Jump to content

Google Pixel 3 XL


panoramix77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι, αλλα, μονο για την σειρα 3...προς το παρον, τουλαχιστον!

Μου ήρθε..

1336.4 mb καμία πατάτα θα έκαναν και την ξανά στείλανε.

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Τι διαφορες ειδες με την καινουργια?

 

Δεν έχει lag.και θα σου πω και για μπαταρία γιατί πριν την έπινε.beta tester χαχαχα

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει lag.και θα σου πω και για μπαταρία γιατί πριν την έπινε.beta tester χαχαχα

 

Γιατι, ειχες lag με την προηγουμενη στο pixel 3 xl? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Γιατι, ειχες lag με την προηγουμενη στο pixel 3 xl? :blink:

 

Ναιιιιι οι μου έτρωγε πολύ μπαταρία για να δω τώρα. Άλλαξε κάτι; Γιατί την ξανά έβγαλαν;

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Εγω, διαβασα πως εφτιαξε ενα προβλημα με τις ειδοποιησεις.

Και έφτιαξε και το WiFi τώρα μπαίνει σφαίρα .όταν ερχόμουν σπίτι δεν έμπαινε μόνο του όπως έκανε .τώρα μπαίνει κατευθείαν.

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

παιδες επειδη ψαχνω κινητό αυτη την περίοδο και εχω καταλήξει σε 2-3 με διαφορετικό ταβάνι τιμών το καθένα πιστεύεται αξίζει το 3ΧL στα 450?

περίπου δηλαδή 200 ευρω ακριβότερο απο όσο πουλιέται το 2αρη

Είμαι αναμεσα σε αυτο και το mate 20 pro που το βρίσκεις κατω απο 400 και το outsider το ΧΖ3 που ειναι το απολυτο VFM καθώς τα σκοτώνουν πολυ φτηνά ακόμη και κάτω απο 300.

Απλα επειδή το 3Xl δεν το έχουν πολλοί η τιμή του σαν μεταχειρισμενο δεν εχει διαμορφωθεί και δεν ξέρω αν πχ τα 450 είναι πολλά

Ποια η άποψη σας?

Επισης μια ερωτηση,σε κινούμενα αντικείμενα πως τα παει η καμερα?λογω τον πολλών φωτογραφιών που βγάζει είναι πιο δύσκολο να πάρεις κινούμενα θέματα χωρις να ειναι θολα? Ενα παιδι σε κούνια πχ ή εναν σκύλο

Edited by droper_05
Dhamher_00
Link to comment
Share on other sites

παιδες επειδη ψαχνω κινητό αυτη την περίοδο και εχω καταλήξει σε 2-3 με διαφορετικό ταβάνι τιμών το καθένα πιστεύεται αξίζει το 3ΧL στα 450?

περίπου δηλαδή 200 ευρω ακριβότερο απο όσο πουλιέται το 2αρη

Είμαι αναμεσα σε αυτο και το mate 20 pro που το βρίσκεις κατω απο 400 και το outsider το ΧΖ3 που ειναι το απολυτο VFM καθώς τα σκοτώνουν πολυ λφτηνά ακόμη και κάτω απο 300.

Απλα επειδή το 3Xl δεν το έχουν πολλοί η τιμή του σαν μεταχειρισμενο δεν εχει διαμορφωθεί και δεν ξέρω αν πχ τα 450 είναι πολλά

Ποια η άποψη σας?

Επισης μια ερωτηση,σε κινούμενα αντικείμενα πως τα παει η καμερα?λογω τον πολλών φωτογραφιών που βγάζει είναι πιο δύσκολο να πάρεις κινούμενα θέματα χωρις να ειναι θολα? Ενα παιδι σε κούνια πχ ή εναν σκύλο

 

450 μου φαίνεται πολύ καλή τιμή αν είναι το κινητό πένα.ειναι χαμηλή τα 450. Κανονικά η τιμές είναι .500.550. για το 64.και πιστεύω 630 για το 128 σε τέλεια κατάσταση.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τι διαφορες ειδες με την καινουργια?

 

Μεγάλη διαφορά στην μπαταρία.και ποιο σμουθ. Και από ότι διάβασα και πολύ καλύτερη διαχείριση ram.,και έφτιαξαν και το WiFi.,τώρα πιάνω μέχρι και κάτω από την πολυκατοικία..εσείς καμία διαφορά;

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

 

Μεγάλη διαφορά στην μπαταρία.και ποιο σμουθ. Και από ότι διάβασα και πολύ καλύτερη διαχείριση ram.,και έφτιαξαν και το WiFi.,τώρα πιάνω μέχρι και κάτω από την πολυκατοικία..εσείς καμία διαφορά;

 

Η ενημερωση, ηταν μονο για την σειρα 3. Εμεις, με το patch 10/2019 οτι παρουμε... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Η ενημερωση, ηταν μονο για την σειρα 3. Εμεις, με το patch 10/2019 οτι παρουμε... :lol:

 

Λοιπόν τώρα είδα τράβηξα φωτό έξω στο μπαλκόνι παιδιά έχουν φτιάξει και κατά πολύ την βραδινή λήψη.ενταξη δεν έχω να πω τίποτα άλλο αυτή η αναβάθμιση το απογείωσε

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε και μένα σήμερα. 2,4mb. Τι περιλαμβάνει; Γιατί στο info που είχε έλεγε τα ίδια με το update σε 10
Lg Optimus 2x --> Lg Optimus 4x --> Motorola Nexus 6 --> Pixel 3 XL
Link to comment
Share on other sites

τρεμω για τι τιμη θα εχει... :cry:

 

1200.. στάνταρ.. άσε με τρώει το note 10+ αλλά από την άλλη έχει στοκ το άτιμο.

Μετα από την αναβάθμιση πάντως είναι εκτός μπριζας 1μερα και 16 ώρες με 4 ώρες οθονη και ακόμα 12%.καλά τα πάει.

Edited by nikosz75013
«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Η φωτεινότητα στον ήλιο πως είναι παιδιά; Φαίνεται καλά σε σας η οθόνη;

μια χαρα φαινεται.. εχει καλη φωτεινοτητα..

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Μια που δεν έχουμε τόπικ για το Pixel 4:

 

https://9to5google.com/2019/09/26/pixel-4-motion-sense-38-countries/

 

Η Ελλάδα βρίσκεται μέσα στις 38 χώρες που θα λειτουργεί το Motion Sense. Μου έκανε πολύ εντύπωση, ίσως απλά να μην έχουμε σχετική νομοθεσία ή να έχει να κάνει με την Ε.Ε.

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε ενημέρωση ασφαλείας .

Πάμε στης ρυθμίσεις.μετα ασφαλεία.και μετά ενημέρωση συστήματος Google play.

Είναι 27mb.

Αλλά ακόμα μου γράφει ενημέρωση ασφαλείας 5 Σεπτεμβρίου.

Το play store έγινε κατάμαυρο τώρα που έβαλα το dark mode.

Edited by nikosz75013
«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρον που θα έχει τον 855 και όχι τον plus μεγάλο ερωτηματικό τα 90 Hz panel με 3700 μπαταρία σχεδιαστικά είναι μια χαρά.

iPHONE 14 Pro Max 512GB   S24ULTRA 512GB

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρον που θα έχει τον 855 και όχι τον plus μεγάλο ερωτηματικό τα 90 Hz panel με 3700 μπαταρία σχεδιαστικά είναι μια χαρά.

 

Σαν 855 εχει καλυτερη καταναλωση μπαταριας και λογικα σιγουρα θα εχει γινει καλη δουλεια και στο λογισμικο απο θεμα διαχειρισης μπαταριας κλπ για να την εβγαλαν τοσο. Αλλωστε, αν σε βγαζει ολη την ημερα μεχρι το βραδυ που θα το βαλεις να φορτισει, δεν το θεωρω εγω προσωπικα "κακη μπαταρια".

 

*Καντε μια αναζητηση για ενημερωση απο τις ρυθμισεις - ασφαλεια - ενημερωσεις συστηματος google play. Σας εβγαλε το patch?

Εμενα, λογικα, αυτο ειναι.

https://ibb.co/1KGT82X

Edited by FoT1s
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Pixel 3 XL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...