόνες .

Το S10 όμως λόγω της μιας τρύπας μου φάνηκε πολύ καλύτερο, πιο αρμονικό, με τέλειο μέγεθος και κράτημα αν και για να καταλάβω την διαφορά μεγέθους έπρεπε να το βάλω ακριβώς δίπλα στο + , κοιτάζοντας τις οθόνες τους δεν αντιλήφθηκα πως χάνω σε εμβαδόν και περιεχόμενο με το S10. Εγώ θα πήγαινα κατευθείαν στο S10 μεταξύ των 2.

Επίσης πολύ πολύ ωραίο και το SE λόγω φλατ οθόνης και του πιο γεμάτου πλαισίου περιμετρικά! Δεν μπορώ να φανταστώ πόσο πιο όμορφα θα ήταν τα άλλα 2 αν είχαν επίπεδη οθόνη διατηρώντας τα ελάχιστα περιθώρια όμως.

Μοναδικοτατο αρνητικό αν υπάρχει κάτι τέτοιο είναι αυτά τα... τεράστια εικονίδια του UI , πολύ άσχημα που δεν ταιριάζουν με το υπερκομψο design και την κρυστάλλινη σε ευκρίνεια οθόνη.

(Λίγο πιο διπλα όμως είδα για πρώτη φορα το...Mi mix 3 και εκεί μου έπεσε το σαγόνι , δεν περιγράφεται αυτή εντύπωση να βλέπεις κάτι πραγματικά full screen στα χέρια σου , πραγματικά χτυπάει η καρδιά σου δυνατά, ενώ ο ήχος και η στιβαροτητα του slide μηχανισμού είναι κάτι παραπάνω από απολαυστικό ,με χάλασε μόνο η λίγο πιο μακρόστενη αναλογία σε σχέση με τα κοσμήματα S10)

 

Sent from my PRO 6 Plus using Tapatalk

 

Θεος εκλαψα.. :lol: Τι ωραια που τα ειπες ωρε χαχαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Λίγο πιο διπλα όμως είδα για πρώτη φορα το...Mi mix 3 και εκεί μου έπεσε το σαγόνι

Για μια στιγμή νόμισα πως έγραψα εγώ αυτό το post σε κάποια άλλη διάσταση...!!! :blink:

Ακριβώς το ίδιο έπαθα κι εγώ με το Mix3 και μέχρι το Πάσχα δεν βλέπω να αποφασίζω τι από τα δύο θα πάρω...

Samsung Galaxy S10 (G973F)

Samsung Galaxy S7 Edge (G935F)

Samsung Galaxy S4 (GT-i9506)

Samsung Galaxy SII (GT-i9100)

Samsung Galaxy S Plus (GT-i9001)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλως σας ξανα βρηκα παιδια με την συσκευη αυτη την φορα. Να ρωτησω την διαδικασια για τα ακουστικα πως την κανουμε ρε παιδια ; Επειδη δεν βρησκω κατι στο Samsung Member που να λεει για Πλεονεκτηματα: Screenshot_1-1.jpg μιλησα με την Samsung Hellas οπου τους ειπα οτι το εκανα προπαραγγελεια παρελαβα την συσκευη και μ ειπαν οτι ειναι προβλημα το οποιο επιλυθηκε στην Ελλαδα ομως στην Κυπρο θα επιλυση το σαββατοκυριακο και θα βγει αναβαθμιση της Samsung Member εφαρμογης και ολα καλα για να δουμε λοιπον. Ειχε κανεις αλλος τετοιο θεμα ;

 

1.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Είδα και έπιασα στα χέρια μου και τα τρία μοντέλα σήμερα.

Ομολογώ πως και τα τρία ήταν καταπληκτικά, άνετα στον χειρισμό, καλή αίσθηση στο κράτημα τους και όμορφη οθόνη.

Το S10e είναι πανέμορφο, γούτσου-γούτσου αλλά μικρό σε σχέση με ότι έχω συνηθίσει εδώ και χρόνια. Τουλάχιστον για κάποιον που έχει πιο δυνατά μάτια από τα δικά μου σίγουρα θα είναι η ιδανικότερη συσκευή.

Το S10+ υπέροχο από όλες τις απόψεις... αλλά μου στάθηκε αδύνατο να το δουλέψω με το ένα χέρι (και χωρίς τον φόβο να μου πέσει απ'τα χέρια σ'αυτή την προσπάθεια.

Το S10 για μένα ήταν έρωτας. Έχει ακριβώς τις ίδιες διαστάσεις με το S7 Edge που έχω συνηθίσει εδώ και 3 χρόνια.

Αναμένω μέχρι το Πάσχα. Αφήνω τους κατόχους να πούνε τις γνώμες τους και να πάρω την απόφαση μου.

Samsung Galaxy S10 (G973F)

Samsung Galaxy S7 Edge (G935F)

Samsung Galaxy S4 (GT-i9506)

Samsung Galaxy SII (GT-i9100)

Samsung Galaxy S Plus (GT-i9001)

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος, ευχαριστούμε για την άποψή σου. Κι εγώ για εκεί με βλέπω προς το παρόν είμαι με s7 edge & note 8.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Όλοι ξέρουμε ότι το face unlock δεν είναι ότι πιο ασφαλές αλλά ομολογώ ότι αυτό δεν το περίμενα. Αναρωτιέμαι αν χακάρετε τόσο εύκολα και στις άλλες εκδόσεις ή στο S9 π.χ.

 

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς θέμα με το viber? Ενώ στην αρχή λειτουργούσε κανονικά, σταμάτησε και κρασαρει συνεχώς. Ούτε με εγκατάσταση ξαναεστρωσε ούτε με εγκατάσταση άλλης εκδοσης. Επίσης η απόχρωση της οθόνης είναι αρκετα πιο κίτρινη με ακριβώς ίδιες ρυθμίσεις με το s8. Έχει κάνει αρκετες πατάτες νομίζω η Samsung ελπίζω να διορθωθούν άμεσα...
Galaxy S10
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς θέμα με το viber? Ενώ στην αρχή λειτουργούσε κανονικά, σταμάτησε και κρασαρει συνεχώς. Ούτε με εγκατάσταση ξαναεστρωσε ούτε με εγκατάσταση άλλης εκδοσης. Επίσης η απόχρωση της οθόνης είναι αρκετα πιο κίτρινη με ακριβώς ίδιες ρυθμίσεις με το s8. Έχει κάνει αρκετες πατάτες νομίζω η Samsung ελπίζω να διορθωθούν άμεσα...

 

Μήπως το έχεις βάλει στην εξοικονόμηση ? Γενικά αυτές οι εφαρμογές πρέπει να μπαίνουν στις εξαιρέσεις για να δουλέψουν σωστά. Βέβαια το κρασαρισμα μου κάνει εντύπωση αλλά για δες μήπως φταίει κάτι τέτοιο.. Όσο για την οθόνη, απλά αποφάσισαν να την κάνουν έτσι γιατί είναι καλύτερη για τα μάτια λέει

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Μήπως το έχεις βάλει στην εξοικονόμηση ? Γενικά αυτές οι εφαρμογές πρέπει να μπαίνουν στις εξαιρέσεις για να δουλέψουν σωστά. Βέβαια το κρασαρισμα μου κάνει εντύπωση αλλά για δες μήπως φταίει κάτι τέτοιο.. Όσο για την οθόνη, απλά αποφάσισαν να την κάνουν έτσι γιατί είναι καλύτερη για τα μάτια λέει

 

Όχι δεν το έχω βάλει στην εξοικονόμηση ενέργειας. Όσο για την οθόνη δεν νομίζω να ισχύει.δεν γινεται να διαφημίζεις τόσο την dynamic amoled και να φαίνεται χειρότερη των s8/s9. Προφανώς κάτι δε έχουν κάνει σωστά στην ισσοροπια των χρωμάτων ή δεν έχουν δώσει ακόμα την δυνατότητα να την επεξεργαστουμε οπως πρέπει.

Galaxy S10
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν το έχω βάλει στην εξοικονόμηση ενέργειας. Όσο για την οθόνη δεν νομίζω να ισχύει.δεν γινεται να διαφημίζεις τόσο την dynamic amoled και να φαίνεται χειρότερη των s8/s9. Προφανώς κάτι δε έχουν κάνει σωστά στην ισσοροπια των χρωμάτων ή δεν έχουν δώσει ακόμα την δυνατότητα να την επεξεργαστουμε οπως πρέπει.

 

Περιμενεις να ακουσεις αρνητικα στο νημα του κινητου? Μου θυμιζει τα νηματα των iphone, που τους εχουν δωσει σκουπιδια οθονες κι αυτοι διατεινονται οτι ειναι η καλυτερη στην αγορα, με διαφορά μαλιστα απο note 9 κλπ κλπ. Τα ιδια θα δεις κι εδω. Οι οθονες ειναι ξεκαθαρα κατωτερες απο τους προκατοχους (σε ολη τη σειρα s10) κι εδω θα σου λενε οτι το εκαναν για το καλο σου, δεν ειναι αυτο που βλεπεις κλπ κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Περιμενεις να ακουσεις αρνητικα στο νημα του κινητου? Μου θυμιζει τα νηματα των iphone, που τους εχουν δωσει σκουπιδια οθονες κι αυτοι διατεινονται οτι ειναι η καλυτερη στην αγορα, με διαφορά μαλιστα απο note 9 κλπ κλπ. Τα ιδια θα δεις κι εδω. Οι οθονες ειναι ξεκαθαρα κατωτερες απο τους προκατοχους (σε ολη τη σειρα s10) κι εδω θα σου λενε οτι το εκαναν για το καλο σου, δεν ειναι αυτο που βλεπεις κλπ κλπ.

 

Αν είναι καλύτερη ή όχι είναι εν μέρει και υποκειμενικο αλλά έχουν βγάλει ολόκληρη παρουσίαση για την αλλαγη σε πιο θερμά χρώματα που έκαναν για λόγους ξεκούρασης ματιών κλπ όπως είπαν. Για την ακρίβεια λέει 45% λιγότερο μπλε.Το πέτυχα χθες τυχαία το βίντεο και δεν το βρίσκω τώρα αλλά αν το βρω θα στο βάλω εδώ. Πάντως δε νομίζω να έχουν κάνει τόσο χοντρή βλακεια

" That's the new screen. It's 45 percent less blue light so it will be yellow compared to all Samsung screens before it. Better for your eye health"

 

Να και ένα άλλο λινκ

https://www.cnet.com/news/galaxy-s10-screen-deep-dive-dynamic-amoled-hdr10-and-more-explained-explainer/

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Περιμενεις να ακουσεις αρνητικα στο νημα του κινητου? Μου θυμιζει τα νηματα των iphone, που τους εχουν δωσει σκουπιδια οθονες κι αυτοι διατεινονται οτι ειναι η καλυτερη στην αγορα, με διαφορά μαλιστα απο note 9 κλπ κλπ. Τα ιδια θα δεις κι εδω. Οι οθονες ειναι ξεκαθαρα κατωτερες απο τους προκατοχους (σε ολη τη σειρα s10) κι εδω θα σου λενε οτι το εκαναν για το καλο σου, δεν ειναι αυτο που βλεπεις κλπ κλπ.

 

Δεν υπαρχουν σκουπιδια οθονες αλλα σκουπιδια σχολια.

 

Ναι εχεις δικιο η πρωτη οθονη Hdr10+ σε κινητο ειναι κατωτερη και σκουπιδι επειδη το εγραψε ενα ατομο στο forum.

 

Και τα Iphone εχεις δικιο σκουπιδια οθονες εχουν γιατι το εγραψε καποιος και αρα αυτοματως σημαινει οτι ισχυει....

 

Το μεγαλυτερο μερος του ο κοσμος το περναει μπροστα απο μια οθονη και οταν γινονται θετικα βηματα για αυτο,τρωνε και κραξιμο και τις βαφτιζουν ορισμενοι ως κατωτερες.

Edited by Fulgore1
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχουν σκουπιδια οθονες αλλα σκουπιδια σχολια.

 

Ναι εχεις δικιο η πρωτη οθονη Hdr10+ σε κινητο ειναι κατωτερη και σκουπιδι επειδη το εγραψε ενα ατομο στο forum.

 

Και τα Iphone εχεις δικιο σκουπιδια οθονες εχουν γιατι το εγραψε καποιος και αρα αυτοματως σημαινει οτι ισχυει....

 

Το μεγαλυτερο μερος του ο κοσμος το περναει μπροστα απο μια οθονη και οταν γινονται θετικα βηματα για αυτο,τρωνε και κραξιμο και τις βαφτιζουν ορισμενοι ως κατωτερες.

 

λαθος εισαι φιλε μου,αμα το εγραψε ελληναρας σε φορουμ αποκλειεται να μην ισχυει.οι οθονες galaxy και iphone ειναι σκουπιδια ,το ειπε ελληναρας παντογνωστης,τελος.

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Γειά σε όλους! Είμαι και εγώ κάτοχος του s10 στο πράσινο χρώμα από την Παρασκευή! Ομολογώ ότι μέχρι στιγμής είμαι πολύ ευχαριστημένος! Αυτές της 4 ημέρες που το χρησιμοποιώ! Το μόνο που με χάλασε, όπως και σε πολλούς άλλους είναι ότι δεν έχει notification led, και το power button θα το ήθελα λίγο πιο κατω. Για το notification led, έχει ακουστεί ότι στο μέλλον θα βγει ένα update όπου θα ενεργοποιήσει το led της κάμερας, έχετε ακούσει εσείς κάτι τέτοιο??
Link to comment
Share on other sites

Γειά σε όλους! Είμαι και εγώ κάτοχος του s10 στο πράσινο χρώμα από την Παρασκευή! Ομολογώ ότι μέχρι στιγμής είμαι πολύ ευχαριστημένος! Αυτές της 4 ημέρες που το χρησιμοποιώ! Το μόνο που με χάλασε, όπως και σε πολλούς άλλους είναι ότι δεν έχει notification led, και το power button θα το ήθελα λίγο πιο κατω. Για το notification led, έχει ακουστεί ότι στο μέλλον θα βγει ένα update όπου θα ενεργοποιήσει το led της κάμερας, έχετε ακούσει εσείς κάτι τέτοιο??

 

Δεν υπάρχει led δεν θα ενεργοποιηθεί. Το θεώρησε ξεπερασμένο και δεν το έβαλε. Από σίγουρη πηγή. Και εμένα με ενοχλεί πολύ που δεν το έβαλε. Τώρα θα μου πεις κάποιος το μήλο που δεν είχε ποτε πως μας έχει κολλημένους :lol:

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει led δεν θα ενεργοποιηθεί. Το θεώρησε ξεπερασμένο και δεν το έβαλε. Από σίγουρη πηγή. Και εμένα με ενοχλεί πολύ που δεν το έβαλε. Τώρα θα μου πεις κάποιος το μήλο που δεν είχε ποτε πως μας έχει κολλημένους :lol:

 

Όταν λες σίγουρη, πόσο σίγουρη δηλαδή ? Ρωτάω γιατί είχα μια ελπίδα, με βολεύει πολύ μιας και aod δε δουλεύω. Ήταν σημαντικό να ξέρεις ότι κάτι έχει έρθει, γιατί να βάλω aod να τρώει στις 2 μέρες ένα 20-30%, και ίσως να μην βγάζω 2η μέρα πια ? Όχι ότι είναι σημαντικό πολύ αλλά βολευει, συν στη φόρτιση που ξέρεις ότι γέμισε

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Όταν λες σίγουρη, πόσο σίγουρη δηλαδή ? Ρωτάω γιατί είχα μια ελπίδα, με βολεύει πολύ μιας και aod δε δουλεύω. Ήταν σημαντικό να ξέρεις ότι κάτι έχει έρθει, γιατί να βάλω aod να τρώει στις 2 μέρες ένα 20-30%, και ίσως να μην βγάζω 2η μέρα πια ? Όχι ότι είναι σημαντικό πολύ αλλά βολευει, συν στη φόρτιση που ξέρεις ότι γέμισε

 

Ναι Νικο, δυστυχώς είναι σίγουρη πηγή απο την ίδια την εταιρία, για τον ίδιο το ήθελα και εγώ και λυπάμαι που το έβγαλε.

Link to comment
Share on other sites

Ναι Νικο, δυστυχώς είναι σίγουρη πηγή απο την ίδια την εταιρία, για τον ίδιο το ήθελα και εγώ και λυπάμαι που το έβγαλε.

 

Εννοείς από Ελλάδα ? Γιατί εδώ απαντάνε τυπικά συνήθως.

Κρίμα πάντως αλλά οκ, ας παίξουν όλα τα άλλα σωστά όπως πρέπει μιας και δεν λείπει απολύτως τίποτα αυτή τη φορά και χαλάλι το led.. Η μικρότερη θυσία.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10 (SM-G973F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...