Jump to content

Google Pixel 3 XL


panoramix77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν νομίζω να δεις διαφορά ...καλύτερα κάνα onepkus

 

Στο oneplus 7t, μπορει να γελασετε, αλλα, με χαλαει πολυ η οθονη που εχει 400ppi. Κατ' αλλα, σαν συνολο, ισως και να ειναι καλυτερο απο το 3 xl. Δεν βρηκα και πολλα vs στο youtube με αυτα τα 2.

Link to comment
Share on other sites

το pixel 3 xl εχει τρομερα χρωματα και πανελ οθονης(samsung)μονο στην φωτεινοτητα υπολείπεται!!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Στο oneplus 7t, μπορει να γελασετε, αλλα, με χαλαει πολυ η οθονη που εχει 400ppi. Κατ' αλλα, σαν συνολο, ισως και να ειναι καλυτερο απο το 3 xl. Δεν βρηκα και πολλα vs στο youtube με αυτα τα 2.
Εγώ προτείνω να πάρεις μεταχειρισμένο κανένα. 3 xl και να περιμένεις για το pixel 5 το 4 Άρι από όσο είδα και το τεστ αντοχής γυρίσαμε στις εποχές του nexus 6p κρίμα.....

Το 3 Άρι είναι η καλύτερη επιλογή δίνεις το 2 Άρι σου και βάζεις κανένα 200 Άρι για μεταχειρισμένο το πολύ και είσαι άρχοντας.

 

Εγώ έδωσα το pixel XL της γυναίκας μου και πήρα σε εκείνη ένα pixel 3 XL μαύρο 8 μηνών στα 430 ευρώ .

 

Σαν καινούργιο είναι .

Μπορείς να βρεις κάτι παρόμοιο. Τώρα έχουμε στη οικογένεια δύο ίδια :)

 

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προτείνω να πάρεις μεταχειρισμένο κανένα. 3 xl και να περιμένεις για το pixel 5 το 4 Άρι από όσο είδα και το τεστ αντοχής γυρίσαμε στις εποχές του nexus 6p κρίμα.....

Το 3 Άρι είναι η καλύτερη επιλογή δίνεις το 2 Άρι σου και βάζεις κανένα 200 Άρι για μεταχειρισμένο το πολύ και είσαι άρχοντας.

 

Εγώ έδωσα το pixel XL της γυναίκας μου και πήρα σε εκείνη ένα pixel 3 XL μαύρο 8 μηνών στα 430 ευρώ .

 

Σαν καινούργιο είναι .

Μπορείς να βρεις κάτι παρόμοιο. Τώρα έχουμε στη οικογένεια δύο ίδια :)

 

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk

Αν και συμφωνώ με την λογική σου. Στο 4αρι που έχει είδες κάτι τέτοιο? Σαν το 2Xl είναι οι χρόνοι. Άκυρο τώρα κατάλαβα ότι εννοείς bend test.

 

Εγώ πάντως σε 6P δεν θα είχα/έχω το παραμικρό πρόβλημα bending. Γενικά νομίζω όλο αυτό με τα bending τεστ είναι ξεπερασμένο και με αρκετή δόση υπεραναλυσης.

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Edited by djkostas20

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

549 στο eshop αλλα το ροζ.θα ναι δυσκολο να πουληθει μετα

Δεν είναι το ροζ πρόβλημα, η τιμή του είναι!!!

Με μία θήκη το κρύβεις και γίνεται μαύρο για παράδειγμα.

Link to comment
Share on other sites

το pixel 3 xl εχει τρομερα χρωματα και πανελ οθονης(samsung)μονο στην φωτεινοτητα υπολείπεται!!

 

Τι εννοεις για την φωτεινοτητα? Ειναι τοσο χαλια στο 100% πχ?

Σε επιλογη αυτοματης φωτεινοτητας, δεν κανει?

Δεν εχει διορθωθει με τοσα updates?

 

*Πλοήγηση με 3 κουμπια, εχει το 3 xl?

Edited by FoT1s
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις για την φωτεινοτητα? Ειναι τοσο χαλια στο 100% πχ?

Σε επιλογη αυτοματης φωτεινοτητας, δεν κανει?

Δεν εχει διορθωθει με τοσα updates?

 

*Πλοήγηση με 3 κουμπια, εχει το 3 xl?

Πλοήγηση με 3 κουμπιά έχει κανονικά.

 

Η φωτεινότητα της οθόνης απλά δεν φτάνει τόσο ψηλά σε nits όσο στα πάνελ που φοράνε τα Galaxy

 

Θα χρειαστεί δλδ να σηκώσεις τα γυαλιά ηλίου σε κάποιες περιπτώσεις...

 

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι η μέγιστη είναι και λίγο χαμηλότερα από το 2XL. 430 έναντι 490 του 2XL. Ίσως κάνω λάθος όμως. Δεν είμαι 100% σίγουρος για αυτό.

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το notch συνηθίζεται; Έχει ασυμβατότητες λόγο μεγέθους με εφαρμογές; Κανένα θέμα έχει βγάλει η συσκευή; Απο μπαταρία πως τα πάει; Σκέφτομαι να δώσω το note9 και να το τσιμπήσω καινούριο.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το notch συνηθίζεται; Έχει ασυμβατότητες λόγο μεγέθους με εφαρμογές; Κανένα θέμα έχει βγάλει η συσκευή; Απο μπαταρία πως τα πάει; Σκέφτομαι να δώσω το note9 και να το τσιμπήσω καινούριο.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κανένα απολύτως προβλήμα... Αγορά Δεκεμβρη 2018 και του κάνω βαριά χρήση.

 

Με τις εφαρμογές δε έχω συναντήσει κανένα πρόβλημα μέχρι στιγμή λόγω του notch.

Όσο για το notch την δεύτερη μέρα ουτε που θα το θυμάσαι ότι υπάρχει. Πρακτικό ότι δε χρειάζεται μπαίνει εκεί ώρα στάθμη μπαταρίας κτλ.

Αν δε σου αρέσει το κρύβεις μεσω developer options

 

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μόλις τώρα με καμία 20 λεπτά δοκιμές το πολύ και χωρίς πείρα ..... astrophotography by pixel 3 XL

 

Η πρώτη για να δείτε πως είναι μαύρη νύχτα και έβγαλα με φλας και camera mode

Οι άλλες είναι με ένα τρίποδα και astrophotography on night shot 04d81947aee0939f6d222f9c471f604a.jpgfdaba3630478388cdef53744e2c10089.jpg6a9bb88a4e9bdeaa6bd6ba2691689c99.jpg060b6a6496d5689c794b24df4780ac6a.jpg4169e8e0c1691f78bdb981b207241e04.jpg

 

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk

Edited by bill1984aggelidi
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά έχω μια ερώτηση που μπορεί να έχει απαντηθεί ήδη.. wifi calling γίνεται να έχουμε στο 3xl? Sms της cosmote με ενημέρωσε ότι δεν υποστηρίζεται η συσκευή μου. Υπάρχει άλλος τρόπος;
Link to comment
Share on other sites

Συμβαινει σε κανεναν?

 

https://www.xda-developers.com/pixel-3-owners-early-shutdowns/

Μου ξυπνάνε μνήμες nexus 6p. Τι είχα τραβήξει... και έλεγα να το πάρω στα κοντά. Ας περιμένω καλύτερα να δούμε τι θα γίνει!

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, την βοηθεια σας, Βρηκα ανταλλαγη με το δικό μου ενα 3xl 128, αλλα δεν εχει αποδειξη, τι γινεται με εγγυηση και το Service...?
android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

νομος προσφορας και ζητησης....NOT!

 

Για Αμερικη...

https://www.amazon.com/gp/product/B07K3X5JTP?pf_rd_p=2d1ab404-3b11-4c97-b3db-48081e145e35&pf_rd_r=VA1W18PA9XT1TGYQWC4E

 

Και για Ελλαδα, 699!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει έρθει σε κανέναν το update της κάμερας;εμενα μου ήρθε εχθές αλλά μου φένεται έχει γίνει πιο αργή η λήψη του hdr+ enchanted πατάω δηλαδή το κουμπί και έχει κάποιο delay όσο να αρχίσει να βγάλει το γνωστό κυκλακι.προσεξε κάνεις κάτι;
Dhamher_00
Link to comment
Share on other sites

Αξιζει καποιος να το παρει τωρα που πεσε στα 535 καπως ρε παιδια ή να παρει το νεοτερο του που βγηκε το καλοκαιρι με λιγο πιο φτηνα χρηματα ;

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Αξιζει καποιος να το παρει τωρα που πεσε στα 535 καπως ρε παιδια ή να παρει το νεοτερο του που βγηκε το καλοκαιρι με λιγο πιο φτηνα χρηματα ;

 

Σε ροζ κιολας? χεχεχε

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Pixel 3 XL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...