Jump to content

Google Pixel 3 XL


panoramix77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

γεια σας παιδια.

Μολις καταλαβα ενα θεμα σε μια κληση μου.Ακουγεται απο το πανω ηχειο παρασιτα συνεχεια.static noise να το πω?

Ειναι οπως ειχαμε στα παλια ραδιοφωνακια διπλα το κινητο και οταν πηγαινε να μας καλεσει καποιος ακουγαταν κατι απο τα ηχεια του ραδιφωνου ενας θορυβος και μετα χτυπαγε το τηλεφωνο.Ειδικα οταν ειμαι σε κληση και δεν μιλαει κανενας ακουγεται ενα χζζζζ καπως.εχει προσεξει κανενας κατι?

Dhamher_00
Link to comment
Share on other sites

Απο που προτεινεται (να ειναι διαθεσιμο και να ερχεται Ελλαδα) την αγορα του τωρα?

Αυτο, ειναι unlocked? Αυτο σημαινει το sim-free?

https://www.amazon.co.uk/Google-Pixel-XL-64GB-White/dp/B07KPM58DZ/ref=sr_1_2?crid=24230Z1S8I6G2&keywords=pixel+3xl&qid=1572349936&sprefix=pixel+3+xl%2Caps%2C219&sr=8-2

Edited by FoT1s
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ναι, sim free σημαίνει ότι δεν είναι κλειδωμένο σε κάποιο πάροχο. Η τιμή όμως στο link που έβαλες είναι πολύ ψηλή.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι, sim free σημαίνει ότι δεν είναι κλειδωμένο σε κάποιο πάροχο. Η τιμή όμως στο link που έβαλες είναι πολύ ψηλή.

 

Το βρηκα και στο amazon.com, αλλα, δεν ερχεται Ελλαδα με την χαμηλη τιμη, αλλα, με επιλογη διαφορετικου προμηθευτη και παραλαβη Δεκεμ.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω λιγο, οσοι το εχετε με κρυφο το notch κατα την χρηση κλπ, καταλαβαινεις οτι ειναι κρυμμενο η ειναι οκ αισθητικα κλπ?
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχω βάλει ΑΓΓΕΛΊΑ ενα pixel3xl 128gb.με Πολλές θήκες. 480 εύρο καλά δεν ειναι;
«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχω βάλει ΑΓΓΕΛΊΑ ενα pixel3xl 128gb.με Πολλές θήκες. 480 εύρο καλά δεν ειναι;
Το είχα βάλει τον Ιούνιο Γερμανία 460€ σε άψογη κατάσταση, με το ζόρι το πούλησα δεν το προτιμούσε ο κόσμος ..

 

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μπορείς να ενεργοποιήσεις το Cosmote WiFi calling στο Pixel 3XL?

 

Οχι, ισως να γινετε μονο με root και επεμβαση στα αρχεια του συστηματος

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Καποιος, εχει καμια απαντηση-αποψη?

 

350€ μείον το δικό σου, ή να πουλήσεις το δικό σου και άλλα 350?

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καποιος, εχει καμια απαντηση-αποψη?
Άμα δε έχεις burn in στη LCD νομίζω δε χρειάζεται. Καλύτερα να πουλήσεις το δυάρι και να βάλεις καμία 450 ακόμη κ να.παρεις το 4

 

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Άμα δε έχεις burn in στη LCD νομίζω δε χρειάζεται. Καλύτερα να πουλήσεις το δυάρι και να βάλεις καμία 450 ακόμη κ να.παρεις το 4

 

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk

 

Το XL βγαινει πολυ ακριβα, στην παρουσα φαση.

 

350€ μείον το δικό σου, ή να πουλήσεις το δικό σου και άλλα 350?

 

Να πληρωσω 338€ για την ακριβεια και να παρω το 3 XL. (Το 2 XL βρηκα ηδη να το δωσω).

Link to comment
Share on other sites

Να πληρωσω 338€ για την ακριβεια και να παρω το 3 XL.

Άρα με πιθανότητα να βγει ακόμα πιο χαμηλά πουλώντας σε κάποιον το δικό σου. Σε μία τέτοια περίπτωση θα το έκανα. Το 3αρι θα μπορεί να πουληθεί μετά πάλι και να πάρεις το 4αρι. ;)

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Άρα με πιθανότητα να βγει ακόμα πιο χαμηλά πουλώντας σε κάποιον το δικό σου. Σε μία τέτοια περίπτωση θα το έκανα. Το 3αρι θα μπορεί να πουληθεί μετά πάλι και να πάρεις το 4αρι. ;)

 

Τα 338€ διαφορα που θα δωσω, προκυπτουν μετα την πωληση του 2XL.

Δηλαδη, πωληση του 2 XL + 338€ απο εμενα για αγορα 3 XL.

Link to comment
Share on other sites

Τα 338€ διαφορα που θα δωσω, προκυπτουν μετα την πωληση του 2XL.

Δηλαδη, πωληση του 2 XL + 338€ απο εμενα για αγορα 3 XL.

 

Με τίποτα και για κανέναν λόγο για μένα.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Με τίποτα και για κανέναν λόγο για μένα.

 

Γιατι, ομως?

Κερδιζω 1 χρονο παραπανω support, καλυτερα ηχεια, καλυτερη οθονη, καλυτερο cpu και καλυτερη καμερα (μπρος-πισω)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα την έκανα την αλλαγή αν πρόκειται για καινούργιο 3XL.

 

Ναι, για καινουργιο θα ειναι.

Να πω την αληθεια, ειμαι αναμεσα σε OnePlus 7T & 3 XL.

Και τα 2, μου βγαινουν στην ιδια διαφορα τιμης που θα πρεπει να δωσω.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι, ομως?

Κερδιζω 1 χρονο παραπανω support, καλυτερα ηχεια, καλυτερη οθονη, καλυτερο cpu και καλυτερη καμερα (μπρος-πισω)

 

Εγώ θα πήγαινα σε κάποιο μεταχειρισμένο τώρα και μετά θα το έδινα για το 4αρι ή κατευθείαν το 4αρι με 150€ (δηλαδή αντί για 350, 500) παραπάνω όταν πέσει η τιμή του. Προσωπικά τα θεωρώ πολλά. Εννοείται ότι πας σε κάτι καλύτερο. Αλλά δεν θεωρώ ότι αξίζει η τιμή.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα το Pixel 3 XL, refurbished από Αγγλία στα €400 πριν από 2 περίπου μήνες. Μου ήρθε σφραγισμένο με τις ζελατίνες του και χωρίς να έχει ανοιχτεί από κανέναν. Έχω την εντύπωση χωρίς να είμαι σίγουρος ότι έχει και εγγύηση. Θεωρώ ότι μία τέτοια περίπτωση θα έπρεπε να ψάξεις. Νομίζω ότι 500 ευρώ είναι πάρα πολλά σήμερα για αυτό το τηλέφωνο.

 

Στάλθηκε από το Pixel 3 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα το Pixel 3 XL, refurbished από Αγγλία στα €400 πριν από 2 περίπου μήνες. Μου ήρθε σφραγισμένο με τις ζελατίνες του και χωρίς να έχει ανοιχτεί από κανέναν. Έχω την εντύπωση χωρίς να είμαι σίγουρος ότι έχει και εγγύηση. Θεωρώ ότι μία τέτοια περίπτωση θα έπρεπε να ψάξεις. Νομίζω ότι 500 ευρώ είναι πάρα πολλά σήμερα για αυτό το τηλέφωνο.

 

Στάλθηκε από το Pixel 3 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

338€ θα δωσω για το 3 XL.

Τι εννοεις 500€?

Link to comment
Share on other sites

Τα 338€ διαφορα που θα δωσω, προκυπτουν μετα την πωληση του 2XL.

Δηλαδη, πωληση του 2 XL + 338€ απο εμενα για αγορα 3 XL.

Εδώ καταλάβαμε πως θα δώσεις 338€ συν ο,τι πάρεις από την πώληση του 2xl. Πόσο αγοράζεις τελικά το 3xl???

 

Στάλθηκε από το Pixel 3 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Pixel 3 XL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...