Jump to content

Huawei Mate 20 Pro


CPR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εν συντομία θα σου πω ότι υπάρχουν συσκευές με Lg οθόνη που ακόμα και σήμερα εχουν το ίδιο πρόβλημα και συσκευές με BOE οθόνη η οποία δεν έχει θέμα είναι μια χαρά αλλα και αυτή δεν πιάνει την ποιότητα του Note 9.Τώρα η συσκευη που θα πάρεις τι οθόνη θα έχει πάνω κάνεις δεν ξέρει. Από τις παρτίδες προσπαθούν να καταλάβουν και τα υπόλοιπα παιδιά γιατί συνήθως οι καινούριες παρτίδες έρχονται με ΒΟΕ οθόνη Κατά τα αλλα η συσκευή ειναι εκπληκτική.

 

Με κάλυψες.

Iphone XS Max / Ipad air / Macbook pro retina/ Apple Watch Series 3
Link to comment
Share on other sites

σημερα εχω παρει τηλεφωνα σε ολα τα καταστηματα σχεδον γερμανος και δεν υπαρχει ουτε σε καταστηματα ουτε και για παραγγελια,μου μυριζει ανακληση της συγκεκριμενης εταιρειας στην συγκεκριμενη συσκευη και μαλλον με νεες ερχομενες παρτιδες,,αλλα δυστηχως δεν το κοβω να προλαβαινουμε την προσφορα!σε αλλα καταστηματα που πηγα βονταφον δεν ειχαν ιδεα για την οθονη και φυσικα δεν εχουν στο καταστημα,Public δεν υπαρχει παρα ενα κομματι μαυρο με ειπαν οποτε δεν ασχοληθηκα παραπανω,,στην wind Που μου προτεινε ποιο πανω ο φιλος δεν ειχαν στο καταστημα αλλα ειδε διαθεσιμοτητα και υπαρχει στην κεντρικη αποθηκη τους, ευτηχως ηταν στο καταστημα ο υπευθηνος και μου ειπε να αφησω τα στοιχεια μου και πως οταν παρουν δευτερα τηλ στα κεντρικα προσπαθησουν να μαθουν αν μπορουν να στειλουν με νεα παρτιδα και θα με ενημερωσουν! αλλιως αναμονη!οποιος εχει αλλος απο θεσσααλονικη καποια ενημερωση ας ποσταρει να ενημερωθουμε και οι υπολοιποι!

edit:στον κοτσοβολο που πηρα τηλ,μονο με παραγγελια μου ειπαν και σε δεκα με δεκαπεντε μερες παραλαμβανετε την συσκευη απο τις νεες παρτιδες και πως αυτο εχει επιλυθει καιρο τωρα τα λογια του ατομου που με εξυπηρετησε!

Edited by paraskevas013
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν ρίχνεις μια παραγγελία στον κοτσωβολο να κατοχυρώσεις το δώρο και να στο στείλουν όταν θα έχουν απόθεμα? Συνήθως μαύρο έχουν , εγώ που παρήγγειλα το twilight με καθυστέρησαν μια βδομάδα.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν ρίχνεις μια παραγγελία στον κοτσωβολο να κατοχυρώσεις το δώρο και να στο στείλουν όταν θα έχουν απόθεμα? Συνήθως μαύρο έχουν , εγώ που παρήγγειλα το twilight με καθυστέρησαν μια βδομάδα.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

μολις το εγραψα και φυσικα με προλαβες,ισχυει αυτο που λες και το επιβεβαιωνω,ειναι παρτιδα 18B η δικια σου ?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω παραγγείλει εδώ κ 2 εβδομάδες σε midnight blue από κωτσοβολο κ ενώ στην αρχή είχα ενημέρωση ότι το κινητό θα ερχόταν στις 20/12/2018 σήμερα μου ήρθε μήνυμα που λέει τα εξης: H ΠAPAΓΓEΛIA ΣAΣ ΘA KAΘYΣTEPHΣEI ΛOΓΩ ANABOΛHΣ ΠAPAΛABHΣ THΣ AΠO TON ΠPOMHΘEYTH MAΣ. MOΛIΣ TA ΠPOIONTA ΣAΣ ΠAPAΛHΦΘOYN ΘA ΣAΣ ENHMEPΩΣOYME AMEΣA. KΩTΣOBOΛOΣ

Πάμε για το νέο έτος..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω παραγγείλει εδώ κ 2 εβδομάδες σε midnight blue από κωτσοβολο κ ενώ στην αρχή είχα ενημέρωση ότι το κινητό θα ερχόταν στις 20/12/2018 σήμερα μου ήρθε μήνυμα που λέει τα εξης: H ΠAPAΓΓEΛIA ΣAΣ ΘA KAΘYΣTEPHΣEI ΛOΓΩ ANABOΛHΣ ΠAPAΛABHΣ THΣ AΠO TON ΠPOMHΘEYTH MAΣ. MOΛIΣ TA ΠPOIONTA ΣAΣ ΠAPAΛHΦΘOYN ΘA ΣAΣ ENHMEPΩΣOYME AMEΣA. KΩTΣOBOΛOΣ

Πάμε για το νέο έτος..

 

απο την μια ειναι χαζομαρα να καθυστερει αλλα απο την αλλη μακαρι να ειναι για καλο σκοπο και να ερθουν οι καλες παρτιδες χωρις αγχος και τα σχετικα!δευτερα εκτος απροοπτου παω για παραγγελια και εγω απο κοτσο η wind αναλογως τι θα μου πουν!

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Χτύπα το Παρασκευά!! :)

 

θα χτυπηθει σιγουρο ειναι αυτο,,αλλα να ειμαστε οσο ποιο τυχεροι και σιγουροι για την παρτιδα και το καταστημα!τωρα αρχιζω και με το χρωμα λιγο και αμφιταλαντευομαι,Midnight blue Η twillight ,Ποιο πολυ μου δινει στιβαροτητα και κυρος το μπλε,αλλα απο την αλλη δεν θελω και να την βαρεθω οπτικα ;)

Link to comment
Share on other sites

Εμένα είναι καινούργια παρτίδα με BOE οθόνη πάντως.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 75 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για την παρτίδα που μπορώ να το κοιτάξω να σου πω άμεσα , στο κουτί το γράφει ?

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

θα χτυπηθει σιγουρο ειναι αυτο,,αλλα να ειμαστε οσο ποιο τυχεροι και σιγουροι για την παρτιδα και το καταστημα!τωρα αρχιζω και με το χρωμα λιγο και αμφιταλαντευομαι,Midnight blue Η twillight ,Ποιο πολυ μου δινει στιβαροτητα και κυρος το μπλε,αλλα απο την αλλη δεν θελω και να την βαρεθω οπτικα ;)

 

Αν σκέφτεσαι να το κρατήσεις χωρίς θήκη τότε το μπλε είναι μονόδρομος... Σχεδόν καθόλου δαχτυλιές πίσω... Εξαιρετική δουλειά απο την huawei...

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

 

[/color]Για την παρτίδα που μπορώ να το κοιτάξω να σου πω άμεσα , στο κουτί το γράφει ?

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

ναι στο κουτί, εκεί που είναι το serial number κάπου προς τη μέση εκείνα τα νούμερα είναι η παρτίδα

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως με τον παρακάτω serial έχει BOE οθόνη

Τι λέτε παιδιά τι παρτίδα έχω?

IMG-20181222-201657.jpg"]IMG-20181222-201657.jpg[/url]

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι αν επιτρέπεται? Είστε όλοι με την 122 σαν τελευταία αναβάθμιση ?

Στο firmware finder δεν μου βγάζει άλλη

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι αν επιτρέπεται? Είστε όλοι με την 122 σαν τελευταία αναβάθμιση ?

Στο firmware finder δεν μου βγάζει άλλη

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Νομίζω πως όλοι με 122 είμαστε εκτός από εναν φίλο που από ότι έγραψε μόλις το ανοιξε του ήρθε η 147 αλλα δεν μας έχει πει λεπτομέρειες που βρίσκετε ποια συσκευή έχει κτλ.

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι αν επιτρέπεται? Είστε όλοι με την 122 σαν τελευταία αναβάθμιση ?

Στο firmware finder δεν μου βγάζει άλλη

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η 146 είναι η τελευταία αναβάθμιση. Έχει βγει και μια 15κατι σε Κύπρο και Γαλλια που την περιμένουμε από μέρα σε μέρα

 

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχει 10 μέρες που εχω την 146 πάντως. Το είχα γράψει και σε προηγούμενο ποστ

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχει 10 μέρες που εχω την 146 πάντως. Το είχα γράψει και σε προηγούμενο ποστ

 

Δωσε μας λεπτομέρειες... Ελληνικό dual sim, παροχος

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Περίεργο , πάντως συνήθως δεν υπάρχει τόσο μεγάλη χρονική απόκλιση των αναβαθμίσεων μεταξύ των συσκευών.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν σκέφτεσαι να το κρατήσεις χωρίς θήκη τότε το μπλε είναι μονόδρομος... Σχεδόν καθόλου δαχτυλιές πίσω... Εξαιρετική δουλειά απο την huawei...

 

ετσι ακριβως απο βιντεο το βλεπω το μπλε και φαινεται καταπληκτικο,αλλα δεν υπαρχει περιπτωση να το αφησω χωρις θηκη,αρχικα την διαφανη που εχει μεσα,και με το twillight θα δειχνει ομορφη η πολυχρωμια πιστευω! αλλα για δαχτυλιες ναι ειναι μονοδρομος το μπλε βυνιλιζε :p

 

----- προσθήκη μηνύματος 76 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εμένα πάντως με τον παρακάτω serial έχει BOE οθόνη

Τι λέτε παιδιά τι παρτίδα έχω?

IMG-20181222-201657.jpg"]IMG-20181222-201657.jpg[/url]

 

αν δεν κανω λαθος ειναι πρωτη παρτιδα απο οτι εχω καταλαβει απο εδω μεσα οτι το 18A ειναι με lg και η 18B με Boe ,τι φαση τωρα ? :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Δωσε μας λεπτομέρειες... Ελληνικό dual sim, παροχος

 

Ελληνικό από Πλαισιο, Vodafone

 

----- προσθήκη μηνύματος 103 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

[/color]

 

αν δεν κανω λαθος ειναι πρωτη παρτιδα απο οτι εχω καταλαβει απο εδω μεσα οτι το 18A ειναι με lg και η 18B με Boe ,τι φαση τωρα ? :lol: :lol: :lol:

 

Λάθος, είπαμε το Α ειναι απλα Οκτώβριος και το Β Νοέμβριος. Δεν αφορά την οθόνη. Κι εμένα 18Α30 είναι με ΒΟΕ.

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Ελληνικό από Πλαισιο, Vodafone

 

----- προσθήκη μηνύματος 103 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Λάθος, είπαμε το Α ειναι απλα Οκτώβριος και το Β Νοέμβριος. Δεν αφορά την οθόνη. Κι εμένα 18Α30 είναι με ΒΟΕ.

 

δηλ εχουν βγει Α δηλ αρχικες παρτιδες οκτωβριου με Boe? δεν το ηξερα αυτο,σορρυ,νομιζα πως οι πρωτες ηταν ολες Lg! ;)

Link to comment
Share on other sites

146 και εγω εδω και 10 μερες. Την πρωτη μου ελεγε 122 και μολις εβαλα σιμ μεσα εβγαλε την 146.
Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά κάτι άσχετο. Άκουσε κανείς αν έπαιζε προσφορά για μια ημέρα στα 550€+δωρο mate 20 lite από πλαίσιο ή public(δεν θυμάμαι ποιο από τα δύο) πριν καμιά εβδομάδα? Γνωστός μου ισχυρίζεται ότι το πήρε σε αυτή την τιμή. Και έχει και BOE οθόνη απ' ότι λέει. Τώρα ή με τρολάρει ή το πήρε τζάμπα ή δεν ξέρει τι κινητό πήρε.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά κάτι άσχετο. Άκουσε κανείς αν έπαιζε προσφορά για μια ημέρα στα 550€+δωρο mate 20 lite από πλαίσιο ή public(δεν θυμάμαι ποιο από τα δύο) πριν καμιά εβδομάδα? Γνωστός μου ισχυρίζεται ότι το πήρε σε αυτή την τιμή. Και έχει και BOE οθόνη απ' ότι λέει. Τώρα ή με τρολάρει ή το πήρε τζάμπα ή δεν ξέρει τι κινητό πήρε.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

 

550 για mate 20 pro + lite? Σε κανένα ουράνιο και τόξο :p

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...