Jump to content

Google Pixel 3 XL


panoramix77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλά είναι τραγικοί στην Google. Έδωσαν Dual SIM στο κατώτερο 3a και 3a XL και όχι στο ανώτερο 3 και 3 XL? Ελπίζω να αλλάξει αυτό γιατί είναι πραγματικά κοροϊδία.
Έχεις απόλυτο δίκιο. Κατά τα άλλα μια χαρά είναι το android 10 και όντως η εφαρμογή της τράπεζας Πειραιώς πάλι κρασαρει

 

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάντως έκαναν καλή δουλειά στην Google ,το τηλέφωνο απογειώνεται με την 10
«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

καμια αλλαγη στην καμερα εχουμε...η μονο τα υπολοιπα μπιχλιμπιδια?

 

Οταν λες αλλαγη, απο ποια αποψη εννοεις? Ακομα καλυτερης ποιοτητας πχ?

Link to comment
Share on other sites

Οταν λες αλλαγη, απο ποια αποψη εννοεις? Ακομα καλυτερης ποιοτητας πχ?

 

αμα προστεθηκε καποια εξτρα λειτουργια

και σε ποια εκδοση βρισκεται τωρα η καμερα.Και γενικα αν υπρχουν διαφορες στην ποιοτητα των φωτο με το android 10

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πάρτε μια γεύση από pixel 4 xl..

https://techmaniacs.gr/aytoi-oi-typoi-echoyn-idi-ta-google-pixel-4xl-hands-on-video-review/

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πάρτε μια γεύση από pixel 4 xl..

 

https://techmaniacs.gr/aytoi-oi-typoi-echoyn-idi-ta-google-pixel-4xl-hands-on-video-review/

Τέλειο που γυρίζουν πιο κοντά στο 2XL, μόνο αρνητικό που βρίσκω το γυαλί πίσω. Και μαγνήτης δαχτυλικων είναι το γυαλί και για μενα οι ματ επιφάνειες δίνουν πιο ωραία αφή αλλά και πιο πριμιουμ αίσθηση. Οπότε μονόδρομος λευκό για μένα

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Τέλειο που γυρίζουν πιο κοντά στο 2XL, μόνο αρνητικό που βρίσκω το γυαλί πίσω. Και μαγνήτης δαχτυλικων είναι το γυαλί και για μενα οι ματ επιφάνειες δίνουν πιο ωραία αφή αλλά και πιο πριμιουμ αίσθηση. Οπότε μονόδρομος λευκό για μένα

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

 

Τούμπανο θα είναι.το περιμένω για να δώσω το 3xl. Αλλά βλέπω να έρχεται εδώ Σκρουτζ Νοεμβρίο στάνταρ..εστί δεν ήταν και πέρσι;

Και αυτό με το τετράγωνο στην κάμερα έλεος πια..

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Τέλειο που γυρίζουν πιο κοντά στο 2XL, μόνο αρνητικό που βρίσκω το γυαλί πίσω. Και μαγνήτης δαχτυλικων είναι το γυαλί και για μενα οι ματ επιφάνειες δίνουν πιο ωραία αφή αλλά και πιο πριμιουμ αίσθηση. Οπότε μονόδρομος λευκό για μένα

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

 

Ακριβως, τα ιδια πηγα να γραψω κι εγω. Αν ηταν ματ, σιγουρα μαυρο, αλλα τωρα, μαλλον το ασπρο θα ηταν καλυτερη επιλογη.

Επισης, ισως και να αλλαζει αυτο, αλλα ειχε rate 60hz και οχι 90 οπως ακουγεται.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πάρτε μια γεύση από pixel 4 xl..

 

https://techmaniacs.gr/aytoi-oi-typoi-echoyn-idi-ta-google-pixel-4xl-hands-on-video-review/

Στο δεύτερο βίντεο λέει ο τύπος πως έχει τον ίδιο main sensor στην κάμερα με το pixel 3 ( το οποίο έχει τον ίδιο με το pixel 2)!! Επίσης τρελό που αντί να βάλουν wide angle φακό θα βάλουν telephoto!

Πάντως συνεχίζει και είναι άσχημο σε σχέση με τις ναυαρχίδες της Samsung / Huawei / xiaomi , με αυτό το τεράστιο επάνω bezel για την εποχή..

Λογικά το τελικό προϊόν δεν θα είναι έτσι πίσω , πολύ ψεύτικο μου φαίνεται.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στο δεύτερο βίντεο λέει ο τύπος πως έχει τον ίδιο main sensor στην κάμερα με το pixel 3 ( το οποίο έχει τον ίδιο με το pixel 2)!! Επίσης τρελό που αντί να βάλουν wide angle φακό θα βάλουν telephoto!

Πάντως συνεχίζει και είναι άσχημο σε σχέση με τις ναυαρχίδες της Samsung / Huawei / xiaomi , με αυτό το τεράστιο επάνω bezel για την εποχή..

Λογικά το τελικό προϊόν δεν θα είναι έτσι πίσω , πολύ ψεύτικο μου φαίνεται.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

 

Αν το δείτε καλά είναι ξεκολλήμενο η κάπως περίεργο το τζαμί κάτω χαμηλά.μακαρι να μην είναι έτσι το τελικό προϊόν γιατί με βλέπω με note πάλι.χαχαχα αλλά το ριμαδι το pixel στης φωτό δεν υπάρχει. Βέβαια δεν έχω πάρει ακόμα στα χέρια μου το note 10+ .,,για να έχω πλήρη εικόνα από φωτογραφίες.

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Εγώ διαφωνώ πλήρως στο θέμα εμφάνισης. Δεν μου αρέσει ούτε το νέο note ούτε το S10 τόσο πολύ. Και σίγουρα τρώνε άκυρο από εμένα λόγω υπερβολικά μικρών μπεζελ και οθόνη με πηγαδάκι. Γούστα είναι αυτά βέβαια. Για μένα είναι αν εξαιρέσουμε το γυαλί πίσω το τηλέφωνο και αυτό το τετράγωνο της κάμερας (που πάντως είναι καλύτερο από του iPhone 11) το τηλέφωνο ειναι τέλειο. Όσα μπεζελ χρειάζονται.

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Εγώ διαφωνώ πλήρως στο θέμα εμφάνισης. Δεν μου αρέσει ούτε το νέο note ούτε το S10 τόσο πολύ. Και σίγουρα τρώνε άκυρο από εμένα λόγω υπερβολικά μικρών μπεζελ και οθόνη με πηγαδάκι. Γούστα είναι αυτά βέβαια. Για μένα είναι αν εξαιρέσουμε το γυαλί πίσω το τηλέφωνο και αυτό το τετράγωνο της κάμερας (που πάντως είναι καλύτερο από του iPhone 11) το τηλέφωνο ειναι τέλειο. Όσα μπεζελ χρειάζονται.

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

 

Θυμάσαι πέρσι ποτέ τα έβαλαν στο Σκρουτζ;

Πάντως όπως και αν είναι είναι pixel , εγγύηση σε όλα του.

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Θυμάσαι πέρσι ποτέ τα έβαλαν στο Σκρουτζ;

 

Πάντως όπως και αν είναι είναι pixel , εγγύηση σε όλα του.

Έτσι και αλλιώς Amazon. Δεν υπάρχει νόημα για αγορά από Ελλάδα.

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

"Τεράστιο" δεν είναι το bezel. Δηλαδή κάπου χάνουμε τα όρια. Που και τεράστιο να ήταν προσωπικά δεν θα με ένοιαζε αν είναι να βοηθάει σε τόσα πράγματα. Προσωπικά το προτιμώ από notch.

Το μεγάλο fail είναι η μπαταρία (ειδικά στο μικρό) που με τα 90Hz δεν θα φτάνει για πολλά.

 

Εμφανισιακά δεν μου αρέσει πολύ (σε αντίθεση με το 2 και 2XL που τα βρίσκω όμορφα). Να πω το κρίμα μου αυτό που βγήκε σε "κοραλί" μου φαίνεται το μόνο που μου αρέσει, αλλιώς άσπρο. Το γυαλιστερό μαύρο με απωθεί πάντα. Θα ήθελα να πάρω το P4 λόγω μικρού μεγέθους, αλλά με αυτή την μπαταρία μου φαίνεται δύσκολο. Επίσης δεν μου αρέσει που το Motion Sense δεν θα είναι διαθέσιμο παντού.

Σίγουρα επίσης θα μου λείψει και ο αισθητήρας δαχτυλικού.

 

Μήπως να ανοίξει ένα τόπικ; Μένει λιγότερο από μήνας και ήδη ξέρουμε σχεδόν τα πάντα.

Link to comment
Share on other sites

Αν το δείτε καλά είναι ξεκολλήμενο η κάπως περίεργο το τζαμί κάτω χαμηλά.μακαρι να μην είναι έτσι το τελικό προϊόν γιατί με βλέπω με note πάλι.χαχαχα αλλά το ριμαδι το pixel στης φωτό δεν υπάρχει. Βέβαια δεν έχω πάρει ακόμα στα χέρια μου το note 10+ .,,για να έχω πλήρη εικόνα από φωτογραφίες.
Νίκο αν είναι να το πουλήσεις να μου πεις οκ ?

 

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Νίκο αν είναι να το πουλήσεις να μου πεις οκ ?

 

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk

Χαχαχα οκ....είναι 128 gb άσπρο.

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Η διαθεσιμότητα του pixel 3 XL παραμένει τραγική. Από 21 Ιουλίου το έχω παραγγείλει από το amazon de και ακόμα δεν έχει αποσταλεί καν. Εν τω μεταξύ το pixel 2xl το βρίσκεις πιο εύκολα.
Link to comment
Share on other sites

Η διαθεσιμότητα του pixel 3 XL παραμένει τραγική. Από 21 Ιουλίου το έχω παραγγείλει από το amazon de και ακόμα δεν έχει αποσταλεί καν. Εν τω μεταξύ το pixel 2xl το βρίσκεις πιο εύκολα.

 

Πιο φτηνο και απο skroutz...το 2 XL.

https://www.e-shop.gr/kinito-google-pixel-2-xl-128gb-black-p-TEL.091261

 

Και 128GB κιολας!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Pixel 3 XL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...