Jump to content

Huawei Mate 20 Pro


CPR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πήγα προχτες και πήρα το κινητό από Public τελευταίο κομμάτι μαύρο με το δώρο. Δυστυχώς έτρεξα την εφαρμογή και μου βγαίνει οθόνη LG.Χτύπησα και μια εγγύηση για θραύση οθόνης και ότι άλλο βγάλει στα 85 ευρώ.Την παρακολουθώ στενά να δω αν θα βγάλει κάτι.Μέχρι στιγμής πάντως τρέχει ρολόι.
Link to comment
Share on other sites

Τηλεφώνησα στην Αθήνα Huawei, δεν μπόρεσα να βγάλω άκρη, αν θα μου αλλάξουν το κινητό,, οθόνη LG.

Την Δευτέρα θα τηλεφωνήσω...

Link to comment
Share on other sites

Τηλεφώνησα στην Αθήνα Huawei, δεν μπόρεσα να βγάλω άκρη, αν θα μου αλλάξουν το κινητό,, οθόνη LG.

Την Δευτέρα θα τηλεφωνήσω...

 

 

Τι εννοείς; Δεν είχε πρόβλημα το κινητό;;

Link to comment
Share on other sites

Πήγα προχτες και πήρα το κινητό από Public τελευταίο κομμάτι μαύρο με το δώρο. Δυστυχώς έτρεξα την εφαρμογή και μου βγαίνει οθόνη LG.Χτύπησα και μια εγγύηση για θραύση οθόνης και ότι άλλο βγάλει στα 85 ευρώ.Την παρακολουθώ στενά να δω αν θα βγάλει κάτι.Μέχρι στιγμής πάντως τρέχει ρολόι.

δεν υπαρχει περιπτωση με lg οθονη να μην σου βγαλει θεμα αργα η γρηγορα...

Απαιτησε αντικατασταση οσο νωριτερα γινεται...

Κανονικα η Huawei επρεπε να κανει ανακληση σε ολα με lg οθονη αλλα σφυριζει αδιαφορα...

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν θα το δεχτούν χωρίς να έχει βγάλει κάτι. Εγγύηση υπάρχει οπότε δεν υπάρχει λόγος άγχους. Αν δω κάτι έφυγε αστραπη
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν το T-MAX είναι φοβερό, κάθεται τέλεια και δεν επηρεάζει καθόλου το δακτυλικό αποτύπωμα.

Απλά τέλειο.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν το T-MAX είναι φοβερό, κάθεται τέλεια και δεν επηρεάζει καθόλου το δακτυλικό αποτύπωμα.

Απλά τέλειο.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αδερφέ από που αγορά;

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αδερφέ από που αγορά;

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Από το plusmobi Με τον κωδικό XMAS2018 βγαίνει 21.5 με τα μεταφορικά.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από το plusmobi Με τον κωδικό XMAS2018 βγαίνει 21.5 με τα μεταφορικά.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Είναι η κόλλα της προκοπής η θα τρέχουμε;

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αγόρασα την NILLKIN 3D CP+ MAX full coverage explosion-proof tempered film και μετά από τρείς

φορές που ξαναέβαλα το δακτυλικό, δεν αντιμετωπίζω πρόβλημα, είναι πλέον σαν μην έχει tempered glass

όσον αφορά το δακτυλικό.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αγόρασα την NILLKIN 3D CP+ MAX full coverage explosion-proof tempered film και μετά από τρείς

φορές που ξαναέβαλα το δακτυλικό, δεν αντιμετωπίζω πρόβλημα, είναι πλέον σαν μην έχει tempered glass

όσον αφορά το δακτυλικό.

 

Φαντάζομαι ότι το γυαλί αυτό κολλάει μόνο περιμετρικά ε?

Αν ναι δεν έχει "dot matrix" δηλαδη Σε έντονο φως και υπό γωνία να φαίνονται τελίτσες σε ολόκληρο το γυαλί?

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Είναι η κόλλα της προκοπής η θα τρέχουμε;

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αδερφέ τα σπάει , αξίζει με χίλια

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οσοι βαλατε γυαλι εχει κανεις θηκη TPU που να πιανει την πισω μερια και στα πλαγια τη συσκευη να μας πειτε αν σας πεταει το γυαλι η θηκη? Γιατι εγω δεν το αφηνω χωρις θηκη τετοιο κινητο. Στο πρωτο που πηγε πισω procordia ειχα βαλει θηκη και το πεταξε το γυαλι και το πεταξα... Κριμα σε 20 ευρω γυαλι να γινει παλι το ιδιο...Εχω μια Nillkin nature tpu case (μολις εφτασε) και της hua την αυθεντικη TPU (αυτη μου ειχε πεταξει το πρωτο γυαλι)
Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι ότι το γυαλί αυτό κολλάει μόνο περιμετρικά ε?

Αν ναι δεν έχει "dot matrix" δηλαδη Σε έντονο φως και υπό γωνία να φαίνονται τελίτσες σε ολόκληρο το γυαλί?

 

Ναι έχει τελίτσες...

Link to comment
Share on other sites

Την οθόνη σε τι ανάλυση την δουλεύετε???

 

 

Nikos P20 Pro

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Την οθόνη σε τι ανάλυση την δουλεύετε???Nqikos P20 Pro

 

2k φυσικά... Με τέτοια αυτονομία δεν νομίζω ότι χρειάζονται εκπτώσεις....

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Αυτή η ρύθμιση Android που εμφανίζεται όταν κατεβαίνει η κουρτίνα τι είναι παιδιά;

Να την απενεργοποιησω ή όχι;

Αν την απενεργοποίησω θα τρέχει στο παρασκήνιο κτλ; 645f20eb9bd646102e54a2db39eab699.jpg

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 83 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτή η ρύθμιση Android που εμφανίζεται όταν κατεβαίνει η κουρτίνα τι είναι παιδιά;

Να την απενεργοποιησω ή όχι;

Αν την απενεργοποίησω θα τρέχει στο παρασκήνιο κτλ; 181dddffebf6d04b5b5140a5f8a81a1c.jpg

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Οσοι βαλατε γυαλι εχει κανεις θηκη TPU που να πιανει την πισω μερια και στα πλαγια τη συσκευη να μας πειτε αν σας πεταει το γυαλι η θηκη? Γιατι εγω δεν το αφηνω χωρις θηκη τετοιο κινητο. Στο πρωτο που πηγε πισω procordia ειχα βαλει θηκη και το πεταξε το γυαλι και το πεταξα... Κριμα σε 20 ευρω γυαλι να γινει παλι το ιδιο...Εχω μια Nillkin nature tpu case (μολις εφτασε) και της hua την αυθεντικη TPU (αυτη μου ειχε πεταξει το πρωτο γυαλι)
Εγώ το T-MAX το έβαλα σε θήκη Spigen που δεν φημίζεται για την συμβατότητα της με τα γυαλιά και όμως έκατσε κουτί.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το T-MAX το έβαλα σε θήκη Spigen που δεν φημίζεται για την συμβατότητα της με τα γυαλιά και όμως έκατσε κουτί.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Έχει μέσα κ την λάμπα το συγκεκριμένο τζάμι;

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το παρήγγειλα αυτό το ΤΜΑΧ παιδιά. Πιστεύω να είναι εντάξει. Μόλις το βάλω θα σας πω εντυπώσεις.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Έχει μέσα κ την λάμπα το συγκεκριμένο τζάμι;

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φυσικά ναι, έρχεται κομπλέ, μόνο προσοχή τουλάχιστον σε εμένα δεν χρειάστηκε να βάλω όλη την κόλλα από το σωληνάριο και πάλι ξερασε σε μερικά σημεία και ετριβα με ασετον για να φύγει.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά ναι, έρχεται κομπλέ, μόνο προσοχή τουλάχιστον σε εμένα δεν χρειάστηκε να βάλω όλη την κόλλα από το σωληνάριο και πάλι ξερασε σε μερικά σημεία και ετριβα με ασετον για να φύγει.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Για να τρέχει έτσι δεν είναι της ποιότητας dome δυστυχώς.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλές γιορτές. Ενδιαφέρομαι να πάρω την προσφορά του mate 20 pro + mate 20 lite δώρο. Το πρόβλημα με τις οθόνες επιλύθηκε ή το δώρο είναι τυράκι για να την πατήσουμε; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Iphone XS Max / Ipad air / Macbook pro retina/ Apple Watch Series 3
Link to comment
Share on other sites

Για να τρέχει έτσι δεν είναι της ποιότητας dome δυστυχώς.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σε καμμία περίπτωση δεν είναι ίδιο αλλά το αποτέλεσμα είναι πάρα πολύ καλό , αξίζει φίλε μου , απλά θέλει προσοχή στην τοποθέτηση, δυστυχώς μέσα δεν έχει οδηγό για να το κεντραρεις , αν όμως το έχεις ξανακάνει δεν θα έχεις προβλήματα.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλές γιορτές. Ενδιαφέρομαι να πάρω την προσφορά του mate 20 pro + mate 20 lite δώρο. Το πρόβλημα με τις οθόνες επιλύθηκε ή το δώρο είναι τυράκι για να την πατήσουμε; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Εν συντομία θα σου πω ότι υπάρχουν συσκευές με Lg οθόνη που ακόμα και σήμερα εχουν το ίδιο πρόβλημα και συσκευές με BOE οθόνη η οποία δεν έχει θέμα είναι μια χαρά αλλα και αυτή δεν πιάνει την ποιότητα του Note 9.Τώρα η συσκευη που θα πάρεις τι οθόνη θα έχει πάνω κάνεις δεν ξέρει. Από τις παρτίδες προσπαθούν να καταλάβουν και τα υπόλοιπα παιδιά γιατί συνήθως οι καινούριες παρτίδες έρχονται με ΒΟΕ οθόνη Κατά τα αλλα η συσκευή ειναι εκπληκτική.

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...